28 inzerátov
Varenie, pre psíčkárov
Ebook knihy recepty rýchlo a zdravo a niečo pre milovníkov psov... Viac info email ďakujem
Námestovo
10 €
Efterskalv, av Jan Arnald, Arne Dah - švédske
Ponúkam na predaj cd-bok , " Efterskalv, av Jan Arnald, Arne Dahl", Svenska, 2006, cena 2 eurá + poštovné. Terrorismen har kommit till Sverige. Det är i alla fall så det verkar när en tunnelbanevagn sprängs i Stockholm och människor dör. Det blir ett pådrag som inte liknar någonting annat i landets historia. När dessutom en terrorgrupp som visar sig bestå av invandrargrabbar tar på sig dådet tycks det glasklart att det finns aktiva terroristceller i det allt hårdare angripna Skandinavien. Men smällen har efterskalv, många efterskalv, och med på ett hörn i den stora utredningen finns Rikskriminalpolisens speciella enhet för våldsbrott av internationell art, mer känd som A-gruppen. Chefen Kerstin Holm och hennes manskap känner efterskalv på andra håll än de har väntat sig. Och vem är egentligen polismannen som med minsta möjliga marginal lyckades missa just den tunnelbanan? ...
Levice
2 €
2 CD Historien om Ostindiefararna-Herman Lindqvist
Ponúkam na predaj švédske CD book :" 2 CD Historien om Ostindiefararna-Herman Lindqvist", cena 1,5 eura + poštovné. För 160 år sedan siktade Ostindiefararen Götheborg hemmahamn efter nära två års seglats. Den triumfatoriska hemkomsten förbyttes plötsligt i tragedi när skeppet gick på grund mitt i hamninloppet och sjönk med hela sin dyrbara last.Herman Lindqvist är en av Sveriges främsta skildrare av svensk historia. Här ger han sig i kast med den fantastiska och mytomspunna berättelsen om Svenska Ostindiska Compagniet. švédske
Levice
2 €
knihy
predam rôzne knihy, výborný stav, raz čítane.
Martin
5 €
Na predaj sada kníh o maľovaní, grafike a ine
Na predaj sada kníh o maľovaní, Lexikon maliarstva a grafiky, ...izmy ako porozumieť umeniu, Čalúnený nábytek z domácí dílny, M.Rochla stavební tabuľky, Starožitný nábytek údržba a opravy, Jak maľovať portrét, Jak malovat krajinu akvarelem, Jak malovat město akvarelem, Jak maľovať technikou Alla Prima, Akvarel pro pokročilé, Jak nakreslit lidske tělo, Jak malovat zátiší, Stan Smith Kurz akvarelu, Úvod do pastelu (Výtvarná škola IKARU), Stan Smith Kurz kreslenia. Možnosť predaja kompletu alebo aj osobitne. Cena za komplet 100 €.
Partizánske
100 €
CD ku knihe Paul McKenna Zmeňte svoj život za 7dní
Predám audio CD ku knihe Paul McKenna - Zmeňte svoj život za sedem dní. Rok vydania: 2006 O diele: Návod na zmenu vlastného života, ktorý vám pomôže myslieť aj konať pozitívnejšie a sebavedomejšie a viditeľne zlepšiť svoj život už za sedem dní. Audio cd obsahuje polhodinovú nahrávku hypnózy na programovanie mysle v slovenčine. Hlas: Laco Kerata Je dobré počúvať aj v iných jazykoch lebo podvedomie nemá hraníc. Cd je v super stave, ako nové. Knihu už nemám, len pdf. inzerát platí do zmazania - poštovné ZDARMA pri platbe na SKRiLL / PayPal, bank.prevod alebo pošt.šekom - platí pre všetky moje inzeráty - Bratislava III
Bratislava
5 €
Ebook Slávny plán
Autorka Martina Ryantová ponúka na predaj knižný debut Slávny plán. Boh má aj pre tvoj život Slávny plán. Sú to zamyslenia z biblickou tématikou o úžasnom Bohu na povzbudenie v každej životnej situácii. Rozsah: 100 strán UKÁŽKA: Keď som mala 14 rokov a postieľala som si posteľ, prihovoril sa mi Boh, aby som sa stala kazateľkou Božieho Slova. Zostala som v šoku a myslela som si, že sa mi to snáď iba zazdalo. Časom, keď som pocítila opäť túto jemnú pochybnosť, či ma naozaj povoláva Pán, zakúsila som hlboký pokoj a Jeho vnútorné uistenie, že je to Pravda.
Žilina
16 €
Kniha a dvd
Predám knihu a 2dvd o lietadlách,cena 9.90€
Košice I - Staré Mesto
dohodou
Príručka pre automechanika 2016
Na predaj podrobná príručka pre automechanikou, pre vozidlá do r.v. cca 2016, s veľkosťou cca 30GB! Program obsahuje: - informácie o vozidle - uťahovacie momenty - rozvodové a iné diagramy - postupy - hodnoty čidiel - a mnoho iného Spôsob dodania: dobierka alebo osobne (Vráble, Nitra). Program odporúčam dať na USB alebo externý HDD, z dôvodu jeho veľkosti a bezproblémovosti pri inštalácií.
