VÍŤAZ 9, II. ročník - Edícia zábavných a dobrodruž
Ponúkam na predaj - časopis - VÍŤAZ 9, II. ročník - Edícia zábavných a dobrodružných románov, cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
Česko-německý technický slovnik, Naxerová A.
Ponúkam na predaj: " Česko-německý technický slovnik , Naxerová A.", SNTL-Nakladatelství technické literatury 1971, počet strán 1095, váha 1,2 kg, cena 4,5 eura + poštovné. - slovník nemá papierový obal
Levice
4,50 €
Až keď bude mama triezva ,Ivana Furjelová
Ponúkam na predaj raz čítanú knihu:" Až keď bude mama triezva ,Ivana Furjelová", vydavateľstvo Evitapress, 2013, edícia Evitínky, počet strán 248, brožovaná väzba, cena 2 eurá + poštovné. - pôvodná cena 7,99 eura - Silvia nemá ešte ani pätnásť rokov, no namiesto toho, aby okukávala chalanov, skúšala prvé očné tiene a čítala knihy o upíroch, musí nečakane a hlavne nedobrovoľne vhupnúť rovnými nohami do sveta dospelých. Spolu s mamou, otcom aj bratom sa tešila, že im do rodiny pribudne ďalší súrodenec, no mama o bábätko vo vysokom štádiu tehotenstva prišla. A našla jediný spôsob, ako sa s tým vyrovnať - smútok, bolesť a žiaľ zalievať alkoholom. Prečítajte si príbeh o tom, ako sa na rodičov alkoholikov pozerajú ich dospievajúce deti. A ako veľmi im chcú pomôcť.
Levice
2 €
Tak čo vás trápi,Katarína Hradská - Pavel Traubner
Ponúkam na predaj knihu: „Na slovíčko, pán doktor!”, Horst Hagen, vydané - 1992 - Fontana Kiadó,počet strán 164, brožované, cena 2 eurá + poštovné. Nevyslovené problémy pacientov Zdravý sa o choroby nezaujíma. Chorý by však veľmi rád opäť získal to najcennejšie - zdravie. Medzi pacientom a lekárom sa musí vytvoriť bezvýhradná dôvera - a predsa sa pri niektorých problémoch cítime trápne. Táto kniha dáva odpovede práve na tie „nevyslovené otázky“. Z obsahu: Strach z pravdy, Zostanú následky? Je operácia potrebná?, Keď ide človek pod nôž, Z čoho vznikajú žalúdočné vredy, Kedy budem môcť zasa všetko robiť?, Preberiem sa vôbec z narkózy?..
Levice
2 €
Literatúra 1 SVŠ 1 SOŠ
Ponúkam na predaj knihu:" Literatúra 1 SVŠ 1 SOŠ ", SPN 1969, Jozef Minárik, Viliam Marčok, Mikuláš Gašparík, počet strán 307, váha knihy 0,5 kg, cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
Etická výchova 5 – Pracovný zošit
Ponúkam na predaj:" Etická výchova 5 – Pracovný zošit, Tatiana Piovarčiová, Darina Gogolová", cena 3,5 eura + poštovné./ je to len prelistované - ako nové / Obsah pracovného zošita 1. Môj prístav - zoznamovanie sa a stanovenie pravidiel, 2. Ostrov zrkadliacich jazier - sebapoznanie a pozitívne sebahodnotenie, 3. Súostrovie porozumenia - verbálna a neverbálna komunikácia, 4. Polostrov nápadov - tvorivosť v medziľudských vzťahoch, iniciatívnosť, 5. Nebezpečné útesy - etické aspekty ochrany prírody, 6. Ostrov dobrých sŕdc - poznanie a pozitívne hodnotenie iných.
Levice
3,50 €
Pozdrav z Prahy ( Výber poviedok )
Ponúkam na predaj :" Pozdrav z Prahy ( Výber poviedok )", Mladé letá 1982, počet strán 132, cena 1,5 eura + poštovné. / kniha je ako nová. Preložila Lima Rampáková. Ukážky z ilustračnej tvorby českých výtvarníkov vybral Oto Lupták. Výber zostavil, doslov a medailóniky autorov napísal Dr.Zdeněk Karel Slabý.
