894 inzerátov
Brigde, Tom : Kurča
autor/autori: Brigde, Tom vydal: Slovart, 2008číslo produktu: 10201345dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Kniha Šaláty s láskou
Predám knihu Šaláty s láskou, autor David Bez, vo výbornom stave, nepoškodenú. Pri kúpe viacerých veci možná dohoda na cene. Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem. V prípade záujmu zašlem viac informácií a detailnejších fotografií. Ak máte záujem pozrieť si moje ostatné inzeráty (elektronika, nábytok, veci do domácnosti a oblečenie za 1,- euro...), napíšte mi, pošlem vám odkaz, na ktorom nájdete všetky moje inzeráty.
Nitra
9 €
Bridge, Tom: Cestoviny
popis: V tejto rozmerom malej, ale obsahom veľkej kuchárskej knižke nájdete až 120 receptov na prípravu cestovín z celého sveta. Recepty sú jednoduché, zrozumiteľné, obohatené inšpirujúcimi farebnými ilustráciami. Základom jedál sú čerstvé suroviny, pričom sa kladie dôraz nielen na chuť, ale aj vzhľad pokrmu. Malá kuchárka je komplexným sprievodcom pri dosiahovaní dokonalosti v príprave cestovinových jedál.autor/autori: Bridge, Tomvydal: Slovart, 2008číslo produktu: 10095388dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
kolektív autorov: Vitamíny v kuchyni
Jedlá racionálnej kuchyneautor/autori: kolektív autorovvydal: Ina, 1997číslo produktu: 10005095dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Master Chef
Predám knihu Master Chef-Denník víťaza, vyd. Ikar 2012, 262 strán. Kniha je vo výbornom stave. Kulinárstvo, varenie a foodstyling sú v móde. Inšpirujte sa nápaditými a chutnými receptami. Televízna gastronomická šou MasterChef slávi úspechy po celom svete. Víťaz Petr Jonáš spolupracoval pri vzniku tejto knihy, ktorá vám priblíži nielen atmosféru súťaže, ale predovšetkým poskytne množstvo zaujímavých kulinárskych tipov. Očami víťaza sa pozriete na recepty v jednotlivých disciplínach, na varenie jeho spolubojovníkov i na porotcov. V knihe nájdete nielen návody, ako uvariť najlepšie jedlá zo súťaže, ale aj nové recepty samotného MasterChefa. Nájdete tu vyše 200 receptov s farebnými fotografiami: Stredomorská kuchyňa, Stredoeurópska kuchyňa, Ázijská kuchyňa, Moderná česká a slovenská kuchyňa, Americká kuchyňa, Vegetariánska kuchyňa,Talianska kuchyňa Mäsové jedlá, Dezerty a sladkosti.
Bratislava
6,50 €
Vaněk, Roman: S vařečkou kolem světa
popis: Zakladatel PRAKUL a porotce oblíbené televizní gastroshow na svých cestách ochutnal cizokrajné speciality a navštívil stovky restaurací, takže mohl poznávat a srovnávat. Gastronomický cestopis s mnoha zážitky nejen z kuchyní světa podává zajímavou a vtipnou formou téměř dobrodružnou cestu jednoho Čecha za úspěšným obchodem a novými kulinářskými objevy. Doplněno mnoha originálními recepty. autor/autori: Vaněk, Romanvydal: Ikar, 2011číslo produktu: 10201304dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
6,99 €
Kniha receptov Kuchyna (tradicna, moderna)
Predam knihu receptov z Lidlu. Tradicna, moderna Kuchyna. Stav - nova, nepouzivana, bez poskodeni. Je mozne vyzdvihnut, pripadne doveziem v ramci mesta Pezinok, alebo okolie. Alebo v ramci mesta Malacky. Je moznost zaslat postou, k cene je potrebne si pripocitat vysku postovneho.