Nitra
25 €
Staré knihy za symbolickú cenu
Ponúkam staré knihy rôznych žánrov. Je toho veľa, takže najlepší je osobný odber.. viac info rada poskytnem emailom..
Nová Baňa
dohodou
Predám fotoalbum
tmavo-zelenej farby.Tvrdý obal,nový,nepoužitý.
Humenné
4 €
Zarábajte na rulete online
Návod obsahuje presný popis pravidiel hrania online rulety, vďaka ktorým sa dá oklamať ruleta. Postup je vyrátaný na základe matematického vzorca. S týmito pravidlami sa na rulete stále vyhráva a nikdy neprehrá. Zbierajú sa postupne malé výhry, vďaka ktorým sa dá zarobiť denne 50 – 100 €.
Poprad
6 €
Návod ako schudnúť rýchlo a zdravo aj bez cvičenia
Môžete jesť aj slaninu, zákusky a koláče upečené podľa receptov v tomto Ebooku. Ebook obsahuje presný návod ako jednoducho schudnúť bez veľkej námahy. Netreba cvičiť,netreba sa v jedle obmedzovať ani hladovať a netreba rátať kalórie. Môžete sa najesť do sýtaa aj tak budete chudnúť. Okrem toho je tento typ chudnutia zdravý, získate vďaka nemuenergiu, dobrú náladu, chuť do života a krásnu postavu. Zlepší sa pokožka, vlasy a nechty.A je aj liekom proti depresii, cukrovke, rakovine a rôznym iným ochoreniam. Pri tejto diéte sa chudne z tukových zásob a svalstvo zostáva zachované. Okrem pravidiel diéty sa v Ebooku nachádza aj množstvo chutných receptov rôzneho druhu.Recepty na hlavné jedlá, prílohy aj zákusky a koláče, z ktorých nepriberiete a rôzne zdravénáhrady nezdravých jedál.
Poprad
6 €
Predaj Ebookov - Ako vycvičiť psa
Ako vycvičiť psa – Návod ako sa naučiť psiu reč a rozumieť si s vašim štvornohýmmiláčikom. Návod obsahuje presný popis základnýchpravidiel, vďaka ktorým sa dá vycvičiť každýpes. Vďaka tomuto návodu porozumiete rečia rozmýšľaniu vášho psíka. Budete si rozumieť,budete vedieť komunikovať a bude vásrešpektovať. Váš psík bude vďaka týmto pravidlámposlušný a obaja budete mať šťastný spoločnýživot. Návod tiež pomáha vyriešiť problémovésprávanie psa.
Poprad
6 €
Ako vycvičiť psa - Návod ako sa naučiť psiu reč
Ebook ako vycvičiť psa - naučiť sa psiu reč a rozumieť si s vaším štvornohým miláčikom... Návod obsahuje presný popis základných pravidiet, vďaka ktorým sa dá vycvičiť každý pes. Vďaka tomuto návodu porozumiete reči a rozmýšľaniu vášho psíka. Budete si rozumieť, budete vedieť komunikovať a bude vás rešpektovať. Vás psík bude vďaka týmto pravidlám poslušný a obaja budete sťastný. Návod tiež pomáha vyriešiť problémové správanie psa.
Levice
6 €
Zarábajte na rulete online - návod ako na to
Návod obsahuje presný popis pravidiel hrania online rulety, vďaka ktorým sa dá oklamať ruleta. Postup je vyrátaný na základe matematického vzorca. S týmito pravidlami sa na rulete stále vyhráva a nikdy neprehrá. Zbierajú sa postupne malé výhry, vďaka ktorým sa dá zarobiť denne 50 - 100eur.
Levice
6 €
Veľké výsledky, malá námaha
Návod ako schudnúť rýchlo a zdravo aj bez cvičenia, hladovania a počítania kalórií. Ebook obsahuje presný návod ako jednoducho schudnúť bez veľkej námahy. Netreba cvičiť a ani sa v jedle obmedzovať ani hladovať a ani rátať kalórie. Okrem pravidiel diéty sa v Ebooku nachádza množstvo chutných receptov rôzneho druhu. Pri tejto diéte sa chudne z tukových zásob a svalstvo zostáva zachované. Zlepší sa pokožka, vlasy a nechty. A je aj liekom proti depresií, cukrovke, rakovine a rôznym iným ochoreniam. Bližšie informácie vám vie zaslať emailom, ak by ste mali záujem.
Levice
6 €
Ako vycvičiť psa
Návod obsahuje presný popis základných pravidiel, vďaka ktorým sa dá vycvičiť každý pes. Vďaka tomuto návodu porozumiete reči a rozmýšľaniu vášho psíka. Budete si rozumieť, budete vedieť komunikovať a bude vás rešpektovať. Váš psík bude vďaka týmto pravidlám poslušný a obaja budete mať šťastný spoločný život. Návod tiež pomáha vyriešiť problémové správanie psa.
Levice
6 €
Krvavé jahody
predám knihu, je uplne ako nová. posielam ba dobierku. v pripade zaujmu ma kontaktujte na mail, kvoli pracovnej vytazenosti.
Holíč
6 €
Krvavé jahody
predám knihu, je uplne ako nová. posielam ba dobierku. v pripade zaujmu ma kontaktujte na mail, kvoli pracovnej vytazenosti.
Holíč
6 €
1 2