Cudzojazyčná literatúra

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Cudzojazyčná literatúra

Where The World Ends - Geraldine McCaughrean
nová, raz čítaná Cena: 11 €, dobierka: +2,50 €, bez dobierky: +1,70 € In the summer of 1727, a group of men and boys are put ashore on a remote sea stac to harvest birds for food. No one returns to collect them. Why? Surely nothing but the end of the world can explain why they have been abandoned to endure storms, starvation and terror. And how can they survive, housed in stone and imprisoned on every side by the ocean? Usborne, 2017 Počet strán: 320 Pevná väzba
Michalovce
11 €
WE MEAN BUSINESS, An elementary course in busines
WE MEAN BUSINESS, An elementary course in business English, máme na mysli podnikanie ako základný kurz obchodnej Angličtiny,Susan Norman with Eleonor Melville Máme na mysli Obchodnú knihu pre študentov Nové vydanie: Elementary Course in English English: Student´s Book Norman, Susan Brožovaná kniha. Stav: veľmi dobrý. Kniha bola prečítaná, ale je vo vynikajúcom stave.ANGLICKý JAZYK POšTA A BAL. 2.50
Nitra
3,50 €
MASERATI 1914-2014, Daniele Buzzonetti, 2013
Predám knihu .MASERATI 1914-2014, 100 anni di storia od autora Daniele Buzzonetti. Kniha je vydaná v roku 2013 vo vydavateľstve Poligrafico Artioli S.p.A., Modena . Kniha je nová, formát 25 x 29,5 x 2 cm, 319 strán. Cena: 50 € + poštovné. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty, možno sa vám bude niečo hodiť.
Bratislava V - Petržalka
50 €
VENEDIG - Andrea Luppi a Nevia Pizzul Capello,1991
Predám knihu VENEDIG od autorov Andrea Luppi /foto/ a Nevia Pizzul Capello /text/. Knihu vydalo nakladateľstvo Reich Verlag Luzern / Schwitzerland v roku 1991. Kniha je v nemčine, má formát 23 x 31 x 2 cm, 197 strán. Kniha je zachovalá - ako nová. Cena: 10 € + poštovné. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty, možno sa vám bude niečo hodiť.
Bratislava V - Petržalka
10 €
Angličtina pre najmenšie deti
Angličtina pre najmenšie deti počet strán: 28 hmotnosť: 120g Kniha je nepopísaná. Cena: 2,- € + pošta Mám i ďalšie knihy v ponuke.
Trenčín
2 €
Angličtina pre deti
Wordpower 1 - kniha v anglickom jazyku pre deti Počet strán: 64 Hmotnosť: 156g Kniha je nepopísaná. Cena: 2,- € + pošta Mám i ďalšie knihy v ponuke.
Trenčín
2 €
Usborne learning games - Angličtina pre deti
Usborne learning games - Angličtina pre deti Počet strán: 64 Hmotnosť: 242g Kniha je nepopísaná. Cena: 3,- euro + pošta Mám i ďalšie knihy v ponuke.
Trenčín
3 €
Aimer la Loire - Atlantiqu
Predám knihu "Aimer la Loire - Atlantique", autor G.Ganachaud, H.Boulé. Knihe je vo francúzštine, retro viazanie, bohato ilustrovaná. Je vytlačená na kvalitnom kriedovom papieri. Je vo výbornom stave. Cena je 3€ + poštovné. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail
Príbovce
3 €
The Four Agreements - Don Miguel Ruiz
The Four Agreements Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj špatných životních návyků, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí nový přístup k vlastnímu vnitru, abychom dokázali proměnit svůj život v prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Ruiz shrnuje základní toltéckou moudrost a vyjadřuje jasně a čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě. V toltécké tradici vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz je naguál z rodu Rytířů orla a věnuje se předávání učení starých Toltéků. Autor: Don Miguel Ruiz Vydavateľstvo: Amber-Allen Publishing Počet strán: 138 Rok vydania: 1997 Väzba: brožovaná väzba Váha: 180g Jazyk: anglický Kniha je v dobrom stave, tak ako vidíte na foto. Pôvodná cena bola 18,- eur. V knihe je napísané venovanie, preto predávam tak lacno. Cena: 5,- € + pošta Mám v ponuke knihy rôznych žánrov.
