Audioknihy, e knihy

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Audioknihy, e knihy

knihy
Predám knihy ako nové, cena za kus 4eur,v prípade odberu nad 20 kusov cena za kus 3 eur+poštovné podľa vahy
Brestovany
4 €
knihy
Predám knihy väčšina ako nové, cena za kus 4 eura, v prípade odberu viac ako 20 kusov cena za kus 3 eura + Náklady na dopravu
Brestovany
4 €
Ponúkam na predaj Audioknihy
Ponúkam na predaj Audioknihy. Cena za knihu je 3.5e počet kníh 70ks. Dohoda
Rudno nad Hronom
dohodou
Audioknihy (5kusov po 5)nie po jednom
Predam tietoo audioknihy je to 47 hodín čítania nahrateho na 1cd. Mám posledných 20kusov . 14,50e v eshope 5kusov po 5eur
Bratislava I - Staré Mesto
5 €
Nová kniha
Nerozbalená kniha. Možnosť osobného odberu
Hrubý Šúr
6 €
Ako vycvičiť psa Návod ako sa naučiť psiu reč
Návod obsahuje presný popis základných pravidiel, vďaka ktorým sa dá vycvičiť každý pes. - Vďaka tomuto návodu porozumiete reči a rozmýšľaniu vášho psíka. Budete si rozumieť, budete vedieť komunikovať a bude vás rešpektovať. - Váš psík bude vďaka týmto pravidlám poslušný a obaja budete mať šťastný spoločný život. - Návod tiež pomáha vyriešiť problémové správanie psa
Bratislava I - Staré Mesto
6 €
Návod ako schudnúť rýchlo a zdravo aj bez cvičenia
Ebook obsahuje presný návod ako jednoducho schudnúť bez veľkej námahy. Netreba cvičiť, netreba sa v jedle obmedzovať ani hladovať a netreba rátať kalórie. Môžete sa najesť do sýta a aj tak budete chudnúť. Okrem toho je tento typ chudnutia zdravý, získate vďaka nemu energiu, dobrú náladu, chuť do života a krásnu postavu. Zlepší sa pokožka, vlasy a nechty. A je aj liekom proti depresii, cukrovke, rakovine a rôznym iným ochoreniam. - Pri tejto diéte sa chudne z tukových zásob a svalstvo zostáva zachované. - Okrem pravidiel diéty sa v Ebooku nachádza aj množstvo chutných receptov rôzneho druhu. Recepty na hlavné jedlá, prílohy aj zákusky a koláče, z ktorých nepriberiete a rôzne zdravé náhrady nezdravých jedál.
Bratislava I - Staré Mesto
6 €
Knihy
predám knihy, raz prečítané, každá po 3€
Kežmarok
3 €
Ekniha Zarábajte na rulete online
Ponúkam na predaj eknihu s názvom Zarábajte na rulete online- Návod ako na to. Návod obsahuje presný popis pravidiel hrania online rulety, vďaka ktorým sa dá oklamať ruleta. Postup je vyrátaný na základe matematického vzorca. S týmito pravidlami sa na rulete stále vyhráva a nikdy neprehrá. Postupne sa zbierajú malé výhry, vďaka ktorým sa dá zarobiť denne 50-100 eur.
Svidník
6 €
Ekniha Veľké výsledky, malá námaha
Ponúkam na predaj eknihu s názvom Veľké výsledky, malá námaha- Návod ako schudnúť rýchlo a zdravo aj bez cvičenia, hladovania a počítania kalórií. Kniha obsahuje presný návod ako jednoducho schudnúť bez veľkej námahy. Netreba cvičiť, obmedzovať sa v jedle, hladovať, ani rátať kalórie. Môžete sa najesť dosýta a aj tak budete chudnúť. Okrem toho je tento typ chudnutia zdravý, získate vďaka nemu energiu, chuť do života a krásnu postavu. Zlepší sa pokožka, vlasy aj nechty. Pri tejto diéte schudnete z tukových zásob a svalstvo ostáva zachované. Okrem pravidiel diéty sa v knihe nachádza aj množstvo chutných receptov na hlavné jedlá, prílohy, zákusky, či koláče a rôzne zdravé náhrady nezdravých jedál.
