34 996 inzerátov
LF UK BA -Medicina PODKLADY+ Riesenia 2018
Dobrý deň! ponúkam na predaj NAJNOVSIE-AKTUALNE modelové otázky z biologie a chémie na Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Celkovo sa jedná o 1500 otázok z chémie a 1500 otázok z biologie + odpovede zadarmo. Najlepšie na prímačky 2017, pretože obsahujú zmeny oproti minulým rokom, hlavne v príkladoch. Len tieto otázky budu použité na reálnych prímačkách, takže ak máte prejdenú túto knihu zvyšuje sa vaša šanca na prijatie o 100%! Vstúpte do sveta medicíny! - elektronická(pdf) Cena: 5e/ kniha Za rovnakú cenu ponúkam aj vypracované príklady s riešením z chémie+ podkady z doučovaní priamo z LF. Doučovanie: - fyzika (optika, mechanika, kinetika...) - chémia (anorganika, organika, príklady, vzorce, pokusy, najčastejšie chyby, tabuľky- pomôcky...) - biologia (človek, ekologia, rastliny, živočíchy, genetika....) 5€/ predmet Mne pomohli, preto posúvam ďalej. :)
Kováčová
5 €
Cesta sebarealizácie
Nová, ani nečítaná. Kniha je výborná , ale dostali sme ako darček a už jednu doma máme.
Veľký Krtíš
5 €
Kvalitné podklady - prijímačky Lekárska fakulta UK
Podklady, ktoré vám ponúkam v elektronickej podobe, sú zostavené z doučovaní, ktoré boli vedené pod samotným tímom zostavujúcim prijímacie skúšky na Lekársku fakultu UK v Bratislave. Okrem toho obsahujú moje vlastné poznámky, ktoré považujem za potrebné a doučovanie ich neobsahovalo (napr. slovensko-latinský systém živej prírody uspôsobený pre potreby prijímačiek na LF UK, heterocyklické zlúčeniny zostavené schematicky pre lepšie pochopenie, chemické vzorce a názvy zlúčenín). Všetko sú to informácie čerpané z prijímačkových kníh a tak neobsahujú nepotrebné zbytočnosti. Obsah: BIOLÓGIA: 1. Biológia ako veda 2. Vírusy a baktérie 3. Bunka 4. Pletivá 5. Rastliny 6. Fylogenéza sústav 7. Živočíchy 8. Prehľad primátov 9. Roviny a smery ľudského tela 10. Oporná sústava človeka 11. Svalová sústava človeka 12. Dýchacia sústava človeka 13. Cievna sústava človeka 14. Tráviaca sústava človeka 15. Vylučovacia sústava človeka 16. Pohlavná sústava človeka 17. Nervová sústava človeka 18. Zmyslové orgány človeka 19. Látkové riadenie činnosti organizmu 20. Genetika (4 diely) 21. Molekulová biológia 22. Ekológia CHÉMIA: 1. Periodická sústava prvkov 2. Chemické reakcie (oxidácia a redukcia) 3. Termochémia a chemická rovnováha 4. S1 prvky 5. S2 prvky 6. Úvod, izoméry, uhľovodíky 7. Deriváty uhľovodíkov 8. Karbonylové zlúčeniny 9. Karboxylové kyseliny a ich deriváty 10. Sacharidy 11. Lipidy 12. Aminokyseliny 13. Bielkoviny 14. Nukleové kyseliny 15. Enzýmy 16. Vitamíny 17. Základné vlastnosti hmoty PRÍKLADY Z CHÉMIE: 1. Konštanta rozpustnosti (2 diely) 2. Neutralizácia 3. Osmotický tlak 4. pH 5. Rovnovážna konštanta 6. Roztoky (3 diely) 7. Ostatné 8. Sumár všetkých príkladov vypočítaných odlišným spôsobom PRÍKLADY Z BIOLÓGIE: 1. Ako vypočítať príklady z populačnej genetiky
Zvolen
10 €
Medicina Martin- prijmacky
Zacnite sa ucit uz teraz , mam v ponuke : Ucebne materialy medicina Martin biologia a chemia 5 eur Vypocitane priklady medicina KE plus vzorovy test gratis 10 eur Vypocitane priklady medicina Ba plus materialy z doucovani gratis 5 eur Ucebne materialy medicina Brno , biologia , fyzika , chemia -15 eur , Rada odpoviem na vase otazky ohladom prijmaciek
Raslavice
dohodou
Odkaz SNP
Predám staré časopisy Odkaz SNP, 8 eur za kus. Ročník 2, č. 5 z roku 1947 mám dva kusy.
