Detektívky

1 521 inzerátov
Woods, Martin Ray (ed.): The Best Horror: Povídky
Woods, Martin Ray (ed.): The Best Horror: Povídky
III (The Best Horror Stories 8) And Classic, Gehenna, Praha, rok: 1995, strán: 348, preklad: Karel Mašek, obálka: Oliviero Berni, vo vynikajúcom stave Na SMS nereagujem, všetky ponúkané knižky sú k dispozícii!!
Levice
3,30 €
Sedem stupňov do pekla , Eva Kačírková
Sedem stupňov do pekla , Eva Kačírková
Sedem stupňov do pekla , Eva Kačírková , Smena , 1986 , tvrdá väzba 330 strán , 13 x 20 cm , 420 g - 2 €
Michalovce
2 €
Wrozeková krivá prísaha , Horst Bieber
Wrozeková krivá prísaha , Horst Bieber
Wrozeková krivá prísaha , Horst Bieber , Smena , 1990 , tvrdá väzba 300 strán , 13 x 20 cm , 410 g - 2,70 €
Michalovce
2,70 €
Robert Arthur - Záhada zeleného strašidla
Robert Arthur - Záhada zeleného strašidla
Ponúkam na predaj knihu Alfred Hitchcock a Traja pátrači - Záhada zeleného strašidla. Autor je Robert Arthur. Stav -viď foto. Cena je 9,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
9,90 €
 Borniche, Roger: 3x inspektor Borniche
Borniche, Roger: 3x inspektor Borniche
Povídka o policajtovi; Gringo; Malťanautor/autori: Borniche, Rogervydal: Odeon, 1988číslo produktu: 10018389dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
 Francis, Dick: Hrozba
Francis, Dick: Hrozba
Detektívní příběhautor/autori: Francis, Dickvydal: Olympia, 1988číslo produktu: 10004730dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
 Jamesová, P.D. : Pachuť smrti
Jamesová, P.D. : Pachuť smrti
Případ inspektora Dalgliesheautor/autori: Jamesová, P.D. vydal: Naše vojsko, 2002číslo produktu: 10049062dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
 Hill, Reginald: Deadheads
Hill, Reginald: Deadheads
autor/autori: Hill, Reginaldvydal: Oxford University Pr, 2000číslo produktu: 10200643dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
 Holtová, Anne: Čo je moje
Holtová, Anne: Čo je moje
popis: Školská taška a kytica podbeľov ležiacich na zemi – to sú jediné stopy po zmiznutí deväťročnej Emilie. Šesť dní po tejto udalosti zas z postele v noci unesú malého Kima. Zakrátko ho však nájdu. Mŕtveho, ale bez známok násilia. Na kuse papiera pri ňom sa nájde odkaz napísaný červeným atramentom: Teraz máš, čo si zaslúžiš. Inger Johanne Vikovú, psychologičku a zároveň matku malého dieťaťa únosy vystrašia, rovnako ako ľudí v celej krajine. Detektív Yngvar Stubo ju presviedča, aby mu pomohla odhaliť páchateľa, Viková je ale zaneprázdnená štúdiom prípadu vraždy a znásilnenia malého dievčatka z minulosti, preto ponuku odmieta. Keď však zmizne ďalšie dieťa v autobuse plnom ľudí uprostred poobednej špičky a nikto si nevšimne nič podozrivé, Inger Johanne sa rozhodne prijať ponuku a pustí sa do vyšetrovania zložitého prípadu. Ak chce Viková a Stubo vypátrať, kto unáša a vraždí deti, najprv musia zistiť, prečo a komu sa chce páchateľ pomstiť…autor/autori: Holtová, Annevydal: Ikar, 2009číslo produktu: 10159330dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
 Queen, Ellery: Drama desatera dní
Queen, Ellery: Drama desatera dní
popis: Po letech se Ellery Queen navrací do malého amerického města na pozvání bohatého podnikatele Diedricha Van Horna, aby v pohostinství jeho domu psal knihu. Pravý důvod ale spočívá ve sledování hostitelova syna ve chvílích, kdy je postižen ztrátou paměti… autor/autori: Queen, Elleryvydal: Naše vojsko, 2013číslo produktu: 10086528dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