Svidník
6 €
Ekniha Ako vycvičiť psa
Ponúkam na predaj eknihu s názvom Ako vycvičiť psa- Návod ako sa naučiť psiu reč a rozumieť si s vašim štvornohým miláčikom. Návod obsahuje popis základných pravidiel, vďaka ktorým sa dá vycvičiť každý pes. Vďaka tomuto návodu porozumiete reči a rozmýšľaniu vášho psíka. Budete si rozumieť, budete vedieť komunikovať a bude vás rešpektovať. Váš psík bude vďaka týmto pravidlám poslušný a obaja budete mať šťastný spoločný život. Návod zároveň pomáha vyriešiť problémové správanie psíka.
Svidník
6 €
Predám eKnihu, eBook 100 Podnikateľských nápadov
Predám elektronickú knihu ( eKniha, eBook ) 100 Podnikateľských nápadov. Možno aj vďaka tomuto ebooku nájdete inšpiráciu pre Vaše podnikanie a podarí sa Vám uskutočniť sen o podnikaní, ktoré Vás nasmeruje k finančnej a osobnej slobode. To sa Vám môže podariť len za 3,99 eur. Cesta k finančnej slobode môže začať už zakúpením tohto ebooku 100 Podnikateľských nápadov. Stačí poslať 3,99 eur na IBAN:SK92 8330 0000 0020 0082 9950 a po pripísaní sumy na účet Vám obratom pošlem ebook vo forme PDF na Vašu mailovú adresu.Mailovú adresu poprosím napísať do správy pre príjemcu pri prevode peňazí v tvare: vášmailzavinacgmail.com ( uvediem príklad youwebsszavinacgmail.com ).
Nitra
3,99 €
Super recepty na chudnutie ale aj mnoho iného!
Isto sa už dlhšie dobu trápite ako efektívne schudnúť, ale jednoducho sa neviete prinútiť k cvičeniu alebo inej športovej aktivity. Pred nejakou dobou som objavila super elektronickú knižku s názvom Veľké výsledky, malá námaha, kde som sa okrem výborných a zdravých jedál dočítala ako rýchlo a efektívne schudnúť ! Táto knižka obsahuje presný návod ako jednoducho schudnúť bez veľkej námahy. Netreba cvičiť, netreba sa v jedle obmedzovať ani hladovať a netreba rátať kalórie. Môžete sa najesť do sýta a aj tak budete chudnúť. Okrem toho je tento typ chudnutia zdravý, získate vďaka nemu energiu, dobrú náladu, chuť do života a krásnu postavu. Zlepší sa pokožka, vlasy a nechty. A je aj liekom proti depresii, cukrovke, rakovine a rôznym iným ochoreniam. Zaujímavé je, že pri tejto diéte sa chudne z tukových zásob a svalstvo zostáva zachované. Okrem pravidiel diéty sa v knižke nachádza aj množstvo chutných receptov rôzneho druhu. Recepty na hlavné jedlá, prílohy aj zákusky a koláče, z ktorých nepriberiete a rôzne zdravé náhrady nezdravých jedál. Ak by ste mali záujem o túto knižku neváhajte ma kontaktovať na e-mail.
Bratislava II - Ružinov
6 €
čítačka kníh PocketBook Basic 3
PocketBook Basic 3 Elektronická čítačka kníh 6" E Ink, 800 × 600px, WiFi, 8 GB vnútorná pamäť, microSD, micro USB Elektronická čítačka kníh ponúka 6 "displej bez podsvietenia s technológiou E Ink, ktorá na rozdiel od zariadení s LCD displejom znižuje počas čítania namáhanie očí. PocketBook Basic 3 navyše umožňuje meniť veľkosť písma, font, rez alebo zvoliť orientáciu displeja na šírku alebo na výšku. Prítomnosť WiFi potom uľahčuje presun digitálneho obsahu bez nutnosti pripojenia k PC. Čítačka je nerozbalená, nikdy nepoužitá. Dôvod predaja je nehodiaci sa darček.
