746 inzerátov
Kuchárska kniha
Predám úplne nové kuchárske knihy - 5€ za 1 kus
Kežmarok
5 €
Kucharky
Predam kucharske knihy. 1€ ks alebo vsetky 3€. Odber BA alebo postou.
Bratislava IV - Karlova Ves
1 €
Knihovnička - Recepty
Predám nové, nepoužívané časopisy na pečenie z Knihovničky. Cena jedného časopisu je 1 € bez poštovného. Inzerát platí do vymazania.
Michalová
1 €
Šaláty svieže a chutné, Dr. Oetker
Ponúkam na predaj knihu:" Šaláty svieže a chutné, Dr. Oetker", Ikar 1995, kniha je nová, počet strán 109, cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
Štígel, Jozef: Vianočná kuchárka
autor/autori: Štígel, Jozefvydal: Osveta, 1989číslo produktu: 10199404dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Vegetariánska kuchárka
Vegetariánstvo v teórii a praxi, autori Karel a Drahomíra Červení, vydav. Práca r.1991, viac ako 300 receptov,slov.jazyk, mierne poškod.obal, ináč OK, cena 3,50 eur,pošta, email.
Žilina
3,50 €
Nová ľahká kuchyňa
Kniha s receptami na ľahké, zdravé a chutné jedlá, ktoré sa podľa návodu podaria každému, ako nová, cena 4,50 eur,pošta,email.
Žilina
4,50 €
Sandtnerová - Kniha kuchárskych predpisov a rozp..
Kniha kuchárskych predpisov a rozpočtov Autor: Marie Janků-Sandtnerová Vydavateľstvo: Nakladateľstvo časopisu Sloboda, Bratislava Počet strán: 712 Rok vydania: 1950 I. vydanie Väzba: pevná väzba Váha: 1578g Jazyk: slovenský Kniha je v stave ako vidíte na foto. Chýbajú v nej stránky 663,664,665,666 a dve stránky z obsahu 703,704 Cena: 5,- € + pošta Mám v ponuke knihy rôznych žánrov.
Trenčín
5 €
Jedlom k pevnému zdraviu - vhodné aj ako darček
Ponúkam na predaj novú knihu - Jedlom k pevnému zdraviu -prvé vydanie, počet strán 143, väčší rozmer - 20 x 26 cm, cena 3 eurá + poštovné.
Levice
3 €
Varíme rýchlo a racionálne
Staršia kuchárka z r.1989 od známej autorky R. Murgovej, viac ako 300 strán receptov a rád, zachovalá, cena 4,50 eur,pošta,email.
Žilina
4,50 €
NEPEČENÉ - Poláková Adriana
Predávam ako nevhodný darček. Kniha v TOP stave, úplne ako nová. Najnovšia kniha Adriany Polákovej obsahuje 40 osvedčených a jednoduchých receptov nepečených dobrôt, ktorých prípravu zvládne každý. Na takmer 200 stranách nájdete okrem úžasných veľkých fotografií nepečených dezertov aj fotografie z nádherného Toskánska, kde Adriana načerpala inšpirácie a absolvovala školu pečenia a varenia. Kniha sa stane pre vás nezabudnuteľným gurmánskym, ale aj vizuálnym zážitkom. O tejto knižnej novinke môžme smelo napísať, že je naozaj zážitkom pre všetky zmysly. Zrakové a chuťové vnemy prebudíte prezeraním nádherných dvojstranových fotografií nepečených dezertov a fotografií z Toskánska. Ďalšie vnemy a zážitky vám prinesieme prostredníctvom papiera MUNKEN, ktorý sme sa rozhodli použiť pri výrobe. Hmatový zážitok ( drevitá štruktúra papiera ) oceníte pri dotyku a listovaním strán v knihe, čuchový zážitok vám spôsobí nie len vôňa "novej knihy" ale aj vôňa prírodného papiera vyrábaného vo Švédsku z ekologicky označených surovín.
Trenčín
14 €
Príprava pokrmov na grile a v tlakovom hrnci
Predám knihu Príprava pokrmov na grile a v tlakovom hrnci-Mária Hajková, vyd. Osveta 1985, 139 strán. Kapitoly: Príprava pokrmov na grile-mäsá-teľacie, hovädzie, bravčové, baranie a jahňacie, hydina, zverina, ryby, vnútornosti, údeniny. Príprava pokrmov v tlakovom hrnci-polievky, mäsá-teľacie, hovädzie, bravčové, baranie a jahňacie, hydina, zverina, ryby, vnútornosti, rozličné pokrmy.