Wallace Edgar: Zelený lukostrelec
Wallace Edgar: Zelený lukostrelec
Bradlo, Bratislava, rok: 1991, strán: 227, vydanie: 2., náklad: 30 000, v dobrom stave
Levice
1,20 €
Gardner S. Erle: Prípad ľadových rúk, Prípad
Gardner S. Erle: Prípad ľadových rúk, Prípad
nervózneho spoluvinníka, Prípad námesačníkovej neter Slovenský spisovateľ, Bratislava, rok: 1977, strán: 583, vydanie: 2., náklad: 60 000, vo vynikajúcom stave, prebal
Levice
2,30 €
Detektivky
Detektivky
Predam detektivky 3€ ks: Vrazdit je hracka / Agata Christie Muz v hnedom obleku / Agata Christie Vychadzajuce slnko / Crichton Zakon selem / Deutermann Pacient / Palmer Smrtiaca Liečba / Palmer Odber BA alebo postou. Rezerve: Predane:
Bratislava
3 €
 Davisová, Lindsey: Železná ruka
Davisová, Lindsey: Železná ruka
popis: Další ze série falconovských detektivních příběhů z doby upevňování vlády císaře Vespasiána. Napínavý děj odlehčuje autorka báječným smyslem pro humor a věrohodně oživuje historické obrazy.autor/autori: Davisová, Lindseyvydal: BB art, 2004číslo produktu: 10055688dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
6,99 €
Klub záhad- Duchovia vlkov
Klub záhad- Duchovia vlkov
Kniha Klub záhad-duchovia vlkov, nová, nepoškodená.V prípade záujmu ma kontaktujte správou.
Bytča
2 €
 McBain, Ed: Triky
McBain, Ed: Triky
autor/autori: McBain, Edvydal: Slovenský spisovateľ, 1992číslo produktu: 10010464dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
Mys strachu
Mys strachu
Predám knihu Mys strachu-John D. MacDonald, vyd. Slovenský spisovateľ 1993, 152 strán. Kniha je vo výbornom stave. Pokojne plynúci život právnika Sama Bowdena a jeho rodiny nečakane rozbúria hrozivé udalosti. Pôvodcom zákerných vražedných útokov je Max Cady, ktorý sa po štrnástich rokoch väzenia vracia na slobodu...
Bratislava
3 €
Klub záhad- Prekliaty zámok
Klub záhad- Prekliaty zámok
Klub záhad- Prekliaty zámok, nová, nepoškodená.V prípade zájmu ma kontaktujte správou..
Bytča
2 €
Rozne knizky 1 cena 0,5€ za ks
Rozne knizky 1 cena 0,5€ za ks
Rozne knizky cena 0,5€ za ks
Bratislava II - Ružinov
0,50 €
Taylor Stevensová: Loutka - V češtině
Taylor Stevensová: Loutka - V češtině
Adrenalinový thriller s hrdinkou románů Lovkyně informací a Neviňátko Název: Loutka Edice: Knižní klub Autor: Taylor Stevensová Překlad: Irena Steinerová Popis: Vanessa Michael Munroeová, úspěšná lovkyně informací, si vysloužila reputaci člověka, který dotáhne do konce i nebezpečné zakázky na hranici zákona. Její schopnosti jí však nadělaly i mnoho nepřátel. Jednoho dne je unesena a uvržena do podzemního světa, kde ženy jsou pouhým zbožím a každý jejich pohyb řídí záhadná postava jménem Loutkář. Munroeová musí využít své jedinečné nadání, aby dopravila ostře sledovanou dívku do stejné noční můry, jakou kdysi sama prožila – v opačném případě odsoudí osobu, kterou nadevše miluje, k mučení a jisté smrti… Po Lovkyni informací a Neviňátku je tu Loutka, další napínavý příběh, jehož hlavní hrdinka snese srovnání s kultovní Lisbeth Salanderovou. Počet stran: 382+ Formát: 123 x 200 mm Vazba: Pevná, s přebalem, lesklé lamino Příloha: Poděkování Vyšlo: 2014 Nakladatelství: Euromedia Group Sleva: Ukázka: Stav: Perfektní Poznámka: 1. vydání Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze (ušetříte poštovné), jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 130 Kč. Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem
Česká republika
10,30 €
1 20 77