Knihy

42 297 inzerátov
Maturitné zadania z nemčiny B1/B2
Maturitné zadania z nemčiny B1/B2
Ponúkam vypracované materiály, z ktorých sa dá veľmi dobre pripraviť maturitnú skúšku z nemčiny na úrovni B1 a B2. Vypracované podľa cieľových požiadaviek na vedomosti a zručnosti maturantov podľa SPU. Každá vypracovaná otázka teda pozostáva z 3, resp. 5 celkov/oblastí a,b,c,d,e (viď. obrázok) V cene je 23 tém + rozširujúce materiály (listy, úvahy, diskusie,..) viď. obrázky Prosím, v prípade záujmu/otázok píšte na mail.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Neurologické vyšetření snadno a rychle
Neurologické vyšetření snadno a rychle
Kúpim knihu Neurologické vyšetření snadno a rychle.
Žiar nad Hronom
dohodou
SCIO TESTY – NAJNOVŠIE VYDANIE 2020/2021
SCIO TESTY – NAJNOVŠIE VYDANIE 2020/2021
Dobrý deň, Predám SCIO publikácie pre všetky školy, ktoré prijímacie skúšky vykonávajú prostredníctvom SCIO testov (Národnými porovnávacimi testami). Súčasťou podkladov je najnovšia Cvičebnica OSP, Cvičebnica ZSV a Cvičebniva VŠP, ktoré Vám zabezpečia perfektnú prípravu na dané testy. Staršie vydania, ktoré sú poskytované na bazoši ponúkam zdarma ! Zoznam univerzít na ktoré sú platné dané podklady: UMB v Banskej Bystrici, Ekonomická fakulta, UMB v Banskej Bystrici, F. politických vied a medzinárodných vzťahov, UMB v Banskej Bystrici, Filozofická fakulta, EU v Bratislave, F. hospodárskej informatiky, EU v Bratislave, F. medzinárodných vzťahov, EU v Bratislave, F. podnikového manažmentu, EU v Bratislave, Fakulta aplikovaných jazykov, EU v Bratislave, Národohospodárska fakulta, EU v Bratislave, Obchodná fakulta, STU v Bratislave, F. informatiky a informačných technológií, STU v Bratislave, Fakulta architektúry, UK v Bratislave, F. mat., fyziky a informatiky, UK v Bratislave, F. sociálnych a ekonomických vied, UK v Bratislave, Fakulta managementu, UK v Bratislave, Farmaceutická fakulta, UK v Bratislave, Filozofická fakulta, UK v Bratislave, Prírodovedecká fakulta, EU v Bratislave, Podnikovohospodárska f., TU v Košiciach, Ekonomická fakulta, TU v Košiciach, F. baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií, TU v Košiciach, F. elektrotechniky a inform. UPJŠ v Košiciach, Prírodovedecká fakulta, SPU v Nitre, F. ekonomiky a manažmentu, UKF v Nitre, F. sociálnych vied a zdravotníctva, UKF v Nitre, F. stredoeurópskych štúdií, PU v Prešove, F. humanitných a prírodných vied, PU v Prešove, F. zdravotníckych odborov, PU v Prešove, Fakulta manažmentu, KU v Ružomberku, Fakulta zdravotníctva, ŽU v Žiline, F. bezpečnostného inžinierstva, ŽU v Žiline, F. riadenia a informatiky
Košice
4 €
BA UK Medicína/ zubárina 2020/2021 + iné medicíny
BA UK Medicína/ zubárina 2020/2021 + iné medicíny
