Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Knihy

LF UK BA materiály medicína/zub 2020+iné medicíny
Dobrý deň! ponúkam úplne najnovšie knihy, pre prípravu na Medicínu/zubarinu na Univerzitu Komenského v Bratislave, ktoré budú aktuálne na prijímačky 2020/2021 Viem poradiť aj ohľadom iných medicín, dával som si viacero prihlášok, mám aj iné materiály. Píšte ohľadom slovenských aj českých fakúlt, rád poradím :) Pošlem knihy poštou v originál podobe alebo v elektronickej podobe na mail. Pre bližšie info mi napíšte. S DARCEKOM (212 str. CHEMIA V CENE) !!! Kedže sú tam priamo tieto otázky z modeloviek, inú literatúru Vám netreba, ale samozrejme ak Vám je niečo nejasné tak si to pozriete v tej knihe, ktorú Vám dám k tomu zadarmo! a hneď pochopíte princíp a budete hravo zvládať podobné úlohy. modelové otázky z biologie a chémie na Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave pre uchádzačov na Všeobecné aj Zubné lékarstvo. Celkovo sa jedná o 1500 otázok z chémie a 1500 otázok z biologie + odpovede. pretože obsahujú zmeny oproti minulým rokom, hlavne v príkladoch! Ponúkam takisto vyratané priklady s postupmi, aby ste vedeli ako sa dopracovať k výsledku z bio a chemie . ----Ďalej materialy z doučovania: - chémia (anorganika, organika, príklady, vzorce, pokusy, najčastejšie chyby, tabuľky- pomôcky...) - biologia (človek, ekologia, rastliny, živočíchy, genetika....) Mne pomohli, preto posúvam ďalej. :) :) Mail mám stále pristupný, to znamená, že odpisujem na mail okamžite, nemusíte dlho čakať na odpoveď. Kľudne sa pýtajte, rád odpoviem. -----VIAC INFO V MAILY-------
Bratislava
dohodou
Výber dárků podle astrologických znamení
Predám knihu Výber dárků podle astrologických znamení Autor: Constance Stellas, 277 strán Osobný odber v Holíči alebo zašlem poštou po prevode peňazí vopred na účet, prípadne na dobierku.
Holíč
2 €
Vnitřní cviky pro zdraví
Predám knihu Vnitřní cviky pro zdraví Autor: Stephen T. Chang , 256 strán. Komplexný systém taoistických uzdravujúcich cvikov, prirodzenej metódy, ktorá je založená na duševných a fyzických ozdravujúcich cvikoch, ktoré posilňujú a uzdravujú predovšetkým vnútorné orgány tela. Práve oni dokážu totiž to, čo nedokážu ani najvypestovanejšie svaly: ochrániť organizmus pred starnutím a chorobami. Osobný odber v Holíči alebo zašlem poštou po prevode peňazí vopred na účet, prípadne na dobierku.
Holíč
2 €
Umíte se bavit se svým dítětem o sexu?
Predám knihu Umíte se bavit se svým dítětem o sexu? Autor: Steve Chalke, 158 strán. Netradiční příručka o problematice sexu je adresována nikoli dospívající mládeži, ale rodičům. Osobný odber v Holíči alebo zašlem poštou po prevode peňazí vopred na účet, prípadne na dobierku.
Holíč
2 €
Na vine sú hviezdy
Predám knižku s názvom Na vine sú hviezdy, knižka je raz prečítaná ako nová. Cena knižky je 6e.
Preseľany
6 €
Kniha Havranie dievča Erik Axl Sund
Kniha Havranie dievča bez prebalu. Na prvej strane som udala do knihy poznámku : 1. diel. Na poslednej moje meno. - Môžem to prelepiť. Inak ok Cena 5 eur. Tvrda väzba.
Slovenská Kajňa
5 €
Technicko, naučno populárne knižky
Predám velmi zachovalé, technické, naučno populárne knižky : - Cesta do oblakov, aut. Ján Balej. Cena 10e + poštovné. Kniha pútavým a zaujímavým spôsobom ponúka prehľad o predchodcoch súčasných striebristých vzdušných korábov. Obsah na druhom obrázku. Obsahuje históriu, technický popis, výkresy a farebné schémy každého lietadla. - Ilustrované dejiny letectva od začiatkov do r. 1935, aut. Vincente Segrelles. Cena 8e + poštovné. - Na prahu 21. storočia, llustrované dejiny sveta. Cena 10e + poštovné. Na prahu 21. storočia pokračuje rozvoj dopravy na súši a na mori... Do vesmíru vzlietajú prvé vesmírne koráby... Začína sa pátranie v nových dimenziách, na dne morí, na vrcholkoch hôr, na prahu planét až ku hviezdam... Biotechnológie dávajú človeku zbrane proti chorobám a prísľub moci nad životom... Ľudstvo bojuje o rovnováhu na Zemi a budúcnosť ďalších generácií... Mapy a družicové fotografie zachytávajú podobu nášho sveta... Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
10 €
Knihy vhodné ako darček
Predám nasledovné tituly kníh z dôvodu sťahovania. Andrea Cremerová - Nočný tieň - 3€ Roberta Richova - Benátska babica - 5€ Jessie Burtonova - Miniaturista - 5€ Stefani Pintoff - únos - 4€ Barbara Schneider - Zoči voči mužom - 4€ (Nová nečítaná) Knihy sú v perfektnom stave ako nové.
