Humor

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Humor

Detvianska nátura - Ľudo Zelienka.
Predám knihu Detvianska nátura - Ľudo Zelienka. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
12 €
Čo by mali muzi vediet
Na predaj nova knižka. Vtipný návod pre mužov ako pochopiť žensky svet. vhodne nie len pre mužov a vhodne ako darček.
Stará Turá
8 €
Brenda Veliká - C. D. Payne.
Predám novú knihu Brenda Veliká - C. D. Payne.
Trnavá Hora
5 €
Akta usoužené puberťačky - Ros Asquith.
Predám knihu Akta usoužené puberťačky - Ros Asquith. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
1 €
Adrian Mole - Léta v divočině - Sue Townsend.
Predám knihu Adrian Mole - Léta v divočině - Sue Townsend. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
3 €
Woody Allen_Vyřídit si účty
Predám titul Vyřídit si účty od Woodyho Allena. Kniha je vo veľmi dobrom stave. Cena: 1,50 EUR + poštovné 2 EUR. Zásielku posielam doporučene pri platbe vopred, na dobierku neposielam. Osobný odber (v rámci Bratislavy) možný.
Bratislava III - Nové Mesto
1,50 €
Woody Allen_Vedlejší účinky
Predám titul Vedlejší účinky od Woodyho Allena. Kniha je v zachovalom stave, bez obálky. Cena: 1,50 EUR + poštovné 2 EUR . Zásielku posielam doporučene pri platbe vopred, na dobierku neposielam. Osobný odber (v rámci Bratislavy) možný.
Bratislava III - Nové Mesto
1,50 €
Poľovnícke smiechoty,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Poľovnícke smiechoty, autor: Ľubo Zelienka, vydalo vydavateľstvo : Príroda v roku 1974. Vydanie druhé. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 185 strán. Jej rozmery sú šírka 14,7 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 1,4cm.
Námestovo
10 €
Darwinove ceny
Predám knihu Darwinove ceny-Wendy Northcutt, vyd. DLX Slovakia 2003, 216 strán. Kniha je vo výbornom stave. Sú ľudia, ktorí sa domnievajú, že do kanistri s benzínom je lepšie nazrieť, ak si pri tom posvietia zapaľovačom. Existujú aj takí, ktorí vítajú blížiaci sa hurikán na plážovej slávnosti. Týmto odvážlivcom patrí potlesk za priam prorockú predvídavosť ich blížiaceho sa odchodu z tohto sveta. Zároveň im udeľujeme Darwinovu cenu, nazvanú podľa Charlesa Darwina, pôvodcu evolučnej teórie. Žiadny výstražný nápis nemôže zabrániť evolúcii, aby sa porátala s mužom loviacim ryby pomocou elektrického prúdu, ktorý sa k úlovku chce prebrodiť a nevypne zdroj elektriny.
Bratislava
5 €
Tisíc a jeden vtip
Predám zachovalú knihu plnú vtipov: Tisíc a jeden vtip. Počet strán 470. Slovenský jazyk.
Veľké Úľany
10 €
Urban-Nevětší špeky-vtipy
Predám knihu Urban-Největší špeky 1986-96-Petr Urban, vyd. Vydavatelství Jan Kohoutek 1997, kreslené vtipy, v češtine.
Bratislava
4 €
Knihy-Denník odvážneho bojka
Predám 8 častí svetového bestselleru DENNÍK ODVÁŽNEHO BOJKA 1-8. Predám jednu časť po 5€.Pri kúpe všetkých častí dám aj zľavu.Knihy vo výbornom stave takže niesú popísané a pokrčené.
Giraltovce
5 €
Abeceda zlatá alebo žartovný slovník slovenských..
Predám knihu: Adam Zdenkovič, Michal Eliáš: Abeceda zlatá alebo žartovný slovník slovenských miest a obcí Odberné miesto je Bratislava, staré mesto Pri poslaní na dobierku je cena za knihu + poštovné
Bratislava I - Staré Mesto
3 €
Jozef Śkvorecký-Tankový prapor
Predám knihu od Jozef Śkvorecký-Tankový prapor,v edícii-Galaxie,ilustrácie-Jan Brychta,z roku-1990,v dobrom stave.
Košice II - Sídlisko KVP
3 €
Mal Peachey - Ahoj, tati
Možná se zanedlouho stanete tatínkem. Nebo se jím stane váš partner. Každopádně tahle knížka obsahuje všechno, co nový táta potřebujete vědět. Knížka je psána svěžím "chlapským" stylem – je věcná, vtipná, bohatě ilustrovaná a ani její moderní design v ničem nepřipomíná suchopárné zdravotnické příručky... * Jak se připravit na novou roli táty. * Jak porozumět tomu, co se děje v těle i duši vaší těhotné partnerky. * Jak se připravit na porod a co dělat při něm. * Jak se vyrovnat s tím, že máte syna/dceru. * Jak pečovat o potomka do jednoho roku života. * Proč se raději nerozvést a jak se rozvést, když to opravdu neklape. * Jak se připravit na dospívání a pubertu. * Jak se stát dobrým otcem nevlastní rodiny... pozrite si celu moju ponuku knih
Košice IV - Juh
7 €
Humoristicko-satirický kalendár Sršňa 1947
Predám knihu Humoristicko-satirický kalendár Sršňa na bezunrrový rok 1947, vyd. Turčiansky Svätý Martin 1946, 144 strán, brožovaná. Vinše, poviedky, vtipy, poézia.
Bratislava
2,50 €
Skála, Miroslav: Holubník na odvrácené straně Měsíce
popis: Devatero příběhů z vezdejšího světa a odjinud. Sbírka humorně fantastických povídek, nazvanou po jedné z nich Holubník na odvrácené straně Měsíce. Sbírka humorně fantastických povídek, z nichž každá je podtitulem přisuzována určitému okruhu čtenářů, z jejichž prostředí je vybrána a na jejichž chyby a nedostatky míří hrot autorova vtipu a společenské kritiky. Žánrově čerpají povídky z detektivky, pohádky, science-fiction, alegorie, mýtu i televizního seriálu. Těží komiku z rozporů současné vědy a civilizace, znapětí mezí pohádkovou fabulí a dnešní skutečností. Kultivované vypravěčství, které je znakem celé Skálovy tvorby, a schopnost vytvořit komický typ, jenž je zdrojem neuvěřitelných situací, činí z knížky kratochvilné i poučné čtení.autor/autori: Skála, Miroslavvydal: Československý spiso, 1984číslo produktu: 10026356dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Tisíc a jeden vtip- Učebnica v-tipológia žartizmu
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Tisíc a jeden vtip- Učebnica v-tipológia žartizmu, autor: Ján L. Kalina, vydalo vydavateľstvo: Obzor v roku 1969. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 560 strán + 16 strán obrázkovej prílohy . Vydanie prvé. Jej rozmery sú šírka 10,3 cm, výška 19,5 cm a hrúbka 3,3 cm.
Námestovo
20 €
Detvianska nátura,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Detvianska nátura, autor : Ľudo Zelienka. Obálku navrhla a ilustrovala Božena Plocháňová. Vydalo vydavateľstvo Obzor, n. p. Bratislava v roku 1976. Vydanie štvrté / v Obzore druhé / Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 292 strán. Jej rozmery sú šírka 13 cm, výška 20,5 cm a hrúbka 2,1 cm.
Námestovo
22 €