Humor

385 inzerátov
 Osvald, Jozef: Šibalstvá, huncútstva a príbeh štiavnického Nácka
Osvald, Jozef: Šibalstvá, huncútstva a príbeh štiavnického Nácka
autor/autori: Osvald, Jozef; kolektív autorovvydal: Banskoštiavnicko - h, 2009číslo produktu: 10200819dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
 Fowke, Bob: Branky, body, bobule
Fowke, Bob: Branky, body, bobule
popis: Od prvních her v řecké Olympii až po Sydney 2000. Máte možnost dozvědět se všechno o minulosti, současnosti a budoucnosti her i s pikantními podrobnostmi, které vám v televizi neřeknou.autor/autori: Fowke, Bobvydal: Fragment, 2001číslo produktu: 10043025dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
 Zýbal, František: Slovácké povídky a humoresky
Zýbal, František: Slovácké povídky a humoresky
autor/autori: Zýbal, Františekvydal: Arca JiMfa, 1995číslo produktu: 10200818dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
 Barberová, Nicola : Na kordy s akordy
Barberová, Nicola : Na kordy s akordy
popis: Zajímavosti o hudbě od dob, kdy se provozovala v klášterech, až po Michaela Jacksona a Madonu. Hovoří se zde nejen o tvorbě známých skladatelů, ale i o méně známých stránkách jejich života.autor/autori: Barberová, Nicola vydal: Fragment, 2001číslo produktu: 10043656dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Náckove špásy , J. Maruniak , V. Kozák , S. Bohm
Náckove špásy , J. Maruniak , V. Kozák , S. Bohm
Náckove špásy , J. Maruniak , V. Kozák , S. Bohm , Osveta , 1985 , brožovaná 81 strán , 13 x 20 cm , 180 g - 2,50 €
Michalovce
2,50 €
1 19 20