34 113 inzerátov
Alessandro Baricco: More oceán
Kúpim knihu od autora: Alessandro Baricco: More oceán
Senec
ponúknite
Pedagogická encyklopédia Slovenska - kolektív
Súhrn poznatkov o minulosti a prítomnosti pedagogiky, výchovy, školstva a osvety na Slovensku. 2 diely, vydavateľstvo VEDA SAV, Bratislava 1985. Diel 1 A-O, 742 strán, diel 2 P-Ž, 702 strán. 10 eur + poštovné (dobierka), balík 4 kg.
Nitra
10 €
LEKÁRSKA FAKULTA UK Prijímacie testy
AKTUÁLNE podklady na Lekársku Fakultu Univerzity Komenského (všeobecné aj zubné), sú veľmi nápomocné aj do Martina na Jesseniovu LF. Najnovšie vydanie v elektronickej forme, kedže podklady bolo ťažké zohnať (sú vypredané) tak sa snažím posunúť ďalej. Od tých minuloročných sa líšia relatívne väčším počtom otázok. V prípade záujmu ma kontaktujte na E-MAIL alebo MOBIL. Sú vhodné na prípravu na prijímačky na rok 2018, na prijímačkách sa objavia tieto isté otázky.
Bratislava
10 €
Som mama - Kristína Farkašová
Na predaj nová, nečítaná, ešte nerozbalená kniha - v neporušenom celofánovom obale s tetovačkami. V tvrdej väzbe, slovenskom jazyku. Pôvodná kúpna cena 15 Eur, aktuálna predajná cena 10 Eur.
Bratislava
10 €
Cesta sebarealizácie
Nová, ani nečítaná. Kniha je výborná , ale dostali sme ako darček a už jednu doma máme.
Veľký Krtíš
5 €
Medicina Martin- prijmacky
Zacnite sa ucit uz teraz , mam v ponuke : Ucebne materialy medicina Martin biologia a chemia 5 eur Vypocitane priklady medicina KE plus vzorovy test gratis 10 eur Vypocitane priklady medicina Ba plus materialy z doucovani gratis 5 eur Ucebne materialy medicina Brno , biologia , fyzika , chemia -15 eur , Rada odpoviem na vase otazky ohladom prijmaciek
Raslavice
dohodou
Grécko
Predám knihu Grécko-Ivan Lacika, Miloš Vančo-vyd. TK-SR-Pressfoto 1992, obrazová publikácia, väčší formát.
Bratislava
3,50 €
Atlas ryb
Predam velky obrazkovy atlas ryb
Bratislava
14 €
Čína
Predám knihu Čína-Anna Doležalová, Vydavateľstvo ČSTK Pressfoto 1991,126 strán,obrazová publikácia,väčší formát.
Bratislava
3,50 €
S nikým cudzím nehovor
Predám knihu S nikým cudzím nehovor-Nancy Baker Jacobsová, vyd. Aktuell 1998, 256 strán.
Bratislava
3,50 €
E-mailom do siedmeho neba
Predám knihu E-mailom do siedmeho neba-Susanne Kellerová, vyd. Arkus 2004, 120 strán.
Bratislava
2 €
Snowboarding
Predám knihu Snowboarding-Jon Lurie, Jimmy Clarke, vyd. Art Area 1996, 62 strán, väčší formát. Obsah: Začiatky tohto športu, Základy, Spôsoby pohybu-manévre, Snowboardové súťaže, Tréning, Akrobatické prvky, Snowboardové výrazy.
