874 inzerátov
Biblia Nový Zákon Machiavelli
Predám knihy náboženské, v 100%-nom stave, nepoškodené: - Štefan Porúbčan S.J. – Biblia Nový Zákon, r. 2009 (3,- EUR) - Niccolo Machiavelli - Dievča z Andru, Mandragora, Clizia (3,- EUR) Pri kúpe viacerých veci možná dohoda na cene. Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem. V prípade záujmu zašlem viac informácií a detailnejších fotografií. Ak máte záujem pozrieť si moje ostatné inzeráty (elektronika, nábytok, veci do domácnosti a oblečenie za 1,- euro...), napíšte mi, pošlem vám odkaz, na ktorom nájdete všetky moje inzeráty.
Nitra
3 €
Nová zmluva, Medzinárodný zväz Gideonovcov
Ponúkam na predaj:" Nová zmluva ", Medzinárodný zväz Gideonovcov, Bratilava, cena 2,5 eura + poštovné. - v slovenskom, nemeckom a anglickom jazyku - Evanjelium Matúša, Marka, Lukáša a Jána. Prvé štyri knihy Nového zákona sa nazývajú evanjeliá, ktoré sú radostnou zvesťou o Ježišovi Kristovi. V evanjeliách je opísaný jeho život, učenie, smrť i vzkriesenie. Ďalej kniha obsahuje vyučujúce knihy a Prorockú knihu......aj v nemčine a angličtine
Levice
2,50 €
Velky obrazovy snar
Veľký obrazový snar - všetko o snoch a ich vykladaní, - vyd.Cesty 1996, počet strán:208, - rozmery: 220x285mm.pevna väzba- obal lesklý,superobal-lesklý,cena: 15,40€; - kontakt mailom
Rožňava
15,40 €
Ilustrovana biblia
Ilustrovaná biblia, - vyd.Priroda BA 1997, - počet strán-320,,rozmery: 200x260mm, - farebne ilustrácie,použitý kriedovým papier,cena- 11,90€, - kontakt mailom;
Rožňava
11,90 €
Mix knih
Predám tieto knihy : Veľké kúzlo - 4e Hlboka pravda-4e Liečebný kód-4e Tajemství záhad - 4e Malovani budoucnosti-5e Správy z druhého sveta - 1e Deti púšte - 5e Sila osudovej príťažlivosti - 4e Kapesní numerologie - 1e Všetky knihy sú čítané, bez poškodení. K cene treba prirátať poštovné.
Vrbové
5 €
Dieťa pokoja, Don Richardson
Ponúkam na predaj knihu:" Dieťa pokoja, Don Richardson ," počet strán 228 , Slovenské evanjelizačné stredisko 1997, brožovaná väzba , rozmer: 130 x 195 mm cena 2,5 eura + poštovné. Úžasný príbeh o láske, pokoji a vzájomnom porozumení. pôvodný názov: Peace Child preklad: V. Fronková
Levice
2,50 €
Kniha svetla
Slovanstvo a svet budúcnosti - predaná Kniha svetla (Kniha druhá) 15 € Knihy sú ako nové, raz čítané.
Diviaky nad Nitricou
15 €
náboženská literatúra
Biblia - predaná. Biblické príbehy 4 € Encyklopédia Ježiš 5 € (nová) S kúpou každej knihy si môžete vybrať 1 zdarma z posledného obrázku. Pri kúpe spolu 8 €.
Diviaky nad Nitricou
4 €
Predám starú Rakúsko uhorsku bibliu
Predám tuto 112 ročnu zrejme Rakúsko uhorsku bibliu z roku 1906... V slušnom zachovalom stave so všetkými stranami.. Cena dohodou určite alebo cenu ponuknite viac info pisat mail
Trebišov
dohodou
pápež František r biskup bezák zamyslenia
pápež František 4eur biskup bezák 1eur zamyslenia na každý deň 4eur ján pavol 2 4eu
Košice
4 €
Bulgakov - Baránek Boží
Nová kniha, nečítaná. Píšte mail, ČÍSLO JE VYMYSLENÉ.
Košice
14 €
Solovjov - Kritika abstraktních princípu
Nová kniha, nečítaná. Píšte mail, ČÍSLO JE VYMYSLENÉ.
Košice
12 €
Tenace - Úvod do myšlení V. S. Solovjova
Nová kniha, nečítaná. Píšte mail, ČÍSLO JE VYMYSLENÉ.
Košice
5 €
Solovjov - Duchovní základy života
Nová kniha, nečítaná. Píšte mail, ČÍSLO JE VYMYSLENÉ.
Košice
5 €
ZÁKLADNÍ KNIHA O ČAKRÁCH
Predám knihu ZÁKLADNÍ KNIHA O ČAKRÁCH od autorov Shalila Sharamon a Bodo J. Baginski. Knihu vydalo Nakladatelství PRAGMA v roku 1993. Formát 12,5 x 18 cm, 221 strán. Kniha je zachovalá - ako nová. Cena: 2 € + poštovné. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty, možno sa vám bude niečo hodiť.
Bratislava V - Petržalka
2 €
ANJELI V MOJICH VLASOCH - Lorna Byrne, 2010
Predám knihu ANJELI V MOJICH VLASOCH od autorky Lorna Byrne. Knihu vydalo vydavateľstvo IKAR Bratislava v roku 2010. Formát 13 x 20,5 cm, 277 strán. Kniha je nová. Cena: 5 € + poštovné. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty, možno sa vám bude niečo hodiť.
Bratislava V - Petržalka
5 €
Nebudete ich môcť rozvrátiť-František Mikloško
Predám knihu Nebudete ich môcť rozvrátiť-Z osudov katolíckej cirkvi na Slovensku v rokoch 1943-89-František Mikloško, vyd. Archa 1991, 283 strán.
Bratislava
5 €
Svět energií
Svět energií. Cena 3€. Nie SMS. Osobný odber alebo dobierka. Poštovné podľa platných taríf. Kuk moje ostatné inzeráty.
Bratislava V - Petržalka
3 €
Vnitřní cviky pro zdraví
Predam knihu Vnitřní cviky pro zdraví, autor: Dr. Stephen T. Chang, 249 stran. Autor nas zoznamuje s fyzickym i mentalnym ozdravujucim cvicenim, ktore posiluje a uzdravuje hlavne vnutorne telesne organy. Predkladany subor cvikov uzdravuje vnutorne organy a dodava im energiu, ponuka mladost, zdravie a odolnost voci chorobam.
Holíč
3 €
Výber dárků podle astrologických znamení
Predam knihu Vyber darku podle astrologickych znameni, autor: Constance Stellas, 277 stran. Zaujemca sa prostrednictvom knizky zoznami s najdolezitejsimi vlastnostami jednotlivych znameni, podla nich sa moze inspirovat a vyvodit i sam, co by cloveku, ktoreho chce obdarovat, mohlo urobit najvacsiu radost. Osobny odber v Holici alebo zaslem postou po prevode penazi vopred na ucet, pripadne na dobierku.
Holíč
3 €
1 2 44