Dobrý deň, Ponúkam najnovšie materiály, ktoré obsahujú zmeny oproti predošlým ročníkom na dané fakulty: UPJŠ, SZU, OLOMOUC a BRNO Treba pripravovať z tých najnovších, aj ja som mala zlú skúsenosť a kúpila som staré materiály na bazoši a následne som si musela znova kúpiť najnovšie. všetko potrebné k úspešnému zvládnutiu prijímacich skúšok, nič viac Vám netreba :) Mám PODKLADY (1500 otázok z bio,1500 otázok z chem)+ kľúč správnych odpovedí na medicínu na LF, Univerzita Komenskeho v Bratislave 2020. VÝSLEDKY + DARČEK 212 strán chémie V CENE ! Ďalej mám vypočítané krok po kroku príklady z kníh, aby to úplne každý ľahko pochopil :) Zároveň mám aj materiály z prípravných kurzov, ktoré organizuje priamo fakulta, cena takého kurzu sa pohybuje v stovkách eur. Taktiež mám 30 cvičných testov, ktoré sú veľmi nápomocné pri samotnej príprave. Mám v ponuke aj iné Slovenské a České fakulty!! V prípade akýchkoľvek otázok ma kľudne kontaktujte prostredníctvom emailu. Veľmi rada pomôžem budúcim doktorom :)
Bratislava
4 €
Kniha divergencia a rezistencia
Kniha divergencia a rezistencia
Predam knihy divergencia a rezistencia. Sú celkom v dobrom stave, raz prečítané. Cena za obydve knihy 20€ a jedna 10€. Prosím kontaktujte ma cez sms alebo email. Na dobierku Ďakujem
Trnava
dohodou
Predám román SPRAVODLIVÍ
Predám román SPRAVODLIVÍ
ponúkam román autora SAM BOURNE SPRAVODLIVÍ. Kniha je raz použitá,ako nová Stav výborný.CENA 3,50 € s poštovnym. Kontakt mailom.Pozri aj iné moje inzeráty,mám v ponuke viacero kníh.
Nové Mesto nad Váhom
3 €
Kniha after slub
Kniha after slub
Predám knihu after slub. Je v dobrom stave len na prvej strane je trochu roztrhaná. Prosím posielajte mi vaše ohlasy na sms alebo email. Na cene sa dá aj dohodnúť Dobierkou sa len dá Cena 14-13€
Trnava
dohodou
knihy o druhej svetovej vojne
knihy o druhej svetovej vojne
knihy ktorých sa príbehy odohrávajú počas druhej svetovej. podľa skutočnosti. predám iba spolu. knihy sú čisto nové
Rožňava
10 €
Bratislava  Stadt und Umgebung
Bratislava Stadt und Umgebung
Bratislava, Stadt und Umgebung. Sprievodca po Bratislave v NJ + tri rozkladacie mapky Bratislavy. Vyd. Šport Bratislava, rok 1966, Vlado Adamec, Ladislav Šášky. 224 strán, veľmi dobrý stav ( v knihe je venovanie) cena 5,-EUR + poštovné.
Bratislava V - Petržalka
5 €
Scott Ritter Cil Iran
Scott Ritter Cil Iran
Ponukam titul Cil Iran stav výborný, čeština,kniha obsahuje mapy, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy. Za stav a kvalitu vždy ručím!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!!
Košice II - Západ
dohodou
román kde sa les dotýka hviezd
román kde sa les dotýka hviezd
kniha je nová. je to román, novodobý
Rožňava
8 €
Vabank - voľné pokračovanie knihy Motýľ
Vabank - voľné pokračovanie knihy Motýľ
Predám knihu Vabank - Henri Charriere - voľné pokračovanie knihy Motýľ. Pošlem aj na dobierku.
Bratislava II - Podunajské Biskupice
13 €
Knihy, krížovky
Knihy, krížovky
Predám knihy z foto. Cena krížoviek za 8E, Výkladový slovník automobilizmu za 8E. Cena ostatných kníh je po 6E(KS). Knihy sú v zachovalom stave. Na Sms neodpovedám.
Bánovce nad Bebravou
6 €
Tisíc a jedna noc 1 diel
Tisíc a jedna noc 1 diel
Mám záujem o Tisic a jednu noc 1. diel v slovenčine, Ikar, dakujem za ponuky.
