Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Ezoterika a náboženstvo

Překročit práh naděje - Jan Pavel II.
Predám knihu Překročit práh naděje - Jan Pavel II. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
1 €
Dvacet jedna řečí askety Gótama zvaného Buddha.
Predám knihu Dvacet jedna řečí askety Gótama zvaného Buddha - Siddhártha Gautama. Pekný stav.
Trnavá Hora
2 €
Vyznanie,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu ( ako nová ) - Róbert Bezák : Vyznanie, autor: Márie Vrabcová, vydavateľstvo : NAVI GRAF s.r.o. v roku 2013. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 250 strán . Druhé vydanie. Jej rozmery sú šírka 13 cm, výška 21 cm a hrúbka 1,7 cm.
Námestovo
10 €
Kniha
Princíp 10-10-10 vám pomôže pri akomkoľvek rozhodnutí. Sú vaše rozhodnutia správne? Alebo beriete do úvahy len výhody v danej chvíli a konáte tým proti svojim najlepším zámerom? Keď čelíte akejkoľvek dileme, stačí si položiť tri otázky: Aké budú dôsledky môjho rozhodnutia o 10 minút, o 10 mesiacov a o 10 rokov?
Prešov
12 €
Bible.
Predám knihu Bible. Zachovalá.
Trnavá Hora
2 €
Moudrost Silvána z Athosu - Kolektiv autorov
Moudrost Silvána z Athosu - Kolektiv autorov Kniha vyborny stav
Bratislava
6 €
Obrázok ČAJKA
Ponúkam na predaj - Obrázok ČAJKA - cena 1,5 eura +poštovné.
Levice
1,50 €
Rosemary Alteova - Orol a ruza
Cesta k sebaobjavovaniu, po ktorej sa vydala Rosemary Alteová, nám pripomína, že naša existencia je záhadnejšia, než si ktokoľvek z nás pripúšťa,“ povedal James Redfield, autor aj u nás známych Celestínskych proroctiev na margo autobiografického románu Rosemary Alteovej OROL A RUŽA. Kto je vlastne jeho autorka? Žena ktorá tvrdí, že pozemský život nie je jediný spôsob existencie – a odkrýva pred čitateľmi iný svet nekonečného dobra. To ona je Ruža z názvu knihy, Orol je jej duchovný sprievodca a múdry učiteľ Sivý Orol. Prostredníctvo Rosemary sa s nami rozpráva, umožňuje nám pochopiť, kto sú strážni anjeli, čo je život po smrti a láska, ktorá nami všetkými preniká. Pozrite si celu moju ponuku knih
Košice IV - Juh
3 €
Linda Goodmanová - Znamení lásky
Znamení lásky Lindy Goodmanové jsou triumfálním vyhlášením síly lásky. Je to kniha, jež se podrobně zabývá vším - od vaší sexuální kompatibility až po tajná přání vašeho partnera. V každém aspektu partnerského vztahu nabízí kniha Znamení lásky praktickou radu, jak lze otevřít komunikační kanály, jejichž prostřednictvím je možno dosáhnout vzájemné důvěry a štěstí, po nichž všichni tak toužíme. Pozrite si celu moju ponuku knih
Košice IV - Juh
11 €
Mesiac sv.Jozefa
Autor: Msgr.Jozef Straka Rok vyd.: 1947 Vydavateľstvo: Lev -kníhtl.a nakl.spolok p.n.s. v Ružomberku Počet strán 260., 4. doplnené vydanie Tridsaťjeden rozjímaní o živote, cnostiach a ochrane sv. Jozefa (príručka pre marcovú pobožnosť) Stav knihy dobrý., stránky časom zažlknuté. Cena: ponúknite A.
Martin
ponúknite
Prameň z Boha
Autor:Dr. Karol Körper Rok vyd.: 1942 Vydavateľstvo: Spolok sv.Vojtecha v Trnave Vydanie 2., počet strán 700. Motlitebná, obradná, omšová, rozjímačná a poučná kniha pre vzdelaných katolíkov. Cena: ponúknite A.
