Humor

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Humor

Leigh, Mark: More Pets With Tourette's
autor/autori: Leigh, Mark; Lepine, Mikevydal: Summersdale, 2008číslo produktu: 10206156dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Kráľ sivých medveďov,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Kráľ sivých medveďov, autor: James Oliver Curwood, Vydalo nakladateľstvo Spektrum v roku 1991. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 127 strán . 2. vydanie. Jej rozmery sú šírka 13,5 cm, výška 21,5 cm a hrúbka 1,1 cm.
Námestovo
5 €
Bidlova čítanka - František Bidlo.
Predám knihu Bidlova čítanka - František Bidlo. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
1 €
Rysavá jalovica Martin Kukučín
Rysavá jalovica patrí k slovenskej klasike tak, ako Tatry k slovenskej prírode. Alkohol, Adam Krt, krava na predaj a prísna manželka je známa najmä v televíznej adaptácii, no základ má práve v poviedke z rannej tvorby Martina Kukučína. Dielo vzniklo už v roku 1885.
Trnava
2 €
Jerofejev, Valerij: Moskva - Petušky
popis: Tejto neveľkej novele nechýba rozmar, idea, pátos, a navyše aj nádych metafyziky. A, pochopiteľne, ani humor. Navyše je to humor ruský, takže pri ňom podchvíľou vstávajú vlasy od hrôzy a končí sa slzami. V každom prípade je to strhujúce čítanie od prvej po poslednú stránku. autor/autori: Jerofejev, Valerijvydal: Slovart, 2003číslo produktu: 10075921dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
Fulghum, Robert: Možná, možná ne
Nápady z vnitřního světapopis: Kniha povídek, završující jedno autorovo tvůrčí období.autor/autori: Fulghum, Robertvydal: Argo, 1996číslo produktu: 10032195dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Anekdoty / 1970 č. 7, 10
Dobrý deň, knižky sú v češtine, vo veľmi dobrom stave, rýchla a starostlivo pripravená zásielka, poštovné 1,90 Eur. Cena je za obe knihy spolu, ale v prípade záujmu predáme aj jednotlivo. Možnosť zakúpiť si knihu aj osobne, sme blízko Košíc. Máme širokú škálu kníh na predaj, kontaktujte nás. Mariánske sestry Pozn./F/
Košice
3,90 €
Abeceda zlatá alebo žartovný slovník slovenských..
Predám knihu: Adam Zdenkovič, Michal Eliáš: Abeceda zlatá alebo žartovný slovník slovenských miest a obcí Cena je 3.50eur. Odberné miesto je Bratislava, staré mesto Pri poslaní na dobierku je cena za knihu + poštovné
Bratislava I - Staré Mesto
3,50 €
Kratochvílne historky - Michal Eliáš
Dobrý deň, kniha je vo veľmi dobrom stave - ako nová. Rýchla a starostlivo pripravená zásielka, poštovné 1,90 Eur. Možnosť zakúpiť si knihu aj osobne, sme blízko Košíc. Máme širokú škálu kníh na predaj, kontaktujte nás. Mariánske sestry Pozn./E/
Košice
4,90 €
Miloslav Šimek, Jiří Grossmann: Povídky
aneb Nechci slevu zadarmo. Vydalo nakladatelství ŠULC a SPOL Praha, 1995. Ilustroval Michal Hrdý. Kniha je čistá, nepoškodená. Cena 6,--+poštovné
Bánovce nad Bebravou
6 €
Tisíc a jeden vtip - Ján L. Kalina / 1969
Dobrý deň, kniha vo veľmi dobrom stave, rýchla a starostlivo pripravená zásielka, poštovné 2 Eurá. Možnosť zakúpiť si knihu aj osobne, sme blízko Košíc. Máme širokú škálu kníh na predaj, kontaktujte nás. Mariánske sestry Pozn./C/
Košice
7,90 €
Humorné knihy
Pizdarije - 2 eurá+pošta Život je (z)boj - nová, 3 eurá+pošta Horníček - Hovory - 2 eurá+pošta
Veľký Krtíš
2 €
Urban-Největší špeky 1986-96
Predám knihu Urban-Největší špeky 1986-96-Petr Urban, vyd. Vydavatelství Jan Kohoutek 1997, kreslené vtipy, v češtine.
