850 inzerátov
Poláková, Adriana: Napečené s láskou
popis: Tí, ktorí Adrianu Polákovú poznajú z markízackeho Telerána vedia, že vášnivo rada pečie. Sladkosti od výmyslu sveta, ktoré majú vždy veľký úspech. Kolegovia i televízni fanúšikovia ju často žiadajú o recept. Stávalo sa však, že recept im nestačil a chceli aj podrobný postup. Preto sa rozhodla, že k svojim 30 najobľúbenejším receptom pridá aj prehľadný foto-postup. Takto ich má šancu rovnako dobre napiecť skúsený kuchár, ako aj úplný začiatočník.autor/autori: Poláková, Adrianavydal: Formats Pro Media, 2013číslo produktu: 10200472dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
7,49 €
kniha FOOD PHOTO od Dusana Kristeka za super cen
Predam uplne novu knihu FOOD PHOTO od Dusana Kristeka za super cenu. Uprednostnujem osobny odber v BA. Na trase ZA - BA viem za priplatok doviezt...
Bratislava II - Ružinov
20 €
kolektív autorov: Čokoláda
popis: Inšpiratívna knižka z novej edície Receptár na každý deň ponúka vyše 100 receptov na to najlepšie, čo možno pripraviť z čokolády. Lahodné pokrmy s tmavou či bielou čokoládou sú lákavé dobroty ako hlavné jedlo i ako vyhľadávaná pochúťka pri posedení s priateľmi a známymi.autor/autori: kolektív autorovvydal: Slovart, 2009číslo produktu: 10168971dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,49 €
kolektív autorov: Rezance a ďalšie cestoviny
autor/autori: kolektív autorovvydal: Reader&#039, 2014číslo produktu: 10200447dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
10,99 €
Slovenská kuchárka od Terézie Vansovej
Predám 1. slovenskú kuchársku knihu od Terézie Vansovej z roku 1937. Kniha je štvrté, rošírené vydanie. Vydal ju nakladateľ F.Klimeš v Liptovskom Sv. Mikuláši. Obsahuje vyše 900 predpisov. Kniha je originál, vzhľadom na svoj vek zachovalá. Cenu ponúknite. V prípade viac foto alebo otázok píšte prosím na mail.
Zahraničie
dohodou
kolektív autorov: Varíme pre zdravé srdce
autor/autori: kolektív autorovvydal: Reader&#039, 2011číslo produktu: 10200406dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
19,99 €
Chuťovky - Dr. Oetker.
Predám novú knihu Chuťovky - malé a milé pohoštění, Dr. Oetker.
Trnavá Hora
2 €
Koktejly
Predám knihu Koktejly. Ako nová.
Trnavá Hora
2 €
Medzinárodná kuchárka.
Predám knihu Medzinárodná kuchárka. Používaná.
Trnavá Hora
2 €
Varíme v mikrovlnke.
Predám knihu Varíme v mikrovlnke. Ako nová.
Trnavá Hora
1 €
Kniha pečieme s radosťou
pošlem aj na dobierku.
Spišská Nová Ves
ponúknite
Coadyová Chantal: Čokolády
Fortuna Print, 2000, strán: 192., jazyk: slovenský, vydanie: 1., väzba: pevná, stav: dobrý 4.80 €
Levice
4,80 €
Kniha LIDL_Tradičná a moderná kuchyňa
Nová kniha z kuchyne Lidl - Tradičná a moderná kuchyňa - s Veronikou Bušovou a Marcelom Ihnačákom. Zabalená originál vo fólii.
Spišská Nová Ves
5 €
Nejlepší pokrmy z woku a pánve - Asijská kuchyně
NOVÁ KNIHA Počet strán: 384 Väzba: tvrdá Jazyk: český ISBN: 80-7209-905-1 Vydavateľstvo: Slovart : Tato asijská kuchařka obsahuje recepty na přípravu nejrůznějších pokrmů z Dálného východu. Všechny mají výraznou chuť a vůni a můžeme je předkládat samostatně jako pohoštění, k obědu či k večeři, nebo z nich vytvořit hostinu o několika chodech. Recepty pocházejí ze všech oblastí Číny. V knize najdeme také recepty na přípravu chutných předkrmů a dezertů z exotického ovoce.
