131 inzerátov
mapa florencie a slovníky na cesty
mapa Florencie a kniho o nej je v čestine 5eur a slovníky na cesty gréčtina a španielčina slovenčine 2eur ks
Košice
5 €
Predám velky atlas sveta
Úplne nový s priehľadnými fóliami
Handlová
50 €
Atlasy
Predám ilustrovaný atlas sveta pre budúce storočie a zemepisný atlas Slovenská republika
Zvolen
35 €
Ázia -zošitový atlas pre základné a stredné školy
Predám , cena 1 euro + poštovné.
Levice
1 €
Nový atlas sveta
Kniha z vydav. Slovart, veľký formát, pekný stav, cena 7,50 eur,pošta,email.
Žilina
7,50 €
mapa Európy
a mapa sveta,nástenná,1,23 m x 0,80 cm,po 7e/ks
Nové Zámky
7 €
Husárová Helena a kolektív - Okres Svidník
Ponúkam na predaj nepoškodenú knihu Okres Svidník. Autorka je Husárová Helena a kolektív. Východoslovenské vydavateľstvo v Košiciach. Svidník a jeho okres vo fotografiách - príroda, história, kultúra, historické pamiatky... veľký formát, tvrdá väzba, kriedový papier, obal, 256 strán. Cena za knihu je 18,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
18,90 €
turisticka mapa
ku kazddej mape je aj textova cast. Cena za ks 4€ 110 Mala Fatra Vratna - 4 vydanie 122 Nizke Tatry Chopok - 5 vydanie 123 Nizke Tatry Kralova Hola - 4 vydanie 3 Zapadne Tatry Podbanske Zverovka - 2 vydanie
Bratislava II - Ružinov
4 €
Malý atlas světa
3. příruční vydání, vydala ústřední správa geodesie a kartografie Praha v roku 1959. Dosky sú ochytané, väzba uvoľnená, poškodenia sú nafotené. Nič nechýba. Cena 2,--+poštovné
Bánovce nad Bebravou
2 €
KNIHA Turistický prúvodce SLOVENSKO
Predám nepoškodenú knihu bez DVD . S sprievodcom slovenský republiky z radu ROUGH GUIDE znovu objavíte miesta kedysi hojne navštevovaná, neskôr však stále viac zanedbávaná a prehliadaná v prospech vzdialených prímorských letovísk či slávnych lyžiarskych oblastí Álp. Slovensko však naďalej zostáva krajinou s bohatou a pútavou históriou, kultúrou a spoločenským životom, rovnako ako s mnohými prírodnými krásami a turistickými zaujímavosťami, ktoré z tejto krajiny tvoria stály cieľ veľkého počtu turistov všetkých kategórií. V tejto knihe okrem iných informácií nájdete: Základné informácie o krajine, jej histórii, obyvateľstvu a súčasnom živote. Praktický popis jednotlivých oblastí od Bratislavy po Vihorlat, vrátane regionálnych máp a plánikov. Zoznamy verejnosti prístupných hradov a zámkov, rovnako ako kúpeľných a lyžiarskych stredísk. Aktuálny zoznam najlepších miest na ubytovanie, jedenie a pitie, a to v každom regióne a vo všetkých cenových reláciách. Popisy turistických ciest po horách i dolinách Slovenska.
Spišská Nová Ves
10 €
ŘÍM sprievodca
Predám knižku - sprievodcu ŘÍM, vydanú Olympia Praha v roku 1993. Knižka má 83 strán, formát 12 x 20 cm, je kompletná, zachovalá. Cena: 1 € + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty , možno sa vám bude niečo hodiť.
Bratislava V - Petržalka
1 €
MORAVSKÝ KRAS.
Predám Turistického sprievodcu - Moravský Kras. Olympia Praha 1979, strán 192, v češtine. Prirodné pomery, rastlinstvo, živočíšstvo, Umelecko- historické, technické a kultúrne pamiatky a iné. Veľa mapiek. - Dolné povodie Říčky - Dolné povodie Svitavy - Adamov - Blansko - Holštýnsko - Boskovice a iné. Starý poctivý sprievodca, všetko a o všetkom. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Sereď
5,90 €
JAVORNÍKY, KYSUCE.
