38 626 inzerátov
Predaj celeho suboru knih - pohodove letne citanie
Predam tri skupiny oddychovych knih, vhodnych na leto. Prva foto - vsetky knizky uplne nove, necitane - spolu 29 eur. Druha foto: knizky citane - 20 eur. Tretia foto: knizky v pevnej vazbe, ako nove - 29 eur. Osobny odber v Ziline, prip. v BA. Predavam len cely subor knih - zoznam na prilozenych fotkach.
Žilina-Solinky
dohodou
NAJNOVŠIE! LF UK BA materiály na rok 2018 medicína
Dobrý deň! Nenechajte sa nachytať predajcami na Bazári, že ponúkajú najnovšie knihy, ponúkam ako PRVÝ úplne najnovšie knihy na prijímačky 2018!!! Pošlem knihy poštou v originál podobe alebo v elektronickej podobe na mail. Pre bližšie info o cene za originál knihy mi napíšte. S DARCEKOM (212 str. CHEMIA V CENE) !!! Kedže sú tam priamo tieto otázky z modeloviek, inú literatúru Vám netreba, ale samozrejme ak Vám je niečo nejasné tak si to pozriete v tej knihe, ktorú Vám dám k tomu zadarmo! a hneď pochopíte princíp a budete hravo zvládať podobné úlohy. modelové otázky z biologie a chémie na Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave pre uchádzačov na Všeobecné aj Zubné lékarstvo. Celkovo sa jedná o 1500 otázok z chémie a 1500 otázok z biologie + odpovede. pretože obsahujú zmeny oproti minulým rokom, hlavne v príkladoch! CENA: 5€/ kniha Ponúkam takisto vyratané priklady s postupmi, aby ste vedeli ako sa dopracovať k výsledku z bio a chemie . 10€/predmet ----Ďalej materialy z doučovania: - chémia (anorganika, organika, príklady, vzorce, pokusy, najčastejšie chyby, tabuľky- pomôcky...) - biologia (človek, ekologia, rastliny, živočíchy, genetika....) 10€/ predmet Mne pomohli, preto posúvam ďalej. :) :) Mail mám stále pristupný, to znamená, že odpisujem na mail okamžite, nemusíte dlho čakať na odpoveď. Kľudne sa pýtajte, rád odpoviem. -----VIAC INFO V MAILY-------
Bratislava
dohodou
ANDREJ BIČAN VARÍ S ANDREOU
Ponúkam úplne novú, nepoužívanú, nepoškodenú, originálnu kuchársku knihu ANDREJ BIČAN VARÍ S ANDREOU, autori Andrea Sekirová a Andrej Bičan, vydavateľstvo Veda, SAV v roku 2006. Kniha obsahuje 207 strán, úžasné recepty - ku každému receptu je uvedený podrobný postup spolu s fotografiou naservírovaného jedla ....V prípade záujmu viac podrobností mailom. Kniha je vhodná aj ako darček. Cena 5 €, zašlem aj na dobierku + poštovné
Senica
5 €
LF UK BA -Medicina PODKLADY+ Riesenia 2018 AJ ZUBY
Dobrý deň! ponúkam na predaj NAJLACNEJSIE- NAJNOVSIE-AKTUALNE modelové otázky z biologie a chémie na Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Celkovo sa jedná o 1500 otázok z chémie a 1500 otázok z biologie + odpovede zadarmo. Najlepšie na prímačky 2017, pretože obsahujú zmeny oproti minulým rokom, hlavne v príkladoch. Len tieto otázky budu použité na reálnych prímačkách, takže ak máte prejdenú túto knihu zvyšuje sa vaša šanca na prijatie o 100%! Vstúpte do sveta medicíny! - elektronická(pdf) Cena: 3e/ kniha Ponúkam aj vypracované príklady s riešením z chémie+ podkady z doučovaní priamo z LF. 5e/predmet Mne pomohli, preto posúvam ďalej. :)
Zvolen
3 €
PRIJÍMACIE TESTY LF UK BA
AKTUÁLNE podklady na Lekársku Fakultu Univerzity Komenského (všeobecné aj zubné), sú veľmi nápomocné aj do Martina na Jesseniovu LF. Najnovšie vydanie v elektronickej forme, kedže podklady bolo ťažké zohnať (sú vypredané) tak sa snažím posunúť ďalej. Od tých minuloročných sa líšia relatívne väčším počtom otázok. v prípade záujmu ma kontaktujte na E-MAIL alebo MOBIL. Posielam ihneď po dohode. Sú vhodné na prípravu na prijímačky na rok 2018, na prijímačkách sa objavia tieto isté otázky.
