621 inzerátov
Steve Frazee-Zorro
Predám knihu od Steve Frazee-Zorro,v edícii-Mladé letá,ilustrácie-František Śesták,z roku-1971,v slovenskom preklade,v dobrom stave.
Košice II - Sídlisko KVP
2 €
Edgar Rice Burroughs-Tarzanov syn
Predám knihu od Edgar Rice Burroughs-Tarzanov syn,v edícii-Mladé letá,ilustrácie-Vladimír Machaj,z roku-1970,v slovenskom preklade,v dobrom stave.
Košice II - Sídlisko KVP
2 €
Peter Oliver-Odysea
Predám knihu od Peter Oliver-Odysea,v edícii-Junior,ilustrácie-Roger Payne,z roku-1993,v slovenskom preklade,v dobrom stave.
Košice II - Sídlisko KVP
4 €
Ruža pre Jula Verna
Peter Glocko: Ruža pre Jula Verna / alebo Päť týždňov bez balóna / Pre čitateľov od 11 rokov Dobrodružno-historický román s prvkami žánru sci-fi. Je vzrušujúcou púťou po Slovensku, neúnavné pátranie po odkaze tajomného Paracelsa a hrdinstvo pánov Nadara, Verna a Floriana iste zaujme čitateľa, ktorý má rád tajomné príbehy. Nájde sa svedok, ktorý sa rozprával s dvom tajomnými Francúzmi, vystupujúcimi pod pravými či falošnými menami ? Dočkáme sa svedectva neznámych ryžovačov zlata na Dunaji alebo pltníkov, ktorí dvojici tajomných Francúzov dokonca pomáhali pri úteku ? Ozvú sa aj svedkovia zo slávnej a starodávnej Banskej Štiavnice ? Neukráťte sa o fantastické dobrodružstvo! vydali: Mladé letá edícia: Klub mladých čitateľov vydanie: prvé rok vydania: 1986 strán: 359 ilustroval: Dezider Tóth väzba: tvrdá s papierovým prebalom stav knihy: výborný, len obal nesie trochu známky stretnutia s vodou cena: 3,50 € + poštovné /dobierka/ alebo osobný odber /účet nemám/ Kliknutím na moje meno uvidíš aj ďalšie moje inzeráty!
Senica
3,50 €
Predám sériu kníh Divergencia Rezistencia Experime
Predám sériu kníh Divergencia Rezistencia Experiment , raz prečítané, v tvrdej pevnej väzbe. Cena 18€ za všetky spolu. Môžem poslať aj zvlášť, cena 6,50 €/ks. Poštovné +3€ . ak ste z okolia, os. odber v Zlatnikoch.
Trenčín
6 €
Prvá plavba, Melville Herman
Ponúkam na predaj knihu:" Prvá plavba, Melville Herman", Mladé letá 1983 - 1. vydanie, váha knihy 0,6 kg, počet strán 276, cena 3 eurá +poštovné. Román Prvá plavba vychádza zo zážitkov z ciest cez Atlantik do Anglicka. Je založený na vlastných skúsenostiach, kedy sa Melville snažil sám si zarobiť peniaze a nechal sa najať na loď ako námorník.
Levice
3 €
Predám knihy Harry Potter 1-6 -- 1. slovenské vyda
Všetky knihy v bezchybnom stave. Tvrdá väzba. V slovenčine. Predám len ako celok. Pošlem po prevode na účet alebo osobne v NZ.
Nové Zámky
45 €
Lovcom v tajge
Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Lovcom v tajge, autor: Jan Kozák, vydalo : Mladé Letá Bratislava v roku 1983. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 289 strán. Vydanie prvé. Jej rozmery sú šírka 17 cm, výška 24,5 cm a hrúbka 3 cm.
Námestovo
25 €
Zrozeni moderni doby
Zrozeni moderní doby- 19.stoleti, - vyd.Academia PRAHA 1998,počet strán 868, - pevný obal-lesklý,rozmery 164x240mm. cena 29,90€, - kontakt mailom;
Rožňava
29,90 €
Knihy rôzne - 3€ za kus
Takmer nečítané. Cena 3€ za kus. Poštovné podľa cenníka slovenskej pošty. V ponuke už iba Morský vlk - Jack London
Dobšiná
3 €
Deti kapitána Granta / Jules Verne
Autor: J. Verne Vydavateľ: Mladé Letá 1970 Stav: Vo vnútri poškodená väzba dá sa opraviť. Obal poškodený 50%. Strán: 520 Žáner: dobrodružný Väzba: Tvrdá s prebalom Jazyk: slovenský Rozmery: Foto: Ilustračné O knihe: Až do Severního průlivu donesl žralok kusou zprávu o ztroskotání lodi Britania i výzvu nešťastných trosečníků o pomoc. A tak tři neúplné listiny nalezené v útrobách žraloka zavedou jachtu Duncan a její statečnou posádku, odhodlanou pomoci, na bludnou pouť kolem celého světa. Na palubě jachty jsou i Mary a Robert, děti skotského kapitána Granta, který se svou lodí Britania zmizel kdesi v neznámých oceánských pustinách, kde hledal novou vlast pro hladovějící lid své země. Jen úvahy a dohady řídí cestu dětí za otcem po neschůdných cestách, kde číhá plno nesnází, nebezpečí a nejednou i smrt. Víra obou dětí v konečný úspěch výpravy je však nezlomná a přenáší se i na jejich ochránce a přátele až do chvíle radostného setkání s kapitánem Grantem. Tato kniha se stala jednou z nejčtenějších a nejrozšířenějších Vernových knih, které byly i dramatizovány a filmovány. Verne vložil do tohoto prostého, ale napínavého příbehu mnoho zeměpisných, přírodovědných i národopisných poznatků o dalekých krajích, o Jižní Americe, Austrálii a Tichomoří, a jako dobrý znalec lidských povah vykreslil v dětech kapitána Granta opravdové malé hrdiny, kteří jsou i dnes vzorem statečnosti a odvahy.