Senica
8 €
Umenie zdravo žiť
Autor: Prof. RNDr. Katarína Horáková, DrSc. Bežná cena v kníhkupectvách: 11,90 €, teraz so zľavou 58% plus dobierkové poštovné. Počet strán: 232. Jedna z najúspešnejších slovenských autoriek populárno-vedeckých publikácií profesorka Katarína Horáková je presvedčená, že publikácia zaujme predovšetkým tých, ktorým záleží na ich zdraví a zdravom životnom štýle. Všetkým, ktorí túžia byť plní energie, žiť v psychickej rovnováhe, cítiť sa zdraví a šťastní, vrelo odporúčam si ju prečítať. Autorka v nej poskytuje komplexný návod na zdravý životný štýl. Poradí ako pri stravovaní rešpektovať prirodzenú fyziológiu trávenia, naštartovať vyváženie látkovej premeny, čo je kľúč k ideálnej postave. Ale nielen to. Ako vhodnou kombináciou potravín na báze racionálneho stravovania zvýšiť ich biologickú hodnotu, dosiahnuť zásadotvornosť kyselinotvorných potravín, povzbudiť trávenie a vylučovanie a chrániť sa pred civilizačnými chorobami. Odpovedá na otázku, čo je príčinou zastavenia znižovania hmotnosti a poskytuje riešenia, ako sa vymaniť zo závislosti od prejedávania sa. Na druhej strane poradí aj tým, ktorí trpia na podvýživu. V druhej časti knihy sa upozorňuje na dôležitosť správnej kuchynskej prípravy jedál. Recepty podľa zásad kombinovanej stravy zabezpečujú harmonickú výživu a autorka odporúča nechápať ju iba ako jednu z bežných vyskúšaných diét, ale prijať ako súčasť nového zdravého životného štýlu. V závere knihy sa dozvieme, prečo bleskové diéty trvalo nezaberajú. Namiesto nich sa ponúka trojfázová intervalová diéta, počas ktorej sa dlhodobo aktivuje naša látková premena, a tak sa zabráni tzv. jojo efektu po schudnutí. Prof. RNDr. Katarína Horáková, DrSc., profesorka všeobecnej biológie na Katedre biochémie a mikrobiológie Fakulty chemickej a potravinárskej technológie Slovenskej technickej univerzity v Bratislave počas pôsobenia na fakulte vychovala stovky odborníkov v oblasti mikrobiológie a biomedicínskeho inžinierstva. Popri pedagogickej práci sa roky výskumne zaoberala vyhľadávaním nových, biologicky aktívnych látok s antimikrobiálnymi, antioxidačnými a protinádorovými vlastnosťami. Je autorkou mnohých vedeckých, odborných a vedecko-populárnych publikácií. V súčasnosti prednáša a je garantkou odboru Starostlivosť o telesné a duševné zdravie na Univerzite tretieho veku Slovenskej technickej univerzity.
Bratislava
5 €
150 rokov slovenského družstevníctva
Predám knihu 150 rokov slovenského družstevníctva
Senica
10 €
LF UK BA Bratislava podklady medicina 2018 TOP!
TOP PONUKA : Predám najnovšie ! Podklady na prijímacie skúšky na LF UK Bratislava na medicínu a zubarinu : biológia a chémia.obsahuje 1500 otazok z biologie a 1500 otazok z chemie + kluč spravnych odpovedi Knihy su v Elektronickej podobe v PDF. Cena je len 4€ za knihu . Prijímačky vychádzajú priamo z týchto podkladov! ----Ponúkam takisto vyratané priklady s postupmi, aby ste vedeli ako sa dopracovať k výsledku z bio a chemie . 4€/predmet ----Ďalej materialy z doučovania: - chémia (anorganika, organika, príklady, vzorce, pokusy, najčastejšie chyby, tabuľky- pomôcky...) - biologia (človek, ekologia, rastliny, živočíchy, genetika....) 4€/ predmet Mne pomohli, preto posúvam ďalej. :) :) Mail mám stále pristupný, to znamená, že odpisujem na mail okamžite, nemusíte dlho čakať na odpoveď. Kľudne sa pýtajte, rád odpoviem. -----VIAC INFO V MAILY------- veľa šťastia pri príjmačkách!