Levice
1,50 €
stará drevená hračka
Ponúkam na predaj, nálezový stav, cena 3,5 eura + poštovné. - naspodku - to sú kolieska -
Levice
3,50 €
Striháme a šijeme pre deti , Rózsa Katalin
Ponúkam na predaj:" Striháme a šijeme pre deti , Rózsa Katalin ," Alfa, Bratislava 1979, formát - 170x241, čiernobiele a farebné ilustrácie, počet strán 199. cena 3.5 eura + poštovné. - kniha je ako nová -
Levice
3,50 €
Rady pre domácnosť , A. Pinková a kol.
Ponúkam na predaj knihu:" Rady pre domácnosť , A. Pinková a kol.", Státní zemědělské nakladatelství 1988, počet strán 281, cena 1,5 eura + poštovné.
Levice
1,50 €
Anekdoty spod lavice, Václav Richter
Ponúkam na predaj :" Anekdoty spod lavice, Václav Richter", vyd. Edícia Kaleidoskop 1997, počet stránok 98, cena 1,5 eura + poštovné. Zbierka humoru zo školských lavíc obsahuje množstvo vtipných výrokov, ktoré každému z nás pripomenú staré školské časy. Výroky sú zoradené v troch kapitolách: História sa opakuje, Zdravý zdraví zdravých, Čarovný svet detí.
Levice
1,50 €
Vzdelávanie pre rozvoj, Fountain Susan
Ponúkam na predaj knihu:" Vzdelávanie pre rozvoj, Fountain Susan", Vydal: Slovenský výbor pre UNICEF, Prešov, 2007, Určené pre: pedagógov základných a stredných škôl, váha knihy 0,95 kg, cena 3,5 eura + poštovné.
Levice
3,50 €
Záhady okolo nás-Tajomstvá prírody, dejín,vedy a,,
Ponúkam na predaj novú - ešte nerozbalenú knihu:" Záhady okolo nás - Tajomstvá prírody, dejín, vedy a náboženstva", vydavateľstvo Reader´s Digest Výber 1999, počet strán 336, rozmer 217×281×27 mm, váha knihy 1,6 kg, cena 16 euro + poštovné. - pôvodná cena 39,43 eura -
Levice
dohodou
ozdobný tanier - miska
Ponúkam Vám na predaj nepoužívanú misku - ozdobný tanier, priemer 21 cm, cena 3 eurá + poštovné.
Levice
3 €
Miska čierna
Ponúkam na predaj novú ozdobnú misku , priemer 13 cm, výška 6 cm, cena 3 eurá + poštovné.
Levice
3 €
Občianska výchova pre 9. ročník ZŠ,R.Šlosár
Ponúkam na predaj novú predreformnú učebnicu:" Občianska výchova pre 9. ročník ZŠ,R.Šlosár a kol.", SPN 2002, piate vydanie, cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
Malá encyklopédia Slovenska, Hajko Vladimír a kol.
Ponúkam na predaj raz listovanú knihu:" Malá encyklopédia Slovenska, Hajko Vladimír a kol.", Veda - vydavateľstvo Slovenskej akadémie vied 1987. Je to prvá slovenská vlastivedná encyklopédia tohto typu. Zahrňuje všetky významné javy a udalosti z minulosti i súčasnosti Slovenska... obal, tvrdá väzba, veľký formát, 644 strán, 2168 ilustrácií, z toho 1854 čiernobielých, 314 farebných, 1 mapa, počet strán farebnej prílohy 52. Cena 3,5 eura + poštovné / váha knihy je 2,1 kg /.
Levice
3,50 €
Nemecká konverzácia pre všeobecnovzdelávacie školy
Ponúkam na predaj knihu:" Nemecká konverzácia pre všeobecnovzdelávacie školy, Čihák Jozef , Konický František", SPN 1959, počet strán 204, cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
Cesta do budúcnosti, V. Zacharčenko
Ponúkam knihu " Cesta do budúcnosti, V. Zacharčenko", vyd. 1953. Cena 1,5 eura + poštovné.
Levice
1,50 €
Cesta do budúcnosti, V. Zacharčenko
Ponúkam knihu " Cesta do budúcnosti, V. Zacharčenko", vyd. 1953. Cena 1,5 eura + poštovné.
Levice
1,50 €
1 2 3