761 inzerátov
Oddelená strava
Predám knihu Oddelená strava-Sonja Carlssonová, vyd. Media Klub 1999, 72 strán, brožovaná.
Bratislava
1,50 €
Malá kuchárka oddelenej stravy
Predám knihu Malá kuchárka oddelenej stravy-Jana Horecká, vyd. Knižné centrum, 87 strán, brožovaná.
Bratislava
1,50 €
PREDÁM KUCHÁRSKE KNIHY --- KUS ZA 2 EURÁ
Predám tieto kuchárske knihy, ktoré sú v dobrom stave. Pri kúpe 2 kníh máte 3. knihu podľa vlastného výberu ZADARMO :) 1. Olga Vergenrová - Kuchařka pro osamělé - 150 strán 2. Svatava Poncová – Špeciality sladkej kuchyne – koláče, zákusky, torty, dezerty ... – 111 strán 3. Malá škola varenia – 116 strán 4. Jednoduché a rýchle – Recepty z Nového času pre ženy (32 receptov) – 62 strán Predám spolu alebo osobitne. Poprosím kontaktovať ma na mail, číslo je neplatné. Prosím pozrite si aj ďalšie moje inzeráty. Ďakujem
Vranov nad Topľou
2 €
Moje skvelé koláčiky
Predám kuchársku knihu na obrázku. Obsahuje recepty na koláče sladké, slané, bez múky alebo s múkou, so špaldovou múkou a pod. Kniha je nová, nebola vôbec používaná. Cena je 5€ + poštovné.
Lučenec
5 €
Chuťovky - Dr. Oetker.
Predám novú knihu Chuťovky - malé a milé pohoštění, Dr. Oetker.
Trnavá Hora
2 €
Nápoje - alkoholické i nealkoholické.
Predám knihu Nápoje - alkoholické i nealkoholické. Kniha je nová ale má poškodený roh.
Trnavá Hora
1 €
Varíme v mikrovlnke.
Predám knihu Varíme v mikrovlnke. Ako nová.
Trnavá Hora
1 €
Medzinárodná kuchárka.
Predám knihu Medzinárodná kuchárka.
Trnavá Hora
2 €
Koktejly
Predám knihu Koktejly. Ako nová.
Trnavá Hora
2 €
Chutná vegetariánska kuchyňa
Predám knihu Chutná vegetariánska kuchyňa. Kniha je zachovalá. Cena za knihu je 6€ bez poštovného. Možný osobný odber v Banskej Bystrici.
Banská Bystrica
6 €
Delená strava
Predám, len osobný odber
Bratislava II - Ružinov
1 €
Návrat šéfkuchára bez čapice
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu ( nepoužívaná - ako nová ) : Návrat šéfkuchára bez čapice ( Kuchárska kniha sprevádzajúca televízny seriál BBC ) , autor: Jamie Oliver, vydalo vydavateľstvo : Spektrum Grafik v roku 2002. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 250 strán . Jej rozmery sú šírka 18 cm, výška 24 cm a hrúbka 2,2 cm.
Námestovo
12 €
Knihy o vareni
V super stave, recepty, diéty, zdravý životný štýl...
Piešťany
dohodou
Šéfkuchár bez čapice
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu ( nepoužívaná - ako nová ) : Šéfkuchár bez čapice ( Kuchárska kniha sprevádzajúca televízny seriál BBC ), autor: Jamie Oliver, vydalo vydavateľstvo : Spektrum Grafik v roku 2002. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 250 strán . Jej rozmery sú šírka 18 cm, výška 24 cm a hrúbka 2,2 cm.
Námestovo
12 €
Recepty Paľa Mikulíka
Predám knihu Recepty Paľa Mikulíka-Ján Kamenistý, vyd. Motýľ 1999, 80 strán. Kniha je vo výbornom stave. Nahliadnutie do kuchyne Paľa Mikulíka, čo chystal svojim priateľom a blízkym. Paľo Mikulík-herec, pedagóg ale aj gurmán a kuchár vychýrený vlastnými špecialitami. Jeho recepty dávajú príležitosť nazrieť mu priamo do kuchyne.
Bratislava
4,50 €
kolektív autorov: Steaky
59 osvědčených receptůpopis: Masíčko krátce opečené, obalované nebo grilované, pro všední den, pro hosty či pro přátele – na steacích, řízcích či kotletách si vždy pochutnáte a navíc dodají vašemu tělu důležité látky a vitaminy. Ať již z masa hovězího, telecího, vepřového nebo jehněčího, z drůbeže či zvěřiny – každý milovník masa si tu najde mezi téměř 60 recepty ten „svůj“, který pak může ještě sám různě obměňovat. Co třeba zkusit vepřové steaky s křenovou krustou, telecí kotlety s broskvovou salsou, plněné krůtí řízky či hovězí se salsou verde? Přejeme dobrou chuť!autor/autori: kolektív autorovvydal: Grada, 2008číslo produktu: 10092764dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
kolektív autorov: Rýže
59 osvědčených receptůpopis: Rýže je hvězdou moderní kuchyně – je zdravá, má nízký obsah tuku, její příprava je snadná a hlavně – je tak chutná! Milovníci rýže tu najdou více než 50 jedinečných a osvědčených receptů: rafinované saláty, neodolatelná rizota, nápaditá hlavní jídla i lákavé dezerty. Nechte se inspirovat zajímavými rýžovými kreacemi z Evropy, Ameriky, Asie a Orientu!autor/autori: kolektív autorovvydal: Grada, 2008číslo produktu: 10090962dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,49 €
Požárová, Lenka: Což takhle dát si... čokoláda
autor/autori: Požárová, Lenkavydal: Kraft Foods CR, 2009číslo produktu: 10201232dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
kolektív autorov: Těstoviny
55 osvědčených receptůautor/autori: kolektív autorovvydal: Grada, 2007číslo produktu: 10082243dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
tradičná kuchyňa - Lidl
necitana,zabalena,cena+postovne
Piešťany
8 €
1 2 39