Trenčín
63 €
DVD filmy - James Dean
Predám kompletnú filmografiu kultovej legendy, pre všetkých fanúšikov tohto skvelého herca. DVD sú balené v kartónovom obale, ktorý obsahuje všetky tri filmy, v ktorých hral: Rebel bez príčiny, Na východ od raja a Obor + dokumentárny film o jeho krátkom živote Navždy mladý. Uvedená cena + poštovné!!!
Snina
30 €
Ebook - Ako vycvičiť psa
E-kniha - Ako vycvičiť psa – Návod ako sa naučiť psiu reč a rozumieť si s vašim štvornohým miláčikom - Návod obsahuje presný popis základných pravidiel, vďaka ktorým sa dá vycvičiť každý pes. - Vďaka tomuto návodu porozumiete reči a rozmýšľaniu vášho psíka. Budete si rozumieť, budete vedieť komunikovať a bude vás rešpektovať. - Váš psík bude vďaka týmto pravidlám poslušný a obaja budete mať šťastný spoločný život. - Návod tiež pomáha vyriešiť problémové správanie psa
Oravská Lesná
6 €
Ebook - Ako znížiť váhu rýchlo a zdravo
E-kniha - Veľké výsledky, malá námaha – Návod ako znížiť váhu rýchlo a zdravo aj bez cvičenia, hladovania a počítania kalórií - Ebook obsahuje presný návod ako jednoducho znížiť váhu bez veľkej námahy. Netreba cvičiť, netreba sa v jedle obmedzovať ani hladovať a netreba rátať kalórie. Môžete sa najesť do sýta. Okrem toho je tento typ stravy zdravý, získate vďaka nemu energiu, dobrú náladu, chuť do života a krásnu postavu. Zlepší sa pokožka, vlasy a nechty. A je aj liekom proti depresii, cukrovke, rakovine a rôznym iným ochoreniam. - Pri tejto úprave strácate z tukových zásob a svalstvo zostáva zachované. - V Ebooku sa nachádza aj množstvo chutných receptov rôzneho druhu. Recepty na hlavné jedlá, prílohy aj zákusky a koláče, z ktorých nepriberiete a rôzne zdravé náhrady nezdravých jedál.
Oravská Lesná
6 €
Efterskalv, av Jan Arnald, Arne Dah - švédske
Ponúkam na predaj cd-bok , " Efterskalv, av Jan Arnald, Arne Dahl", Svenska, 2006, cena 2 eurá + poštovné. Terrorismen har kommit till Sverige. Det är i alla fall så det verkar när en tunnelbanevagn sprängs i Stockholm och människor dör. Det blir ett pådrag som inte liknar någonting annat i landets historia. När dessutom en terrorgrupp som visar sig bestå av invandrargrabbar tar på sig dådet tycks det glasklart att det finns aktiva terroristceller i det allt hårdare angripna Skandinavien. Men smällen har efterskalv, många efterskalv, och med på ett hörn i den stora utredningen finns Rikskriminalpolisens speciella enhet för våldsbrott av internationell art, mer känd som A-gruppen. Chefen Kerstin Holm och hennes manskap känner efterskalv på andra håll än de har väntat sig. Och vem är egentligen polismannen som med minsta möjliga marginal lyckades missa just den tunnelbanan? ...
Levice
2 €
2 CD Historien om Ostindiefararna-Herman Lindqvist
Ponúkam na predaj švédske CD book :" 2 CD Historien om Ostindiefararna-Herman Lindqvist", cena 1,5 eura + poštovné. För 160 år sedan siktade Ostindiefararen Götheborg hemmahamn efter nära två års seglats. Den triumfatoriska hemkomsten förbyttes plötsligt i tragedi när skeppet gick på grund mitt i hamninloppet och sjönk med hela sin dyrbara last.Herman Lindqvist är en av Sveriges främsta skildrare av svensk historia. Här ger han sig i kast med den fantastiska och mytomspunna berättelsen om Svenska Ostindiska Compagniet. švédske
Levice
1,50 €
0 1