835 inzerátov
Cluttonová-Brocková, Juliet: Kone
Spoznajte svet koní a pony - ich vývoj, správanie a dôležitú úlohu v histórii človekaautor/autori: Cluttonová-Brocková, Julietvydal: Fortuna print, 1996číslo produktu: 10160567dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
6,99 €
Alderton, David: Ptáci všech kontinentů
Ilustrovaná encyklopediepopis: V této vynikající encyklopedii najdete všechny hlavní skupiny ptáků, které spatříte nejen v Evropě, ale kdekoliv na světě. Jedná se o dokonalého průvodce pro nadšené pozorovatele i pro začátečníky. Díky nádherným barevným ilustracím všech popisovaných ptáků se můžete spolehnout, že vyobrazení v knize přesně odpovídá jeho skutečnému vzhledu tak, jak ho můžete spatřit v přírodě! Malíř–odborník dokáže zdůraznit podstatný rozdíl v sezonním opeření či v opeření podle pohlaví tak, aby i amatér dokázal správně určit a zařadit každý druh. autor/autori: Alderton, Davidvydal: Reader&#039, 2009číslo produktu: 10200381dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
29,99 €
Kötter, Engelbert: Pískomilové
autor/autori: Kötter, Engelbertvydal: Vašut, 2002číslo produktu: 10054729dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Plemenářske práca v chovu skotu
Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Plemenářske práca v chovu skotu,, autori: J.A. Novikov, D.I.Starcev, J.A. Arzumanjan, vydalo : Nakladatelství Brázda, Praha v roku 1952. Kniha je písaná v českom jazyku, má 408 strán . Vydanie I.. Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 2 cm.
Námestovo
15 €
Dve knihy o mačkách - chovateľská a obrázková
Predám dve krásne knihy pre všetkých budúcich alebo súčasných chovateľov, milovníkov a fanúšikov mačiek. :-) 1. Mačky - poznáme a určujeme - ako nová, bez poškodení. Viac než 240 farebných fotografií a prehľadné texty poskytujú presné popisy jednotlivých druhov a informujú o rozšírení, výskyte a spôsobe života. - jazyk: slovenský - väzba: brožovaná - počet strán: 128 - formát: 125 × 196 mm Cena: 4€ 2. Chováme mačky - M.Pálková - raz prečítaná, bez poškodení Z obsahu: Z histórie, Zoologické zatriedenie a biologická charakteristika mačiek, psychika mačky, plemená, zoznam plemien a farebných rázov ušľachtilých mačiek, Rozmnožovanie a základy genetiky, Výživa a kŕmenie, Spôsoby chovu v byte, Najdôležitejšie ochorenia a prevencia, Príprava na výstavy, Rady chovateľom. - jazyk: slovenský - väzba: mäkká - počet strán: 132 - rok vydania: 1990 Cena: 2€ Knihy sa dajú kúpiť zvlášť i samostatne. Cena za obe je 6€, Poštovné podľa podmienok Slovenskej pošty. Ďakujem Vám za Váš nákup!:-)
Nitra
6 €
400 rád pre milovníkov psov
Predám knihu 400 rád pre milovníkov psov-Manfred Koch-Kostersitz, vyd. Príroda 1980, 95 strán.
Bratislava
4 €
1000+1 rada pro rybáře
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú ( ako nová ) knihu : 1000+1 rada pro rybáře, autor: Jaromír Říha, vydalo :Ottovo nakladtelství v Praze v roku 2009, Kniha je písaná v českom jazyku, má 392 strán . Vydanie ôsme, v Ottovom nakladatelství tretie. Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 21,5 cm a hrúbka 2,7 cm.
Námestovo
8 €
Severské plemená psov
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu ( ako nová ) : Severské plemená psov, autori: Annemarie Kolbeová, Anneliese Braunová, prvé vydanie, vydalo vydavateľstvo : KONTAKT PLUS, s.r.o. v roku 1997. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 100 strán. Jej rozmery sú šírka 16 cm, výška 21 cm a hrúbka 0,7 cm.
Námestovo
15 €
Vzorník plemen králíku
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu: Vzorník plemen králíku, autor : Ing. Jaroslav Fingerland, vydalo : Státní zemědělské nakladatelství v roku 1986. Prvé vydanie. Kniha je písaná v českom jazyku ( plemená králikov aj slovenskom jazyku), má 352 strán . Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 21 cm a hrúbka 2,3 cm.