Trenčín
5 €
Anglický jazyk
Predám knihy ceny sú v texte - 1. Mariusz Misztal - Testy z angličtiny 8 € 3. Štefan Kočiš - Angličtina pre hlupákov 10 € 4. 1000 najpoužívanejších viet a výrazov v angličtine 1 € 5. Angličtina pre leňochov a večných začiatočníkov 9 € 6. Slovník New Headway (New Headway Elementary, New Headway Pre-Intermediate) 2,50 € 7. Anglicko-slovenský, slovensko-anglický vreckový slovník 1 € 8. Angličtina – konverzácia so slovníkom a gramatikou 5 € 9. Anglicko-český česko-anglický slovník 3 € Knihy sú kompletné a zachovalé Kontakt emailom, SMS-správou ďakujem Posielam aj na dobierku Pozrite aj ostatné moje inzeráty
Michalovce
5 €
Nemecko slovenský slovniček pre šikovné ruky
Ponúkam na predaj:" Nemecko slovenský slovniček pre šikovné ruky, Bobríková katarína ", Alfa, Bratislava -1991, počet strán . 104, formát - 125x195, brožované, cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
Balík anglických kníh
Balík anglických kníh pre deti aj dospelých.
Námestovo
12 €
Rudyard Kipling_The Jungle Book
Predám titul The Jungle Book od Rudyarda Kiplinga. Kniha je vo veľmi dobrom stave, paperback. Cena: 1,50 EUR + poštovné 2 EUR. Zásielku posielam doporučene pri platbe vopred, na dobierku neposielam. Osobný odber (v rámci Bratislavy) možný.
Bratislava III - Nové Mesto
1,50 €
Jane Austen_Sense and Sensibility
Predám titul Sense and Sensibility od Jane Austen. Kniha je vo veľmi dobrom stave, paperback. Cena: 2 EUR + poštovné 2 EUR . Zásielku posielam doporučene pri platbe vopred, na dobierku neposielam. Osobný odber (v rámci Bratislavy) možný.
Bratislava III - Nové Mesto
2 €
David Nicholls - One Day
Predám titul One Day od Davida Nichollsa. Kniha je vo veľmi dobrom stave, paperback. Cena: 2 EUR + poštovné 2 EUR. Zásielku posielam doporučene pri platbe vopred, na dobierku neposielam. Osobný odber (v rámci Bratislavy) možný.
Bratislava III - Nové Mesto
2 €
Pierre Kamina - Anatomie Clinique Tome 1
Ponúkam na predaj knihu Anatomie Clinique, prvý diel. Autorom je Pierre Kamina. Kniha je vo francúzštine. Cena knihy je 38,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
38,90 €
Lenin - Válogatott művek
Predám knihu v maďarskom jazyku: LENIN Válogatott művek (két kotetben). Jedná sa o prvý zväzok z dvoch. Vydalo vyd. Szikra, Budapest v roku 1948. Počet strán 1104. Šitá väzba. Kniha drží pokope, avšak pôvodný obal nesie známky času. INFO prosím emailom. odosielam aj obyčajne.
Bratislava
5 €
The Subtle Art of Not Giving a Fck (Mark Manson)
Predam tuto knizku v anglickom jazyku. Cena 10eur plus postovne.
Šenkvice
10 €
Dan Brown - Angels and demons
Dan Brown- Angels and Demons. Kniha v dobrom stave, čítaná. Len na ňu už nemám miesto. Cena je bez poštovného, okolie Žiliny možný osobný odber
Žilina-Vlčince
3 €