Dobrodružné

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Dobrodružné

9 dobrodružných kníh.
Predám 9 knih z edície Knihy odvahy a dobrodružství - KOD: 1.Prérie - Jems Fenimore Cooper, 2.Vlčák Kazan / Barí, syn Kazanův - James Oliver Curwood, 3.Švýcarský Robinzon - Johann David Wyss, 4.Šifrovaná zpráva - Lev Kiršner. 5.Zločin na Zlenicích hradě L.P. 1318 - Radovan Šimáček, 6.Poselství z vesmíru - Clifford D. Simak, 7.Dva divoši - Ernest Thompson Seton, 8.Nesmrtelný kovboj - Mirko Pašek, 9.Bacha, černý paraple! - Adam Bahdaj. Pekný stav. Cena spolu.
Trnavá Hora
18 €
Divoký jazdec
Bez označenia vydavateľstva a roku, uvoľnená väzba, v jednej časti veľmi, zažltnuté strany inak čistá, cena 1,-- + poštovné
Bánovce nad Bebravou
1 €
Gustave Aimard: Pevná ruka
Vydali Mladé letá 1983, edícia STOPY, pekný stav, kniha je čistá a nepoškodená. Cena 3,--+poštovné
Bánovce nad Bebravou
3 €
Poklad na Sierra Madre
Poklad na Sierra Madre Autor: B. Traven Vydavateľstvo: Sväz slovenských spisovateľov Počet strán: 308 Rok vydania: 1963 Väzba: pevná väzba Váha: 350g Jazyk: slovenský Kniha je bez papierového prebalu, tak ako vidíte na foto. Cena: 1,- € + pošta Mám v ponuke knihy rôznych žánrov.
Trenčín
1 €
Syn lovca medveďov, Karl May
Ponúkam Vám knihu:" Syn lovca medveďov, Karl May ", Mladé letá 1967, počet strán 274, cena 2,5 eura + poštovné. Kúsok západne od miesta, kde sa stretávajú hranice troch severoamerických štátov: Dakoty, Nebrasky a Wyomingu, uháňali na koňoch dvaja muži ..
Levice
2,50 €
Zaľúbený Ascanio
Alexandre Dumas st.: Zaľúbený Ascanio Pre čitateľov od 13 rokov Historicko-dobrodružný román Mladých milencov Ascania a Kolumby, vo svojej nevinnosti bezmocných proti spoločenským predsudkom a intrigám, chráni a pomáha im veľký florentský sochár, kovotepec a zlatník Benvenuto Cellini, ktorý predstavuje tvorivý princíp, a to nielen ako umelec, ale aj ako človek, v ktorého živote nejestvuje nemožné. Nepokorí ho ani kráľ ani pápež, neporazia ho úklady a dýky nepriateľov. vydal: Mladé letá edícia:STOPY vydanie: 1. rok vydania: 1971 strán: 560 náklad: 30 000 výtlačkov preložila: Gusta Baricová ilustroval: Ján Trojan väzba: tvrdá lesklá stav knihy: dobrý, len stránky vekom trochu zhnedli. V knihe je vpísané venovanie. cena: 3,50 € + poštovné / dobierka /alebo osobný odber Kliknutím na moje meno uvidíš aj ďalšie moje inzeráty!
