378 inzerátov
Potterová, Alexandra: Daj si pozor na želania
popis: „Želám si, aby bolo v metre voľné miesto... Aby som nezjedla celé vrecko cukríkov... Zhodila tých niekoľko tvrdohlavých kíl... Stretla muža, ktorý bude rád upratovať. Samostatná Londýnčanka Heather si ustavične čosi želá a nemyslí pritom na veľké veci – ako svetový mier alebo rande s Bradom Pittom. Vyrovnáva sa s neverou bývalého priateľa, po ktorom jej zostali len trpké spomienky a hypotéka na byt. Keď si kúpi od cigánky vres pre šťastie, zlé dni sa pominú a jej život sa zázračne zmení. Začne chodiť s príťažlivým susedom, prenajme izbu sympatickému Američanovi a môže splácať hypotéku, dokonca aj jej kariéra fotografky odrazu naberie na obrátkach. Heather je zaskočená tým, čo sa deje. Plnil jej priania skutočne vres, alebo to bola len zhoda náhod a okolností? A sú tie splnené priania požehnaním alebo prekliatím? Keď do života jej blízkych zasiahne vážna choroba, rozhodne sa zabudnúť na vres a ujasniť si, čo je v živote najdôležitejšie. Vtipný romantický príbeh je napísaný s nadhľadom a humorom. autor/autori: Potterová, Alexandravydal: Ikar, 2012číslo produktu: 10187589dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
6,49 €
Veselé prechádzky – Kniha slovenského humoru
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Veselé prechádzky – Kniha slovenského humoru. Výber zostavil, edične pripravil, doslov napísal, poznámky a vysvetlivky spracoval Julis Noge. Ilustroval Ľubomír Kellenberger. Vyšlo v Slovenskom vydavateľstve krásnej literatúry Bratislava v roku 1959. Tento zväzok redakčne pripravil Jozef Nižnanský, korigovala Helena Chorvátová, technickú prácu vykonala Zlata Maderová. Návrh na obálku a väzbu s použitím kresby Ľubomíra Kellenbergera vypracoval Emil Bačík. 1. vydanie. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 302. Jej rozmery sú šírka 13,5 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 1,8 cm.
Námestovo
22 €
Smoljak, Ladislav: Divadlo Járy Cimrmana: Cimrman v říši hudby
autor/autori: Smoljak, Ladislav; Svěrák, Zdeněkvydal: Paseka, 1992číslo produktu: 10162841dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
Boyd, William: Pod hvězdnatou vlajkou
autor/autori: Boyd, Williamvydal: Svoboda, 1992číslo produktu: 10191627dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Popovič, Ivan: Poste restante
autor/autori: Popovič, Ivan; kolektív autorovvydal: SPN, 1981číslo produktu: 10174500dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
Sitko, Jozef: Epigramy a afohryzmy 3
autor/autori: Sitko, Jozefvydal: Veda, 2008číslo produktu: 10161890dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
0,99 €
Buron, Nicole de: Kam som dala okuliare
Román výlučne pre ženyautor/autori: Buron, Nicole devydal: H&amp, 1994číslo produktu: 10020218dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
David Crombie - Najhlúpejšie zákony sveta
Cena: 2 eurá + pošta
Bratislava IV - Karlova Ves
2 €
Detvianska nátura
Ponúkam na predaj zachovalú knihu: Detvianska nátura, autor : Ľudo Zelienka. Ilustrovala Božena Plocháňová. Vydalo Stredoslovenské vydavateľstvo v Banskej Bystrici v roku 1965. Druhé prepracované a doplnené vydanie. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 252 strán. Jej rozmery sú šírka 13,5 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 1,5 cm.
Námestovo
20 €
Stinson, Barney: Barneyho příručka
popis: Ve své nové knize Barneyho příručka úžasný Barney Stinson ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku velkoryse poskytuje svoje know-how na balení kočiček. Jeho Příručka udělá i z nepříliš přitažlivého a nesebevědomého ubožáka idol žen a génia svádění. Příručka obsahuje na 75 názorně vyložených strategií a postupů, rozdělených podle obtížnosti. Díky nim je úspěch u žen (v podstatě) zaručen.autor/autori: Stinson, Barney; Kuhn, Mattvydal: Argo, 2011číslo produktu: 10184886dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
Jacobs, Kate: Knit Two
popis: At the Manhattan knitting store founded by Georgia Walker, the members of the Friday Night Knitting Club—including Georgia’s college-age daughter, Dakota—rely on each other for help, even as they struggle with new challenges: for Catherine, finding love after divorce; for Darwin, the hope for a family; for Lucie, being both a single mom and a caregiver for her elderly mother; and for seventy-something Anita, a proposal of marriage from her sweetheart, Marty, that provokes the objections of her grown children. As the club’s projects—an afghan, baby booties, a wedding coat—are pieced together, so is their understanding of the patterns underlying the stresses and joys of being a mother, wife, daughter, and friend. Because it isn’t the difficulty of the garment that makes you a great knitter: it’s the care and attention you bring to the craft, as well as how you adapt to surprises.autor/autori: Jacobs, Katevydal: Berkley Books, 2009číslo produktu: 10201221dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Fieldingová, Helen: Denník Bridget Jonesovej
autor/autori: Fieldingová, Helenvydal: Ikar, 2001číslo produktu: 10004496dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
Tisíc a jeden vtip- Učebnica v-tipológie a žartizm
Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Tisíc a jeden vtip- Učebnica v-tipológie a žartizmu, autor: Ján L. Kalina, vydalo vydavateľstvo: Archa v roku 1991. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 472 strán. Vydanie druhé. Jej rozmery sú šírka 15 cm, výška 21 cm a hrúbka 3,7 cm.
