Audioknihy, e knihy

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Audioknihy, e knihy

Zarábajte na rulete online (E-book)
Ponúkam na predaj knižku Zarábajte na rulete online - návod ako na to. Návod obsahuje presný popis pravidiel hrania online rulety, vďaka ktorým sa dá oklamať ruleta. Postup je vyrátaný na základe matematického vzorca. S týmito pravidlami sa na rulete stále vyhráva a nikdy neprehrá. Zbierajú sa postupne malé výhry, vďaka ktorým sa dá zarobiť denne 50 – 100 €. Cena E-booku je 6 eur. V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
6 €
Ako vycvičiť psa:Návod ako sa naučiť psiu reč
Ponúkam na predaj E-knihu Ako vycvičiť psa. Návod obsahuje presný popis základných pravidiel, vďaka ktorým sa dá vycvičiť každý pes. - Vďaka tomuto návodu porozumiete reči a rozmýšľaniu vášho psíka. Budete si rozumieť, budete vedieť komunikovať a bude vás rešpektovať. - Váš psík bude vďaka týmto pravidlám poslušný a obaja budete mať šťastný spoločný život. - Návod tiež pomáha vyriešiť problémové správanie psa Cena E-booku je 6 eur. V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.
Dunajská Streda
6 €
Predám audioknihu na MC kazetách
Predám audioknihu na MC kazetách: G. Partos: Studená vojna očami východu a západu. 5 kaziet, cena 10 Eur.
Levice
10 €
Ebook
Dobrý deň, ponúkam na predaj 3 elektronické knihy, ktoré keď si zakúpite vám budú poslané na email. Na predaj sú zatiaľ 3 typy Ebooku: 1. Ako vycvičiť psa – Návod ako sa naučiť psiu reč a rozumieť si s vašim štvornohým miláčikom. 2. Veľké výsledky, malá námaha – Návod ako rýchlo spáliť kalórie zdravo aj bez cvičenia, hladovania a počítania kalórií. Môžete jesť aj slaninu, zákusky a koláče upečené podľa receptov v tomto Ebooku. 3. Zarábajte na rulete online - návod ako na to. Cena jedného Ebooku je 6€. Ak sa ti aspoň jeden Ebook zapáčil, neváhaj ma kontaktovať a napíš mi na email.
Nové Zámky
6 €
Zarábajte na rulete online - návod ako na to
- Návod obsahuje presný popis pravidiel hrania online rulety, vďaka ktorým sa dá oklamať ruleta. Postup je vyrátaný na základe matematického vzorca. S týmito pravidlami sa na rulete stále vyhráva a nikdy neprehrá. Zbierajú sa postupne malé výhry, vďaka ktorým sa dá zarobiť denne 50 – 100 €.
Bardejov
6 €
Ako vycvičiť psa – Návod ako sa naučiť psiu reč a
- Návod obsahuje presný popis základných pravidiel, vďaka ktorým sa dá vycvičiť každý pes. - Vďaka tomuto návodu porozumiete reči a rozmýšľaniu vášho psíka. Budete si rozumieť, budete vedieť komunikovať a bude vás rešpektovať. - Váš psík bude vďaka týmto pravidlám poslušný a obaja budete mať šťastný spoločný život. - Návod tiež pomáha vyriešiť problémové správanie psa
Bardejov
6 €
Veľké výsledky, malá námaha – Návod ako schudnúť r
- Ebook obsahuje presný návod ako jednoducho schudnúť bez veľkej námahy. Netreba cvičiť, netreba sa v jedle obmedzovať ani hladovať a netreba rátať kalórie. Môžete sa najesť do sýta a aj tak budete chudnúť. Okrem toho je tento typ chudnutia zdravý, získate vďaka nemu energiu, dobrú náladu, chuť do života a krásnu postavu. Zlepší sa pokožka, vlasy a nechty. A je aj liekom proti depresii, cukrovke, rakovine a rôznym iným ochoreniam. - Pri tejto diéte sa chudne z tukových zásob a svalstvo zostáva zachované. - Okrem pravidiel diéty sa v Ebooku nachádza aj množstvo chutných receptov rôzneho druhu. Recepty na hlavné jedlá, prílohy aj zákusky a koláče, z ktorých nepriberiete a rôzne zdravé náhrady nezdravých jedál.
Bardejov
6 €
Knihy na predaj, cena v texte
Ponúkam na predaj knihy za rozumnú cenu, verím, že sa niekomu ešte môžu hodiť na ceste za edukáciou! Osobný odber alebo dobierkou a teda plus poštovné. Ako sa nestať pacientom; cena 3e Nemčina pre samoukov; cena 4e 2000 najpoužívanejších angl. slov; cena 4e První pomoc alternatívní medicínou; cena 3e Moderná učebnica nemčiny; cena 6e Ihnačák vs. Paulus; cena 5e Deutsch 2 a 3; cena za obe časti dokopy 12e Svetové a národné dejiny, 3e Dejiny sveta od A po Z, 7e Vojvodcovia 111 osobností voj. d. SK; 6e Kone a poníky od a po z, Môj koník; cena spolu 7e. Ľudské telo- vedomosti v kocke; cena 3e. Nová maturita nemecký jazyk; cena 3e Nemčina pro zdravotní sestry; cena 4e Kronika 20. stor.- 3 vydania; cena dokopy 30e
Kvetoslavov
1 €
Knihy
Predám tieto knihy. Cena za jednu je 3,5€ + poštovné. V prípade záujmu o viac kníh výhodnejšia cena. Pre viac mojich vecí kliknite na meno.