Košice II - Západ
dohodou
Omerpaša Latas
Omerpaša Latas
Ivo Andrić: Omerpaša Latas Historický román z obdobia, kedy bola Bosna pod nadvládou Turkov. Osmanskú ríšu treba zreformovať. Podujme sa na to jeden zo sultánových vojvodcov Omerpaša Latas, preslávený svojou ukrutnosťou najmä v Sýrii, Albánsku a Kurdistane. Jeho duša je chorá od ctižiadosti a neukojenej túžby po moci. Ľudia okolo neho, celý jeho palác sa priam hemží zvrátenými a vyšinutými povahami, intrigánmi, pätolizačmi, zlodejmi, pretože tento mravne narušený človek nemôže mať pri sebe ľudí statočných. A zatiaľ za hrubými múrmi Omerpašovho háremu sa po ročnom nešťastnom manželstve spíja jeho krásna zabudnutá žena... vydal:Slovenský spisovateľ edícia: SPKK 1. vydanie rok vydania: 1980 strán: 250 formát 20,5 x 13,5 väzba: tvrdá plátená s papierovým prebalom stav knihy: veľmi dobrý,ako nová cena: 3 € + poštovné /dobierka/ alebo osobný odber Kliknutím na moje meno uvidíš aj ďalšie moje inzeráty!
Trnava
3 €
Jaroslav Seifert: Deštník z Piccadilly
Jaroslav Seifert: Deštník z Piccadilly
Název: Deštník z Piccadilly Edice: Verše, svazek 38. Autor: Jaroslav Seifert Překlad: Ilustrace na titulu: Pavel Sukdolák Popis: Básnickou sbírku Deštník z Piccadilly napsal Jaroslav Seifert (* 23. září 1901; + 10. ledna 1986) v roce 1979, dva roky po podepsání Charty 1977. Sbírka se jmenuje podle jedné z básní, ve které autor vzpomíná, jak mu jeho syn, když se vracel z Anglie, koupil na londýnské Piccadilly vycházkový deštník. Tento deštník může posloužit jako vlastní malé nebe, pod kterým má tak dlouho hledanou svobodu. Mimořádnost jeho díla byla ve světě oceněna a jako jediný český básník dostal Jaroslav Seifert v roce 1984 Nobelovu cenu za literaturu. Počet stran: 78 Formát: 103 x 146 mm Vazba: Pevná, šitá, kapitálek, matné lamino Příloha: V edici Verše již vyšlo Vyšlo: 2013 Nakladatelství: Vyšehrad Sleva: Ukázka: Stav: Perfektní, intaktní Poznámka: Vydání ve Vyšehradu první Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 110 Kč. Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem
Česká republika
6,80 €
MATURANTI - YES učebnica B1 s CD a DVD
MATURANTI - YES učebnica B1 s CD a DVD
MATURANTI - YES učebnica B1 s CD a DVD Ponúkam sadu YES z AJ B1 - základná úroveň. Zahŕňa prípravu na ústnu a písomnú časť maturitnej skúšky z angličtiny. Do knihy boli robené písomné poznámky Sada obsahuje: 1ks Kniha + 1ks CD + 1ks DVD Pôvodná cena za sadu: 15€ Moja cena za sadu: 10€ (+ poštovné)
Bratislava IV - Dúbravka
10 €
Jitka a Katerina Bartu Rodinné pouta - cz top stav
Jitka a Katerina Bartu Rodinné pouta - cz top stav
Ponukam komplet Rodinna pouta, stav výborný, čeština, knihy su ilustrované, knihy su nečítané. Knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat osobne aj cez víkendy. Za stav a kvalitu vždy ručím!!! Kontakt - telefonický, bazar formular, NA SMS NEREAGUJEM!!!
Košice II - Západ
dohodou
FULMAYA
FULMAYA
Fulmaya, Dorota Nvotová, Evita Press 2011, ako nová, cena 4,50 EUR + poštovné.
Bratislava V - Petržalka
4,50 €
Praktická astronómia
Praktická astronómia
Praktická astronómia, Marcel Gilles Minnaert, vydavateľstvo Obzor 1979, počet strán 148, cena 4,-EUR + poštovné.
Bratislava V - Petržalka
4 €
1 2 1000