Encyklopédie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Encyklopédie

Posádka sanitného vlaku
Ponúkam na predaj zachovalú knihu s tematikou II. svetovej vojny : Posádka sanitného vlaku autorka: Viera Panovová, vydalo vydavateľstvo : Tatran v roku 1949. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 196 strán . Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 20,2 cm a hrúbka 1,8 cm.
Námestovo
10 €
Rôzne knihy za 1,50 €
Knihy na predaj. Pozri foto. Cena za 1 kus - 1,50 €. Osobný odber - Trnava, Skalica, na základe dohody aj na inom mieste, pošlem aj poštou (+poštovné).
Trnava
1,50 €
Divy světa.
Predám knihu Divy světa - Fascinující stavby a památky Od Kolosea k Tádž Mahal - Rosemary Burton.
Trnavá Hora
4 €
Nejkrutější diktátoři v dějinách - Shelley Klein.
Predám knihu Nejkrutější diktátoři v dějinách - Shelley Klein. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
2 €
Banská Bystrica - Za živa v Bystrici..+ 6 kníh
Predám zbierku kníh o Banskej Bystrici: Za živa v Bystrici..., Čak si z Bystrici? Bárta - Banská Bystrica - Slovensko a 4 staršie publikácie. Prvé 3 sú nové a 4 staršie ale ako nové, jedna aj s kartónovým obalom.
Trnavá Hora
34 €
Banská Bystrica - Štefan Žáry, Milan Gajdoš.
Predám knihu Banská Bystrica - Štefan Žáry, Milan Gajdoš. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
1 €
Všeobecná encyklopedie.
Predám 4 dielnu encyklopédiu Všeobecná encyklopedie.
Trnavá Hora
16 €
Velka encyklopedia na predaj!
Cisto nova kniha, neprecitana na predaj.Povodna cena 53€, teraz za akciovu cenu 25€.
Ohrady
25 €
Účesy na každú príležitosť Šárka Pavličová
Túžbou každej ženy je prekvapiť a očariť svoje okolie, byť krásna pri každej príležitosti. S touto knohou, ktorú pripravovali desiatky majstrov krásy, to ľahko dokážete.
Trnava
5 €
Enyklopédie zaujímavostí
1000 divov prírody - 30€ Záhady - 17€ + poštovné / osobný odber
Partizánske
17 €
Encyklopédia Svět poznaní
Predám zakladačovú encyklopédiu Svět poznání, kompletne vyzbieraná Cena za všetky zakladače (4x - jeden má poškodený roh) Najlepšie osobný odber kvôli váhe zakladačov
Partizánske
40 €
Kresánek - Atlas liečivých rastlín
Kniha je vo výbornom stave. Bolo v nej minimálne listované. Možný osobný odber v Košiciach.
Hodejov
28 €
Predám knihy
Predám knihy encyklopédie, kuchárka - recepty a iné. Zoznam a ceny je uvedený medzi obrázkami. Len vážny záujem. Osobný odber Žilina.
Žilina
dohodou
Krejča, Jindřich: Rastliny pieskov a strání 1
Obrázková kvetena Slovenskaautor/autori: Krejča, Jindřich; Májovský, Jozefvydal: Obzor, 1977číslo produktu: 10009989dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
100 nejkrásnějších růže
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu :100 nejkrásnějších růže, autori : Sedliská, Walter, Humpál, vydalo vydavateľstvo : Státní zemědělské nakladatelství Praha v roku 1989. Kniha je písaná v českom jazyku, má 280 strán. Jej rozmery sú šírka 14,8 cm, výška 21 cm a hrúbka 2,1 cm.
Námestovo
10 €
kolektív autorov: Encyklopedie válečných lodí
od 2. světové války až po současnostpopis: Encyklopedie válečných lodí čtenáře seznamuje se základními druhy válečných plavidel, bitevními loděmi 2. světové války počínaje a jadernými ponorkami s nákladem balistických střel konče. Představuje více než 300 typů bitevních lodí, křižníků, letadlových lodí, ponorek, torpédoborců, fregat, vyloďovacích plavidel a útočných plavidel a je bohatě ilustrována autentickými fotografiemi, přesnými barevnými kresbami a technickými schématy. Kniha je určena všem zájemcům o problematiku válečných lodí. autor/autori: kolektív autorov; Jackson, Robertvydal: Naše vojsko, 2011číslo produktu: 10187046dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
29,99 €
Encyklopedia zvierat
Predám 3 zväzky encyklopedie zvierat. Zbierka nie je kompletná. Cena za všetko ako je na foto 20Eur + poštovné. V prípade otázok mi neváhajte poslať email. Inzerát platný do zmazania. Inzerát platný do zmazania. Pozri aj ostatné moje inzeráty :-)
Borčice
20 €
Fakty a rekordy - Centrum detského vzdelávania
Predám knihu plnú neuveriteľných rekordov, bohatej ilustrácie, pozoruhodných faktov pre zvedavých školákov, kniha je vhodná pre deti už od prvého stupňa ZŚ
Banská Bystrica
5 €
Nečas, Jiří: Aplikovaná matematika I.
A až Lpopis: Obsahuje definice, vzorce, početní schémata a vhodné metody z algebry, analytické a diferenciální geometrie, diferenciálního a integrálního počtu, diferenciálních rovnic, vektorového, maticového a tenzorového počtu, počtu pravděpodobnosti, matematické statistiky. Zahrnuje úvod do matematické logiky, výklad o množinách, stručný přehled základních metod z nomografie a kapitoly o rovinných křivkách. Široké technické veřejnosti a posluchačům středních a vysokých technických škol.autor/autori: Nečas, Jiřívydal: , 1977číslo produktu: 10205979dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
29,99 €
1 33 34