Zvolen
3,50 €
Knihy
Predám tieto zaujímavé knihy. Cena za jednu je 2€ + poštové. Pre viac mojich vecí kliknite na meno.
Zvolen
2 €
knihy
predam 6 ks kníh Dick Francis. len v celku. osobny odber BA Dubravka
Bratislava IV - Dúbravka
10 €
Návod ako sa naučiť psiu reč
Ponúkam na predaj e-knihu Ako vycvičiť psa. Návod obsahuje presný popis základných pravidiel, vďaka ktorým sa dá vycvičiť každý pes. Vďaka tomuto návodu porozumiete reči a rozmýšľaniu vášho psíka. Budete si rozumieť, budete vedieť komunikovať a bude vás rešpektovať. Kniha takisto rieši problémové správanie psíka. Keďže ide o e-knihu, nemusíte platiť žiadne balné ani poštovné. V prípade záujmu reagujte na moju mailovú adresu.
Bratislava
6 €
knihy
Posuniem ďalej tieto knihy. Pravidlo štyroch 5e, Čudákova dcéra 5e, Hadie listiny 3e. K cene je nutné pripočítať poštovné
Tatranská Lomnica
5 €
Uväznená v čase - Kristína Ježovičová
Ponúkame na predaj E-knihu od slovenskej autorky Kristíny Ježovičovej. Ide o príbeh vášne s nádychom dráždivej erotiky. Anotácia : Alexandra sa po pohrebe starej mamy dozvedá, že jej dvojča Matej zostrojil zariadenie schopné cestovať v čase, len aby mohol navštíviť svoj idol z devätnásteho storočia – nebezpečného bezcharakterného sodomistu, grófa Richarda Grevilla. V tajnej pivnici nájde vynález spolu s bratovým odkazom, v ktorom jej predkladá návrh. Praje si, aby ho v prestrojení za muža nasledovala do Londýna. Jeho sestra sa, napriek miernemu zaváhaniu, podujme na bizarnú cestu do minulosti. Nevšedný stroj ju však vysadí na úplne inom mieste, než Matej naplánoval. Alexandra sa, odkázaná iba sama na seba, ubytuje v nevábne pôsobiacom hostinci. Hneď prvú noc jej neuveriteľné dobrodružstvo skomplikuje pohľadný muž, ktorého ktosi vyhodí pod oknami prenajatej izby. Podujme sa na jeho záchranu. Oplatí jej to? Pomôže jej nájsť brata? Dokedy pred krásnym mužom dokáže schovávať jemné ženské črty?
Telgárt
3 €
knihy
predam knihy Cernak nepoškodené ks/5€
Košice I - Sever
5 €
Audionahrávka CD O úspechu Ivo Toman
Predám 1x vypočutú audionahrávku od autora Ivo Toman - O úspechu. Nahrávka obsahuje 3x CD. V top stave, nepoškodené. Možný osobný odber vo Zvolene alebo pošlem poštou (poštovné zdarma).
Zvolen
15 €
Tipy na výlety po Slovensku
Nevieš už kam by si si naplánoval svoj výlet po Slovensku, pretože máš pocit, že si už všetko videl? Alebo len chceš mať prehľad, ktoré miesta si ešte nenavštívil? Ponúkam ti široký zoznam tipov kam vyraziť! Zoznam obsahuje: 173 hradov, zámkov, kaštieľov 1167 vrcholov 144 Tatranských vrcholov 128 plies 214 vodopádov 79 jaskýň 145 rozhľadní 12 turistických magistál a veľa ďalších tipov ako horské chaty, ferraty, tiesňavy… V zozname si navyše môžeš poznačiť, kde si už bol/a! Myslím si, že cena je veľmi výhodná, nakoľko dostaneš kompletný prehľad nie len tých najznámejších miest na Slovensku, ale omnoho viac. Už viac nebudeš musieť hľadať na internete, pretože tento zoznam ťa zamestná na dlhú dobu a budeš mať stále plán na výlet. Slovensko je malá, no krásna krajina, v ktorej je stále čo objavovať :)
Nové Zámky
2 €
Pravidlá cestnej premávky
Predám pravidlá cestnej premávky za 1,90€.
Považská Bystrica
1 €
Zarábajte na rulete online
Zarábajte na rulete online – návod ako na to • Návod obsahuje presný popis pravidiel hrania online rulety, vďaka ktorým sa dá oklamať ruleta. Postup je vyrátaný na základe matematického vzorca. S týmito pravidlami sa na rulete stále vyhráva a nikdy neprehrá. Zbierajú sa postupne mamlé výhry, vďaka ktorým sa dá zarobiť denne 50-100 €. Cena Ebooku: 6€
Bratislava I - Staré Mesto
6 €
1 2 3