6 680 inzerátov
Dějiny Prahy II. - kolektiv autorů-kniha
Dějiny Prahy II. - kolektiv autorů Od sloučení pražských měst v roce 1784 do současnosti. Žánr: Literatura naučná, Historie Vydáno: 1998, Paseka Počet stran: 566 Vazba knihy: pevná / vázaná ISBN: 80-7185-143-4
Liptovský Mikuláš
11 €
knihy - právo (občianske, pracovné, trestné...)
predám právnickú literatúru (medzinárodné právo súkromné, prednášky a texty z nového civilného procesu, pracovné právo, repetitórium civilného procesného práva, repetitórium pracovného práva, repetitórium trestného práva, trestné právo hmotné, občianske právo hmotné, úplné znenia atd.). cena dohodou zalezi od poctu kusov, foto - najnovsie vydania, k tomu starsie vydania gratis.
Bratislava
dohodou
Knihy-manazment, marketing, pravo, media, ekonomia
predam knihy - odborna literatura, cena dohodou zalezi od poctu kusov, uprednostnim osobny odber
Bratislava
dohodou
Kybal, Jan: Unsere Gewürze und Küchenkräuter
autor/autori: Kybal, Jan; Kaplická, Jiřinavydal: Lingen, 1981číslo produktu: 10200489dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Kundera, Milan: The Art of the Novel
autor/autori: Kundera, Milanvydal: Harper Perennial, 1993číslo produktu: 10200484dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Joyeux, Henri: Sme zaľúbení
Sexuálna výchova pre 15-20 ročnýchautor/autori: Joyeux, Henrivydal: Mladé letá, 1997číslo produktu: 10200475dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
Zeig, Jeffrey K.: Výukový seminář s Miltonem H. Ericksonem
Netradiční hypnoterapieautor/autori: Zeig, Jeffrey K.vydal: Emitos, 2010číslo produktu: 10200466dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
15,99 €
Vilímek, Tomáš: Všichni komunisté do uren!
Volby v Československu v letech 1971-1989 jako společenský, politický a státněbezpečnostní fenoménautor/autori: Vilímek, Tomášvydal: Ústav pro hudobné dě, 2016číslo produktu: 10200462dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
6,99 €
Meredithová, Sheena: Ako predísť infarktu
a cievnym mozgovým príhodámautor/autori: Meredithová, Sheenavydal: Reader&#039, 2011číslo produktu: 10193981dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
14,99 €
Dobiáš, Ján: Psychiatrie
Učebnice pro lékařské fakultyautor/autori: Dobiáš, Ján; kolektív autorovvydal: Avicenum, 1984číslo produktu: 10016124dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
Pittich, Eduard: Astronomická terminológia
autor/autori: Pittich, Eduard; Rušin, Vojtech; kolektív autorovvydal: Slovenská astronomic, 1998číslo produktu: 10008294dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
6,99 €
knihy
Základy účtovníctva. Vydanie 2017. 6€ Matematika- J.Fecenko, Ľ. Pinda 7,-. Matematika-Funkcia 2 a viac premenných Integrálny počet- 4,- Matematika- Funkcia jednej premennej Diferenciálny počet funkcie jednej premennej 4,-. účtovníctvo Praktikum 7€. Matematika- Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na vysoké školy Jindra Petáková 9€ Ekonomické minimum Vieroslava Holková 5€ Poštovné a balné 1,- prípadne osobný odber Bratislava/Levice.
Hronské Kľačany
dohodou
Gramatiky a jazyky - Molnár, Češka
Predám knihu: Gramatiky a jazyky, Molnár, Češka, Melichar, Alfa (1987). Kniha má 192 strán a je vo výbornom stave. Uprednostním osobný odber v Bratislave, prípadne je knihy možné poslať aj ako balík. Vážnemu záujemcovi poskytnem podrobnejšie informácie aj fotografie kníh. Odpovede prosím píšte cez kontaktný formulár. Vyžiadajte si kompletnú ponuku odbornej literatúry! (Matematika, fyzika, chémia, astronómia, biológia …).
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Základy strojnictví - Boháček
Predám knihy zo strojníctva: Základy strojnictví, F. Boháček a kol., SNTL (1989), 464 strán, Motory, J. Budlovský, SNTL (1967), 172 strán a Spalovací turbíny, M. Kousal, SNTL (1980), druhé vydanie, 624 strán. Knihy sú vo výbornom stave. Uprednostním osobný odber v Bratislave, prípadne je knihy možné poslať aj ako balík. Vážnemu záujemcovi poskytnem podrobnejšie informácie aj fotografie kníh. Odpovede prosím píšte cez kontaktný formulár. Vyžiadajte si kompletnú ponuku odbornej literatúry! (Matematika, fyzika, chémia, astronómia, biológia …).
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
PuncovnéÍ značky AU, AG, PT.
Predám fantastickú brožúru - PUNCOVNÍ ZNAČKY AU, AG, PT. ZLATO, STRIEBRO, PLATINA - o to sa jedná. Pre zberateľov zlatých , strieborných a platinových veci, ale aj pre zberateľov a zaujímajúcich sa o všetko. - Rakúsko - Uhorsko - československo, Slovensko, Protektorát Čechy - Morava - Maďarsko, Polsko , SSSR, Rakúsko, Švajčiarsko atď. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Galanta
5,90 €
Zdravie z božej lekárne
Ponúkam na predaj zachovalú nepoškodenú knihu : Zdravie z božej lekárne, autor : Maria Trebenová, vydalo vydavateľstvo : Ikar v roku 1997 , Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 94 strán . Jej rozmery sú šírka 21 cm, výška 29.5 cm a hrúbka 0,7 cm.
Námestovo
12 €
Praha ve fotografii-Karel Plicka
Predám knihu Praha ve fotografii-Karel Plicka, vyd. Orbis Praha 1956, 224 strán, väčší formát. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
17 €
Vyrastal som v brazílskej Bratislave
Predám knihu Vyrastal som v brazílskej Bratislave-Spomienky slovenského emigranta-Ján Čičmanec, vyd. Matica slovenská 2012, 300 strán. V Programovom kalendári Matice slovenskej vydanom z príležitosti Svetového roku Slovákov (17. 7. 1997 – 19. 9. 1998) je uvedené, že v Brazílii žije asi 5 000 Slovákov. Jeden z nich sa podujal napísať svoje celoživotné spomienky – pamäti. Neopisuje len svoj životný príbeh, ale zároveň sa stáva dokumentaristom a odhaľuje anabázu Slovákov – emigrantov, ktorí pre veľkú biedu opustili svoju vlasť a v ďalekej Brazílii sa pustili do boja s pralesom. Predovšetkým však treba pripomenúť, že pisateľova znalosť slovenčiny vzbudzuje obdiv i úctu, pretože do Brazílie sa dostal ako tri a polročný a nikdy nechodil do školy s vyučovacím jazykom slovenským. V Brazílii bola založená kolónia-osada menom Bratislava. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
6 €
Adolf Hitler - Mein Kampf
- stav novej knihy - slovensky jazyk - rok vydania 2000 - CENU PONUKNITE ak som nedostupny na telefonnom cisle, kontaktujte ma, prosim, mailom pozri aj ostatne moje inzeraty oosobne BRATISLAVA, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo alebo dobierka (len po uhrade postovneho vopred - podla platneho cennika Slovenskej posty) alebo platba celej sumy na ucet (postovne len 1 €)
Bratislava III - Nové Mesto
ponúknite
Život s bylinkami
pestovanie, použitie, recepty
Bratislava V - Petržalka
18 €
1 2 334