6 639 inzerátov
knihy - právo (občianske, pracovné, trestné...)
predám právnickú literatúru (medzinárodné právo súkromné, prednášky a texty z nového civilného procesu, pracovné právo, repetitórium civilného procesného práva, repetitórium pracovného práva, repetitórium trestného práva, trestné právo hmotné, občianske právo hmotné, úplné znenia atd.). cena dohodou zalezi od poctu kusov, foto - najnovsie vydania, k tomu starsie vydania gratis.
Bratislava
dohodou
Knihy-manazment, marketing, pravo, media, ekonomia
predam knihy - odborna literatura, cena dohodou zalezi od poctu kusov, uprednostnim osobny odber
Bratislava
dohodou
Dějiny Prahy II. - kolektiv autorů-kniha
Dějiny Prahy II. - kolektiv autorů Od sloučení pražských měst v roce 1784 do současnosti. Žánr: Literatura naučná, Historie Vydáno: 1998, Paseka Počet stran: 566 Vazba knihy: pevná / vázaná ISBN: 80-7185-143-4
Liptovský Mikuláš
11 €
Matematika 8
Predám učebnice z matematiky. Spolu aj jednotlivo. Všetky sú v dobrom a zachovalom stave. Pozrite si aj ďalšie moje inzeráty, nájdete tam podobné knihy. Deskriptivní geometrie I - Kadeřávek, Klíma, Kounovský Človek a matematika - R. Fischer, G. Malle Calculus infinitesimalis pars prima - P. Vopěnka Matematické programování - J. Janáček Štruktúrna analýza a rozmiestňovacie modely - J. Fecanin a kol. Elementárna štatistika - pre psychológov sociológov a pedagógov - F. Hillebrand Programovaná učebnice matematiky, Aritmetika a algebra - Z. Opava Učebnice matematické analysy II - Grebenča, Novoselov Matematické úlohy na prijímacie skúšky na vysoké školy - B. Parízek a kol. Matematika v úlohách II - Geometrie - O. Maška Príručka elementárnej matematiky - M. J. Vygodskij Stochastické modely v ekonomii - J. Walter Statistické metody analýzy a kontroly jakosti a spolehlivosti - Ja. B. Šor Metody operační analýzy I - A. Ter-Manuelianc Matematické metody v ekonomii - B. Korda O modernizácii školskej matematiky - J. Šedivý Modely rozhodovania v konfliktných situáciách a za neurčitosti - M. Chobot Numerační soustavy - M. Jelínek 33. ročník matematické olympiády - F. Zítek Matematické funkcie v škole a v praxi - Dubec, Hruškovič, Ondrejička Základy teorie systémů - J. Štach Sbírka příkladů z lineárního programování - L. Rychetník; J. Zelinka; V. Pelzbauerová Statistické metody v příkladech - L. Cyhelský, J. Zelinka Desať kapitol z numerických, grafických a iných metód - O. Strečko
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
DIGITÁLNA FOTOGRAFIA - Alex May, 2002
Predám knihu DIGITÁLNA FOTOGRAFIA od autora Alex May. Knihu vydalo Vydavateľstvo Slovart Bratislava v roku 2002. Formát 13 x 18 cm, 72 strán. Kniha je nová. Cena: 2 € + poštovné. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty, možno sa vám bude niečo hodiť.
Bratislava V - Petržalka
2 €
Moria a oceány
Predám knihu Moria a oceány- edícia Larousse Život v prírode-viacero autorov, vyd. Slovart 1995, 168 strán, väčší formát. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
4,50 €
Štart do športu
Predám knihu Štart do športu-V.G.Jakovlev, vyd. Šport 1972, 100 strán. Hravé cvičenia, športová príprava na lúke, vo vode, na snehu, v tábore, v škole, na dvore, doma.
Bratislava
2,50 €
Ako zvíťaziť bez boja-Josef Kirschner
Predám knihu Ako zvíťaziť bez boja-Josef Kirschner, vyd. Ottovo nakladatelství 2008, 216 strán, v slovenčine. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
3 €
Päť rokov futbalu /Fakty a názory/-Igor Mráz
Predám knihu Päť rokov futbalu /Fakty a názory/-Igor Mráz, vyd. Slovenský futbalový zväz 1998, 256 strán. Kniha je vo výbornom stave. Kniha nadväzuje na tradíciu vydávania futbalových ročeniek. Tentoraz pri zachytení faktov z rokov 1993-1998 je publikácia obohatená o názory a komentáre. Priaznivci futbalu nájdu v päťročenke okrem výsledkov, hodnotenia I. a II. ligy, komentáre k účinkovaniu jednotlivých mužstiev vo všetkých ročníkoch, pohľady na medzinárodné poháre, Slovenský i Matičný Pribinov pohár aj na rôzne ankety pod patronátom SFZ, ako súťaž Futbalista rok, Jedenástka roka, o najlepšieho strelca, rozhodcu atď. Všetko je doložené štatistikou, výsledkami, menami hráčov, počtom štartov, gólov a ďalšími údajmi. Kniha je obohatená fotografiami a kresbami.
Bratislava
4 €
Texas Hold´em Poker
Predám knihu Texas Hold´em Poker-Průvodce začínajícího hráče-Jan Pokorný, vyd. Computer Press 2010, 176 strán, v češtine. Tato přehledná publikace vás provede vzrušujícím světem Texas Hold´em Pokeru a pomůže vám stát se lepším hráčem než vaši soupeři. Naučíte se pravidla a získáte základní předpoklady pro ziskovou hru, osvojíte si zásady bankroll managementu a seznámíte se s pojmy jako Pot Odds či Pot Outs. Dozvíte se i cenné informace o technikách, které používají zkušení pokeroví hráči, uplatníte psychologické zbraně při blufování a poznáte herní strategie pro konkrétní typy turnajů. V knize rovněž naleznete profily nejlepších hráčů světa, hodnocení největších online heren a výčet českých pokerových klubů.
Bratislava
2 €
Kniha Hysterze nezaměstnanosti v ČR
Predám knihu za poštovné: Hysterze nezaměstnanosti v ČR, 2010 Daniel Němec Predám za poštovné na dobierku
Žilina
dohodou
Kniha Trh práce
Predám knihu za poštovné: Trh práce, pracovní migrace a politika zaměstnanosti ČR po roce 2011, Pavel Kaczor. Cena na dobierku za poštovné !
Žilina
dohodou
Solovjov - Filosofické základy komplexního vědení
Nová kniha, nečítaná. Píšte mail, ČÍSLO JE VYMYSLENÉ.
Košice
6 €
Fyzika 4
Predám učebnice a knihy z fyziky. Spolu aj jednotlivé knihy. Sú v peknom a zachovalom stave. Pozrite si aj ďalšie moje inzeráty, nájdete tam podobné knihy. Základy fyziky - Hajko, Daniel-Szabó Fyzika v príkladoch, piate vydanie - Hajko a kol. Fyzika I a II piate vydanie - D. Ilkovič Úvod do moderní fyziky - A. Beiser Teoretická mechanika - V. Obetková a kol. Úvod do kvantovej mechaniky - Pišút, Gomolčák, Černý Fyzika - J. Krempaský Mechanika - J. Kvasnica Úvod do fyziky pevných látek - Ch. Kittel Všeobecná fyzika 2 - Elektrina a magnetizmus - P. Čičmanec Všeobecná fyzika 3 - Optika - A. Štrba Povaha prostoru a času - Hawking, Penrose Základy astronomie a astrofyziky - V. Vanýsek Fyzika netradične mechanika - I. Baník, R. Baník, J. Zámečník Fyzika v experimentoch - V. Hajko a kol. Atomy, jádra, částice - Úlehla, Suk, Trka Elektřina a magnetismus - Fuka, Havelka
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Gitarová kniha akordov
Predám užitočnú knihu akordov. Nová, nepoužitá.
Krakovany
3 €
Štepenie, očkovanie a preštepovanie drevín
Ponúkam na predaj zachovalú knihu : Štepenie, očkovanie a preštepovanie drevín, autor: Štefan Chlebík, vydalo yydavateľstvo : Príroda v roku 1975, Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 371 + 4 strany farebnej prílohy. Vydanie prvé . Jej rozmery sú šírka 17 cm, výška 24,5 cm a hrúbka 2,3 cm. Kniha má znečistený obal inak poškodená nie je.
Námestovo
50 €
Genetika
Predám knihu Genetika od autorov D. Peter Snustad a Michael J. Simmons - 1.vydanie - 2009. Je úplne ako nová, takmer vôbec nepoužívaná. Kniha je v českom jazyku. Cena - 50 eur + poštovné.
Žilina
50 €
Ilustrovaný Sprievodca Biotopmi
Ponúkam na predaj:" Ilustrovaný Sprievodca Biotopmi - veľká Ilustrovaná brožúra o biotopoch", ilustrácie Juliana Hamajdáková, počet strán 74, váha publikácie 0,7 kg , cena 4,5 eura + poštovné.
Levice
4,50 €
Domáci lekár v otázkach a odpovediach
Ponúkam na predaj novú knihu - ešte je zabalená vo fólii - dostali sme dve rovnaké Kniha " Domáci lekár v otázkach a odpovediach" ponúka lekársky overené odpovede na vyše 1000 medicínskych otázok a vďaka týmto informáciam budete mať svoje zdravie pod kontrolou...., cena 14 euro + poštovné / pôvodná cena 36 euro / Praktická príručka o príznakoch, kúrach, liečbach, potravinách, doplnkoch a vyšetreniach. Kniha je rozdelená na 5 častí: Prvá časť: Váš celkový zdravotný stav Druhá časť: Lieky a doplnky Tretia časť: Bežné zdravotné problémy Štvrtá časť: Lekárske vyšetrenia Piata časť: Prvá pomoc
Levice
dohodou
Budatínsky hrad
Ponúkam na predaj publikáciu:" Budatínsky hrad, zostavil: Mgr. Michal Jurecký", cena 3 eurá + poštovné. Vydalo Považské múzeum v Žiline, 2016,68 strán, farebné fotografie, slovenské a anglické texty, grafický dizajn: Milo Fabian, Autori fotografií: Michal Pišný, Anna Kucharčíková Katalóg. Prevedie návštevníka expozíciou v Budatínskom hrade (drotárstvo, dejiny Žiliny, historický nábytok, historické mapy, obrazy a hodiny), ako aj celým areálom s parkom a kaplnkou. V úvode nechýba stručná história hradu, gro publikácie sú však kvalitné fotografické zábery zachytávajúce interiér a exteriér hradu, ako aj detailné zábery na vystavené exponáty.
Levice
3 €
1 2 332