Kuchárske knihy

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Kuchárske knihy

Vinné koktejly - nové, kreativní a klasické nápoje
Predám novú knihu Vinné koktejly - nové, kreativní a klasické nápoje - Gianfranco Di Niso, Davide Manzoni.
Trnavá Hora
5 €
Vianočná kuchárka - Jozef Štígel.
Predám knihu Vianočná kuchárka - Jozef Štígel. Kniha je ako nová a má 211 strán.
Trnavá Hora
2 €
Varíme v mikrovlnke.
Predám knihu Varíme v mikrovlnke. Ako nová.
Trnavá Hora
1 €
Variace na kuchyně Orientu.
Darujem k nákupu knihu Variace na kuchyně Orientu - Karel Nouza, Alena Nouzová, Martin Nouza. Pekný stav.
Trnavá Hora
zadarmo
Strava pro zdravý mozek - Ngaire Hobbins.
Predám novú knihu Strava pro zdravý mozek - Ngaire Hobbins.
Trnavá Hora
10 €
Ryby a jiní mořští živočichové
Predám kuchárku Ryby a jiní mořští živočichové - Camilla Sopwithová. Exotické a zdravé pokrmy nenáročné na prípravu. Veľmi pekný stav. Na 96 stranách obsahuje viac ako 40 vyskúšaných a na prípravu nenáročných receptov, doplnených farebnými fotografiami.
Trnavá Hora
2 €
Medzinárodná kuchárka - Juliána Fialová.
Predám knihu Medzinárodná kuchárka.
Trnavá Hora
1 €
Nikolay, Peter: Suppen und Eintöpfe
autor/autori: Nikolay, Petervydal: Falken, 1995číslo produktu: 10203542dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
PREDÁM NOVÚ KNIHU ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT
PREDÁM ÚPLNE NOVÚ KNIHU ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT OD SULÍK, IHNAČÁK. POČET STRÁN 144.
Prešov
dohodou
Kuchařské švindly aneb co čím jak nahradit.
Predám knižku Kuchařské švindly aneb co čím jak nahradit - Jarmila Mandžuková, rok 2009, 150 strán. Ako nová.
Trnavá Hora
1 €
Kuchařka nejen pro vegetariány.
Predám novú knihu Kuchařka nejen pro vegetariány - Drees Koren.
Trnavá Hora
7 €
Koktejly.
Predám knihu Koktejly. Ako nová. Rok 1992, 152 strán receptov a informácií nie len o koktejloch ale fizingoch, kobleroch, highballoch a iných miešaných nápojoch.
Trnavá Hora
1 €
Predam kucharku J. Bohdalovej
Sympaticka kucharka Jiriny Bohdalovej
Košice I - Staré Mesto
3 €
Chuťovky - Dr. Oetker.
Predám novú knihu Chuťovky - malé a milé pohoštění, Dr. Oetker.
Trnavá Hora
1 €
Hrníčková kuchařka - vaříme v mikrovlnné troubě
Darujem k nákupu knižku Hrníčková kuchařka - vaříme v mikrovlnné troubě. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
zadarmo
Smith, Delia: The Delia Collection: Puddings
autor/autori: Smith, Deliavydal: BBC Books, 2006číslo produktu: 10203492dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
Stoličný, Peter: Kuchárska kniha pre nemajetných
autor/autori: Stoličný, Petervydal: Mladé letá, 1991číslo produktu: 10014477dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,49 €
Recepty Paľa Mikulíka
Predám knihu Recepty Paľa Mikulíka-Ján Kamenistý, vyd. Motýľ 1999, 80 strán. Kniha je vo výbornom stave. Nahliadnutie do kuchyne Paľa Mikulíka, čo chystal svojim priateľom a blízkym. Paľo Mikulík-herec, pedagóg ale aj gurmán a kuchár vychýrený vlastnými špecialitami. Jeho recepty dávajú príležitosť nazrieť mu priamo do kuchyne.
Bratislava
4,50 €
Med a jeho využitie v domácnosti,
Ponúkam na predaj zachovalú ( je ako nová ) knihu : Med a jeho využitie v domácnosti, autor: K. Luptovská, vydalo vydavateľstvo : Príroda v roku 1988. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 263 strán . V. nezmenené vydanie. Jej rozmery sú šírka 14 cm, výška 20 cm a hrúbka 1,8 cm.
Námestovo
10 €
1 31 32