39 963 inzerátov
LF UK BA materiály medicína/zub 2020+iné medicíny
LF UK BA materiály medicína/zub 2020+iné medicíny
Dobrý deň! ponúkam ako PRVÝ úplne najnovšie knihy, pre prípravu na Medicínu/zubarinu na Univerzitu Komenského v Bratislave, ktoré budú aktuálne na prijímačky 2019/2020!!! Viem poradiť aj ohľadom iných medicín, dával som si viacero prihlášok, mám aj iné materiály. Píšte ohľadom slovenských aj českých fakúlt, rád poradím :) Pošlem knihy poštou v originál podobe alebo v elektronickej podobe na mail. Pre bližšie info mi napíšte. S DARCEKOM (212 str. CHEMIA V CENE) !!! Kedže sú tam priamo tieto otázky z modeloviek, inú literatúru Vám netreba, ale samozrejme ak Vám je niečo nejasné tak si to pozriete v tej knihe, ktorú Vám dám k tomu zadarmo! a hneď pochopíte princíp a budete hravo zvládať podobné úlohy. modelové otázky z biologie a chémie na Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave pre uchádzačov na Všeobecné aj Zubné lékarstvo. Celkovo sa jedná o 1500 otázok z chémie a 1500 otázok z biologie + odpovede. pretože obsahujú zmeny oproti minulým rokom, hlavne v príkladoch! Ponúkam takisto vyratané priklady s postupmi, aby ste vedeli ako sa dopracovať k výsledku z bio a chemie . ----Ďalej materialy z doučovania: - chémia (anorganika, organika, príklady, vzorce, pokusy, najčastejšie chyby, tabuľky- pomôcky...) - biologia (človek, ekologia, rastliny, živočíchy, genetika....) Mne pomohli, preto posúvam ďalej. :) :) Mail mám stále pristupný, to znamená, že odpisujem na mail okamžite, nemusíte dlho čakať na odpoveď. Kľudne sa pýtajte, rád odpoviem. -----VIAC INFO V MAILY-------
Bratislava
dohodou
Knihy 2
Knihy 2
Predám zachovalé knihy: Foto č. 1 – vľavo hore z roku 1977 román v slovenčine od autora Iris Murdochová – Čierny princ – 369 stánok čítania. Vydavateľ Smena SÚV SZM Bratislava v náklade 36.000. Mierne poškodený obal. Inak bez poškodenia. Cena 1,50 € – vpravo hore z roku 1985 historický román v slovenčine od autora Gore VIDAL – Mohol som byť prezidentom – 536 stánok čítania. Vydavateľ Pravda edícia Maják Bratislava v náklade 16.500. Tvrdá väzba s papierovým obalom, ktorý je trošku poškodený inak bez poškodenia. Cena 1,50 € – vľavo dole z roku 1976 beletria v slovenčine od autora Joanna Chmielewska – Leško a nielen on, lebo tŕnistá je cesta k sláve – 245 stánok čítania a ilustrácii. Vydavateľ PRAVDA Bratislava v náklade 49.000. Mierne poškodený obal. Inak bez poškodenia. Cena 1,50 € – vpravo dole z roku 1957 cestopis v slovenčine od autora František Běhounek – STROSKOTANCI POLÁRNEHO MORA – Vzducholoďou na severný pól – 233 stánok čítania a ilustrácii. Vydavateľ Mladé letá v náklade 6.400. Mierne poškodený obal, miestami poohýbané rohy a na prvej stránke troška povoľuje väzba. Cena 2,00 € Foto č. 2 -Vľavo hore z roku 1988 v anglickom jazyku od autora Jean Ruppeldtová – SOME FACTS ON BRITAIN – 282 stránok čítania a ilustrácii. Vydavateľ Slovenské pedagogické nakladateľstvo Bratislava v náklade 5000. Tvrdá väzba, bez poškodenia. Cena 3 €. - vpravo hore z roku 1989 v slovenskom jazyku od autora Eva Majzlanová – Stromy a my – 134 stránok čítania a ilustrácii, pre čitateľov od 9 rokov. Vydavateľ Mladé letá Bratislava