Námestovo
20 €
kniha Držia sliepky diétu
Aký tučný musí človek byť, aby bol nepriestrelný? Prečo je po tmavom alkohole ťažšia opica? Ako sa dá odhadnúť množstvo zrážok z oblaku? A prečo môže byť konzumácia zelených zemiakov nebezpečná? Odpovede na tieto a ďalšie otázky ponúka čitateľom výber vtipných, originálnych otázok a odpovedí populárneho časopisu New Scientist.
Trnava
2 €
MIroslav Horníček - Hovory
Predám: Miroslav Horníček - Hovory, cena 2,30 eur+poštovné
Veľký Krtíš
2,30 €
Groen, Hendrik: Nový tajný denník Hendrika Groena 85 rokov
Kým žijempopis: Klub Starí, ale nie mŕtvi prijal nových členov namiesto Grietje a Eefje. Grietje leží na uzavretom oddelení pre pacientov s alzheimerom a hoci ju Hendrik pravidelne navštevuje, ona ho už nespoznáva. Myšlienky na pominuteľnosť života sa objavujú čoraz častejšie, takisto ako spomienky na Eefje, ktorá mu veľmi chýba. Hendrik sa však nevzdáva. V zásobe má ďalšie zbrane proti neúprosnému času. Po dlhšej nečinnosti anarchistický klub opäť naplno ožije a akční priatelia podniknú zopár bláznivých výletov. autor/autori: Groen, Hendrikvydal: X. Y. Z., 2018číslo produktu: 10200906dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
7,99 €
Rebecca Wellsová: Božská tajemství Jajanek
popis: Televizní scénáristka a režisérka Sidalee rozhodně nemůže říct, že by její matka Vivi byla jako každá jiná. Přinejmenším má o něco svéráznější pohled na svět než ostatní a vlastní názor na to, jak by měl život vypadat, aby vůbec stál za to. Je to napůl Katharine Hepburnová, napůl Scarlett O`Harová, jak se vyjádřili recenzenti, a ani v úctyhodném věku se nemíní vzdát inspirativní přítomnosti Jajanek. Že nevíte, co se pod tím tajemným slovem skrývá? Nic většího, ale ani nic menšího než čtyři dokonalé dámy: Vivi, Teensy, Caro a Necie, které si odmítají připustit, že čas běží. Zdá se, jako by autorka tohoto humorného textu, plného zvratů a nečekaných překvapení, ani nepsala, ale promítala čtenářům jasné, živé obrazy, prodchnuté atmosférou horké letní Louisiany a duchem čtyř velkých zlobivých holek. Zazní z nich zřetelný tón nerozlučného celoživotního přátelství, nezaměnitelný přízvuk i humor jednotlivých aktérek a hlas dětské nevinnosti stejně jako rozmanitosti života. Celé to vlastně začne, když si Sidalee přečte bezmála půlstoletí staré písemnosti tajného spolku a jeho božská tajemství... A náhle netuší - jsou k smíchu, nebo k pláči? Autorka nás přesvědčí o tom, že jedno nemůže existovat bez druhého, provede nás úskalími vztahu matek a dcer, a to vše se záviděníhodnou lehkostí a v brilantních dialozích.autor/autori: Rebecca Wellsovávydal: Columbus, 2000číslo produktu: 10042509dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
6,99 €
Zbraslavský rabelais
Predám knihu od Achille Gregora - Zbraslavský rabelais.
Bratislava
0,90 €
Murphyho zákony 1. a 2. diel
Predám knihy plné humoru Murphyho zákony 1 a 2 (aj samostatne). Každá z kníh po 2€.
Bratislava
2 €
Bránili sme hrad
Predám knihu Bránili sme hrad od Williama Eastlaka. Obsah - pôsobivý obraz vojny predstavujúci syntézu tragédie s fraškou, ako napr. J.Heller, N.Mailer alebo I. Shaw. Hlavné postavy su vykreslené s originálnym prístupom humorného stvárnenia - kapitán Beckman, kňaz Amberjack.
Bratislava
3 €
1 2 19