Dobrodružné

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Dobrodružné

Šifrovaná zpráva - Lev Kiršner.
Predám knihu Šifrovaná zpráva - Lev Kiršner. Veľmi zachovalá.
Trnavá Hora
1 €
Predám knihu Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
Predám knihu Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa od J. R. R. Tolkiena. Ide o vydanie z roku 2012, kniha je v slovenskom jazyku. Je v perfektnom stave. Pošlem na dobierku alebo predám pri osobnom stretnutí.
Výčapy - Opatovce
10 €
Jules Verne- Tajuplný ostrov 1960
Ponúkam na predaj knihu Tajuplný ostrov. Autorom je Jules Verne. Stav -viď foto. Cena je 14,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
14,90 €
Jules Verne - Dobrodružstvá kapitána Hatterasa
Ponúkam na predaj knihu Dobrodružstvá kapitána Hatterasa. Autorom je Jules Verne. Stav -viď foto. Cena je 8,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
8,90 €
Jules Verne - Tajomstvo neviditeľna
Ponúkam na predaj knihu Tajomstvo neviditeľna. Autorom je Jules Verne. Stav -viď foto. Cena je 14,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
14,90 €
Jules Verne - Zmatek nad zmatek 1964
Ponúkam na predaj knihu Podivuhodné cesty - Zmatek nad zmatek. Autorom je Jules Verne. Stav -viď foto. Cena je 24,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
24,90 €
Jules Verne - Pani Branicanová
Ponúkam na predaj knihu Pani Branicanová. Autorom je Jules Verne. Stav -viď foto. Cena je 14,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
14,90 €
Jules Verne - Cesta okolo sveta za 80 dní - 1961
Ponúkam na predaj knihu Cesta okolo sveta za osemdesiat dní. Autorom je Jules Verne. Stav -viď foto. Cena je 24,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
24,90 €
Jules Verne - Neuveriteľné dobrodružstvá..
Ponúkam na predaj knihu Neuveriteľné dobrodružstvá Barsacovej výpravy . Autorom je Jules Verne. Stav -viď foto. Cena je 12,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
12,90 €
Jules Verne - Honba za meteorem 1956
Ponúkam na predaj knihu Honba za meteorem. Autorom je Jules Verne. Stav -viď foto. Cena je 24,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
24,90 €
Jules Verne - 800 míľ po Amazone
Ponúkam na predaj knihu 800 míľ po Amazone. Autorom je Jules Verne. Stav -viď foto. Cena je 8,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
8,90 €
Jules Verne - Nádherné Orinoco
Ponúkam na predaj knihu Nádherné Orinoco. Autorom je Jules Verne Stav -viď foto. Cena je 8,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
8,90 €
Jules Verne, Cesta okolo sveta za 80 dní
Ponúkam na predaj knihu Cesta okolo sveta za 80 dní. Autorom je Jules Verne. Stav -viď foto. Cena je 8,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
8,90 €
Kniha : Planéta opíc aut. Pierre Boulle
Na predaj zachovalá, ako nová kniha : Planéta opíc od autora Pierre Boulle. Jedná sa o preklad z francúzského originálu. Cena 8e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
8 €
S kamerou a udicou,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : S kamerou a udicou, autori: Ján Dubeň, Jozef Króner ( zaslúžilý umelec ), vydalo vydavateľstvo :Osvete v roku 1979. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 112 strán + 80 ofsetová príloha +16 cudzojazyčné texty. I. vydanie. Jej rozmery sú šírka 23,5 cm, výška 27,5 cm a hrúbka 1,5 cm.
Námestovo
15 €
Jack London-Hnedý Vlk-poviedky
Predám knihu od Jack London-Hnedý Vlk-poviedky,v edícii Príroda,z roku 1989,v slovenskom preklade,v dobrom stave.
Košice II - Sídlisko KVP
1,60 €
Ransom Riggs-Sirotčinec-1-2-3 diel
Predám knihy od Ransom Riggs-Sirotčinec Slečny Peregrinové pro Podivné déti-1 diel,v edícii Jota,z roku 2012,Podivné Mésto-2 diel,z roku 2014,Knihovna Duší-3 diel,z roku 2016,v dobrom stave,cena za všetky knihy.
Košice II - Sídlisko KVP
34 €
Arthur Conan Doyle-Stratený svet
Predám knihu od Arthur Conan Doyle-Stratený svet,v edícii Mladé letá-Stopy,ilustrácie Peter Klúčik,z roku 1984,v slovenskom preklade,v dobrom stave.
Košice II - Sídlisko KVP
3 €
Kniha : A.V. Frič : Jaguár zo Santa Cruzu
Predám zachovalú dobrodružnú knihu slávneho českého cestovatela, prírodovedca a spisovatela : A.V. Frič : Jaguár zo Santa Cruzu. Cena 5e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale samozrejme posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
5 €
1 20 21