Bratislava
3,50 €
Encyklopédia poľovníctva
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Encyklopédia poľovníctva , autori: Jaroslav Červený, Pavel Hell, Jaroslav Slamečka a kolektív, Vydalo Ottovo nakladatelství, s.r.o. v roku 2004. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 592 strán . Prvé slovenské vydanie. Jej rozmery sú šírka 23,,5 cm, výška 30,5 cm a hrúbka 4 cm.
Námestovo
50 €
Polakovič, Dušan: Dvaja v jednom
autor/autori: Polakovič, Dušan; Janovic, Tomáľvydal: Petrus, 2015číslo produktu: 10195796dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
Obermannová, Irena: Deník šílené manželky
popis: Hrdinka příběhu Xénie si prodělává dnes bohužel dost běžnou věc: její, jak se dosud domnívala báječné, manželství má povážlivé trhliny a zřejmě už delší dobu se rozpadá, čehož si hrdinka v každodenním koloběhu nestačila všimnou!. Po této celkem banální výchozí situaci rozpoutá Obermannová gejzír komických situací, do nichž neváhá svoji opuštěnou hrdinku a její dvě nezvedené dcery uvrhnout. A jejich křečky, myšičky a morčátka.autor/autori: Obermannová, Irenavydal: Eroika, 2004číslo produktu: 10054997dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Duchovny, David: Krava nebeská
popis: Elsie Bovaryová je celkom šťastná krava. Dlhé spokojné dni trávi jedením, odpočinkom a rozhovormi s najlepšou priateľkou, krásavicou Mallory. Raz v noci sa obe kravy vykradnú z kravína, no zatiaľ čo Mallory zaujíma iba flirtovanie s býkmi, Elsie láka farmársky dom. Cez okno uvidí farmárovu rodinu zhromaždenú okolo mihotavého svetla Škatuľového boha, teda televízora. Ten práve rozpráva o niečom, čo sa nazýva „priemyselný mäsokombinát“, a to, čo zdesená Elsie vidí, jej obráti celý doterajší kravský život naruby. Je len jedno riešenie: odísť do lepšieho, bezpečnejšieho sveta. Napríklad do Indie, kde sú kravy nedotknuteľné. Na farme vzniká nesúrodá skupinka: Elsie, Jerry – vlastne Šalom, podráždený kanec, ktorý číta Tóru, lebo nedávno prestúpil na judaizmus, a Tom, uhladený (aspoň podľa neho) moriak, ktorý nevie lietať, ale zato zobákom ovláda iPhone. Títo traja, narýchlo prezlečení za ľudí a s ukradnutými pasmi, zamieria rovno na letisko. Elsie je naša nevinná, vtipná, uštipačná a duchaplná rozprávačka, Tom, ktorý sa napokon (v podstate) naučí lietať, si osvojí nemecký prízvuk a rozdáva psychiatrické rady a Šalom, ktorého odmietnu jeho vlastní ľudia v Jeruzaleme, nečakane spojí Izraelčanov a Palestínčanov. Milé bytosti z pera Davida Duchovného ukazujú cestu k vzájomnému pochopeniu a prijatiu, ktoré náš svet zúfalo potrebuje. autor/autori: Duchovny, Davidvydal: Ikar, 2016číslo produktu: 10205744dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,49 €
Thurber, James: Filozof a ústřice
Muž ve středním věku na létající hrazdě; Další bajky pro naši dobuautor/autori: Thurber, Jamesvydal: Odeon, 1988číslo produktu: 10015415dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
Darwinove ceny-Wendy Northcutt
Predám knihu Darwinove ceny-Wendy Northcutt, vyd. DLX Slovakia 2003, 216 strán. Kniha je vo výbornom stave. Sú ľudia, ktorí sa domnievajú, že do kanistri s benzínom je lepšie nazrieť, ak si pri tom posvietia zapaľovačom. Existujú aj takí, ktorí vítajú blížiaci sa hurikán na plážovej slávnosti. Týmto odvážlivcom patrí potlesk za priam prorockú predvídavosť ich blížiaceho sa odchodu z tohto sveta. Zároveň im udeľujeme Darwinovu cenu, nazvanú podľa Charlesa Darwina, pôvodcu evolučnej teórie. Žiadny výstražný nápis nemôže zabrániť evolúcii, aby sa porátala s mužom loviacim ryby pomocou elektrického prúdu, ktorý sa k úlovku chce prebrodiť a nevypne zdroj elektriny.
Bratislava
4,50 €
1 21 22