Mapy a atlasy

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Mapy a atlasy

Bulharsko - cestovní atlas - doporučené tipy.
Predám knižku Bulharsko - cestovní atlas - doporučené tipy.
Trnavá Hora
1 €
mapa Florencie a kniha o nej je v čestine
mapa Florencie a kniha o nej je v čestine 5eur a slovníky na cesty gréčtina a španielčina slovenčine 2eur ks
Košice
5 €
5 x sprievodca po českej prírode.
Predám 5 kníh o prírode ČR: Krkonoše a Podkrkonoší, Beskydy a Valašsko, Šumava, Český ráj a Podkrkonoší, České středohoří. Knižky sú vo veľmi peknom stave, len knižka Beskydy a Valašsko má lepený bok. Cena spolu.
Trnavá Hora
2 €
Stieracie mapa sveta
S neobyčajnú stieracie mapou v luxusnom bielo-zlatom prevedení budete mať vždy vyznačené navštívenej krajiny. Jednotlivé kontinenty na mape sú potiahnuté špeciálnou zlatou fóliou, ktorú jednoducho zotrite aj pomocou obyčajnej mince. Následne už stačí len postupne stierať jednotlivé navštívenej destinácie sveta. S touto originálnou mapou nikdy nestratíte prehľad v tom, ktoré krajiny ste už navštívili. Mapa je zabalená v tvrdom papierovom tubuse s potlačou starých cestovateľských máp. Stieracie mapu si môžete pripevniť na stenu, zarámovať alebo nechať v tubuse. Mapa má rozmer: 88 x 52 cm Rozmer tubusu: 54 x 5,5 cm
Mladá Boleslav
7,65 €
mapy
Európy a sveta,dlžka 1,24 m
Nové Zámky
3 €
Predám Velkú nástěnnú mapu světových dějín
Mapa je úplne nová...
Senica
22 €
Predám geografické atlasy
Predám atlasy - Ázia a Všeobecný zemepis, zošitové atlasy každý po symbolických 0,20 € a Geografický atlas za 5 €. Prosím píšte e-mail v prípade záujmu.
Trnava
ponúknite
veľký ruský atlas sveta z roku 1967
rozmery: 510x330x (mm) , 250 strán
Poprad
ponúknite
Connolly, Sean: 3D Atlas Země
Discovery Channel: Úžasné panoramatické mapy naší planetyautor/autori: Connolly, Sean; Munro, Davidvydal: Grada, 2001číslo produktu: 10046581dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
NOVA NEPOUZIVANA KNIHA SLOVENSKO KRAJINA V SRDCI
POnukame novu knihu krajina SLOVENSKO KRAJINA V SRDCI EUROPY, 1995 kniha je bez znamok po pouzivani. Mozeme ju zaslat na dobierku alebo osobne si ju mozete vyzdvihnut v KE. Pocet stran 120, JAZYK, SK, DE, AJ.
Košice I - Staré Mesto
8 €
Nový atlas sveta
Vydav. Slovart, veľký formát, zachovalý, cena 7,50 eur,pošta,email.
Žilina
7,50 €
Autoatlas ČSSR
Predám knihu Autoatlas ČSSR, super stav, cena 1 euro.
Zvolen
1 €
Môj veľký atlas sveta
raz prečítaná, inak je v poriadku ak máte záujem, otázky alebo ak by Ste chceli vidieť viac fotiek produktov, ozvite sa mi mailom PODMIENKY !!! v prípade záujmu o kúpu, prosím vopred poslať peniaze na môj účet, následne pošlem balík s produktom !!! poštovné (závisí od hmotnosti posielaného produktu) sa pripočítava k cene produktu !!! na inzeráte je napísaná suma BEZ prirátania poštovného (napr. 4€ + poštovné = výsledná suma)
Stupava
4 €
Ščipák Jozef - Školský atlas československých dejí
Predám knihu Ščipák Jozef - Školský atlas československých dejín v bezchybnom stave. Podrobnosti o atlase na druhej fotke. V prípade dobierky uhrádza poštovné kupujúci. Osobný odber Kežmarok/Žilina.
Kežmarok
4 €
sprievodcovia na cesty
Chorvatsko - 3 eur Barcelona - 4 eur
Bratislava V - Petržalka
3 €
Vreckový Atlas húb
Predám vreckový Atlas húb. S popisom a obrázkami. Nový bez poškodenia a opotrebovania. Cena: 4,50 eur + poštovné
Okoličné
4,50 €
Kolekcia kníh Glóbus
Predám kolekciu 5 kníh - Glóbus: Amerika, Ázia, Európa, Planéta Zem, Krajiny a prírodné pamiatky. Perfektný stav, takmer nové. Niektoré sotva prelistované. Možný osobný odber v KE, v prípade zásielky + poštovné.
Kostoľany nad Hornádom
30 €
Školský Atlas.
Školský Atlas.Stav dobrý.
Partizánska Ľupča
4 €
Ázia -zošitový atlas pre základné a stredné školy
Predám , cena 1 euro + poštovné.
Levice
1 €