Lučenec
15 €
Kniha Lieky z kuchyne
Úplne nová, nepoškodená kniha
Humenné
15 €
Rýchle jedlá z 5 prísad - úplne nové
Ponúkam na predaj úplne novú knihu :" Rýchle jedlá z 5 prísad", formát: 210 x 270 mm, počet strán: 320, veľké množstvo ilustrácii, pôvodná 33.60 €, teraz 17 euro + poštovné, Táto úžasná kuchárska kniha na rozdiel od iných naozaj splní to, čo sľubuje: 5 surovín, 10 minút prípravy a 15 minút tepelnej úpravy- Z obsahu: Vitajte vo svete rýchleho varenia 8 Iba 5 surovín… 10 Iba 10 minút prípravy… 12 Iba 15-minútová tepelná úprava… 14 Polievky 17 Polievka pre každého! 18 Predjedlá, ľahké jedlá a chuťovky 43 Pizza, pizza! 44 Šaláty 69 Senzačné šaláty 70 Hydina 95 Vezmeme grilované kurča a… 96 Hovädzie, jahňacie a bravčové mäso 135 5 spôsobov, ako použiť 5 surovín 136 Vezmeme steak a… 150 Ryby a plody mora 175 Šťavnaté rybie balíčky 176 Cestoviny, ryža, rezance a obilniny 211 10 najlepších omáčok na cestoviny 212 Zelenina 247 Milujeme zeleninu! 248 Dezerty 283 Zmrzlinová klasika 284 Základné recepty 308 Vitajte vo svete rýchleho varenia 8 Iba 5 surovín… 10 Iba 10 minút prípravy… 12 Iba 15-minútová tepelná úprava… 14 Polievky 17 Polievka pre každého! 18 Predjedlá, ľahké jedlá a chuťovky 43 Pizza, pizza! 44 Šaláty 69 Senzačné šaláty 70 Hydina 95 Vezmeme grilované kurča a… 96 Hovädzie, jahňacie a bravčové mäso 135 5 spôsobov, ako použiť 5 surovín 136 Vezmeme steak a… 150 Ryby a plody mora 175 Šťavnaté rybie balíčky 176 Cestoviny, ryža, rezance a obilniny 211 10 najlepších omáčok na cestoviny 212 Zelenina 247 Milujeme zeleninu! 248 Dezerty 283 Zmrzlinová klasika 284 Základné recepty 308
Levice
17 €
Recepty na každý deň - veľký formát ( Vyše 365 rec
V ponuke mam množstvo zaujímavých kníh, pozrite si aj moje ostatné ponuky Predám knihu - Recepty na každý deň - veľký formát ( Vyše 365 receptov ) Rok vydania - 2006 Jazyk - slovenský Vydavateľstvo - Belimex Rozmer - 240×305 mm Hmotnosť - 1470 g Tvrdá väzba, 386 strán Stav - výborný Cena - 18 eur - nová cena - 10 eur Platba - cez dobierku alebo cez účet - nechám to na vás Kontakt cez email Ďakujem Popis - Univerzálny kalendár receptov na každý deň v roku. S využívaním tejto knihy môžete začať, kedykoľvek chcete, vyše 356 plnohodnotných a chutných jedál vám umožní naplánovať si jedálny lístok na celý rok. Jedlá na všedné dni aj sviatky, rozdelenie na 4 ročné obdobia zohľadňuje výber surovín dostupných v danej sezóne s vyznačeným časom na prípravu a stupňom obtiažnosti. Počet porcií uľahčí racionálne plánovanie potrebných surovín a nutričná hodnota jedál vám pomôže dbať o líniu a zdravie rodiny, cena surovín umožní lepšie plánovať domáci rozpočet. S touto knihou sa pre vás varenie stane vášňou.
Michalovce
10 €
Receptár zdravej výživy pre dojčatá a deti
Predám Receptár zdravej výživy pre dojčatá a deti, rok vydania 2000, autor Dáša Ostertágová
Trnava
5 €
Kuchárske knihy
Kuchárske knihy,cena na fotkách za kus+poštovné.
Kysucké Nové Mesto
123 €
kolektív autorov: Těstoviny pro labužníky
popis: O tom, že jíst zdravě a zároveň velmi chutně není nemožné, chce přesvědčit své čtenáře ilustrovaná série DOBŘE JÍST, DOBŘE ŽÍT.U každého receptu najdou informace o složení a obsahu živin v jedné porci, o přednostech tohoto pokrmu a jeho možných obměnách i celostránkovou barevnou fotografii hotového pokrmu pro inspiraci. autor/autori: kolektív autorovvydal: Reader&#039, 2008číslo produktu: 10093126dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
10,99 €
1 2 43