Bratislava
4 €
Knihy a časopisy - pre pestovateľov
Knihy: Farebná nádhera na balkóne, Strauss Friedrich, Media Klub 2000 - 1 € Balkónová zelenina, Frenz Jaksch, Media Klub 2000, 1 € Fuksie - spoľahlivé odborné rady, Kolektív autorov, Ikar, 2000, 1 € Bylinky na okně, na balkoně a na zahradě - Jak na to, Ch. Rechtová, Vašut, 2001 - 1 € Pěstujeme bylinky, Gabriela Kliková a Zuzana Pavelková, Grada, 2006 - 1 € Pestujeme izbové rastliny 1, David Longman Vydavateľstvo: Slovart, 1994 - 6 € Pestujeme izbové rastliny 2, Jaroslaw Rak, Vydavateľstvo: Slovart, 1999 - 6 € 200 izbových rastlín pre každého, Richard Gilbert, Osveta 1992 - 5 € Záhradky v kvetináčoch, Hillier Malcolm, Gemini 1994, 5 € Balkónové a prenosné rastliny pre každého, J. Mayer, F. Strauss, Viktoria Print 2002 - 5 € Časopisy - 4 €: Katka speciál „Bydlíme s květinami“ čísla 5, 7 -12 / ročník 2000, komplet ročníky 2001 - 2004, „Záhrada“ speciál (Rozkvetlý balkón) 2 / 2001, „Kvety a záhrada“ komplet ročníky 2001 - 2004, číslo 4 / 2006, Katalóg (z Katky) balkónové, črepníkové záhradné a izbové rastliny, bylinky a iné. Všetko spolu 29,- € (dohoda) Preferujem osobný odber. BA Dlhé diely. Poštou: cena + poštovné, platba vopred.
Bratislava IV - Karlova Ves
1 €
ANATOMIE 1 - Radomíř Čihák
Ponúkam na predaj výbornú knihu na štúdium medicíny, v ktorej sú do podrobna spracované a ilustrované podrobnosti ľudského tela. Je úplne nová, takže na nej nie sú vidieť žiadne známky používania. Cena: 30€, len vážny záujem.
Nitra
30 €
podklady na medicinu na 2.LF UK PRAHA, LF UPJS KE
Dobry den! Ponukam na predaj otazky z fyz, chem a bio na 2 LF UK PRAHA z roku 2011 (5. vydanie) aj z roku 2014 (6. vydanie). Knihy nie su znicene, no mam podtrahnych par stranok. Povodna cena otazok bola 15 eur za sadu, cena teraz 8 eur. Osobne som si robila obidve sady otazok, co mi dost pomohlo. Taktiez mam na predaj aktualne modelove otazky na LF UPJS KE, ktore su vo vybornom stave, len malicko podtrhane. Povodna cena 39 eur, teraz 25.
Banská Bystrica
dohodou
pracovný zošit z angličtiny
Super stav. Pri odebre viacerých vecí z mojej ponuky zľava !
Dunajská Streda
5 €
Sada knih encyklopedia a dejiny
Predam sadu kníh ako encyklopédia dejín, Novovek,vesmír, davne civilizacie, mytologie knihy su nepouzivane vo vybornom stave vhodne ako dar.
Bernolákovo
35 €
Encyklopedia svetovych dejin NOVA
Čo je Usbornova kniha s internetovými linkami? Je to úplne nový druh knihy - obsahuje podrobnosti o webových stránkach odporúčaných Usbornom, ktoré ti všetko priblížia zábavným a interaktívnym spôsobom. Linky na všetky odporúčané stránky sa nachádzajú na webovej stránke . Musím mať počítač, aby som mohol používať túto knihu? Vôbec nie. Túto encyklopédiu môžeš používať aj bez internetu ako vynikajúcu referenčnú knihu!Nájdeš tu: - opisy historických zaujímavostí - rekonštrukcie vzrušujúcich scén z dejín - fascinujúce ilustrácie - viac sko 100 máp - ilustrovanú časovú os pokrývajúcu 12 000 rokov.Nájdeš tu dejiny sveta od Veľkého tresku po roku 2000, informácie o veľkých civilizáciách, vládcoch a udalostiach. V knihe je zaujímavo opísaný každodenný život počas tisícročí.
Bernolákovo
20 €
Fyzika pre 7 ročník základnej školy
Predám učebnicu Fyzika pre 7 ročník základnej školy -pracovná časť B,v edícii-Slovenské pedagogické nakladatelstvo Bratislava,v roku-1982,v slovenskom jazyku,v dobrom stave.