Bratislava
10 €
Múčniky - Mária Hájková
Kniha vo veľmi dobrom nepoškodenom stave. Tvrdá väzba. "Babičkine" recepty.
Poprad
5 €
Babičkine múčniky a iné dobroty
Kniha nová, 100% stav, tvrdá väzba. Vhodná aj ako darček.
Poprad
7 €
Babičkina kuchárka nad zlato
Kniha nová, 100% stav, tvrdá väzba, vhodná aj ako darček.
Poprad
7 €
KATHLEEN E.WOODIWISSOVA
Ponúkam na predaj: Večná láska-11€ Leopard a orchidea-12€ Váhavý nápadník-12€ Vlk a holubica-11€ Popol vo vetre-11€ Plameň a kvet-11€ Vášnivý bozk-11€ Navždy v tvojom objatí-10€ Osudom spojení-10€ Vlk a holubica-6,50€ mäkka väzba knihy sú vo veľmi dobrom stave +poštovné,
Vranov nad Topľou
dohodou
Vyvolený - S. Bachmann
Sci.fi. Predám novú knihu v 100% stave, tvrdá väzba, vhodná aj ako darček. Poštovné pri prevode peňazí vopred na účet iba 1,20 EUR - pošlem ako list 1. triedy.
Poprad
2 €
Zorro sa vracia
dobry stav ,cena+postovne
Piešťany
3 €
Linda Lindstrom - Šťastie na šérových ostrovoch
Predám novú knihu v 100% stave, vhodnú aj ako darček. Poštovné pri prevode peňazí vopred na účet iba 1,20 EUR - pošlem ako list 1. triedy.
Poprad
2 €
Moje jedlo
Autor knihy: Martin Pyco Rausch, vydanie z r. 2012, brožovaná -ako nová len prelistovaná, cena 5,5 eur,pošta,email.
Žilina
5 €
Knihy pre maturantov
Predám tri knihy, ktoré pomôžu študentom pri maturite. Knihy predám samostatne alebo spolu. Knihy sú vo veľmi dobrom stave. Cena jednej knihy je 5€ a všetky tri stoja spolu 15€. Posielam aj na dobierku.
Bratislava II - Vrakuňa
5 €
Ham a mňam
Najlepšie chuťovky od známeho labužníka a zabávača Petra Novotného, kniha ako nová, cena 4 eurá,pošta,,email.
Žilina
4 €
španielčina
Prisma A2 Continúa Libro del alumno - učebnica Učebnica pre študentov Prisma A2 Continúa Libro del Alumno je rozdelená do dvanástich častí plus dve kapitoly na opakovanie. Komplexne integruje všetky jazykové zručnosti s využitím nových vedomostí a opakovaním už získaných poznatkov. Študenti sa stretnú aj s hispanoameričanmi a ich kultúrnymi rozdielmi. Študenti majú priestor na preverenie vlastných získaných vedomostí. Sú strategicky motivovaní formou rôznych súťaží a porovnávacích cvičení. Každá aktivita je sprevádzaná niekoľkými ikonami, ktoré predstavujú potrebné zručnosti a je možné ich použiť aj na prerozdelenie študentov v triede. Prvé vydanie úspešného kurzu španielčiny Prisma je určené pre študentov a dospievajúcich na stredných a jazykových školách. Asi ako jediný kurz španielskeho jazyka dostupný na trhu pokrýva všetky jazykové úrovne od A1 až po C1 podľa požiadaviek a nárokov SERR. Je schválený podľa požiadaviek a osnov Inštitútom Cervantes. Dôraz kladie na komunikáciu a komplexný prístup. Cvičenia a úlohy integrujú všetky jazykové zručnosti. Rôznorodé a pestré cvičenia. Málo používana,pár stránok popísaných, predám za 8,-e + poštovné. Viď moje inzeráty
Revúca
8 €
Varíme rýchlo a racionálne
Staršia kuchárska kniha z r. 1989 od autorky R.Murgovej, viac ako 300 strán receptov a rád, pekný stav, cena 4 eurá,pošta,email.
Žilina
4 €
Amaterske rádio 1994
Predám zviazané časopisy Amatérske rádio komplet ročník 1994 za 10Eur + poštovné
Borčice
10 €
Amaterske rádio 1993
Predám zviazané časopisy Amaterske rádio komplet ročník 1993 za 10 Eur + poštovné.
Borčice
10 €
Amaterske rádio ročník 1992
Predám zviazané časopisy Amaterske rádio komplet ročník 1992 za 10 Eur + poštovné.
Borčice
10 €
1 2 1932