Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Dobrodružné

RODOKAPS: Válka o opasek
Predám komix od vidavatelstva RODOKAPS. Komix opsahuje dobrodružstvo a napetie.
Pohranice
5 €
Lovcem v tajze - Jan Kozák.
Predám knihu Lovcem v tajze - Jan Kozák. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
1 €
Vicente Riva Palacio - Piráti z Mexického zálivu
Predám nepoškodenú, 1-2x čítanú knihu - zoznam všetkých kníh na predaj pošlem na požiadanie e-mailom - poštovné: 2,50€ - Balík na poštu - pre knihy v hodnote nad 20€, alebo cenník Slovenskej pošty
Košice II - Západ
3 €
Díváme se na zvířata
Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Díváme se na zvířata , autor: Ivan Heráň, vydalo : Nakladatelství Panoráma Praha v roku 1982. Kniha je písaná v českom jazyku, má 216 strán a 16 farebných príloh. 1. vydanie. Jej rozmery sú šírka 16 cm, výška 23 cm a hrúbka 1,5cm.
Námestovo
8 €
Medveďou stopou
Ponúkam na predaj knihu : Medveďou stopou, autor: Jozef Ponec, Vydalo Vydavateľstvo Obzor v roku 1974. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 160 strán . Prvé vydanie. Jej rozmery sú šírka 20,5 cm, výška 24,5 cm a hrúbka 1,3 cm.
Námestovo
13 €
Hvězda jihu-Jules Verne
Predám knihu Hvězda jihu-Jules Verne, vyd. Mladá fronta 1955, 180 strán, v češtine. Ilustroval L. Benett. Kniha je čistá, nepoškodená.
Bratislava
6 €
9 dobrodružných kníh.
Predám 9 knih z edície Knihy odvahy a dobrodružství - KOD: 1.Prérie - Jems Fenimore Cooper, 2.Vlčák Kazan / Barí, syn Kazanův - James Oliver Curwood, 3.Švýcarský Robinzon - Johann David Wyss, 4.Šifrovaná zpráva - Lev Kiršner. 5.Zločin na Zlenicích hradě L.P. 1318 - Radovan Šimáček, 6.Poselství z vesmíru - Clifford D. Simak, 7.Dva divoši - Ernest Thompson Seton, 8.Nesmrtelný kovboj - Mirko Pašek, 9.Bacha, černý paraple! - Adam Bahdaj. Pekný stav. Cena spolu.
Trnavá Hora
18 €
Jules Verne - 8 titulov
Jules Verne Predám 8 titulov od tohto svetoznámeho spisovateľa. - Zlatá sopka, - Deti kapitána Granta, - Robur dobyvateľ + Robur pán sveta, - Dom na paru, - Cézar Cascabel, - Nečakané dedičstvo + Doktor Ox, - Bratia Kipovci, - Dvadsaťtisíc míľ pod morom - PREDANÁ. Stav : použité, kompletné. Jazyk : slovenčina. Uprednostním osobný odber - Nie je podmienkou. Dohoda možná
Beckov
4 €
Dvanácterák z Modravy
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu ( ako nová ) : Dvanácterák z Modravy, autor : Václav Šimáček. Návrhy prebalu a ilustrácie Jiří Krásl. Vydalo Západočské nakladatelství Plzeň v roku 1984. Kniha je písaná v českom jazyku, má 183 strán. Vydanie prvé. Jej rozmery sú šírka 13,5 cm, výška 20,7 cm a hrúbka 1,4 cm.
Námestovo
17 €
Verný priateľ Crusoe - edícia STOPY
Autor: Robert M.Ballantyne Rok vyd.:1985 Vydavateľstvo: Mladé letá CRUSOE je novofoundlandský pes, ktorého Mladý zálesák Dick zachránil pred smrťou a vycvičil. Dick s dvoma druhmi odchádza do Salnatých hôr, aby zaistil mier medzi indiánmi a belochmi Vydanie 1.,náklad 28 000ks, dobrý stav knihy. Cena: 3,50€ + poštovné alebo osobný odber. A.
Martin
3,50 €
Stefan Zweig: Magellan
Stefan Zweig: Magellan V historickom cestopise rozpráva vynikajúci rakúsky spisovateľ o hrdinstve portugalského moreplavca Magellana, ktorý silou svojho presvedčenia prekonal všetky prekážky stavajúce sa do cesty jeho predsavzatí a ako prvý oboplával zemeguľu. Na základe zachovaných prameňov je v knihe opísaná strastiplná plavba do neznáma na nedokonalých plachetniciach, muky nepochopenia a nevraživosti, triumf génia aj jeho tragický koniec v šarvátke s domorodcami pred slávnym návratom domov. vydal: Slovenský spisovateľ edícia: SPKK vydanie: 1. rok vydania: 1969 strán: 230 väzba: tvrdá plátená, s papierovým prebalom stav knihy: veľmi dobrý cena: 3 € + dobierka alebo osobný odber /účet nemám/ Kliknutím na moje meno uvidíš aj ďalšie moje inzeráty!
Senica
3 €
pre zberateľa - Mladí stroskotanci - R. M.
Ponúkam na predaj knihu:" R. M. Ballantyne: Mladí stroskotanci - ilustrácie František Kudláč - preložil Alexander Duba", vydal Ján Horáček 1942 Bratislava - Turčiansky sv. Martin, počet strán 85, formát: 170x230, cena 2 eurá + poštovné. - kniha má venovanie - je veľmi zachovalá -
Levice
2 €
Pani Branicanová-Jules Verne
Predám knihu Pani Branicanová-Jules Verne, vyd. Mladé letá 1988, 231 strán. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
4 €
Bohovia a bojovnici
Predam knihy jedna je 8 eur .Dve 15 eur
Michalovce
8 €
Podivuhodná dobrodružství výpravy Barsacovy
Predám knihu Podivuhodná dobrodružství výpravy Barsacovy, edice Podivuhodné cesty, vyd. Státní nakladatelství dětské knihy 1968, 230 strán, v češtine, zachovalá, čistá, mierne zažltnuté okraje strán. Ilustrácie Jaromír Vraštil.
Bratislava
4,50 €
Kniha
Predám Knihu ľavá ruka boha. Je to dobrodružná kniha o 3 chlapcoch ktorý boli v utulku ( detskom domove ). Dôvod predaja prečítal som ju celú. Predám aj s záložkou. Neposielam na dobierku. Kniha 10,-€ + záložka 2,-€. Kniha je nová neposkodená.
Banská Bystrica
12 €
Predaj Winston kníh
Predám knihy od Frauke Scheunemannovej - Winston. Jedná sa o dve vydania kníh: Kocúrova tajná mísia a Agent tichá labka. Knihy sú nové,raz prečítané. Možnosť ceny dohodou.
Šivetice
13 €
Púšťou, Karl May
Ponúkam na predaj knihu:" Púšťou, Karl May", Slovenský spisovateľ 1969, kniha nemá papierový obal, počet strán 373, váha knihy 0,6 kg, cena 3 eurá + poštovné. Pútavé dobrodružné príbehy zaujmú čitateľov všetkých vekových kategórií.
Levice
3 €
Lovecký pruvodce vypravuje,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Lovecký pruvodce vypravuje, autor: Vladimír Paulišta, vydalo : Státní zemědělské nakladatelství v Prahe v roku 1975. Kniha je písaná v českom jazyku, má 276 strán . Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 1,5 cm. Jedná sa o 1. vydanie.
Námestovo
12 €