Encyklopédie

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Encyklopédie

autá najrýchlešie na svete
autá najrýchlešie na svete v dobrom stave
Košice
6 €
Bílá vína Evropy + Červená vína Evropy..
Predám sadu kníh Bílá vína Evropy + Červená vína Evropy - Zuzana Foffová.. Stav - ako nové. Cena spolu.
Trnavá Hora
9 €
Banská Bystrica - Za živa v Bystrici..+ 6 kníh
Predám zbierku kníh o Banskej Bystrici: Za živa v Bystrici..., Čak si z Bystrici? Bárta - Banská Bystrica - Slovensko a 4 staršie publikácie. Prvé 3 jsou nové a 4 staršie ale ako nové, jedna aj s kartónovým obalom.
Trnavá Hora
49 €
Banská Bystrica - Štefan Žáry, Milan Gajdoš.
Predám knihu Banská Bystrica - Štefan Žáry, Milan Gajdoš. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
3 €
Atlas vesmíru- Leopoldo Benacchio, Piero Benvenuti
Predám novú knihu Atlas vesmíru - Leopoldo Benacchio, Piero Benvenuti. V knihe sa roztvárajú stránky na 4 stránky. Veľký formát a vyššia váha.
Trnavá Hora
22 €
1000 vín z celého světa.
Predám encyklopédiu 1000 vín z celého světa. Veľký formát, vyššia váha. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
15 €
Knihy encyklopédia
Predám nové a nepoškodené nauťné knihy encyklopedie. Cena + poštovné alebo osobný odber.
Senica
dohodou
futbalové esá
velkost 22x30 cm,cena+postovne
Piešťany
5 €
Encyklopédia Slovenska
Ponúkam staršiu Encyklopédiu Slovenska rok vydania 1987 váha 2kg 660 strán rozmer 27 x 22cm
Bratislava II - Ružinov
5 €
Encyklopedie Historie světa - Atlas světových ději
V ponuke mam množstvo zaujímavých kníh, pozrite si aj moje ostatné inzeráty Predám knihu - Encyklopedie Historie světa - Atlas světových dějin Jazyk - český Vydavateľstvo - Columbus Tvrdá väzba, veľký formát Hmotnosť - 1590 g Stav - výborný, nová Cena - 28 eur - nová cena 25 eur Platba - cez dobierku alebo cez účet - nechám to na vás Kontakt cez email alebo sms Ďakujem Popis - Atlas svetových dejín, ktorý sa vám práve dostáva do rúk, je jeden z najširších a najdetailnejších spracovaných encyklopédií. Poskytuje panoramatický pohľad na históriu našej planéty od dôb, kedy sa na nej objavili prvé vzpriamené ľudské bytosti, až po dni našej rušnej súčasnosti. Tento nový, úplný a detailně zpracovaný Atlas světových dějin mapuje veškerá území naší planety a všechna časová údobí její historie. Na jeho vzniku se podílel tým špičkových historiků i odborníků z jiných oborů. Unikátní soubor map poskytuje dokonalý pohled na všechny státy světa během klíčových bodů jejich historie, a to v neuvěřitelném časovém rozmezí od roku 2000 př. n. l. až po současnost.
Michalovce
25 €
Domaci detsky lekar
nova kniha, necitana
Nitra
10 €
Kronika ľudstva,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Kronika ľudstva, zostavovateľ BOdo Harenberg, vydalo vydavateľstvo : Fortuna Print v roku 1992. Prvé slovenské vydanie Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 1 248 strán . Jej rozmery sú šírka 24 cm, výška 30 cm a hrúbka 7 cm.
Námestovo
70 €
Záhradkárska encyklopédia, Čestmír Bőhm a kol.
Ponúkam na predaj knihu - veľký rozmer -" Záhradkárska encyklopédia, Čestmír Bőhm a kol.", vyd. Príroda 1989 - 2. vydanie , váha knihy 1,9 kg, cena 6 euro + poštovné. 617 farebných fotografii a 124 farebných kresieb. Počet strán 446, veľký formát
Levice
6 €
Ako sa žilo v staroveku, Augusta, Honzák
Ponúkam na predaj knihu :" Ako sa žilo v staroveku, Augusta, Honzák", Vydavateľstvo: Obzor 1993, váha knihy 0,8 kg, množstvo ilustrácii, formát 29 x 22, cena 4,5 euro + poštovné. - kniha je ako nová - vhodná ako darček - Veľká populárno-náučna publikácia približuje život v staroveku. Z obsahu: Od založenia mesta, Dary Cerery a Bakcha, Pod ochranou Hefaista a Merkúra, Kalokagatia, Medzi zbraňami mlčia múzy, atd...