v náklade 10.000. Tvrdá väzba, bez poškodenia. Cena 2 €. - vľavo dole z roku 1982 odborné v slovenčine od autora Ľudmila Pešková – Škola ručného pletenia aj pre ľaváčky – 218 stránok čítania a ilustrácii. Vydavateľ Práca Bratislava v náklade 50.000. Mäkká väzba, zadná stránka z vnútra popísaná, poohýbané rohy stránok. Cena 1,50 €. - vpravo dole z roku 2010 beletria v slovenčine od autora Tamara McKINLEY – Červená zem – 344 stránok čítania a ilustrácii. Vydavateľ Slovenský spisovateľ Bratislava. Tvrdá väzba, bez poškodenia ako nová. Cena 6,00 €. Foto č. 3 - vľavo hore z roku 1995 v slovenskom jazyku učebná pomôcka pre študentov základných a stredných škôl POVIEDKY výber z tvorby Miguel de Cervantes Saavedra a Geofrey Chaucer –126 stránok čítania. Vydavateľ Interpopulart Slovakia Bratislava. Mäkká väzba, bez poškodenia. Cena 1 €. - vpravo hore z roku 1979 pre deti a mládež v slovenčine od autora Anisia MIRANDOVÁ – Rozprávky Kmotra Svrčka – 94 stránok čítania a ilustrácii. Vydavateľ Mladé letá Bratislava v náklade 12.500. Tvrdá väzba, cena 1,00 €. - dole z roku 1985 sci-fi román v slovenčine od autora Jozef REPKO – Kolónia Lambda Pí – 242 stránok čítania a ilustrácii. Vydavateľ Mladé letá Bratislava v náklade 23.000. Tvrdá väzba, cena 2,00 €. Odber v Dubnici nad Váhom alebo + poštovné podľa tarify Slovenskej pošty.
Dubnica nad Váhom
dohodou
E-book o chudnutí-Veľké výsledky,malá námaha
E-book o chudnutí-Veľké výsledky,malá námaha
- Ebook obsahuje presný návod ako jednoducho schudnúť bez veľkej námahy. Netreba cvičiť, netreba sa v jedle obmedzovať ani hladovať a netreba rátať kalórie. Môžete sa najesť do sýta a aj tak budete chudnúť. Okrem toho je tento typ chudnutia zdravý, získate vďaka nemu energiu, dobrú náladu, chuť do života a krásnu postavu. Zlepší sa pokožka, vlasy a nechty. A je aj liekom proti depresii, cukrovke, rakovine a rôznym iným ochoreniam. - Pri tejto diéte sa chudne z tukových zásob a svalstvo zostáva zachované. - Okrem pravidiel diéty sa v Ebooku nachádza aj množstvo chutných receptov rôzneho druhu. Recepty na hlavné jedlá, prílohy aj zákusky a koláče, z ktorých nepriberiete a rôzne zdravé náhrady nezdravých jedál. - E-book má 91 strán, sú tam aj ilustrácie. - Dopravu riešiť netreba ebook Vám zašleme cez internet. Cenu nezjednávame nakoľko je to najnižšia možná cena za ebook.
Žilina-Závodie
6 €
E-book - ako vyhrať nad ruletou (návod)
E-book - ako vyhrať nad ruletou (návod)
Baví ťa ruleta? Chcel si ju vždycky skúsiť, no nepoznáš žiadne taktiky, alebo sa bojíš, že o všetko prídeš? Ponúkam ti kratučký e-book, ktorý však v sebe ukrýva dôležité info. Nájdeš tam matematický vzorec, podľa ktorého je naplánovaná taktika na európsku ruletu, vďaka ktorej je 99% šanca na výhru. Samozrejme, vždy je riziko, nič negarantujem, ale nejde ani o žiadny podvod. Ide o reálny výpočet, podľa ktorého je napísaný návod ako hrať. Môžeš 13x po sebe prehrať a aj tak budeš v pluse. Ak máš záujem, napíš na e-mail a rád ti praktiku odovzdám. Samozrejme, ak máš 18+, je to hazard :) ruleta, poker, kasíno, ako vyhrať, tipy
Bratislava
6 €
Dalajláma - Vesmír v jedinom atóme
Dalajláma - Vesmír v jedinom atóme
Kniha je nová, mám ju duplicitne.