Námestovo
20 €
Fyziologie hospodařských zvířat
Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Fyziologie hospodařských zvířat, autori: Prof. MVDr. Jozef Arendarčik, CSc., doc. RTDr. Ing. Jan Bílek, DrSc., laureát státní ceny, prof. MVDr. Koloman Boďa, DrSc.člen korespondent ČSAV, člen SAV, SPA, prof. MVDr. Antonín Holub, DrSc., člen Čaz, doc. MUDr.Jiří Jelínek, CSc., MVDr. Dagmar ježková, Csc., prof. MVDr. Milan Lebeda,CSc., MVDr. Drahomíra Padalíková, CSc., doc. MVDr. Drahoslav Pravda, CSc. prof. MUDr. Zdeněk Servít, DrSc. akademik a člen korespondent ČSAV, doc. MUDr. Tomáš Radil – Weiss, CSc.. Vydalo : Státní zemědělské nakladtelství v Praze v roku 1970. Kniha je písaná v slovenskom a českom jazyku, má 676 strán . Vydanie prvé. Jej rozmery sú šírka 17 cm, výška 24 cm a hrúbka 3,8 cm.
Námestovo
25 €
Zakrslý králík
Predám knihu Zakrslý králík-Monika Wegler, vyd. Jan Vašut s.r.o. 2008, 64 strán. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
3,50 €
kolektív autorov: Ohromujúca liečivá moc prírody
Ako rastliny a živočíchy zlepšujú zdravie človekaautor/autori: kolektív autorovvydal: Reader&#039, 2014číslo produktu: 10200329dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
19,99 €
Haleš, Jiří: Moji priatelia hady
autor/autori: Haleš, Jiřívydal: Mladé letá, 1985číslo produktu: 10169900dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
Naše poľovníctvo
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Naše poľovníctvo, autori : Ladislav Molnár, Štefan Teren a kolektív. Kniha má 400 strán. Kniha je písaná v slovenskom, anglickom, nemeckom, ruskom a maďarskom jazyku. Vydalo: Vydavateľstvo Obzor v roku 1984. Vydanie prvé . Jej rozmer y sú šírka 21 cm, výška 24 cm a hrúbka 2,5 cm.
Námestovo
17 €
Výživa a kŕmenie zvierat v drobnochovoch
Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Výživa a kŕmenie zvierat v drobnochovoch, autor: Ing. Vladimír Malík a kolektív, vydalo vydavateľstvo : Príroda v roku 1984. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 324 strán. Vydanie prvé. Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 2 cm. Na niekoľkých stranách v knihe je text podčiarknutý perom, čo vidieť na fotografiách.
Námestovo
20 €
499 tipov pre milovníkov psov
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : 499 tipov pre milovníkov psov, zostavila : Marie Trostburg, vydavateľstvo : Arkus v roku 2004. Prvé vydanie . Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 159 strán . Jej rozmery sú šírka 13 cm, výška 20 cm a hrúbka 1,8 cm.
Námestovo
5 €
JA PES - Veľká kniha starostlivosti o psa.
Autor: Bruce Fogle Rok vyd.: 1995 Vydavateľstvo: Agentúra Cesty Väzba tvrdá s prebalom, väčší formát, vydanie 2. /upravené/ , počet strán 192. Všestranná, prakticky zameraná kniha poskytujúca návod ku kompletnej starostlivosti o vášho psa. Zachovalý stav. Cena: 6 € + poštovné alebo osobný odber. A.
Martin
6 €
Jazvečík (Príručky psích plemien)
Autor: Bruce Fogle Rok vyd.: 1996 Vydavateľstvo: Ottovo nakladat. Väzba tvrdá, menší formát, vydanie 2., počet strán 80 Veľmi zachovalý stav. Cena: 5€ + poštovné alebo osobný odber. A.
Martin
5 €
Intenzívny chov brojlerových králikov
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Intenzívny chov brojlerových králikov, autor: MVSr. Ján Rafay, CSc., vydalo vydavateľstvo : ANIMAPRESS v roku 1993. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 134 strán . Vydanie prvé. Jej rozmery sú šírka 14,5 cm, výška 20 cm a hrúbka 0,8 cm.
Námestovo
15 €
Nová technika chovu sliepok
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Nová technika chovu sliepok, autori : Inž. Vladimír Peter, kand. poľnohosp. vied Viliam Országh, vydalo: Slovenské vydavateľstvo pôdohospodárskej literatúry v Bratislave v roku 1959. Vydanie prvé . Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 213 strán . Jej rozmery sú šírka 14,5 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 1,2 cm.
Námestovo
10 €
1 10 42