Predám Turistického sprievodcu - Javorníky, Kysuce. Bratislava 1984, strán 312. Prírodné pomery, rastlinstvo, živočíšstvo, umeleckohistorické, technické a kultúrne pamiatky a iné. - Javorníky - Makyta - Veľký Javorník - Jakubovský vrch - Turzovská vrchovina - Veľký polom - Kysucké Beskydy - Veľká Rača - Kysucká vrchovina a iné. Starý poctivý sprievodca, všetko a o všetkom. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Sereď
5,90 €
GEMER.
Predám Turistického sprievodcu - GEMER. Bratislava 1981, strán 232. Prírodné pomery, rastlinstvo, živoćíšstvo, umelecko-historické, technické a kultúrne pamiatky a iné. - Rimavská Sobota - Hnúšťa - Tisovec - Muráň - Revúca - Jelšava - Plešivec - Dobšiná a iné. Starý poctivý sprievodca, všetko a o všetkom. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Sereď
5,90 €
SLOVENSKÝ RAJ
Predám Turistického sprievodcu - Slovenský Raj. Bratislava 1980, strán 168. Prírodné pomery, rastlinstvo, živočíšstvo, umeleckohistorické, historické, technické a kultúrne pamiatky. - Čingov - Spišská Nová Ves - Mlynky - Dedinky - Dobšinská Ľadová Jaskyňa a iné. Starý poctivý sprievodca , všetko a o všetkom. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Sereď
5,90 €
SPIŠ.
Predám Turistického sprievodcu - SPIŠ. Bratislava 1979, strán 200. Prírodné podmienky, rastlinstvo, živočíšstvo, ľudová kultúra, umelecko - historické pamiatky, technické pamiatky, spišské baníctvo a iné. - Vyšné Ružbachy - Starý Ľubovňa - Levoča - Spišské Podhradiie - Krompachy - Margecany - Gelnica - Spišská Nová Ves a iné. Starý poctivý sprievodca o všetkom a všetko. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Sereď
5,90 €
MALÁ FATRA.
Predám Turistického sprievodcu - Malá Fatra. Bratislava 1980, strán 264. Prírodné pomery, rastlinstvo, živočíšstvo, história, umeleckohistorické, historické, technické pamiatky, ľudová kultúra. - Lúčanská Malá Fatra - Kľak - Krivánská Malá Fatra - Veľký Kriváň - Veľký Rozsutec a iné. Strý poctivý sprievodca, úplne všetko o danej oblasti. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Sereď
5,90 €
VEĽKÁ FATRA
Predám turistického sprievodcu - Veľká Fatra. Bratislava 1980, strán 354. Prírodné pomery, rastlinstvo, živočíšstvo, umeleckohistorické, historické a technické pamiatky, ľudová kultúra. - Kráľová studňa - Ostredok - Ploská - Tlstá - Ostrá - Jarabiná - Lysec - Smrekovica - Šiprúň a iné. Starý dobrý, poctivý sprievodca................ Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Sereď
5,90 €
NÍZKE TATRY
Predám Turistického sprievodcu - Nízke Tatry. Bratislava 1982, strán 240. Prírodné pomery, z histórie, umeleckohistorické a historické pamiatky, ľudová kultúra a iné. - Veľká Vápenica - Kráľová hoľa - Predná hoľa - Važecký chrbát a iné. Fantastické, poctivé vydanie................. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Sereď
5,90 €
Malý atlas sveta. 1. slovenské príručné vydanie
Ponúkam na predaj:" Malý atlas sveta. 1. slovenské príručné vydanie /1960/ ", vyd. Ústredná správa geodézie a kartografie na Slovensku, váha 0,8 kg, cena 3 eurá + poštovné. - kniha nemá papierový obal-
Levice
3 €
1 2 7