Vrbové
4 €
Akvarijní plži - Alexandra Behrendt, Chris Lukhaup
Akvarijní plži - Alexandra Behrendt, Chris Lukhaup
Predám knihu Akvarijní plži - Alexandra Behrendt, Chris Lukhaup. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
7 €
Barbara Cartland
Barbara Cartland
Predám knihy na foto od Barbary Cartland : Mizera-iba raz prečítaná :4e Rozpustila komtesa-3e
Vrbové
4 €
Knihy
Knihy
Predám tieto knihy: Arabský svět - jiná planeta:4,50e V zajatí paláca-5e Knihy sú nové, bol to nevhodný darček.
Vrbové
5 €
Zmaturuj z biológie
Zmaturuj z biológie
Kniha je vo vynikajúcom stave, je veľmi užitočná k maturite. V prípade záujmu predávam aj knihu Zmaturuj z chémie, tiež za 5€.
Považská Bystrica
5 €
Agapornisové - Esther Verhoef Verhallen.
Agapornisové - Esther Verhoef Verhallen.
Predám knihu Agapornisové - Esther Verhoef Verhallen. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
27 €
Bydlí s námi agapornis.
Bydlí s námi agapornis.
Predám knižku Bydlí s námi agapornis. Ako nová.
Trnavá Hora
4 €
Afrika - Ráj a peklo zvířat + Život a smrt zvířat.
Afrika - Ráj a peklo zvířat + Život a smrt zvířat.
Predám sadu kníh Afrika – Ráj a peklo zvířat - Od Atlasu po jih, Afrika – Život a smrt zvířat - Od Dračích hor na sever - Josef Vágner. Veľmi pekný stav. Cena spolu.
Trnavá Hora
6 €
Zmaturuj z chémie
Zmaturuj z chémie
Kniha je vo veľmi dobrom stave, bez známok používania. Mne osobne veľmi pomohla na maturitu. V prípade záujmu predávam aj knihu Zmaturuj z biológie, tiež za 5€.
Považská Bystrica
5 €
ABC o kanárech - Karel Hložek, Karel Sysel, 1974.
ABC o kanárech - Karel Hložek, Karel Sysel, 1974.
Predám knihu ABC o kanárech - Karel Hložek, Karel Sysel, 1974. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
7 €
Predám Kuchárky zo Života čísla 27-36
Predám Kuchárky zo Života čísla 27-36
Predám nové knihy z edície Kuchárky zo Života čísla 27 až 36. Sú úplne nové, len som si ich kúpila ale nevyužívala som ich. Aj keď na fotky nie sú všetky odfotené, mám všetky čísla. Cena 7€ / kus
Bratislava
7 €
1000 vín z celého světa.
1000 vín z celého světa.
Predám encyklopeédiu 1000 vín z celého světa. Veľký formát, vyššia váha. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
17 €
Tisíc let myslivosti - Jiří Andreska.
Tisíc let myslivosti - Jiří Andreska.
Predám knihu Tisíc let myslivosti - Jiří Andreska. Ako nová.
Trnavá Hora
15 €
1000 dobrých rad zahrádkářům
1000 dobrých rad zahrádkářům
Predám knihu 1000 dobrých rad zahrádkářům.
Trnavá Hora
4 €
LF UK Bratislava - najnovšie modelové otázky
LF UK Bratislava - najnovšie modelové otázky
Predávam málo používané, nevyplnené modelové otázky k prijímacej skúške na všeobecné a zubné lekárstvo do Bratislavy. Jedná sa o 1500 otázok z chémie a 1500 z biológie, z ktorých sú zostavené testy na prijímačkách. Cena za jednu knihu je 8€.
Považská Bystrica
16 €
9 x detektívka z edície Smaragd.
9 x detektívka z edície Smaragd.
Predám sadu 9 krimi kníh z edície Smaragd: 1.Vražda pro štěstí - Josef Škvorecký, Jan Zábrana, 2.Etruská síť - Michael Gilbert, 3.Královské vraždění - S. S. Van Dine, 4.Vražda podle módy - Patricia Moyes, 5.Případ s černým vzadu - Vilém Hejl, Svatopluk Zlámaný, 6.Vraždy v Cambridgi - Daniel Glyn, 7.Vražda v Honolulu - Earl Derr Biggers, 8.Hra na slepou bábu - Vilém Hejl, Svatopluk Zlámaný, 9.Psí dědek - Michel Guibert Cena spolu.
Trnavá Hora
10 €
1 2 1000