379 inzerátov
Vzbura na lodi Bounty
Predám knihu Vzbura na lodi Bounty-Bengt Danielsson, Rolf Du Rietz, vyd. Obzor 1965, 172 strán.
Bratislava
2,50 €
Skvosty Prahy (Soukup Vladimír, David Petr, Thoma
Ponúkam na predaj - v českom jazyku knihu - bola len raz prelistovaná - Skvosty Prahy ,Soukup Vladimír, David Petr, Thoma Zdeněk - vydala Euromedia Club 2004 - prvé vydanie, rozmer 223×307 mm, počet strán 200, váha knihy 1,2 kg, cena 11 euro + poštovné. - kniha je ako nová - kvalitný kriedový papier - Viac o knihe Exkluzivní obrazová publikace představuje nejkrásnější, nejvýznamnější a nejzajímavější architektonické, kulturní, historické i přírodní pozoruhodnosti Prahy. Je sestavena jako poznávací procházka: čtenáře zasvěceně provádí městem. První kroky vedou do srdce českého království, do korunovační komory Chrámu sv. Víta. Postupně objevujeme celé město - klenot české gotiky Pražský hrad a jeho Palácové zahrady, Královský letohrádek... Postupně poznáváme celé město, jeho paláce, kostely, kláštery a zajímavé měšťanské domy. Z dávné historie se přeneseme do minulého století; obdivujeme kubistické domy, další a další stavební skvosty své doby...
Levice
11 €
Z dejín Sniny a okolia
V ponuke mam množstvo zaujímavých kníh, pozrite si aj moje ostatné ponuky Predám knihu - Z dejín Sniny a okolia Rok vydania - 1976 Jazyk - slovenský Vydavateľstvo - Východoslovenské vydavateľstvo Väčší formát, tvrdá väzba, obal, obrázková príloha Stav - zachovalá Cena - 7 eur Platba - cez dobierku alebo cez účet - nechám to na vás Kontakt cez email Ďakujem
Michalovce
7 €
Malaurie, Jean: Poslední vládci Thulští
autor/autori: Malaurie, Jeanvydal: Orbis, 1961číslo produktu: 10010014dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Začiatky hľadania
Autor: Felix Barker a kol. Rok vyd.:1981 Vydavateľstvo: Mladé letá Zaujímavá publikácia zameraná na pútavé príbehy prvých objaviteľov, húževnatých a odvážnych ľudí, ktorí v minulosti dobrovoľne odchádzali do neznáma, s cieľom vrátiť sa naspäť a oznámiť, čo tam videli. Knižka opisuje pohnútky týchto ľudí, v mene koho na cesty išli, kam viedli ich kroky, či aké boli ich objavy. Ak vás teda napríklad zaujíma, kto bol Pytheas, kde ležalo mesto zvané Samarkand, či kto objavil Kapverdské ostrovy, nájdete to v tejto knihe... Zachovalý stav knihy, mierne zažlknutý prebal. Cena: 9€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
9 €
Slovensko moje
Autor: Miro Gregor Rok vyd.:1987 Vydavateľstvo: Osveta Veľká publikácia podáva fotograficky hodnotný obraz Slovenska... Zachovalý stav knihy. Cena: 7€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
7 €
Smrť v raji
Autor:Miloslav Stingl Rok vyd.:1991 Vydavateľstvo: Bradlo Cestopisné dielo pribižuje Tichomorie v období medzi prvým kolonizátorom a prvou atómovou bombou.... Zachovalý stav knihy. Cena: 3€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
3 €
Zdeněk a Soňa Thomovi - Japonská mozaika
Cestopisná publikace, doprovázená více než stovkou snímků od známého fotografa a cestovatele Zdeňka Thomy, představuje Japonsko v jeho nejtypičtějších podobách. Obklopí a pohltí vás překotný a dravý ruch velkoměst, nahlédnete do rodinných vztahů i koloběhu života rybářů a vesničanů. Objevíte poezii a půvab divokých hor, bouřících sopek a divukrásného mořského pobřeží. Seznámíte se s tradičním uměním, tvorbou japonských zahrad, čajovým obřadem a originálními slavnostmi a obyčeji. Publikace se zabývá i vztahem Japonců k přírodě a kontrasty mezi tradičním a moderním způsobem života. Součástí textu jsou kratičké verše haiku od slavných japonských básníků, které vhodně doplňují dané téma. Autor: Zdeněk Thoma a Soňa Thomová Vydavateľstvo: Mladá fronta Počet strán: 248 Rok vydania: 2002 Väzba: pevná väzba Váha: 480g Jazyk: český Kniha je v dobrom stave, tak ako vidíte na foto. Cena: 7,- € + pošta Mám v ponuke knihy rôznych žánrov.
Trenčín
7 €
Knihy o Cesko-Slovensku
Predam knihy: Tatry leto oddych krasa 3€ Tatry zima sport krasa 3€ Ceskoslovensko3€ Jeskyne a propasti v Ceskoslovensku 3€ Dunaj od pramena po Deltu 1€ Polana nad Detvou 1€ Put po otcine 1€. Cena spolu pri odbere vsetkych 10€. Odber BA alebo postou.