Žilina
0,80 €
Séria Vrania šestka
Vrania šestka a Kráľovstvo podvodníkov (Leigh Bardugo) nové, raz čítané VRANIA ŠESTKA: Cena: 7 €, dobierka: +2,80 €, bez dobierky: +1,70 € Šesť nebezpečných vyvrheľov. Jedna neuskutočniteľná úloha. Vrania šestka – to je šesť zúfalých a pokútnych indivíduí: trestanec (čo prahne po pomste), ostrostrelec (ktorý neodolá žiadnej stávke), zbeh (čo zutekal pred životom v luxuse jednej z najbohatších rodín), špiónka (známa ako Prízrak), lámačka (čo sa pretĺka spodinou sveta pomocou mágie) a zlodej (s darom vyviaznuť živý zovšadiaľ). Najali ich na pochybnú lúpež storočia. Ich úloha je celkom jednoduchá. Vlámať sa na Ľadový dvor a oslobodiť jedného väzňa. Až na to, že Ľadový dvor je nedobytná vojenská pevnosť, ktorú zatiaľ nikto, ale naozaj nikto nezdolal. Väzňom je známy vedec, ktorý dokáže šmahom ruky rozpútať magickú spúšť v celom známom svete. A členovia Vranej šestky musia prežiť dosť dlho, aby si vyzdvihli (a potom aj minuli) svoju nepredstaviteľnú finančnú odmenu. Vrania šestka je nezastaviteľná, ak sa len Kaz, Inej, Jesper, Nina, Matthias a Wylan nepozabíjajú navzájom skôr, než vstanú od stola. Slovart, 2017 Počet strán: 488 Brožovaná väzba KRÁĽOVSTVO PODVODNÍKOV: Cena: 9 €, dobierka: +2,80 €, bez dobierky: +1,70 € Kaz Brekker síce zvládol zdanlivo nesplniteľnú misiu, no doplatil na svoju achilovku a nenahraditeľný člen Zberby padol do pazúrov jeho protivníka. Podarí sa prefíkanému vodcovi bandy zosnovať ďalší diabolský plán? A najmä, dokáže táto nevyspytateľná partia vyvrheľov prekonať samých seba, aby odvrátili katastrofu, čo hrozí svetu, ktorý ich odvrhol? Pokračovanie dobrodružstiev Vranej šestky prináša poriadnu dávku akcie a napätia v príbehu plnom nepredvídateľných zvratov, zamotaných vzťahov a výnimočných osobností týchto sympatických antihrdinov. Slovart, 2018 Počet strán: 560 Brožovaná väzba
Michalovce
dohodou
Knihy
Kniha na predaj. Používaná .
Štiavnik
dohodou
Knihy
Knihy na predaj. Používané
Štiavnik
dohodou
Predám knihu Stojedenročný starček
Úplne nová. Stojedenročný starček ktorý sa obával že priveľa myslí
Senec
5 €
Sváka Ragan z Brezovej ,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Sváka Ragan z Brezovej , autor: Elo Šándor, vydalo vydavateľstvo : Tatran v roku 1971. Vydanie v tejto edícií prvé. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 360 strán. Jej rozmery sú šírka 13,5 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 2 cm.
Námestovo
35 €
Witold Makowiecki - Dobroružstvá gréka Melikla
Edícia STOPY.. Putovanie gréckeho chlapca po krajinách Blízkeho východu.. Vydané v roku 1989. Pre čitateľov od 11 rokov. Vydanie prvé.470 strán.
Rimavská Sobota
4 €
Let do nebezpečenstva / Arthur Hailey, John Castle
Autor: John Castle, Arthur Hailey Vydavateľ: Slovenský spisovateľ 1985 Stav: Vo vnútri 100 %. Obal nepoškodený. Strán: 154 Žáner: dobrodružný Väzba: Mäkká Jazyk: slovenský Rozmery: 21x14 Foto: Ilustračné O knihe: Posádka lietadla skolabuje po konzumácii pokazeného jedla. Aj cestujúci, konzumujúci rybu, zápasia o život. Medzi tými, ktorí jedli niečo iné je vyslúžilý pilot, a ten sa v spolupráci s navigačným centrom podujme s lietadlom pristáť.
Žilina
1,50 €
Knihy
Predám knihy Tisíc a jedna noc 1,2.
Zvolen
30 €
Kapitán Korkorán a jeho dobrodružstvá v Indii-1948
Ponúkam na predaj už historickú knihu,bočný plátený obal treba opraviť,predný aj zadný tvrdý obal je OK. Listy nepoškodené, čisté. Kapitán Korkorán a jeho dobrodružstvá v Indii Autor A.ASSOLLANT,preklad J.Irmler a Š.Koperdan Vydal Trávniček a spol,Žilina Vydanie druhé 1948,strán 222 Cena 20E,príp.dohoda + poštovné,,pozn.v antikv.25E Pozrite si prosím aj moje ostatné inzeráty
Dunajská Streda
dohodou
1 2 32