Kuchárske knihy

1 096 inzerátov
 Vašák, Jaroslav: Zavařujeme ovoce a zeleninu
Vašák, Jaroslav: Zavařujeme ovoce a zeleninu
popis: Jak nejlépe využít úrodu; Správné postupy k uchování vitaminů a minerálních látek; Sušení, zmrazování, sterilování ovoce, zeleniny a hub; Více naž 400 návodů včetně receptů vhodných pro diabetiky; Způsoby konzervace masa a hotových jídel. autor/autori: Vašák, Jaroslavvydal: Ottovo nakladatelstv, 2009číslo produktu: 10205499dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,49 €
 kolektív autorov: Těstoviny pokaždé jinak
kolektív autorov: Těstoviny pokaždé jinak
popis: Tato kniha nabízí široké spektrum vynikajících těstovinových pokrmů, které byly připraveny pro lehkou a velmi rychlou přípravu. Tyto rozmanité recepty vás jistě uspokojí, a budou tak přínosem do vaší kuchařské knihovny.autor/autori: kolektív autorovvydal: Rebo productions, 2008číslo produktu: 10093875dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Recepty zo života 2 až 20
Recepty zo života 2 až 20
Predám knihy recepty zo života, diely 2 až 20. Aj jednotlivo. Cena za knihu 7,-€
Bojnice
7 €
 kolektív autorov: 107 neodolateľných fit receptov
kolektív autorov: 107 neodolateľných fit receptov
popis: Táto kniha je viac než len kuchárka plná receptov. Pripravili sme pre vás kompletného sprievodcu, ktorý vám okrem iného ukáže, ako pomocou chutných receptov z čím najmenej spracovaných potravín, udržať štíhlu postavu a pevné zdravie. Neočakávajte diéty, obmedzovanie alebo hladovky – práve naopak. Pripravte sa na nálož jedla, ktorá vám dodá energiu, vitalitu a zdravie. Chcem mať krásne telo, ploché brucho, sexy postavu, ale hladovka nie je nič pre mňa – presne takto to vníma väčšina ľudí. V knihe sme sa snažili ukázať vám ideálny jedálniček, vyhnúť sa hladovaniu a vylúčeniu niektorých druhov jedál. Dôraz dávame predovšetkým na zdravie a konzumáciu čím najmenej spracovaných potravín. Tiež sme dbali na to, aby príprava jedla bola čo najjednoduchšia.autor/autori: kolektív autorov; Dedinský, Michal; Ondrašáková, Petravydal: Lacuna, 2017číslo produktu: 10199594dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
9,49 €
Oddelená strava 3 knihy spolu
Oddelená strava 3 knihy spolu
Predám spolu 3 knihy. Dobrý stav. Červená väčšia - zadná strana vyblednuté od slnka. Modrá kniha - prvá strana trochu natrhnutá (viď foto).
Bratislava IV - Dúbravka
11 €
Grilujeme doma aj v prírode
Grilujeme doma aj v prírode
Predám knihu: Grilujeme doma aj v prírode, cena 7,-€
Bojnice
7 €
 Skopová, Kamila: Rodinné stříbro
Skopová, Kamila: Rodinné stříbro
aneb Klenoty domácí kuchyněautor/autori: Skopová, Kamilavydal: Akropolis, 2013číslo produktu: 10199537dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
 kolektív autorov: Antioxidanty
kolektív autorov: Antioxidanty
zpomalte čas dietoupopis: Vědci prokázali, že stárnutí buněk lidského těla je přímo ovlivněno volnými radikály, které neustále vznikají v lidském těle. Antioxidanty jsou přirozené obranné látky, sloužící k boji proti volným radikálům, a je možné je tělu dodávat prostřednictvím stravy. Zpomalení procesu stárnutí organismu tedy můžeme napomoci správnými stravovacími návyky. Z uvedených poznatků jsme vycházeli při výběru receptů pro tuto kuchařku. Najdete zde jídla zdravá, ale zároveň velice chutná, která vám pomohou zpomalit čas a obohatí váš jídelníček.autor/autori: kolektív autorovvydal: SUN, 2010číslo produktu: 10199486dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,49 €
 Štígel, Jozef: Vianočná kuchárka
Štígel, Jozef: Vianočná kuchárka