Bratislava
5 €
anglické a nemecké skratky
angliká obchodná korešpondencia,The kings english
Nové Zámky
10 €
technické prekladové slovníky
do/z anglického,francúzského,maďarského,ruského jazyka
Nové Zámky
15 €
Tumbo z mysu Dobrej nádeje
Alina a Czeslaw Centkiewiczovci: Tumbo z mysu Dobrej nádeje Tumbo nikdy nesklame v jednej knihe / 1980 / 4.50 € Charles P. Henry: Bieli vlci / 1975 / 3 € Francisco Coloane: Ohňová zem / 1974 / 2,50 € Dobrodružné poviedky o ľuďoch, zvieratách a prírode na najjužnejšom cípe amerického kontinentu, v Patagónii a na Ohňovej zemi. Čílsky autor F. Coloane (nar. 1910), ktorý je svojimi témami blízky Londonovi, Melvillovi a Conradovi, privádza čitateľa do najnehostinnejších miest planéty, kde vládnu kruté zákony prírody a ľudia, bojujúci o každodenné prežitie, podliehajú v nesmiernom tichu rozľahlých plání a v hrmotu príboja primitívnym inštinktom. Z poviedok prýšti aj obdivný úžas nad krásou divokej prírody a oslava prostého človečenstva. Robert M. Ballantyne: Verný priateľ Crusoe / 1985 / 3 € Crusoe je novofoundlandský pes, ktorého Mladý zálesák Dick zachránil pred smrťou a vycvičil. Dick s dvoma druhmi odchádza do Skalnatých hôr, aby zaistil mier medzi indiánmi a belochmi... Gilardová Madeleine: Dievča s rukávnikom / 1977 / 3 € Historický román z čias Ľudovíta XV. Gabriel Hérouard je syn parížskeho kníhkupca a pomáha pašovať zakázaný Voltairov spis, obsahujúci obranu nevinne odsúdeného človeka. Gabriel spozná väzenie i metódy kráľovskej polície. Stretne však dievča, ktoré mu ukryje nebezpečný spis do svojho rukávnika... Spis sa teda nedostane do nepovolaných rúk, naopak, splní svoje poslanie a vzbudí v dovtedy nezainteresovaných ľuďoch solidaritu s utrpením neznámeho nevinného človeka, ktorého odsúdili na krutú smrť. Podarí sa Gabrielovi dostať z väzenia? Podarí sa nájsť dievča s rukávnikom, splniť úlohu, ktorou ho poveril otec a doniesť zakázaný spis do Paríža? Vydavateľstvo: Mladé letá Edícia: Stopy väzba: pevná,lesklá Knihy sú vo výbornom stave. Cena + poštovné /dobierka/ alebo osobný odber /účet nemám/ Kliknutím na moje meno uvidíš aj ďalšie moje inzeráty!
Senica
4,50 €
Kmíni
William Faulkner: Kmíni Posledný román Williama Faulknera, nositeľa Nobelovej ceny a dvojnásobného nositeľa Pulitzerovej ceny, pričom jedna z nich mu bola udelená posmrtne práve za toto dielo. Rozpráva retrospektívny príbeh odohrávajúci sa v roku 1905 o 11-ročnom chlapcovi menom Lucius Priest, o jeho dvoch starších priateľoch Boonovi a Nedovi, ukradnutom aute, expedícií z Jeffersonu do Memphisu a bizarných konských dostihoch. Kniha plná vtipných pasáží, humoru a šťavnatého jazyka ... vydal: Nakladeľstvo Pravda edícia: Členská knižnica Pravda vydanie: 1. rok vydania: 1975 strán: 280 väzba: tvrdá plátená, papierový prebal chýba stav knihy: veľmi dobrý, zachovalá, stránky čisté, biele /chybičky: plátený obal má fľak od vody a v knihe je vpísané venovanie/. cena: 2.50 € + poštovné Kliknutím na moje meno uvidíš aj ďalšie moje inzeráty!
Senica
2,50 €
PORTRAIT OF MOSCOW v anglickom jazyku
Ponúkam na predaj obrázkovú publikáciu s textom v anglickom jazyku o Moskve. Vydané v Londýne 1965, tvrdá väzba, formát 325 mm x 265 mm, 88 farebných obrázkov, výborná kvalita, hmotnosť 1050 gramov.
Kežmarok
5 €
Slovensko hľadá Superstar - 32 týždňov šialenstva
Predám novúj knihu:" Slovensko hľadá Superstar - 32 týždňov šialenstva", vyd. Ikar 2005, počet strán 160, váha knihy 0,8 kg, tvrdá väzba, veľký formát, kriedový papier, cena 3,5 eura + poštovné.
Levice
3,50 €
Šlabikár pre1.ročník ZŠ Lipka len2.časť s čítankou
Predám :" Šlabikár pre 1.ročník ZŠ Lipka - mám len 2. časť s čítankou Nemčíková, Nemčík", 2007, cena spolu 2,5 eura + poštovné.
Levice
2,50 €
3-2-1... žart, Hevier Daniel
Predám brožúrku:"3-2-1... žart, Hevier Daniel", Humor slovenských autorov: Ľubomír Feldek, Daniel Hevier, Tomáš Janovic, Štefan Moravčík... brožovaná, ilustrácie: Pernecký, Kotrha, Zimka, atd. Cena 1,5 eura + poštovné.
Levice
1,50 €
1 2 1706