131 inzerátov
mapa Florencie a kniho o nej je v čestine
mapa Florencie a kniho o nej je v čestine 5eur a slovníky na cesty gréčtina a španielčina slovenčine 2eur ks
Košice
5 €
Mapa-európa
Predám mapu európa- obojstranná,k prílohe deníka SME Korzára,z roku-2010,v dobrom stave.
Košice II - Sídlisko KVP
1,50 €
Mapa-svet
Predám mapu-svet-všeobecnogeografická mapa,obojstranná,k prílohe k deníku SME Korzár,z roku-2010,v dobrom stave.
Košice II - Sídlisko KVP
1,50 €
Európa-auto atlas-mapy
Predám knihu Európa-auto atlas,v edícii-Slovenská kartografia,z roku-1992,v slovenskom jazyku,v dobrom stave.
Košice II - Sídlisko KVP
1,90 €
Nový atlas sveta
Atlas z vydavateľstva Slovart, veľký formát, zachovalý, cena 7 eur,pošta,email.
Žilina
7 €
Stieracie mapa sveta
S neobyčajnú stieracie mapou v luxusnom bielo-zlatom prevedení budete mať vždy vyznačené navštívenej krajiny. Jednotlivé kontinenty na mape sú potiahnuté špeciálnou zlatou fóliou, ktorú jednoducho zotrite aj pomocou obyčajnej mince. Následne už stačí len postupne stierať jednotlivé navštívenej destinácie sveta. S touto originálnou mapou nikdy nestratíte prehľad v tom, ktoré krajiny ste už navštívili. Mapa je zabalená v tvrdom papierovom tubuse s potlačou starých cestovateľských máp. Stieracie mapu si môžete pripevniť na stenu, zarámovať alebo nechať v tubuse. Mapa má rozmer: 88 x 52 cm Rozmer tubusu: 54 x 5,5 cm
Mladá Boleslav
7,65 €
Predám geografický atlas Slovenská Republika
úplne nový atlas Slovenska. Cena 4€ + poštovné. Toto vydanie obľúbeného atlasu obsahuje tieto nové mapy a prvky: - všeobecno-geografickú mapu SR, - mapu poľnohospodárstva, - mapu priemyslu s diagramom zamestnanosti v odvetviach hospodárstva v roku 2014 a s prehľadnou mapou priemyselných parkov, - nové mapy obyvateľstva (na základe výsledkov sčítania 2011): hustota, národnostné zloženie, náboženské vyznanie a celkový prírastok obyvateľstva v jednotlivých okresoch, - nové všeobecno-geografické mapy krajov so šiestimi diagramami, ktoré charakterizujú vekové zloženie obyvateľstva v dvoch časových horizontoch: v roku 2001 a 2011, podiel vidieckeho a mestského obyvateľstva, prirodzený pohyb a sťahovanie obyvateľstva v rokoch 2009 - 2013 a tiež diagram využitia zeme, - územno správne usporiadanie s prehľadnou tabuľkou o počte obyvateľov v jednotlivých krajoch, počtoch okresov a obcí (na základe výsledkov sčítania 2011), - nové prehľadné mapy prírodných a kultúrnych lokalít v Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, - aktualizované mapy ochrany prírody, živočíšstva, podnebia, cestovného ruchu a dopravnej siete, - aktualizovanú mapu SR v mierke 1: 375 000 s podrobným registrom sídiel nielen na Slovensku, ale aj v priľahlej časti okolitých štátov. Súčasťou atlasu sú aj odvetvové mapy: geologická stavba, geomorfologické celky, vodstvo, pôdy, lesy a i. Atlas je vhodnou učebnou pomôckou pre základné, ale aj stredné školy.
Vlčany
4 €
Predám školský geografický atlas sveta (R. Čeman)
Atlas bol používaný len zriedka. Cena 5€ + poštovné. Obsahuje 73 máp + mapu časových pásiem a 308 fotografií.