Senica
3,50 €
Jules Verne - Matej Šándor
Ponúkam na predaj knihu od Julesa Verneho - Matej Šándor - Nový gróf Monte Christo 1956. Stav - viď foto. Cena je 14,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
14,90 €
Jules Verne - Deti kapitána Granta 1987
Ponúkam na predaj knihu Jules Verne - Deti kapitána Granta rok 1987. Stav -viď foto. Cena je 8,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
8,90 €
1957 Jules Verne - Tajuplný ostrov
Ponúkam na predaj knihu Tajuplný ostrov. Autor je Jules Verne. Stav -viď foto. Cena je 14,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
14,90 €
Jack London - Martin Eden
Ponúkam na predaj knihu Martin Eden. Autor je Jack London. Stav -viď foto. Cena je 1,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
1,90 €
Jules Verne - Deti kapitána Granta
Ponúkam na predaj knihu Deti kapitána Granta. Autor je Jules Verne. Stav -viď foto. Cena je 8,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
8,90 €
Jules Verne - Robur pán sveta
Ponúkam na predaj knihu Robur pán sveta. Autor je Jules Verne. Stav -viď foto. Cena je 8,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
8,90 €
Lovcem v tajze
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Lovcem v tajze, autor : Ján Kozák , vydal Československý spisovateľ v Prahe v roku 1975. Kniha je písaná v českom jazyku, má 269 strán. Vydanie tretie , v ČS prvé vydanie. Jej rozmery sú šírka 17,5 cm, výška 25 cm a hrúbka 2,5 cm.
Námestovo
20 €
Trofej neznámeho strelca
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Trofej neznámeho strelca, autor: Dr. Štefan Teren, prebal a väzbu navrhol akad. maliar František Šesták, vydalo vydavateľstvo: Príroda v roku 1977. Edícia Trofeje 14. Prvé vydanie. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 151 strán . Jej rozmery sú šírka 15,5 cm, výška 21 cm a hrúbka 1,2 cm.
Námestovo
7 €
Malokarpatský pytliak
Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Malokarpatský pytliak, autor : František Závodský, vydalo vydavateľstvo Príroda roku 1976. Vydanie prvé . Edícia : Trofeje . Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 169 strán . Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 21 cm a hrúbka 1,4 cm.
Námestovo
20 €
Jeden klame druhý hynie
Ponúkam na predaj zachovalú knihu ( ako nová ) : Jeden klame druhý hynie-Prefíkaný trik-Tvar démona, autor: Ruth Rendellová, vydalo vydavateľstvo : Slovenský spisovateľ v roku 1990. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 471 strán . Jej rozmery sú šírka 13,5 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 3 cm.
Námestovo
5 €
Stíny na Nilu
Kate Furnivallová: Stíny na Nilu Píše se rok 1932, celý svět včetně Anglie je zasažený hospodářskou krizí. Mladé, neohrožené a samostatné 27leté Jessice Kentonové to však nebrání žít naplno. Její spokojenost občas naruší vzpomínky na malého bratra Georgieho, kterého její rodiče, když Jessice bylo sedm let, odvezli na neznámé místo. Historie se znovu opakuje a na podzim roku 1932 zmizí i její bratr Tim, odborník na starověké egyptské památky. Jessica se odmítá smířit s myšlenkou, že by ztratila i druhého bratra, a rozhodne se vydat po Timových stopách, odhaluje je postupně krok za krokem podle vzoru svého oblíbeného hrdiny Sherlocka Holmese. Pátrání ji nakonec zavede do Egypta. Jessica necestuje sama, ještě v Anglii se k ní přidá sir Montague Chamford, který jako novodobý rytíř nemůže opustit dámu v nouzi. Ve žhavém Egyptě, v kulisách Káhiry a Luxoru vzplane mezi nimi milostný románek. Jessica musí projít mnoha nebezpečími, než se doví celou pravdu o svých nejbližších. vydalo nakladateľstvo:BB/art s.r.o. vydanie: prvé v českom jazyku rok vydania:2013 strán: 390 väzba: tvrdá lesklá s papierovým prebalom stav knihy: výborný, je to nová kniha, stála 12,90€, teraz cena:8 € + poštovné /dobierka/ alebo osobný odber Kliknutím na moje meno uvidíš aj ďalšie moje inzeráty!
Senica
8 €
Louis L Amour Poklad
v dobrom stave............
Krupina
3 €
Louis L Amour útek z väzenia
v dobrom stave..................
Krupina
3 €