Encyklopédie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Encyklopédie

Vzduchoplavci, aviatici & piloti - Jaroslav Pacovs
Predám knihu Vzduchoplavci, aviatici & piloti - Jaroslav Pacovský. Veľmi pekný stav. Novinové správy a články, popisujúce vzrušujúce lety balónom a prvé štarty lietadiel, spomienky priekopníkov letectva a ďalšie cenné materiály z leteckého archívu Národního technického muzea v Praze, vytvárajú obraz dejín vzduchoplavby a letectva v Čechách od jej počiatkov do konca 20. rokov. Pripomínajú nielen slávne postavy českej aviatiky, ako bol napr. Hůlka, Kašpar a ďalší, ale aj ďalších, dnes už zabudnutých nadšencov lietania, ktorých pokusy končili neúspechom...
Trnavá Hora
2 €
Všeobecná encyklopedie v osmi svazcích 1-8.
Predám kompletnú sada kníh Všeobecná encyklopedie v osmi svazcích 1-8. Veľmi pekný stav. Obsahuje približne 100 000 hesiel a 8 000 prevažne farebných ilustrácií, máp, grafov a tabuliek.
Trnavá Hora
29 €
Víno - André Dominé.
Predám veľkú knihu André Dominé - Víno. Velmi pekný stav. Vyššia váha (skoro 4 kg) a veľký formát. Kniha má 928 strán. Je v nej v jednom zväzku zhrnuté všetko, čo sa môžete dozvedieť o víne: je to atlas vína, príručka, kde nájdete všetko o vinnej réve i hrozne, sprievodca po krajinách a oblastiach, kde sa pestuje hrozno, a súčasne je aj ideálnym poradcom pri nákupe vína. Každý, kto sa zaujíma o víno, tu nájde informácie – od základných pravidiel degustácie po odporúčania, ktoré vína ku ktorým jedlám, od vegetačného cyklu viniča po zásady jeho ekologického pestovania. V časti, ktorá sa venuje jednotlivým krajinám celého sveta, predstavujú odborníci názorne a i pre laika zrozumiteľne každý región a každú vinársku a vinohradnícku oblasť vrátane Slovenska.
Trnavá Hora
25 €
Vesmírný turista - Sto nejúžasnějších míst ve vesm
Predám novú knihu Vesmírný turista - Sto nejúžasnějších míst ve vesmíru - Brian May, Patrick Moore, Chris Lintott.
Trnavá Hora
16 €
Veľký obrazový atlas zvierat.
Predám encyklopédiu Veľký obrazový atlas zvierat - Dr.Václav Jan Staněk. Kniha aj obálka sú vo veľmi peknom stave. Viac ako 600 strán.
Trnavá Hora
8 €
Velká tajemství dějin - Tony Allan.
Predám knihu Velká tajemství dějin - Tony Allan. Veľmi pekný stav, 288 strán.
Trnavá Hora
9 €
Velká kniha reportážní fotografie -Vincent Laforet
Predám knihu Velká kniha reportážní fotografie - Vincent Laforet. Veľmi pekný stav. Kniha je z roku 2012 a má 240 strán.
Trnavá Hora
6 €
Velká kniha o cyklistice - Chris Sidwells.
Predám encyklopédiu Velká kniha o cyklistice - Chris Sidwells. Veľký formát, veľmi pekný stav, 240 strán.
Trnavá Hora
10 €
Velká encyklopedie vína - Christian Callec.
Predám knihu Velká encyklopedie vína - Christian Callec. Veľmi pekný stav. Veľký formát, 512 strán. Velká encyklopedie vína. Veľkou výhodou tejto knihy sú ilustrácie fliaš vín a popis jednotlivých viníc a regiónov. Táto encyklopédia Vám priblíži nielen jednotlivé známe aj menej známe značky bielych a červených vín z najrôznejších vinárskych oblastí, ale zoznámi Vás aj s históriou vína, rôznymi odrodami vinnej révy, jej pestovaním a spôsobmi spracovania hrozna. Prináša prehľad vín podľa krajiny ich pôvodu a samozrejme tu nechýbajú ani kapitola o českom a slovenskom vinárstve.
Trnavá Hora
12 €
Encyklopédia Slovenska
Ponúkam staršiu Encyklopédiu Slovenska rok vydania 1987 váha 2kg 660 strán rozmer 27 x 22cm
Bratislava II - Ružinov
5 €
Sveter
Čierny sveter veľkosť L cena 10 s poštovným
Tvrdošín
10 €
Larousse - Umění středověku.
Predám knihu Larousse - Umění středověku. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
18 €
Larousse - Umění renesance a baroku.
Predám knihu Larousse - Umění renesance a baroku. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
18 €
Larousse - Umění pravěku a starověku.
Predám knihu Larousse - Umění pravěku a starověku. Veľmi pekný sta.
Trnavá Hora
18 €
Larousse - Umění nové doby.
Predám knihu Umění nové doby - Larousse. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
18 €
Umělecké památky Čech 1-4, Emanuel Poche.
Predám kompletnú sadu kníh Umělecké památky Čech 1-4, Emanuel Poche. Pekný stav, 2500 strán.
Trnavá Hora
25 €
Tajomstvá futbalu - Jozef Vengloš, Jozef Tarcala.
Predám knihu Tajomstvá futbalu - Jozef Vengloš, Jozef Tarcala. Veľmi pekný stav. Dvaja futbaloví odborníci populárno-odbornou formu ponúkajú informácie o histórii futbalu z pohľadu vývoja tejto hry, o majstrovstvách sveta, olympiádach, FIFA. Nosnou časťou knihy je metodická oblasť o tréningovom procese priblížená prostredníctvom obrázkov, grafov a tabuliek. Text sa venuje i stavbe tela, výžive, testovaniu pohybových schopností, životospráve, režimu dňa, súťažiam, futbalovým osobnostiam. Veľký formát, 176 strán.
Trnavá Hora
6 €
Tajemství země.
Predám encyklopédiu Tajemství země. Veľmi pekný stav. Veľký formát, 320 strán. Kniha rozpráva o tajuplných miestach všetkých svetadielov, o krajinách ako z rozprávok a naopak...
Trnavá Hora
5 €
Světové dějiny I - Jaroslav Pátek, Vratislav Čapek
Predám knihu Světové dějiny I - Jaroslav Pátek, Vratislav Čapek. Dejiny ľudských civilizácií od praveku do polovice 17. storočia. Veľký formát, 176 strán. Kniha je v peknom stave.
Trnavá Hora
2 €
1 23 24