Vlčany
5 €
Predám školský atlas sveta
Atlas je skoro ako nový, celý čas ležal na poličke Cena 9€ + poštovné.
Vlčany
9 €
Atlas sveta
Predám školský atras sveta Bol používaný ale nemá žiadne známky používania Pôvodná cena 12,70e
Ružomberok
6 €
Staršie turistické mapy
Dobrý deň, Predám staršie turistické mapy: Slovenský raj : Súbor turistických máp. Slovenská kartografia Bratislava, 1971. (4 Eur); Roma : Centro Storico. (3 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene knihy je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
3 €
Vreckové atlasy sveta a 3D atlas sveta
Dobrý deň, Predám atlasy sveta: Vreckový atlas sveta. Slovenská kartografia, Bratislava, 1980. (3 Eur); Vreckový atlas sveta. Vojenský kartografický ústav, Harmanec, 2001. (4 Eur); Sean CONNOLLY: 3D Atlas Země. (Český jazyk). Grada, Praha, 2001. (9 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene knihy je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
3 €
Predám velky atlas sveta
Úplne nový s priehľadnými fóliami
Handlová
50 €
Atlasy
Predám ilustrovaný atlas sveta pre budúce storočie a zemepisný atlas Slovenská republika. Cena 22+3, aj samostatne.
Zvolen
25 €
Ázia -zošitový atlas pre základné a stredné školy
Predám , cena 1 euro + poštovné.
Levice
1 €
mapa Európy
a mapa sveta,nástenná,1,23 m x 0,80 cm,po 7e/ks
Nové Zámky
5 €
Husárová Helena a kolektív - Okres Svidník
Ponúkam na predaj nepoškodenú knihu Okres Svidník. Autorka je Husárová Helena a kolektív. Východoslovenské vydavateľstvo v Košiciach. Svidník a jeho okres vo fotografiách - príroda, história, kultúra, historické pamiatky... veľký formát, tvrdá väzba, kriedový papier, obal, 256 strán. Cena za knihu je 18,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
18,90 €
turisticka mapa
ku kazddej mape je aj textova cast. Cena za ks 4€ 110 Mala Fatra Vratna - 4 vydanie 122 Nizke Tatry Chopok - 5 vydanie 123 Nizke Tatry Kralova Hola - 4 vydanie 3 Zapadne Tatry Podbanske Zverovka - 2 vydanie
Bratislava II - Ružinov
4 €
Malý atlas světa
3. příruční vydání, vydala ústřední správa geodesie a kartografie Praha v roku 1959. Dosky sú ochytané, väzba uvoľnená, poškodenia sú nafotené. Nič nechýba. Cena 2,--+poštovné
Bánovce nad Bebravou
2 €
KNIHA Turistický prúvodce SLOVENSKO
Predám nepoškodenú knihu bez DVD . S sprievodcom slovenský republiky z radu ROUGH GUIDE znovu objavíte miesta kedysi hojne navštevovaná, neskôr však stále viac zanedbávaná a prehliadaná v prospech vzdialených prímorských letovísk či slávnych lyžiarskych oblastí Álp. Slovensko však naďalej zostáva krajinou s bohatou a pútavou históriou, kultúrou a spoločenským životom, rovnako ako s mnohými prírodnými krásami a turistickými zaujímavosťami, ktoré z tejto krajiny tvoria stály cieľ veľkého počtu turistov všetkých kategórií. V tejto knihe okrem iných informácií nájdete: Základné informácie o krajine, jej histórii, obyvateľstvu a súčasnom živote. Praktický popis jednotlivých oblastí od Bratislavy po Vihorlat, vrátane regionálnych máp a plánikov. Zoznamy verejnosti prístupných hradov a zámkov, rovnako ako kúpeľných a lyžiarskych stredísk. Aktuálny zoznam najlepších miest na ubytovanie, jedenie a pitie, a to v každom regióne a vo všetkých cenových reláciách. Popisy turistických ciest po horách i dolinách Slovenska.
Spišská Nová Ves
10 €
1 2 7