Košice
2 €
Uvod do programovania
Predam. TUKE skriptá Novitzká, Paralič, Sobota - Úvod do programovania. Rok vydania 2008. Cena 3 eurá.
Košice II - Sídlisko KVP
3 €
Kúpim časopisy ABC iba kompletné
Kúpim časopisy ABC iba kompletné s vystrihovačkami a déčkami: roč. 6/7; 8/4; 9/2; ročníky 10, 12, 13, 14 kúpim celé; roč. 15/4-6,10,12,20,21; 17/1,4,7,9,10,12; 18/8,16,18; 19/21; 20/2; 21/8; 23/18; 26/4,24.
Banská Bystrica
ponúknite
Lacno predám knihy o ekonomike v angličtine
Lacno predám knihy o ekonomike v angličtine: Denzau: Microeconomic analysis (10 eur) + Microeconomics: Problems and applications (5 eur) Nelson: Global success. International business tactics,1st edition, (10); Crawford: New products management, 3rd edition, (10); Anthony, Dearden, Bedford: Management control systems, 6th edition, (10); Schroeder: Operations management, 3rd edition, (10); Carlson, Heintz: College accounting, 12th edition, (8 eur); R. Meigs, W. Meigs: Financial accounting + Accounting worksheets for use with fin. accounting, 6th edition, (15); Usry, Hammer, Matz: Cost accounting, (10); Cole: Consumer and commercial credit management, 9th edition, (10); Pantalone, Maness: Study guide – Introducton to Corporate finance, 1st edition, (5); David: Concepts of strategic management, 3rd edition, (10); Hoffman, Becker: Confrontation – A strategic management simulation, 1st edition, (5); Richards: Setting strategic goals and objectives, 2nd edition, (5); Kerin, Peterson: Strategic marketing problems, 6th edition, (10); Peter, Donelly: Marketing management, 3rd edition, (10); Shapiro, Dolan, Quelch: Marketing management, principles, analysis and applications, 1st edition, (10); Meyer, Harris, Kohns, Stone: Retail marketing, 8th edition, (10); Salvatore: International economics, 3rd edition, (10); Enen: Venturing abroad, 1st edition, (10); Smogard, Grosse, Kujawa: Study guide for use with International business, (5); Turban, Meredith: Fundamentals of management science, 5th edition, (10); Kreitner, Sova: Study guide – Management, 4th edition, (5); Chase, Aquiland: Study guide and Lotus templates for use with production and operations management, 5th edition, (5); Crocker, Chaney, Leung Chiu: Quality circles, 1st edition, (10); Cascio: Managing human resources, 1st edition, (10); Kroenke: Management information systems + Casebook to accompany, 2nd edition, (15); O´Brien: Management information systems, 1st edition, (10); Cash, McFarlan, McKenney: Corporate information systems management, 2nd edition, (10); Pošlem poštou na dobierku, úhrada pri prevzatí.
Banská Bystrica
dohodou
A CRISIS OF EUROPEAN IDENTITY ABRAHAM
A CRISIS OF EUROPEAN IDENTITY in the mirror of central europe and slovakia - Samuel Abraham 2012 K cene plus postovne. Dobierku odoslem len po prijati zalohy. AKTUALNE DO ZMAZANIA. REAGUJEM OBRATOM. NAPISTE HNED BANKU A CI SI ZELATE DOBIERKU, DAKUJEM .DALSIU PONUKU NAJDES KLIK- NUTIM POD MOJIM MENOM PREDAJCU NA - VSETKY INZERATY.
Bratislava V - Petržalka
5 €
Madonna Andrew Morton 344 strán, nová kniha
Madonna Andrew Morton| Vydavateľstvo: COLUMBUS V knize se objevuje se Madonnin život jako na dlani. Dočteme se o její cestě ke slávě, o jejích začátcích, o rodině a přátelích, o skandálech a kotrmelcích a samozřejmě i o jejích milencích zvučných jmen: Michael Jackson, Prince... Fanoušci téhle nepřehlédnutelné zpěvačky pak jistě ocení téměř sedm desítek unikátních fotografií, sedm desítek podob jedné nevšední ženy. Ďaľšie informácie: nová, mám 3 ks, pevná bez přebalu lesklá, slovenský jazyk, 344 strán, rozmer: 130x205x20 mm, hmotnosť 486 g. POŠTOVNÉ JE ZDARMA pri celej platbe VOPRED na účet, na SK. Vid nizsie podmienky.
Bratislava V - Petržalka
5 €
1 2 1750