Martin
ponúknite
Nasledovanie Krista
Autor: Tomáš Hemerken Kempenský Rok vyd.: 1989 Vydavateľstvo: Cirkevné nakladateľstvo pre Spolok sv. Vojtecha Väzba tvrdá, počet strán 280. Nasledovanie Krista je po Biblii druhá najčítanejšia kniha svetovej literatúry ovplyvňuje a formuje ľudí vo všetkých kútoch sveta už dlhých takmer šesť storočí. Stav knihy dobrý. Cena: 4,50€ + poštovné alebo osobný odber. A.
Martin
4,50 €
Misál latinsko-slovenský
Rok vyd.:1952 Vydavateľstvo: Spolok sv. Vojtecha, Trnava Náklad 40000ks, počet strán 326. Vydanie Rímskeho Misálu s latinskou a slovenskou osnovou, pripravené Spolkom Sv. Vojtecha v Trnave, shoduje sa úplne s textami úradne vytlačeného vatikánskeho vydania Rímskeho Misála v latinskej osnove, ktorej preklad do slovenčiny je čim najvernejší, podľa kánona 1390 Cod, jur. can. Stav knihy - dobrý, ale niektoré stránky sú zažlknuté,doska na chrbáte knihy poškodená. Cena: 20€ + poštovné alebo osobný odber. A.
Martin
20 €
Renata Herber: Poselství tarotu
Predám nepoužívané karty “Poselství tarotu“. Pôvodná cena 17 €. Odovzdám osobne alebo pošlem slovenskou poštou.
Banská Bystrica
7 €
Angelológia- Anjel na každý deň
1)Angelológia,D.Trussoniová- 9€ 2)Anjel na každý deň,A.McGerr-krásna väzba,lakovaný papier - 7€ Pošlem aj na dobierku s poplatkom za poštu,osobný odber bez poplatku.
Galanta
16 €
Dvaja svätí pápeži
sv. Ján Pavol II., sv. Ján XXIII. Autor: Ján Košiar Šebastián Labo Rok vyd.:2015 Vydavateľstvo:LÚČ Väzba tvrdá, počet strán 124. Pohľad na dve významné osobnosti Cirkvi, ktorých vplyv ďaleko presiahol svet kresťanstva. Odlišní a predsa v niečom rovnakí. Dva pápeži ktorí žili nedávno a predsa sú dnes ozdobení tým najkrajším titulom: svätý. Plnofarebná publikácia. Z obsahu: Svätorečenie dvoch pápežov Pápež pokoja a lásky Blahorečenie Jána Pavla II. Totus Tuus - sv. Ján Pavol II. Veľký Magistérium sv. Jána Pavla II. Veľkého Míľniky pontifikátu sv. Jána Pavla II. Stav knihy - veľmi dobrý. Cena: 5€ + poštovné alebo osobný odber. A.
Martin
5 €
Svätá biblia
Svätá biblia Najčítanejšia kniha na svete Svätú Bibliu preložil z pôvodných jazykov prof. Jozef Roháček. Text je podľa druhého revidovaného vydania z roku 1969. Okrem biblických textov, ktoré profesor Roháček preložil z pôvodných jazykov (Starý zákon z hebrejčiny a aramejčiny, Nový zákon z gréčtiny), sa tu nachádzajú štyri tematické mapy a prehľad mesiacov, váh, mier a mincí používaných v biblických časoch. vydala: Svetová biblická spoločnosť rok vydania: 1992 strán: 1213 + 4 farebné mapy rozmer: 25x15 cm väzba: tvrdá plátená stav knihy: veľmi dobrý, zachovalá, len pár predných strán nesie stopy od vody cena: 16 € + poštovné /dobierka/ alebo osobný odber Kliknutím na moje meno uvidíš aj ďalšie moje inzeráty!
Senica
16 €
Lexikón symbolov - Hans Biedermann
Táto encyklopédia náboženských a magických symbolov obsahuje 500 základných hesiel, viac ako 1500 odkazových hesiel a približne 600 pôvodných dobových ilustrácií z Európy, Ázie, Afriky a Nového sveta od praveku po súčasnosť, zaradených podľa tematických okruhov. vydanie: 1..počet strán: 376, ilustrácie: farebné a čiernobiele, jazyk: slovenský, väzba: tvrdá Kniha je vo výbornom stave, bez zápisov a škrabancov, niekoľkokrát prelistovaná, inak nepoužitá. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty
Bratislava III - Nové Mesto
30 €
karty vykladacie - 20 kusov
Predám 20 kusov - karty vykladacie, cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €