120 inzerátov
mapy
mapy
predam rozne stare mapy
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Dejepisný atlas Slovensko
Dejepisný atlas Slovensko
Predám Dejepisný atlas Slovensko. Kúpený kvôli škole a nikdy nevyužitý ako to už býva. Určite v ňom je kopa užitočných informácií pre toho koho zaujíma história a chce ju vidieť z pohľadu geografie. Atlas je v obale bez väčšieho poškodenia.
Trenčianska Teplá
3,50 €
5 x sprievodca po českej prírode.
5 x sprievodca po českej prírode.
Predám 5 kníh o prírode ČR: Krkonoše a Podkrkonoší, Beskydy a Valašsko, Šumava, Český ráj a Podkrkonoší, České středohoří. Knižky sú vo veľmi peknom stave, len knižka Beskydy a Valašsko má lepený bok. Cena spolu.
Trnavá Hora
2 €
VYSOKÉ TATRY  -  MAPA.
VYSOKÉ TATRY - MAPA.
Predám krásnu starú mapu - Vysoké Tatry. Mapa je krásne delená - skladaná, je podlepená látkou - vynikajúca práca. Rozmer mapy je 91,5 x 71 cm, Merítko mapy je 1 : 40 000. Mapu zostavil generál vo výslužbe J. Mrázek. Vydáno péčí Klubu čsl. turistu. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Galanta
25 €
Predám mapy
Predám mapy
Predám zbierku máp z denníka Pravda cca. 35 ks.
Rimavská Sobota
15 €
Školský zemepisný atlas,Bedřich Šalamon, Kuchař K.
Školský zemepisný atlas,Bedřich Šalamon, Kuchař K.
Ponúkam na predaj - Školský zemepisný atlas- vydavateľstvo Ústredná správa geodézie a kartografie 1958 - Autor: Bedřich Šalamon, Karel Kuchař - 94 máp, mapiek a plánov na 37 listoch. - cena 5,5 eura + poštovné / váha 0,75 kg /
Levice
5,50 €
 kolektív autorov: Complete Atlas of the World
kolektív autorov: Complete Atlas of the World
popis: All maps in the "Complete Atlas of the World" enjoy a full double-page spread, with continents broken down into 330 carefully selected maps, including more than 100 city plans. Readers will also find a stimulating series of global thematic maps that explore Earth's place in the universe, its physical forms and processes, the living world, and the human condition. From Antarctica to Zambia, discover the Earth continent by continent with the "Complete Atlas of the World."autor/autori: kolektív autorovvydal: Dorling Kindersley, 2012číslo produktu: 10201881dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
29,99 €
bedeker Grécko
bedeker Grécko
Predám turistickú príručku, cena 4 e, odber osobný v BA Biely kríž, Patrónka, poštou po prevode peňazí + poštovné
Bratislava III - Nové Mesto
4 €
Veľký ilustrovaný atlas sveta a vesmíru, kol autor
Veľký ilustrovaný atlas sveta a vesmíru, kol autor
Ponúkam na predaj úplne nový - " Veľký ilustrovaný atlas sveta a vesmíru, kol. autorov", vydavateľstvo: Svojtka&Co., 256 strán, rozmery 274 x 344 mm, tvrdá väzba, váha knihy 2 kg, cena 25 euro + poštovné Kniha naučí deti aktívne študovať a a používať mapy, obsahuje množstvo ilustrácií. popis: Cestujeme za poznaním celým svetom a vesmírom. Na začiatku vás atlas oboznámi s mapami a ich správnym používaním, predvedie našu planétu ... Precestujte postupne všetky kontinenty zaradené do 7 častí. Pri každom kontinente nájdete veľkú podrobnú mapu so sprievodnými poznámkami. Stránky sú doplnené o svetové rekordy, politické mapy a pozoruhodnosti niektorých oblastí. Objasnite si aj najzaujímavejšie vesmírne javy a na viac než 100 ilustráciách spoznajte konštrukcie kozmických lodí, satelitov či raketoplánov... / kniha je úplne nová - dostali sme 2 rovnaké - pôvodná cena 38 euro/
Levice
25 €
Vreckový Atlas húb
Vreckový Atlas húb
Predám vreckový Atlas húb. S popisom a obrázkami. Nový bez poškodenia a opotrebovania. Cena: 4,50 eur + poštovné
Liptovský Mikuláš
4,50 €
Školský atlas sveta, Jozef Ščipák
Školský atlas sveta, Jozef Ščipák
Ponúkam na predaj - Školský atlas sveta, Jozef Ščipák- geograf - vydala Slovenská kartografia 1990, váha 0,9 kg, cena 4,5 eura + poštovné. - atlas je ako nový -
Levice
4,50 €
Mapa-európa
Mapa-európa
Predám mapu európa- obojstranná,k prílohe deníka SME Korzára,z roku-2010,v dobrom stave.
