Encyklopédie

747 inzerátov
KNIHY
KNIHY
Rôzne knihy z každej kategórie, pre vic informácií -> e-mail.
Revúca
dohodou
predám
predám
Zem, planéta záhad - 200 divov prírody
Ladce
dohodou
kniha Čarovný svet
kniha Čarovný svet
Ponúkam úplne novú knihu "Čarovný svet ".Cena je 12 € plus poštovné
Trnava
12 €
Anatomický atlas v angličtine
Anatomický atlas v angličtine
Predám anatomický atlas v anglictine, vid foto.
Liptovský Mikuláš
dohodou
Knihy "Politika + Financovanie + Matematika/fyzika
Knihy "Politika + Financovanie + Matematika/fyzika
POLITIKA + MATEMATIKA + EKONOMIKA – ako nové: POLITIKA: - Co nesmíte vědet 2! – CZ (Teror, revoluce, války–kto a co za tím stojí! (M.Morris) (10,- €) - Idioti v politike (Jozef Banáš) (5,-€) - Rok Petra Schutza – Uplynulých 12 mesiacov (Peter Schutz) (2,-€) - Sme rozhovory – 15 interview s výnimočnými ľuďmi (1,-€) - Bol som dlho v SME – Spomienky muža, ktorý s K. Ježíkom zakladal denník SME (Alexej Fulmek) (5,-€) - Solitéry (Vasilij Vasilievič Rozanov) (3-€) - Krížová cesta – spomienky novinára (Ivan Kríž) (4-€) - Besnota (M. Havran) (5,-€) - Tisov proces (S. Mathé) (1,-€) - Svět Franze Kafky – CZ (F. Kautman) (1,-€) - staršia - Konec nehybnosti - CZ (M. Šimečka) (1,-€) - staršia - Deťom o Osvienčime (A. Wieviorka) (1,-€) - Viedenská arbitráž – 2. november 1938, dokumenty II., okupácia (L. Deák) (4,-€) ---------------------- FINANCIE a iné: - Mřík –Jak myslet bez přemýšlení - CZ (Malcolm Gladwell) (9,-€) - Predávame/kupujeme (Kupujeme/predávame) nehnuteľnosť (Martin Čapo) (7,-€) - Vítězná tajemství Attily Hunského vojevúdce – CZ (Wess Roberts) (5,-€) - Překnížkováno – Co čteme a kupujeme – CZ (Jiří Trávníček) (7,-€) - Ekonómia slobody (Martin Štefunko) (4,-€) - Kríza globálneho kapitalizmu (George Soros) (4,-€) - Soros o Sorosovi – Zostať o krok pred zvratom (George Soros) (4,-€) - Kostolanyho burzovní seminář pro kapitálové investory a spekulanty - CZ (André Kostolany) (8,-€) - Náhoda – příručka pro hazardní hráče, zamilované, obchodníky s cennými papíry a pro všechny ostatní - CZ (Amir D. Aczel) (5,-€) - Veľká ekonomická encyklopédia – jazykové ekvivalenty/ výkladový slovník A-Ž (D.Šíbl a kol.) 40 € - Vytvorte si svoju vlastnú budúcnosť – ako si osvojiť 12... (B. Tracy) 6 € --------------------- MATEMATIKA/ FYZIKA: - Filozofické a metodologické problémy matematiky (V. Ja. Perminov, Je. A. Beľajev) (1,-€) - staršia - E = mc2 /Životopis nejslávnejší rovnice na světe - CZ (David Bodanis) (5,-€) - Investiční matematika - CZ (Slavomír Steigauf) (8,-€) - Finanční matematika pro každého – CZ (J. Radová/ P. Dvořák) (4,-€) - 1089 a další parádní čísla – matematická dobrodružství – CZ (David Acheson) (5,-€) - Cesta k integrálu - CZ (Viktor Arsenjevič Nikiforovskij) (10,-€) - Prúhledy do mikroskopu - CZ (Jan Fischer) (1-€) - staršia - Myslenie, počítače ... (J.Kelemen) (1,-€) Zvyšné knihy už nie sú.
Bratislava V - Petržalka
1 €
OBRÁZKOVÉ ENCYKLOPÉDIE – staršie,z čias socializmu
OBRÁZKOVÉ ENCYKLOPÉDIE – staršie,z čias socializmu
OBRÁZKOVÉ ENCYKLOPÉDIE – staršie knihy z čias socializmu: - Flora – Olomouc (Rudolf Smahel - r. 1974 – SJ/ RJ/ NJ/ AJ/ Španielčina alebo Taliančina) (7,-€) - Levoča (Ľudmila Hromadová - r. 1979 – SJ/ RJ/ NJ/ AJ) (7,-€) - Veľký obrázkový atlas dopravy (r. 1984) (J. Túmaj) (3,-€) - Taková je Kuba (CZ, r. 1961) (J. Volařík) (1,-€) Zvyšné knihy už nie sú.
