Encyklopédie

678 inzerátov
encyklopedia predskolaka
encyklopedia predskolaka
Nova necitana,vhodna aj k darovaniu
Topoľčany
12 €
Kniha:  ABC PŘÍRODY - Svět v otázkách a odpovědích
Kniha: ABC PŘÍRODY - Svět v otázkách a odpovědích
Predám knihu ABC PŘÍRODY Svět v otázkách a odpovědích. Bohato ilustrovaná hodnotná kniha, veľký formát, 330 strán - nová, nepoužívaná. Vhodná aj ako darček. Na SMS nereagujem, volať denne do 20.00 hod., resp. písať na e-mail.
Prešov
17 €
Piccininno Diego, Galli Paula: Világtörténelmi
Piccininno Diego, Galli Paula: Világtörténelmi
enciklopédia - A keleti kultúrák virágzása 6. Kossuth Kiadó, 2007, strán: 119., jazyk: maďarský, väzba: tvrdá, stav: nová
Levice
5,80 €
 Říman, Josef: Malá Československá encyklopedie III.
Říman, Josef: Malá Československá encyklopedie III.
autor/autori: Říman, Josef; kolektív autorovvydal: Academia, 1986číslo produktu: 10165707dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Kráľovské mestá - Tavernícke mestá
Kráľovské mestá - Tavernícke mestá
Autor:kolektív autorov Rok vyd.:2004 Vydavateľstvo: Media Svatana Tu sa dočítate o kráľovských privilégiách, ktoré ktorou mocnári ovládali život miest. Zákon z roku 1514 rozlišuje tri kategórie kráľovských miest v Uhorsku. .. Prvou kategóriou boli tavernícke mestá, kde najvyššiu odvolaciu inštanciu predstavoval súd hlavného taverníka, ktorého titul znel magister tavernicorum regalium, t.j. majster kráľovských taverníkov. Bol to správca kráľovského pokladu a neskôr dohliadal aj na práva a povinnosti kráľovských miest. Bohatý obrazový materiál umocňuje zážitok, ktorý budete mať ak siahnete po tejto knihe. Stav knihy zachovalý. Cena : ponúknite A.S
Martin
ponúknite
 Pospíšil, Otto: Svet rýb
Pospíšil, Otto: Svet rýb
Sprievodca morským a sladkovodným rybolovompopis: - Podrobný obrazový atlas 157 druhov sladkovodných a morských rýb - Charakteristické i rozlišovacie znaky a prostredie, kde ryby žijú - Spôsoby lovu a vhodné nástrahy - Zaujímavosti o hmotnosti a dĺžke rýb s mapkami ich rozšířenia - Abecedné zaradenie podľa latinského názvu. Názvy ryb taktiež v češtine, angličtine, francúžštine, nemčine, ruštine a španielčtineautor/autori: Pospíšil, Ottovydal: Ottovo nakladatelstv, 2008číslo produktu: 10036552dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
 Petrosillo, Piero: Křesťanství od A do Z
Petrosillo, Piero: Křesťanství od A do Z
popis: Přehledná encyklopedie pro všechny zájemce o vědní obory spojené s náboženstvím jako jsou např. teologie, spiritualita, církevní dějiny, sakrální umění. Kniha přináší informace i z dosud encyklopedicky nezpracovaných oblastí církevního práva, liturgie.autor/autori: Petrosillo, Pierovydal: Karmelitánské naklad, 1998číslo produktu: 10062390dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
9,99 €
 kolektív autorov: Der neue Brockhaus 1-5
kolektív autorov: Der neue Brockhaus 1-5
Lexikon und Wörterbuch neu in 5 Bändenautor/autori: kolektív autorovvydal: F. A. Brockhaus, 1971číslo produktu: 10193761dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
24,99 €
 Vavřín, Petr: Automatizační technika
Vavřín, Petr: Automatizační technika
popis: Encyklopédia a päťjazyčný prekladový slovník.autor/autori: Vavřín, Petr; kolektív autorovvydal: SNTL, 1983číslo produktu: 10016082dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
9,99 €
 Matzner, Antonín: Encyklopedie jazzu a moderní populární hudby L-Ž
Matzner, Antonín: Encyklopedie jazzu a moderní populární hudby L-Ž
autor/autori: Matzner, Antonín; Poledňák, Ivan; Wasserberger Igorvydal: Supraphon, 1987číslo produktu: 10025841dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
14,99 €
 -: Mein großes Jugendlexikon
-: Mein großes Jugendlexikon
autor/autori: -vydal: Inter Verlag, 1986číslo produktu: 10023326dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
 Coombs, Clyde F.: Basic electronic instrument handbook
Coombs, Clyde F.: Basic electronic instrument handbook
autor/autori: Coombs, Clyde F.vydal: McGraw-Hill, 1972číslo produktu: 10023482dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
11,67 €
Atlas liečivých rastlín a lesných plodov
Atlas liečivých rastlín a lesných plodov
Autor: Kresánek Jaroslav Ilustroval: Krejča Jindřich Rok vyd.: 1988 Vydavateľstvo: Osveta Jazyk: slovenský Zachovalý stav, mierne opotrebovaný prebal. Cena: 27€ vrátane poštovného.
Martin
27 €
 Novotný, Adolf: Slovník medzinárodných vzťahov
Novotný, Adolf: Slovník medzinárodných vzťahov
autor/autori: Novotný, Adolfvydal: Magnet press, 2004číslo produktu: 10011570dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
Ilustrovaná publikácia o dejinách tabaku v Rakúsku
Ilustrovaná publikácia o dejinách tabaku v Rakúsku
Veľká ilustrovaná publikácia Dejiny tabaku v Rakúsku "Rauchen für Österreich", 24 x 31 cm, 256 strán, 2003.
Bratislava III - Nové Mesto
8 €
 kolektív autorov: Bioklimatologický slovník
kolektív autorov: Bioklimatologický slovník
terminologický a explikativníautor/autori: kolektív autorovvydal: Academia, 1980číslo produktu: 10160355dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
6,99 €
Kvetinky májové, Zostavil A. Slaninka
Kvetinky májové, Zostavil A. Slaninka
Kvetinky májové, Zostavil A. Slaninka, Mariánska kongregácia v Prešove, 1946, zošit 30 strán 3 € - 120 g
Michalovce
3 €
 Wilson, Hugo: Veľká kniha o motocykloch
Wilson, Hugo: Veľká kniha o motocykloch
autor/autori: Wilson, Hugovydal: Gemini, 1994číslo produktu: 10018166dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
14,99 €
 Timofejev, L. J.: Slovník literárnovedných termínov
Timofejev, L. J.: Slovník literárnovedných termínov
autor/autori: Timofejev, L. J.; Turajev, S. V.vydal: Slovenský spisovateľ, 1981číslo produktu: 10194877dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
 Malík, Vladimír: Atlas malých hospodárskych zvierat
Malík, Vladimír: Atlas malých hospodárskych zvierat
autor/autori: Malík, Vladimírvydal: Príroda, 1990číslo produktu: 10010030dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
12,99 €
1 20 34