Bratislava IV - Karlova Ves
1 €
Popluhár, Peter: Kde všade som (ne)zomrel
popis: Kde všade som (ne)zomrel je séria autobiografických tragikomických poviedok cynického hypochondra Petra Popluhára, ktorý sa na svojich cestách po Afrike, Ázii a Amerike dostáva do katastrofálnych situácií, stretáva protivných ľudí a bojuje s kadejakými pliagami vrátane extrémnych črevných infekcií či ťažkej malárie. Napriek tomu, že sa niekoľkokrát lúči so životom, príbehom nechýba nadhľad a humor. Však ho to prejde, keď tam raz naozaj zomrie. autor/autori: Popluhár, Petervydal: Ikar, 2018číslo produktu: 10199361dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
6,99 €
Malá Fatra – turistický sprievodca ČSSR
Autor: Jozef Gargulák, Vladimír Križo a kol. Rok vyd.:1984 Vydavateľstvo: Šport Sprievodca Malou Fatrou, rozdelený do troch častí: 1. Všeobecná časť; 2. Turistická časť; 3. Miestopisný zoznam. V prvej časti sa dozviete informácie o zemepisnej polohe, histórii, prírodných pomeroch i o ľudovej kultúre v oblasti Malá Fatra. Druhá časť vám poskytne informácie o pešej turistike, mototuristike, vodnej turistike, vodných športoch, horolezeckých možnostiach, zimnej i lyžiarskej turistike v danej oblasti. Tretia časť sústreďuje všetky turisticky významné lokality v opisovanej oblasti. Pod jednotlivými heslami nájdete podrobnejšie informácie o mieste z hľadiska kultúrnopoznávacieho i praktickoinformatívneho. Zachovalý stav knihy. Cena: 3,50€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
3,50 €
Predam knihu Rim, Vatikan
Predam krasne ilustrovanu knihu, Rim, Vatikan , format A4, leskly papier, neposkodena a nepouzivana. V pripade zaujmu ma kontaktujte e-mailom. dakujem.
Košice II - Sídlisko KVP
6 €
Za siedmimi divmi sveta
Autor: Zamarovský Vojtech Rok vyd.:1984 Vydavateľstvo: Mladé letá Putovanie za siedmimi divmi sveta nás zavedie do dávnych čias, do hĺbok dávnych kultúr, bez ktorých by nebolo ani modernej Európy. Zoznámime sa s tromi hlavnými kultúrnymi oblasťami staroveku: egyptskou, mezopotámskou a gréckou. Zachovalý stav knihy. Cena: 8€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
8 €
Shades of Grey - Geheimes Verlangen (Nemčina)
Shades of Grey - Geheimes Verlangen Autor: E.L. James. Prvý diel trilógie 50 Shades of Grey v nemčine. Knižka je vo výbornom stave. Popis knihy na amazone (po nemecky): amazon.de/Fifty-Shades-Grey-Geheimes-Verlangen/dp/3442478952/refpdcp141?encodingUTF8&pdrdi3442478952&pdrdr0TSD5G26XEPF27BZ6JHA&pdrdwoiMT9&pdrdwgjd0aw&psc1&refRID0TSD5G26XEPF27BZ6JHA
Bratislava
5 €
Nízke Tatry - západ - turistický sprievodca ČSSR
V ponuke mam množstvo zaujímavých kníh, pozrite si aj moje ostatné inzeráty Predám knihu - Nízke Tatry - západ - turistický sprievodca ČSSR + mapa Rok vydania - 1988 Jazyk - slovenský Vydavateľstvo - Šport Tvrdá väzba, 402 strán Stav - výborný, nová Cena - 10 eur - nova cena - 7 eur Platba - cez dobierku alebo cez účet - nechám to na vás Kontakt cez email Ďakujem Popis - + Obsahuje mapu Nízkych Tatier
Michalovce
7 €
Alžírsko
Autor: Štefan Miček, Vladimír Přibyl Rok vyd.:1984 Vydavateľstvo: Osveta Kniha, ktorá sa zrodila z piatich ciest autorov po Alžírsku. Okrem samotných zážitkov z ciest v nej opisujú aj to, aká bola cesta Alžírska od získania nezávislosti až po časy vydania knihy. Text sprevádza veľké množstvo fotografií od autorov. Stav knihy zachovalý. Cena: 6,50€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
6,50 €
Zemplín
Autor: Deneš Ladislav Rok vyd.:1984 Vydavateľstvo: Osveta Pohľad do kraja na východe Slovenska, kraja viníc, histórie, ale aj budúcnosti... Zachovalý stav knihy, predné stránky mierne zvlnené. Cena: 3,50€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
3,50 €
Juhoslávia - Jadranské prímorie
Autor: Nina Heřmanová,Martina Zábska Rok vyd.:1989 Vydavateľstvo: Šport Zachovalý stav knihy. Cena. 2€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
2 €
Andalusia a Costa del sol
Informácie o krajine, doprave, jedle, tipy na výlety, kultúrne pamiatky...143 strán
Bratislava V - Petržalka
5 €
Polynézania
Predám : Viktor Krupa - Polynézania -cestopis,rok 1988, 170 strán, pevná väzba, v dobrom stave - 1€ + poštovné. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail.
Príbovce
1 €
1 2 19