Bratislava V - Petržalka
1 €
ENCYKLOPÉDIE + EZOTERIKA + iné
ENCYKLOPÉDIE + EZOTERIKA + iné
ENCYKLOPÉDIE - ako nové: - Veľká kniha o bicykloch (Richard Balantine, Richard Grant) – ako nová, že nie je nová, je vidieť len na obale. (10,-€) - Veľké tajomstvá minulosti - čo sa skrýva v pozadí historických udalostí (13,-€) - Objavujeme svet – veľké výzvy zajtrajška - brožovaná (Odile Gandon) (9,-€) - UFO (J.P. Cave, L. Foreman) (9,-€) - Sila vedomia (jemne zlepené len vnútorné viazanie) (8,-€) - Záhady okolo nás (jemne zlepené len vnútorné viazanie) (10,-€) - Veľká ekonomická encyklopédia – jazykové ekvivalenty/ výkladový slovník A-Ž (D.Šíbl a kol.) (40,-€) - Objavovanie Ameriky (Hordern, Dresner, Hillman) (15,-€) - Zborník: Zákony 2015 II. – obchodný, občiansky, správny, exekučný, trestný, živnostenský, občiansky súdny poriadok (3,-€) - Krátky slovník slovenského jazyka (Doruľa, Kačal,..vyd. 1987 – kniha je staršia, poškodená – prvé a posledné stránky poškodené, väzba odlepená, no priamo slovník v zachovalom stave – viď. foto) (9,-€) ---------------------- EZOTERIKA - ako nové: - Tajemství jmen – Kombinace run pro výklad jmen a věštení – CZ (Z. a I.Szabo) (3,-€) - Vnitřní obloha – Nová dynamická astrológie pro akaždého – CZ (S. Forrest) (6,-€) - Karty – Hádání budoucnosti/ Kouzla/ Pasians – CZ (D. Bryden) (3,-€) - Věštení s kostkami – CZ (S. Zed) (2,-€) - Numerológia – Čo nám čísla prezradia (H. Johari) (3,-€) - Numerológie – Škola do kapsy – CZ (V. Kumar) (2,-€) - Numerológie - Tajemství – CZ (D. Kovan) (3,-€) ------------------------- iné - Ako nové: - Memoris vademecum lékaře - CZ (Conrad Droste, Martin von Planta) (4,-€) - Řecko – Jak se neztratit? – CZ (M. Pristl) (1,-€) - O čom knihy nehovoria (R. Belousov) (1,-€) - staršia - Bratislava – atlas do vrecka 1:15000 (r. 2002. Poškodený je len kúsok zadného obalu – roztrhaný) (1,-€) Zvyšné knihy už nie sú.
Bratislava V - Petržalka
1 €
Zdravoveda
Zdravoveda
Prevencia Lekáreň starej mamy Ako správne zaobchádzať s liekmi Kedy treba zájsť k lekárovi Liečba najrozšírenejších zdravotných ťažkostí - Alergie, Očné choroby, Ochorenia obličiek, Depresie, Cukrovka, Chrípka, Kožné ochorenia, Bolesti hlavy, Poruchy krvného obehu, Žalúdočné a črevné ťažkosti, Bolesti svalov a kĺbov, Ušné ochorenia, Bolesti chrbta, Poruchy spánku, Stres, Ochorenia žíl......... Ochorenia v rozličných životných obdobiach Akútne prípady Ako sa zdravo a rozumne stravovať Napätie a uvoľnenie Cena + pošta (prevodom) alebo osobne v Ba.