Bratislava III - Nové Mesto
dohodou
Euba Knihy
Ekonómia v novej ekonomike - Rozborilová a kol. -Praktikum –7€ Účtovníctvo- Šlosárová a kol.- 6€ Nemecký jazyk- Exportwege- 8 € Marketing – Kita a kol.- 10€ Podnikové financie- Fetisovová a kol. – 5€ Kompendium Franchisingu – Orgonáš – 8€ Základy práva pre ekonómov- Szabo a Holub – 5€ Finančná matematika v Exceli- Huťka – 4 € Finančná a ekonomická analýza obchodného podniku – Oreský – 10€ Prehľad nemeckej gramatiky s cvičeniami – Kunovská – 3€ Zbierka úloh z ekonómie- Piovarčiová a kol- 2€ Nákup a predaj praktikum – Kita a kol. – 3€ Manažment – Majtán a kol- 3€ Štatistika pre bakalárov – Sodomová a kol – 4€ Regulovaný trh výrobkov – Kollár – 3€
Bratislava
2 €
Roztomilé malé lhářky
Pretty little liars, Malé klamárky alebo Roztomilé malé lhářky - písané v ČESKOM jazyku. Časti 2-11 plus Roztomilé malé tajomstvá (medzi 5 a 6 časťou). K cene treba pripočítať poštovné. Platba bankovým prevodom, cena poštovného závisí od váhy balíčka, po odoslaní balíčka zašlem fotografiu podacieho lístka. Nezabudnite si pozrieť aj ostatné moje inzeráty - ušetríte predsa na poštovnom.
Bratislava II - Ružinov
50 €
Lovcem v tajze
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Lovcem v tajze, autor : Ján Kozák , vydal Československý spisovateľ v Prahe v roku 1975. Kniha je písaná v českom jazyku, má 269 strán. Vydanie tretie , v ČS prvé vydanie. Jej rozmery sú šírka 17,5 cm, výška 25 cm a hrúbka 2,5 cm.
Námestovo
20 €
Futbalová literatúra
Predám tieto knihy o futbale. Sú ako nové, bez poškodení.
Trebišov
dohodou
AUDI 100 Betriebsanleitung
Predám návod na obsluhu AUDI 100. Návod je v nemčine. Okrem návodu na obsluhu zložka obsahuje prílohu Technické zmeny pre Audi 100, 100 Avant a S4 z 12.91 a Adresy servisov. Cena: 5 € + poštovné. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty, možno sa vám bude niečo hodiť.
Bratislava V - Petržalka
5 €
Trofej neznámeho strelca
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Trofej neznámeho strelca, autor: Dr. Štefan Teren, prebal a väzbu navrhol akad. maliar František Šesták, vydalo vydavateľstvo: Príroda v roku 1977. Edícia Trofeje 14. Prvé vydanie. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 151 strán . Jej rozmery sú šírka 15,5 cm, výška 21 cm a hrúbka 1,2 cm.
Námestovo
7 €
Fyziologie hospodařských zvířat,
Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Fyziologie hospodařských zvířat, autori: Prof. MVDr. Jozef Arendarčik, CSc., doc. RTDr. Ing. Jan Bílek, DrSc., laureát státní ceny, prof. MVDr. Koloman Boďa, DrSc.člen korespondent ČSAV, člen SAV, SPA, prof. MVDr. Antonín Holub, DrSc., člen Čaz, doc. MUDr.Jiří Jelínek, CSc., MVDr. Dagmar ježková, Csc., prof. MVDr. Milan Lebeda,CSc., MVDr. Drahomíra Padalíková, CSc., doc. MVDr. Drahoslav Pravda, CSc. prof. MUDr. Zdeněk Servít, DrSc. akademik a člen korespondent ČSAV, doc. MUDr. Tomáš Radil – Weiss, CSc.. Vydalo : Státní zemědělské nakladtelství v Praze v roku 1970. Kniha je písaná v slovenskom a českom jazyku, má 676 strán . Vydanie prvé. Jej rozmery sú šírka 17 cm, výška 24 cm a hrúbka 3,8 cm.
Námestovo
20 €
Vzorník plemen králíku,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu: Vzorník plemen králíku, autor : Ing. Jaroslav Fingerland, vydalo : Státní zemědělské nakladatelství v roku 1986. Prvé vydanie. Kniha je písaná v českom jazyku ( plemená králikov aj slovenskom jazyku), má 352 strán . Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 21 cm a hrúbka 2,3 cm.
Námestovo
20 €
Denník Šport 3
V ponuke mám aj iné Predám staré noviny ( športové spravodajstvo ) - Denník Šport Noviny sú vo veľmi zachovalom stave a kompletné Cena 2 eurá za kus Platba - cez dobierku alebo cez účet - nechám to na vás Kontakt cez email alebo sms Ďakujem
Michalovce
2 €
1000+1 rada pro rybáře,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú ( ako nová ) knihu : 1000+1 rada pro rybáře, autor: Jaromír Říha, vydalo :Ottovo nakladtelství v Praze v roku 2009, Kniha je písaná v českom jazyku, má 392 strán . Vydanie ôsme, v Ottovom nakladatelství tretie. Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 21,5 cm a hrúbka 2,7 cm.
Námestovo
7 €
Staré Časopisy Rodina 2
Predám staré časopisy - Rodina Číslo - 5 / 1982 / XIII Číslo - 1 / 1985 Číslo - 1 / 1986 Číslo - 1 / 1983 / XIV Číslo - 5 / 1983 / XIV Číslo - 2 / 1982 / XIII Číslo - 2 / 1984 Číslo - 6 / 1980 / XI Číslo - 3 / 1982 / XIII Číslo - 6 / 1981 / XII Časopisy sú vo výbornom zberateľskom stave a kompletné Cena je 2 eura za kus Platba - cez dobierku alebo cez účet - nechám to na vás Kontakt cez email alebo sms Ďakujem
Michalovce
2 €