Levice
4,50 €
Túry do literatúry, Jaroslav Rezník
Ponúkam na predaj úplne novú knihu:" Túry do literatúry, Jaroslav Rezník/, Vydavateľstvo: Slovart 2012, počet strán 640, váha knihy 2,4 kg, cena 16 euro + poštovné. - pôvodná cena 33 euro - O knihe: Druhé, zrevidované a rozšírené vydanie úspešnej knihy Jaroslava Rezníka o literárnych potulkách po Slovensku, pri ktorých sa čitateľ zoznámi s našimi najvýznamnejšími literátmi od historických čias až po súčasnosť. Kniha je spestrená krátkymi epizódami zo života niektorých spisovateľov, úryvkami z diela a fotografiami miest spojených s ich činnosťou a životom. Mapky pri kapitolách znázorňujú trasu, po ktorej sa v tej – ktorej kapitole vydáme.
Levice
16 €
Počasie a zmena klímy
Ponúkam na predaj novú knihu:" Počasie a zmena klímy", vydavateľstvo Svojtka, počet strán 510, váha knihy 2.15 kg, veľký rozmer 235 x 270, cena 19 euro + poštovné. - pôvodná cena 39 euro - O knihe: Kniha je rozdelená do šiestich oddielov, obsahuje výsledky najmodernejších vedeckých výskumov od molekulárnej úrovne až po planetárnu. Podrobne je vysvetlená zemská atmosféra a jej globálne systémy, extrémne poveternostné javy, meteorológia a klimatické pásma. V poslednom oddiele sú uvedené dôkazy o zmene klímy, načrtnuté pravdepodobné závery a vysvetlené spôsoby, ktorými môžu vlády, súkromné spoločnosti i jednotlivci prispôsobiť svoje zaužívané zvyklosti, aby zmiernili stav, akému dnes čelíme. Zrozumiteľné texty napísané medzinárodným tímom odborníkov a živé farebné fotografie, podrobné ilustrácie, mapy, grafy a diagramy v encyklopédii Počasie a zmena klímy odhaľujú procesy a mechanizmy, ktoré ovládajú a ktorými sa riadi počasie, spôsobom, aký zaujme aj poučí.
Levice
19 €
Borgiovci kronika neslávne známeho rodu, Mary ...
Ponúkam na predaj úplne novú knihu - máme dve rovnaké :" Borgiovci kronika neslávne známeho rodu, Mary Hollingsworth", vydavateľstvo Slovart 2011 - 1. vydanie, počet strán 284 - kvalitný kriedový papier, váha knihy 2 kg, veľký rozmer - 22,6 x 27,5 cm, cena 16 euro + poštovné. Legenda o Borgiovcoch sa šíri, fascinuje a pohoršuje už celé stáročia. Už v čase, keď bola rodina na vrchole svojej moci, sa meno Borgia stalo synonymom krutosti a zvrhlosti. Machiavelli ich obdivoval pre ich bezohľadnosť a odvahu, no väčšina renesančných Talianov bola zvesťami o ich nemorálnom správaní pobúrená. Na rozdiel od domácich pápežských dynastií (Medici či Farnese) Borgiovci (1414 – 1572) nemali v Taliansku ani potomkov, ani krajanov, ktorí by zveľaďovali, prikrášľovali a pretvárali ich historický obraz, pričom by prehliadali ich nespochybniteľné omyly. A práve autentickosť robí príbeh Borgiovcov fascinujúcim. Pohľad na renesanciu cez prizmu tejto rodiny a množstvo farebných ilustrácií či reprodukcií diel dáva dokonalý obraz pápežstva, ako aj života renesančného Talianska so všetkou jeho hanbou aj slávou.
Levice
16 €
Svet chémie, fyziky, astronómie
Ponúkam na predaj knihu: " Svet chémie, fyziky, astronómie", knihu spracovali v Londýne, Mladé letá1975, váha knihy 1,3 kg, rozmer 27x29 cm, počet strán 381, ilustrácie, fotografie,bez prebalu, cena 4,5 eura + poštovné. Je to prehľad o všetkých vedcoch a kniha je určená mladým, ktorí robia prvé kroky za hlbším poznaním v oblasti chémie, fyziky a astronómie...... kniha je ako nová.
Levice
4,50 €
Alergia od A po Z , Linda Gamlinová
Ponúkam na predaj úplne novú knihu:" Alergia od A po Z , Linda Gamlinová", vydavateľstvo: Reader´s Digest Výběr, 2003 , počet strán 256, rozmer: 200×250 mm, cena 6,5 eura + poštovné./ mám dve rovnaké knihy / - pôvodná cena 30,47 eura O knihe: Ktoré kvapky do nosa sú pri dlhodobom užívaní škodlivé? Nezhoršuje vám obľúbené jedlo astmu? Naozaj vás akupunktúra zbaví nepríjemných príznakov? Sú predpísané lieky naozaj lepšie než voľne predajné prípravky? Môžete svoje dieťa otužiť proti alergii? Zistite, ako to naozaj je... a môžete sa cítiť ako znovuzrodení!
Levice
6,50 €