Pezinok
5 €
PREDÁM KNIHU VARENIE A RAWENIE --- LACNO
Predám túto knihu s názvom Varenie a RAWenie. Výborný stav, je nová, nepoužívaná. Pôvodná cena 17 eur, predám ju za 8 eur. Posielam aj na dobierku. Záujemcov poprosím kontaktovať ma na mail. Pozrite si prosím aj ďalšie moje inzeráty. Ďakujem O knihe: - kniha má 192 strán a obsahuje 86 receptov bez obsahu lepku, živočíšnych mliečnych produktov a rafinovaného cukru - sú pripravované varením alebo podľa princípov raw stravy, čiže bez tepelného spracovania - tešiť sa môžete aj na raw dezerty - kniha je rozdelená do nasledujúcich kapitol : 1. Raňajky pre každého 2. Hlavné jedlá, RAW aj varené 3. Dezerty a koláče 4. Zeleninové šaláty a RAW syry 5. So sebou 6. Zdravé osvieženie 7. Párty recepty 8. Základné recepty Kniha obsahuje recepty ako napr.: - pohánková kaša s jablkom a hrozienkami - škvarková nátierka - tekvicový chlebík - hrášková polievka s kapustovými rezancami - šampiňónový stroganov - gaštanovo-čokoládové brownies - nepečená makovo-jablková štrudľa s čerešňami - chrumkavý šalát s horčicovým nálevom - kokosovo-čučoriedková zmrzlina - lahôdkový parížsky šalát - domáce mandľové mlieko a veľa ďalších ...
Vranov nad Topľou
8 €
PREDÁM KUCHÁRSKE KNIHY --- KUS ZA 2 EURÁ
Predám tieto kuchárske knihy, ktoré sú v dobrom stave. Pri kúpe 2 kníh máte 3. knihu podľa vlastného výberu ZADARMO :) 1. Olga Vergenrová - Kuchařka pro osamělé - 150 strán 2. Svatava Poncová – Špeciality sladkej kuchyne – koláče, zákusky, torty, dezerty ... – 111 strán 3. Malá škola varenia – 116 strán 4. Jednoduché a rýchle – Recepty z Nového času pre ženy (32 receptov) – 62 strán Predám spolu alebo osobitne. Poprosím kontaktovať ma na mail, číslo je neplatné. Prosím pozrite si aj ďalšie moje inzeráty. Ďakujem
Vranov nad Topľou
2 €
Moje skvelé koláčiky
Predám kuchársku knihu na obrázku. Obsahuje recepty na koláče sladké, slané, bez múky alebo s múkou, so špaldovou múkou a pod. Kniha je nová, nebola vôbec používaná. Cena je 5€ + poštovné.
Lučenec
5 €
Chuťovky - Dr. Oetker.
Predám novú knihu Chuťovky - malé a milé pohoštění, Dr. Oetker.
Trnavá Hora
2 €
Nápoje - alkoholické i nealkoholické.
Predám knihu Nápoje - alkoholické i nealkoholické. Kniha je nová ale má poškodený roh.
Trnavá Hora
1 €
Varíme v mikrovlnke.
Predám knihu Varíme v mikrovlnke. Ako nová.
Trnavá Hora
1 €
Medzinárodná kuchárka.
Predám knihu Medzinárodná kuchárka.
Trnavá Hora
2 €
Koktejly
Predám knihu Koktejly. Ako nová.
Trnavá Hora
2 €
Chutná vegetariánska kuchyňa
Predám knihu Chutná vegetariánska kuchyňa. Kniha je zachovalá. Cena za knihu je 6€ bez poštovného. Možný osobný odber v Banskej Bystrici.
Banská Bystrica
5 €
Delená strava
Predám, len osobný odber
Bratislava II - Ružinov
1 €
RYBY, 2008
Predám knihu RYBY. Knihu vydalo vydavateľstvo IKAR Bratislava v roku 2008. Formát 21 x 27 cm, 16 strán. Kniha je nová. Cena: 5 € + poštovné. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty, možno sa vám bude niečo hodiť.
Bratislava V - Petržalka
5 €
Návrat šéfkuchára bez čapice
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu ( nepoužívaná - ako nová ) : Návrat šéfkuchára bez čapice ( Kuchárska kniha sprevádzajúca televízny seriál BBC ) , autor: Jamie Oliver, vydalo vydavateľstvo : Spektrum Grafik v roku 2002. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 250 strán . Jej rozmery sú šírka 18 cm, výška 24 cm a hrúbka 2,2 cm.
Námestovo
12 €
Knihy o vareni
V super stave, recepty, diéty, zdravý životný štýl...
Piešťany
dohodou
1 2 45