Bratislava II - Ružinov
5 €
 Olejár, Marián: Olejárova encyklopédia matematiky
Olejár, Marián: Olejárova encyklopédia matematiky
Viac ako 1050 encyklopedických hesiel z matematikypopis: Na 268 stranách obsahuje viac ako 1050 hesiel základných pojmov matematiky abecedne usporiadaných, v dvoch stĺpcoch formátu A5. Štúdium matematiky v najprísnejšej norme či podobe má za cieľ budovať vedecké teórie o pojmových štruktúrach a skúmanie relácií medzi nimi. Človek vyjadrujúci sa o istej oblasti reality presne, to robí jazykom matematiky a logiky. Pri štúdiu niektorej oblasti matematiky, študujúci narazí na pojem z inej oblasti, ktorý si potrebuje ozrejmiť. A na to rýchle zoznámenie sa s pojmom sa sústreďujú krátke encyklopedické heslá. Heslá v Olejárovej encyklopédii matematiky sú usporiadané usporiadane. Pre rýchle vyhľadávanie hesla je na konci knihy register väčšiny hesiel v ktorom sú pri danom hesle odkazy na viaceré strany. To umožňuje rozšíriť, či určiť vzťahy daného pojmu s inými pojmami. Komu je určená encyklopédia? Už žiaci vyšších ročníkov základnej školy nájdu niektoré dôležité poznatky. Stredoškolák a študent prvých semestrov si ozrejmuje heslá všeobecného a miestami aj špeciálneho významu. Pri budovaní vzdelanostnej spoločnosti, každý aktívny človek by mal mať pri ruke encyklopédie a slovníky preto, aby jeho vyjadrovanie malo okrem faktuálneho typu pravdy aj formálny, či matematicky typ pravdy.autor/autori: Olejár, Marián; kolektív autorovvydal: Young Scientistčíslo produktu: 10011690dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
7,49 €
 Olejár, Marián: Zbierka vzorcov z matematiky
Olejár, Marián: Zbierka vzorcov z matematiky
popis: Zbierka vzorcov z matematiky obsahuje na 200 stranách textu skoro všetky témy a vzorce učiva základnej a strednej školy a prvého ročníka vysokých škôl. Je rozdelená podľa jednotlivých tém a hľadanie určitého, termínu alebo vzorca uľahčuje register na konci knihy. V texte sú uvedené stovky tabuliek, náčrtov, grafov a obrázkov. Je určená žiakom, študentom, učiteľom ale aj inžinierom, technikom a všetkým, ktorí prichádzajú s matematikou do styku.autor/autori: Olejár, Marián; kolektív autorovvydal: Young Scientistčíslo produktu: 10011685dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Fakty a rekordy
Fakty a rekordy
Kniha je plná informácií o mimoriadnych úspechoch ľudstava od vynálezu abecedy až po najmodernejšie vesmírne sondy. Je prehľadne spracovaná, obsahuje takmer tisíc zaujímavých encyklopedických hesiel, so stovkami farebných obrázkov a fotografií. Šesť kapitol približuje vývoj ľudstava, najdôležitejšie objavy a veľké činy človeka v kultúre, vede, technike, športe a v kozmickom výskume. Ako nová, predám za 2,-e + poštovné
Revúca
2 €
Predám Tretí zväzok Encyclopaedia Beliana
Predám Tretí zväzok Encyclopaedia Beliana
Predám Tretí zväzok Encyclopaedia Beliana v 100 % stave -najlepšie osobný odber Bratislava a blízke okolie
Bratislava V - Petržalka
40 €
José Pijoan - Dejiny umenia 4
José Pijoan - Dejiny umenia 4
Predám knihu Dejiny umenia 4
Bojnice
11 €
Encyklopédia Slovenska od A po Ž
Encyklopédia Slovenska od A po Ž
Ponúkam staršiu Encyklopédiu Slovenska od A po Ž Vydavateľstvo Slovenskéj akadémie vied, Bratislava 1987 660 strán váha 2kg rozmer 27 x 22cm Lexikálna oblasť: Príroda, Ľud, Hospodárstvo, Kultúra.
Bratislava II - Ružinov
5 €
 kolektív autorov: Malý slovník trhovej ekonomiky
kolektív autorov: Malý slovník trhovej ekonomiky
autor/autori: kolektív autorov; Šíbl, Drahošvydal: Elita, 1991číslo produktu: 10199565dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,49 €
 Hoffmannová, Eva: Rostliny v domácí lékarně
Hoffmannová, Eva: Rostliny v domácí lékarně
autor/autori: Hoffmannová, Eva; Jebavý, František S.vydal: Knihkupectví U podl, 1991číslo produktu: 10199459dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
 kolektív autorov: Im Reiche des Wissens II.
kolektív autorov: Im Reiche des Wissens II.
autor/autori: kolektív autorovvydal: , 1930číslo produktu: 10199386dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
19,99 €
 kolektív autorov: Encyklopédia Slovenska VI
kolektív autorov: Encyklopédia Slovenska VI
T-Ž, Doplnkypopis: Súhrn poznatkov o minulosti a prítomnosti Slovenskaautor/autori: kolektív autorovvydal: Veda, 1982číslo produktu: 10181043dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
 kolektív autorov: Malá encyklopédia zdravia
kolektív autorov: Malá encyklopédia zdravia
autor/autori: kolektív autorov; Rolný, Dušanvydal: Obzor, 1971číslo produktu: 10180960dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Školská encyklopédia
Školská encyklopédia
Predám knihu "Školská encyklopédia" vôbec nepoužívanú vo vynikajúcom stave ako nová. Kniha je bohato ilustrovaná, má 272 strán. Druhé vydanie, rok 2001. Vhodná nielen pre deti ale aj pre dospelých a seniorov na dopĺňanie si všeobecných vedomostí.
Bratislava
10 €
1 2 38