Bratislava
3 €
Kniha receptov
Cena v Martinuse 12e. Kniha je nová, nečítaná (nevhodný darček). Doprajte si chutné, nízkokalorické jedlá, ktoré vám pomôžu schudnúť, prospejú zdraviu vášho srdca a znížia riziko vzniku závažných ochorení. Kniha Nová diéta 5:2 (the Fast Diet) sa po svojom vydaní stala okamžitým svetovým bestsellerom, pretože ľuďom dokáže výrazným spôsobom zmeniť ich životy. Hlása totiž, že schudnúť, znížiť riziko vzniku cukrovky, kardiovaskulárnych ochorení a rakoviny je možné aj vtedy, keď sa budete stravovať tak, ako ste zvyknutí počas piatich dní v týždni. Príjem kalórií obmedzíte len na dva dni v týždni, a to na 500 kalórií pre ženy a 600 kalórií u mužov. Kniha receptov Nová diéta 5:2 vám ponúka 150 zdravých, nízkokalorických receptov, od jednoduchých raňajok až po komplexnejšie večere a pomôže vám tak včleniť diétu do vášho každodenného života. S týmto nevyhnutným knižným spoločníkom si už s prípravou chutných, nízkokalorických jedál nebudete musieť robiť vôbec žiadne starosti! 224 strán, pevná väzba, slovenský jazyk
Košice IV - Nad jazerom
5 €
Kuchárska kniha na pôstne dni
Osvojiť si diétu 5 : 2 je ľahké: dva dni v týždni znížite príjem kalórií na 500 alebo 600, na zvyšok týždňa si vezmete voľno a jete, čo vám hrdlo ráči! Ak dodržíte pôst iba dva dni v týždni, budete sa cítiť oveľa lepšie a zdravšie. S receptmi na chutné nízkokalorické jedlá na raňajky, obed aj večeru to vôbec nie je ťažké.V knihe nájdete: 100 receptov s presným počtom kalórií, ponuku pôstnych pokrmov na štyri týždne, perfektné nápady na ľahké nízkokalorické jedlá, vďaka ktorým zaženiete pocit hladu, orientačné kalorické tabuľky a rady, ako kontrolovať porcie, zdravo sa stravovať aj ako pokračovať v stravovaní 5 : 2 celý život.Kniha je nová, nevhodný darček, predám za 8,-e + poštovné
Revúca
8 €
duplicitný darček
Predám tieto knihy s 50 % zľavou + poštovné: REVOLUCE V OPRAVDOVĚM JÍDLE, radikální a udržitelný prístup k zdravému stravovaní je to fenomenální bestseller od profesora TIMA NOAKESA a spol., cena knihy na knižnom trhu je 24,90 a RECEPTY NA CHUDNUTIE, od Daniely Kmeťovej v cene 27,99, Knihy sú fakt super, ale ak ich máte dvakrát...Knihy sú úplne nové, na požiadanie nafotím obálky, resp. nejaký text.
Košice I - Staré Mesto
dohodou
Jablečná kuchářka NOVÁ
Predám úplne novú kuchársku knihu Jablečná kuchářka od Karen Berman a Melissa Petitto, vydalo nakladateľstvo Synergie. Kniha obsahuje 365 receptov a je vhodná aj ako darček. V prípade záujmu pošlem poštou podľa dohody.
Prešov
4 €
Šaláty svieže a chutné, Dr. Oetker
Ponúkam na predaj knihu:" Šaláty svieže a chutné, Dr. Oetker", Ikar 1995, kniha je nová, počet strán 109, cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
Pomôžem ti piecť
Pomôžem ti piecť Hedwig Maria Stuber Kuchárska kniha o pečení sa stane vaším spoľahlivým sprievodcom. Čokoľvek by ste v domácej cukrárni chceli vyskúšať, všetko sa vám zaručene podarí – a bude skvelo chutiť. Okolo 400 receptov patriacich ku skutočnej klasike na národné. Počet strán: 240 Väzba: tvrdá Jazyk: slovenský Dátum vydania: 15. decembra 2014 Vydavateľstvo: Ikar
Bratislava II - Ružinov
9 €
Čo bude na obed?
Čo bude na obed? Jednoduché recepty a chutné jedlá na každý deň Fay Ripleyová Každý deň rozmýšľate, čo ponúknete na obed? Varíte stále to isté? Táto kniha vám pomôže naplánovať pestrý jedálny lístok od pondelka do nedele. Skúste niečo nové a inšpirujte sa jednoduchými receptami na rýchle a chutné jedlá. Počet strán: 240 Väzba: tvrdá Jazyk: slovenský Dátum vydania: 15. júla 2013 Vydavateľstvo: Ikar
Bratislava II - Ružinov
9 €
Navarme si Japonsko - Denisa Ogino
Prvá kuchárska kniha z Evitapressu! Hlavná predstaviteľka príbehu bestselleru Sushi v dushi prichádza na trh s tými najchutnejšími jedlami z Japonska. Presvedčte sa, že Japonci nejedia len suši. Majte pleť hladkú ako Japonky! Žite zdravo a dlho! Varte jednoducho, chutne, rýchlo a po novom! Z toho, čo máte doma v chladničke! PO JAPONSKY! V knižke okrem receptov nájdete aj autorkine spomienky na Japonsko a hlavne na jedinečné spôsoby japonského výberu surovín, ich prípravy a stolovania.
Senica
2,50 €
1 2 38