40 366 inzerátov
Srdce z bosporu: zakazana laska
Predam knihu zo serie srdce z bosporu: zakazana laska. Kniha je uplne nova necitana, bol to nevhodny darcek.
Banská Bystrica
3 €
Tisícročná včela
Peter Jaroš: Tisícročná včela Román Tisícročná včela zachytáva ako sága históriu jednej rodiny v rodnej obci autora, v období od osemdesiatych rokov 19. storočia až po vznik prvej Československej republiky v roku 1918. Má bohatú dejovú líniu, reálne udalosti sa striedajú so snami, zvláštnymi javmi, hlavný dej je dopĺňaný bočnými epizódami. Okrem hlavných postáv je dielo zaplnené panoptikom vedľajších postáv a postavičiek. Je syntézou grotesky, humoru, veselia i smútku na pozadí skutočných historických udalostí. Motívmi, ktoré sú v diele významne prítomné sú práca a láska. Aj včela je symbolom vytrvalej práce celých generácií, kde kolobeh trvá a práca vlastne nikdy nekončí. Väčšina deja sa odohráva v obci Hybe a zobrazuje život troch generácií rodiny Pichandovcov. Edícia: Slovenský spisovateľ Vydané v roku 1984 väzba: tvrdá lesklá stav: veľmi dobrý Cena 3.50 euro + poštovné /dobierka/ /účet nemám/ Kliknutím na moje meno uvidíš aj ďalšie moje inzeráty!
Senica
3,50 €
Americky a anglicky kokerspaniel
Predam knihu americky a anglicky kokerspaniel - Frank Kane, Phyllis Wise. Kniha je vo vybornom stave, bola raz citana.
Banská Bystrica
4 €
Ľudo Ondrejov - Príhody v divočine 1968
Ponúkam na predaj knihu Príhody v divočine od autora Ľudo Ondrejov, rok 1968. Stav - viď foto. Cena je 2,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
2,90 €
Alain Fournier - Veľký tulák 1965
Ponúkam na predaj knihu Veľký tulák od autora Alain Fournier, rok 1965. Stav - viď foto. Cena je 1,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
1,90 €
Rozprávania z tisíc a jednej noci
Rozprávania z tisíc a jednej noci Výber z orientálnej zbierky Rozprávok tisíc a jednej noci, tematicky zacielený na dospelých čitateľov. Obsah: Rozprávanie o kráľovi Šahrijárovi a jeho bratovi kráľovi Šahrazámanovi a vezírskej dcére Šahrázáde, Rozprávanie o býkovi, oslovi a roľníkovi, Rozprávanie o Slávičkovi krikľúňovi, Rozprávanie o vtákovi so smaragdovým a perlovým perím, Rozprávanie o učencovi a jeho žiakovi, Rozprávanie o cestách Muhamada, syna kráľa indického, Rozprávanie o rybárovom synovi a vďačných zvieratách, Rozprávanie o Abú Níjovi a Abú Níjatainovi, Rozprávanie o troch synoch kráľa čínskeho, Rozprávanie o príhodách milencov sýrskych, Rozprávanie o kupcovej dcére a synovi kráľa irackého, Rozprávanie o synovi kráľa sindského a pani Fatime, Rozprávanie o šejkovi Nakkítovi, Rozprávanie o dcére vezíra kráľa andalúzskeho a irackom kráľovskom synovi, Rozprávanie o sultánovi Tailúnovi a štedrom roľníkovi, Rozprávanie o veštcovi a jeho učeníkovi, Rozprávanie o dcére kupeckej, s ktorou sa oženil kráľ čínsky, Rozprávanie o Sídím Núraddínovi Alim a jeho otrokyni, Rozprávanie o sudcovi poučenom vlastnou ženou, Rozprávanie o zlodejke vydal: Tatran vydanie: prvé rok vydania: 1973 strán: 232 väzba: pevná plátená, papierový prebal chýba stav knihy: veľmi dobrý, len na plátenom obale sú stopy od vody cena: 4 € + dobierka alebo osobný odber /účet nemám/ Kliknutím na moje meno uvidíš aj ďalšie moje inzeráty!
Senica
4 €
Arthur Herzog - Diéta smrti 1982
Ponúkam na predaj knihu Diéta smrti od autora Arthur Herzog, rok 1982. Stav - viď foto. Cena je 1,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
1,90 €
Betty Mahmoody - Z lásky k dieťaťu 1992
Ponúkam na predaj knihu Z lásky k dieťaťu od autorky Betty Mahmoodyovej, rok 1992. Stav - viď foto. Cena je 1,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
1,90 €
Henry Denker - Diagnóza doktorky 1983
Ponúkam na predaj knihu Diagnóza doktorky Scofieldovej od autora Henry Denker, rok 1983. Stav - viď foto. Cena je 0,99€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
0,99 €
Michail Aleksejev - Bitkári 1982
Ponúkam na predaj knihu Bitkári od autora Michail Aleksejev, rok 1982. Stav - viď foto. Cena knihy je 0,99€ + poštovné. Pozrite si moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
0,99 €
Edgar Allan Poe - The murders in the rue morgue...
Predam knihu edgara allana poea - the murders in the rue morgue and other tales. Kniha je nova, necitana, bol to nevhodny darcek.
Banská Bystrica
7 €
Alexandre Dumas - Vikomt de Bragelonne 2. 3. 4.
Ponúkam na predaj sériu kníh Vikomt de Bragelonne 2. 3. 4. diel od autora Alexandre Dumas, rok 1971. Stav - viď foto. Cena je 8,90€ za sériu + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
8,90 €
Alexandre Dumas - Joseph Balsamo I. II.
Ponúkam na predaj knihy Joseph Balsamo I. II. od autora Alexandre Dumas, rok 1973. Stav - viď foto. Cena je 3,90€ za obe + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
3,90 €
Mario Puzo - Šťastná pútnička 1976
Ponúkam na predaj knihu Šťastná pútnička od autora Mario Puzo, z roku 1976. Stav - viď foto. Cena knihy je 3,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
3,90 €
Uvarene za par minut - jitka zivtova
Predam knihu uvarene za par minut. Kniha je nova, nepouzita, mame doma dve.
Banská Bystrica
5 €
Theodore Dreiser - Sestra Carrie 1966
Ponúkam na predaj knihu Sestra Carrie , od autora T. Dreiser. Rok vydania je 1966. Stav - viď foto. Cena je 1,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
1,90 €
Alexandre Dumas - Kráľovnin náhrdelník II. 1973
Ponúkam na predaj knihu Kráľovnin náhrdelník II. diel , od autora A. Dumas. Rok vydania je 1973. Stav - viď foto. Cena je 1,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty
Michalovce
1,90 €
Alexandre Dumas - Salvator I. II. 1974
Ponúkam na predaj knihy Salvator I. II., od autora Alexandre Dumas, z roku 1974. Stav - viď foto. Cena je 3,90€ za obe + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
3,90 €
A. S. Golon - Angelika a jej láska 1972
Ponúkam na predaj knihu Angelika a jej láska - 6. diel, od autorky A. S. Golon. Rok vydania je 1972. Stav - viď foto. Cena je 3,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
3,90 €
A. Dumas ml. - Dáma s kaméliami 1966
Ponúkam na predaj knihu Dáma s kaméliami od autora Alexandre Dumas ml., z roku 1966. Stav - viď foto. Cena knihy je 1,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty
Michalovce
1,90 €
1 5 1000