868 inzerátov
Choroby poľovnej zveri,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu: Choroby poľovnej zveri, autor: Doc.MVDr. Michal Špánik, CSc., vydalo vydavateľstvo Príroda Bratislava roku 1977. Vydanie prvé. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 228 strán. Jej rozmery sú šírka 14,5 cm, výška 21 cm a hrúbka 1,7 cm.
Námestovo
20 €
Chováme chrčky, morčatá a iné hlodavce
Predám knihu Chováme chrčky, morčatá a iné hlodavce-B. Ambruš, vyd. Príroda 1991, 110 strán, brožovaná.
Bratislava
2,50 €
Jezdectví
Predám knihu Jezdectví-Robert Owen, John Bullock, vyd.Aventinum 1991, 144 strán, v češtine. Obsah: Jak koně kupovat, Kůň nebo poník umístěný ve stáji, Kůň nebo poník na pastvě, Jak se kůň nebo poník přivádí z pastvy domů, Zásady správného krmení, Čištění koně, Jezdecké postroje a výstroj koně, Sedlání a odsedlávání, Nasedlání a sesedlání, Sed jezdce, Pomůcky-jezdcův systém signalizace, Chody koně, Stříhání srsti, vytrhávání a splétání žíní, Koňské kopyto, Výcvik, Jezdecké soutěže.
Bratislava
5,50 €
Guggisberg, C. A. W.: Coléoptères et autres insectes
autor/autori: Guggisberg, C. A. W.vydal: Payotčíslo produktu: 10201328dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
Krolopp, Endre: Csigák, kagylók
popis: A Búvár Zsebkönyvek kalauzok az erdőt-mezőt járó kisdiák kezében. A sorozat eddig megjelent, nagy sikerű kötetei madarak, vadvirágbok, gombák, halak, lepkék, dísznövények pontos ábrázolását és leírását hozták. Újabb kötetünk 29 tábláján 105 hazai csiga- és kagylófajt mutat be kedvet csinálva a csiga- és kagylógyűjtéshez.autor/autori: Krolopp, Endrevydal: Móra, 1973číslo produktu: 10201327dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
Poľovníctvo v krajinách RVHP
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Poľovníctvo v krajinách RVHP, autor: P. Hell a kolektív, vydalo vydavateľstvo : Príroda v roku 1988. Vydanie prvé . Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 592 strán . Jej rozmery sú šírka 17 cm, výška 24,5 cm a hrúbka 4,5 cm.
Námestovo
50 €
Váš pes a šteniatko
Ponúkam na predaj nepoškodenú, zachovalú knihu : Váš pes a šteniatko, autori: Anrdew Edney, Roger Mugford, vydalo vydavateľstvo : Slovart v roku 1992. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 176 strán . Jej romery sú šírka 12 cm, výška 22 cm a hrúbka 1,8 cm.
Námestovo
15 €
Chováme teráriové zvieratá
Predám knihu Chováme teráriové zvieratá-F.Szalay, H. Szalayová, vyd. Príroda 1990, 347 strán, brožovaná.
Bratislava
3,50 €
Knihy o psoch
Predám knihy o psoch vo veľmi dobrom stave. 1, Keby pes mohol hovoriť - 5€ 2, Voľný čas so psom - 5€ 3, Psí IQ - 2€ 4, Soukromý život psu - 5€ 5, Vývoj sociálního chování psu a jiných šelem psovitých - 2,50€ 6, Lidé a psi: Střet kultur - 6€
Humenné
dohodou
Wolterová, Annette: Andulka
Papoušek vlnkovanýautor/autori: Wolterová, Annette; kolektív autorovvydal: Vašut, 2001číslo produktu: 10037839dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,49 €
Diviačia zver
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Diviačia zver, autor: Pavel Hell, vydalo vydavateľstvo: Príroda v roku 1986. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 419 strán . Vydanie prvé. Jej rozmery sú šírka 17,5 cm, výška 25 cm a hrúbka 2,5 cm.
Námestovo
50 €
Bonham: Soft Coated Wheaten Terriers
Barron’s, 2000, strán: 96., jazyk: anglický, väzba: brožovaná, stav: nová Pri platbe vopred na účet je poštovné ZADARMO!
Levice
15 €
Náučný slovník z výživy a kŕmenia hospodárskych
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Náučný slovník z výživy a kŕmenia hospodárskych zvierat, autor: prof. Ing. Ján Labuda, DrSc. a kol., vydalo vydavateľstvo : Príroda v roku 1982. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 287 strán. Vydanie prvé. Jej rozmery sú šírka 16,5 cm, výška 24 cm a hrúbka 2 cm.
Námestovo
22 €
Sikora Siino: Alaskan Malamutes
Barron’s, 2008, strán: 96., jazyk: anglický, väzba: brožovaná, stav: nová Pri platbe vopred na účet je poštovné ZADARMO!
Levice
15 €
Přehled soustavy a české názvy ptáků.
Predám knižku Přehled soustavy a české názvy ptáků - Stanislav Chvapil, Pavel Pecina, Rudolf Vít, 1980.
Trnavá Hora
3 €
Začínáme se zvířaty.
Predám knihu Začínáme se zvířaty. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
1 €
Inzertná služba Slovenských drobnochovateľov 77-79
Predám časopisy Inzertná služba (Sprostredkovateľská) Slovenských drobnochovateľov. 5/1977 - posledné číslo 4/1979. Cena spolu za 24 kusov.
Trnavá Hora
15 €
Kniha chovu Pyrenejských psú.
Predám knihu Kniha chovu Pyrenejských psú - manželé Čertíkovi. Ako nová.
Trnavá Hora
5 €
Hroznýši a krajty - Miroslav Kocián.
Predám knihu Hroznýši a krajty - Miroslav Kocián. Ako nová.
Trnavá Hora
8 €
Scinkové, varani a ještěrky - Cerha, Kocián.
Predám knihu Scinkové, varani a ještěrky - Vladimír Cerha, Miroslav Kocián. Ako nová.
Trnavá Hora
8 €
1 2 44