autor/autori: Štígel, Jozefvydal: Osveta, 1989číslo produktu: 10199404dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
 This-Benckhard, Hervé: Kulinarische Geheimnisse
This-Benckhard, Hervé: Kulinarische Geheimnisse
autor/autori: This-Benckhard, Hervévydal: Springer, 1997číslo produktu: 10181118dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,49 €
 Malík, Fedor: Víno na zjedenie
Malík, Fedor: Víno na zjedenie
popis: Kniha fejtónov vinárskeho profesora Fedora Malíka o víne a gastronómii. Nenapodobiteľným spôsobom rozpráva o labužníctve a o zážitkoch z putovania za vínom. Zhovievavo, obdivne aj kriticky píše o "Enem slovenských" vínach a vinároch, ale aj o harmónii vína a jedla v blízkom i vzdialenejšom svete.autor/autori: Malík, Fedorvydal: Vydavateľstvo PT, 2008číslo produktu: 10091383dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
 Hemzö, Károly: Chutné jedlá pre štíhlu líniu
Hemzö, Károly: Chutné jedlá pre štíhlu líniu
99 receptov, 33 farebných fotografiíautor/autori: Hemzö, Károly; Lajosová, Marivydal: Príroda, 2008číslo produktu: 10091386dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Gill Daviesova - Koreniny
Gill Daviesova - Koreniny
- Gill Daviesova - Koreniny - nova kniha, necitana, bez akychkolvek poskodeni - kniha podrobne opisuje vyse 50 najznamejsich korenin, uvadza aj ich povodov aj tradicne a sucasne vyuzitie - text s mnozstvom informacii doplnaju farebne ilustracie ak som nedostupny na telefonnom cisle, kontaktujte ma, prosim, mailom pozri aj ostatne moje inzeraty osobne BRATISLAVA, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo alebo dobierka (len po uhrade postovneho vopred - podla platneho cennika Slovenskej posty) alebo platba celej sumy na ucet (postovne len 1 €)
Bratislava III - Nové Mesto
5 €
Konzervace a ukládáni potravin v domácnosti,
Konzervace a ukládáni potravin v domácnosti,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Konzervace a ukládáni potravin v domácnosti, autor: Karel Puhoný, vydalo: Státní zemědělské nakladatelství Praha v roku 1982. Kniha je písaná v českom jazyku, má 272 strán – 15 tabuliek – 34 perokresieb . 3. vydanie. Jej rozmery sú šírka 12,5 cm, výška 19,5 cm a hrúbka 1,7 cm.
Námestovo
5 €
Slovenská rodinná kuchárka
Slovenská rodinná kuchárka
Predám knihu Slovenská rodinná kuchárka. Pošlem aj na dobierku.
Bratislava II - Podunajské Biskupice
20 €
Kuchařka krajových jídel-Čechy,Morava,Slovensko
Kuchařka krajových jídel-Čechy,Morava,Slovensko
Predám knihu Kuchařka krajových jídel z Čech, Moravy a Slovenska 306 receptů-Božena Burešová, vyd. FKK Company 2004, 168 strán. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
3,50 €
 Hessmannová-Kosarisová, Anita: Štíhli s diétou podľa krvných skupín
Hessmannová-Kosarisová, Anita: Štíhli s diétou podľa krvných skupín
Ako chudnúť ľahko a zdravoautor/autori: Hessmannová-Kosarisová, Anitavydal: Ikar, 2001číslo produktu: 10205483dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
 Jänecke, Georg: Vollständige Herrschaftsküche des Kronprinzen von Sachsen
Jänecke, Georg: Vollständige Herrschaftsküche des Kronprinzen von Sachsen
Ernst Max Pötzschautor/autori: Jänecke, Georg; Mechthild, Herzog; Aehle, Hannahvydal: Jan Thorbecke Verlag, 2013číslo produktu: 10205459dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
15,99 €
kuchyňa lidla pre malých kuchárov
kuchyňa lidla pre malých kuchárov
4/este zabalena, vhodna ako darcek, cena+postovne
Piešťany
8 €
kuchyňa Lidla
kuchyňa Lidla
Ponúkam na predaj knihu kuchyňa lídla pre malých kuchárov, top stav, cena bez pošty, preferujem prevod na účet,viac info rada poskytnem mailom,alebo na telefone ,
Želiezovce
2 €
1 2 55