Košice II - Sídlisko KVP
1,50 €
Mapa-svet
Mapa-svet
Predám mapu-svet-všeobecnogeografická mapa,obojstranná,k prílohe k deníku SME Korzár,z roku-2010,v dobrom stave.
Košice II - Sídlisko KVP
1,50 €
Európa-auto atlas-mapy
Európa-auto atlas-mapy
Predám knihu Európa-auto atlas,v edícii-Slovenská kartografia,z roku-1992,v slovenskom jazyku,v dobrom stave.
Košice II - Sídlisko KVP
1,90 €
Stieracie mapa sveta
Stieracie mapa sveta
S neobyčajnú stieracie mapou v luxusnom bielo-zlatom prevedení budete mať vždy vyznačené navštívenej krajiny. Jednotlivé kontinenty na mape sú potiahnuté špeciálnou zlatou fóliou, ktorú jednoducho zotrite aj pomocou obyčajnej mince. Následne už stačí len postupne stierať jednotlivé navštívenej destinácie sveta. S touto originálnou mapou nikdy nestratíte prehľad v tom, ktoré krajiny ste už navštívili. Mapa je zabalená v tvrdom papierovom tubuse s potlačou starých cestovateľských máp. Stieracie mapu si môžete pripevniť na stenu, zarámovať alebo nechať v tubuse. Mapa má rozmer: 88 x 52 cm Rozmer tubusu: 54 x 5,5 cm
Mladá Boleslav
7,65 €
Predám  geografický atlas Slovenská Republika
Predám geografický atlas Slovenská Republika
úplne nový atlas Slovenska. Cena 4€ + poštovné. Toto vydanie obľúbeného atlasu obsahuje tieto nové mapy a prvky: - všeobecno-geografickú mapu SR, - mapu poľnohospodárstva, - mapu priemyslu s diagramom zamestnanosti v odvetviach hospodárstva v roku 2014 a s prehľadnou mapou priemyselných parkov, - nové mapy obyvateľstva (na základe výsledkov sčítania 2011): hustota, národnostné zloženie, náboženské vyznanie a celkový prírastok obyvateľstva v jednotlivých okresoch, - nové všeobecno-geografické mapy krajov so šiestimi diagramami, ktoré charakterizujú vekové zloženie obyvateľstva v dvoch časových horizontoch: v roku 2001 a 2011, podiel vidieckeho a mestského obyvateľstva, prirodzený pohyb a sťahovanie obyvateľstva v rokoch 2009 - 2013 a tiež diagram využitia zeme, - územno správne usporiadanie s prehľadnou tabuľkou o počte obyvateľov v jednotlivých krajoch, počtoch okresov a obcí (na základe výsledkov sčítania 2011), - nové prehľadné mapy prírodných a kultúrnych lokalít v Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, - aktualizované mapy ochrany prírody, živočíšstva, podnebia, cestovného ruchu a dopravnej siete, - aktualizovanú mapu SR v mierke 1: 375 000 s podrobným registrom sídiel nielen na Slovensku, ale aj v priľahlej časti okolitých štátov. Súčasťou atlasu sú aj odvetvové mapy: geologická stavba, geomorfologické celky, vodstvo, pôdy, lesy a i. Atlas je vhodnou učebnou pomôckou pre základné, ale aj stredné školy.
Vlčany
4 €
Predám školský geografický atlas sveta (R. Čeman)
Predám školský geografický atlas sveta (R. Čeman)
Atlas bol používaný len zriedka. Cena 5€ + poštovné. Obsahuje 73 máp + mapu časových pásiem a 308 fotografií.
Vlčany
5 €
Predám školský atlas sveta
Predám školský atlas sveta
Atlas je skoro ako nový, celý čas ležal na poličke Cena 9€ + poštovné.
Vlčany
9 €
Atlas sveta
Atlas sveta
Predám školský atras sveta Bol používaný ale nemá žiadne známky používania Pôvodná cena 12,70e
Ružomberok
6 €
Staršie turistické mapy
Staršie turistické mapy
Dobrý deň, Predám staršie turistické mapy: Slovenský raj : Súbor turistických máp. Slovenská kartografia Bratislava, 1971. (4 Eur); Roma : Centro Storico. (3 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene knihy je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
3 €
1 2 6