Chovateľská literatúra

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Chovateľská literatúra

Dobrman - Lou-Ann Cloidtová.
Predám knihu Dobrman - Lou Ann Cloidt. Ako nová.
Trnavá Hora
3 €
Exotické ptactvo v chovech i ve volnosti.
Predám nový časopis Exotické ptactvo v chovech i ve volnosti. Bol to špeciál k časopisu Papoušci.
Trnavá Hora
3 €
Budeme mít dobrého psa.
Predám knihu Budeme mít dobrého psa - Jean-Pierre Hutin. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
2 €
Atlas psů do kapsy.
Predám knižku Atlas psů do kapsy. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
2 €
Arové v přírodě i lidské péči - Rosemary Low.
Predám knihu Arové v přírodě a lidské péči - Rosemary Low. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
29 €
Akvaristika pro začátečníky - Jan-Cor Jacobs.
Predám novú knihu Akvaristika pro začátečníky - Jan-Cor Jacobs.
Trnavá Hora
3 €
Fyziologie hospodařských zvířat,
Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Fyziologie hospodařských zvířat, autori: Prof. MVDr. Jozef Arendarčik, CSc., doc. RTDr. Ing. Jan Bílek, DrSc., laureát státní ceny, prof. MVDr. Koloman Boďa, DrSc.člen korespondent ČSAV, člen SAV, SPA, prof. MVDr. Antonín Holub, DrSc., člen Čaz, doc. MUDr.Jiří Jelínek, CSc., MVDr. Dagmar ježková, Csc., prof. MVDr. Milan Lebeda,CSc., MVDr. Drahomíra Padalíková, CSc., doc. MVDr. Drahoslav Pravda, CSc. prof. MUDr. Zdeněk Servít, DrSc. akademik a člen korespondent ČSAV, doc. MUDr. Tomáš Radil – Weiss, CSc.. Vydalo : Státní zemědělské nakladtelství v Praze v roku 1970. Kniha je písaná v slovenskom a českom jazyku, má 676 strán . Vydanie prvé. Jej rozmery sú šírka 17 cm, výška 24 cm a hrúbka 3,8 cm.
Námestovo
20 €
Vzorník plemen králíku,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu: Vzorník plemen králíku, autor : Ing. Jaroslav Fingerland, vydalo : Státní zemědělské nakladatelství v roku 1986. Prvé vydanie. Kniha je písaná v českom jazyku ( plemená králikov aj slovenskom jazyku), má 352 strán . Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 21 cm a hrúbka 2,3 cm.
Námestovo
20 €
1000+1 rada pro rybáře,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú ( ako nová ) knihu : 1000+1 rada pro rybáře, autor: Jaromír Říha, vydalo :Ottovo nakladtelství v Praze v roku 2009, Kniha je písaná v českom jazyku, má 392 strán . Vydanie ôsme, v Ottovom nakladatelství tretie. Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 21,5 cm a hrúbka 2,7 cm.
Námestovo
7 €
Severské plemená psov
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu ( ako nová ) : Severské plemená psov, autori: Annemarie Kolbeová, Anneliese Braunová, prvé vydanie, vydalo vydavateľstvo : KONTAKT PLUS, s.r.o. v roku 1997. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 100 strán. Jej rozmery sú šírka 16 cm, výška 21 cm a hrúbka 0,7 cm.
Námestovo
15 €
Krásy myslivosti
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Krásy myslivosti, autor: Karel Hájek, vydalo vydavateľstvo : Orbis v roku 1952. 1. Vydanie. Kniha je písaná v českom jazyku, má 260 strán. Jej rozmery sú šírka 25,5 cm, výška 34 cm a hrúbka 2 cm.
Námestovo
17 €
Príručka pre chovateľov vtáctva
Predám knihu Príručka pre chovateľov vtáctva-Všeobecné zásady chovu-Papagáje, Holuby-Heinrich Dathe a kolektív, vyd. Príroda 1978, 304 strán, väčší formát.
Bratislava
5,50 €
E- Book “Ako vycvičiť psa”
E- Book “Ako vycvičiť psa” Návod ako sa naučiť psiu reč a rozumieť si s vašim štvornohým miláčikom Cvičenie s našim psom nám pomáha vytvoriť si s ním bližší kontakt! - Návod obsahuje presný popis základných pravidiel, vďaka ktorým sa dá vycvičiť každý pes. - Vďaka tomuto návodu porozumiete reči a rozmýšľaniu vášho psíka. Budete si rozumieť, budete vedieť komunikovať a bude vás rešpektovať. - Váš psík bude vďaka týmto pravidlám poslušný a obaja budete mať šťastný spoločný život. - Návod tiež pomáha vyriešiť problémové správanie psa Predajná cena 6 € 
Nitra
6 €
Felix Jiří: Zvířata celého světa - Ještěři
Státní zemědělské nakladatelství, Praha, 1988, edícia: Živočišná výroba, vydanie: 1., jazyk: cz, väzba: brožovaná, strán: 208., stav: vynikajúci
Levice
3,29 €
Lovecký pruvodce vypravuje
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Lovecký pruvodce vypravuje, autor: Vladimír Paulišta, vydalo : Státní zemědělské nakladatelství v Prahe v roku 1975. Kniha je písaná v českom jazyku, má 276 strán . Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 1,5 cm. Jedná sa o 1. vydanie.
Námestovo
12 €
Krásy myslivosti
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Krásy myslivosti, autor: Karel Hájek, vydalo vydavateľstvo : Orbis v roku 1969. 3. Vydanie. Kniha je písaná v českom jazyku, má 298 strán. Jej rozmery sú šírka 25 cm, výška 38 cm a hrúbka 2,5 cm.
Námestovo
17 €
499 tipov pre milovníkov psov, zostavila : Marie T
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : 499 tipov pre milovníkov psov, zostavila : Marie Trostburg, vydavateľstvo : Arkus v roku 2004. Prvé vydanie . Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 159 strán . Jej rozmery sú šírka 13 cm, výška 20 cm a hrúbka 1,8 cm.
Námestovo
4 €
Dobroruka J. L.: Zvířata celého světa-Poloopice a
opice Státní zemědělské nakladatelství, Praha, 1983, edícia: Živočišná výroba, vydanie: 2., jazyk: cz, väzba: brožovaná, strán: 206., stav: vynikajúci, podpis pred. maj.
Levice
2,49 €
Felix Jiří: Zvířata celého světa - Hadi
Státní zemědělské nakladatelství, Praha, 1978, edícia: Živočišná výroba, vydanie: 1., jazyk: cz, väzba: brožovaná, strán: 156., stav: dobrý, podpis pred. maj.
Levice
5,99 €