4 276 inzerátov
PREDÁM KNIHY ---- 1 KUS ZA 1 EURO !
Predám knihy ---- 1 KUS ZA 1 EURO ! Pri kúpe 2 kníh, dostanete 3. knihu podľa vlastného výberu ZADARMO :) Knihy sú v dobrom stave. 1. Dorothy Woodová - Kúzlime so sklenenými korálikmi 2. C. Kaila Westermanová - Gélové sviečky - 40 tvorivých nápadov 3. Práca na doma - 165 strán 4. 300 mien (staráme sa o bábätko) - 100 strán 5. Tesnou bránou 2014, 2015 (mám 2 ks), 2016 6. Miloš Klátik - Zamyslenia na každý deň v cirkevnom roku 2013-2014 - 368 strán Prosím záujemcov kontaktovať ma na mail. Prosím pozrite si aj ďalšie moje inzeráty. Ďakujem
Vranov nad Topľou
dohodou
Millennium -Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti
Predám novú, ani raz neprečítanú knihu- Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti.Kniha bola pôvodne darčekom, avšak dotyčná osoba už takú istú má. Cena 10e + poštovné, príp. osobný odber Trnava, Bratislava, Senica
Trnava
10 €
Dejiny ženy
Darujem vyradené z knižnice: Neumann: Dejiny ženy 1, 2 a 4. osobný odber v BA Biely kríž
Bratislava III - Nové Mesto
zadarmo
Predam knihy
Ch. Bronteová Vilette 1,2 spolu za 3E, J. Benzoni Americanka v Parizi 2E, Mladomanzelka 2E, Mandžuská princezná 2E, R. Hamilton Egypt za 8E.
Bratislava IV - Dúbravka
dohodou
Prvá pomoc v domácnosti pri náhlych ochoreniach...
Nálezový stav - " Prvá pomoc v domácnosti pri náhlych ochoreniach, bezvedomí, nebezpečenstve smrti udusením, otravách, rôznych úrazoch a pod., Oppl Karol", Praha, U zlatého hada , 1930, 112 strán, zostavil K. Novák, B. Rakušan. Cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
Urob si tlačiarničky, Dašková Kveta
Ponúkam na predaj knihu:" Urob si tlačiarničky, Dašková Kveta", Mladé letá,Bratislava 1985 - 1. vydanie, počet strán 90, ilustrácie - farebné a čiernobiele ilustrácie, ilustrácie - farebné a čiernobiele ilustrácie, cena 2,5 eura + poštovné.
Levice
2,50 €
Na predaj knižky
Predám knižky cena od 5-9€ Banánové rybičky a s Koňom v tvári darujem za platbu poštovného.
Nitra
dohodou
Set - Nápadité poďakovanie
Vytvorte si 20 ďakovných kartičiek, 20 štítkov a 7 darčekových mini škatuliek! Vytrhnite, poskladajte a vytvorte si vlastnú darčekovú škatuľku a ozdobte ju niektorou z vyše 200 nálepiek!
Čadca
7 €
4. vydanie otázok na prijímacie skúšky SZU
Ponúkam najnovšie 4. vydanie otázok z chémie a biológie aj s odpoveďami na prijímacie skúšky na SZU v pdf forme.
Žilina
10 €
1942 - pre zberateľa - Mladí stroskotanci - R. M.
Ponúkam na predaj knihu:" R. M. Ballantyne: Mladí stroskotanci - ilustrácie František Kudláč - preložil Alexander Duba", vyda, l Ján Horáček 1942 Bratislava - Turčiansky sv. Martin, počet strán 85, formát: 170x230, cena 2,5 eura + poštovné. - kniha má venovanie - je veľmi zachovalá -
Levice
2,50 €
Striháme a šijeme pre deti , Rózsa Katalin
Ponúkam na predaj:" Striháme a šijeme pre deti , Rózsa Katalin ," Alfa, Bratislava 1979, formát - 170x241, čiernobiele a farebné ilustrácie, počet strán 199. cena 3.5 eura + poštovné. - kniha je ako nová -
Levice
3,50 €
Výber z diela, Július Fučík
Ponúkam na predaj knihu:" Výber z diela, Július Fučík", vydaveteľstvo Smena 1952, počet strán 351, váha knihy 0,6 kg, cena 2 eurá + poštovné. Kniha nemá vonkajší papierový obal.
Levice
2 €
Budatínsky hrad
Ponúkam na predaj publikáciu:" Budatínsky hrad, zostavil: Mgr. Michal Jurecký", cena 3 eurá + poštovné. Vydalo Považské múzeum v Žiline, 2016,68 strán, farebné fotografie, slovenské a anglické texty, grafický dizajn: Milo Fabian, Autori fotografií: Michal Pišný, Anna Kucharčíková Katalóg. Prevedie návštevníka expozíciou v Budatínskom hrade (drotárstvo, dejiny Žiliny, historický nábytok, historické mapy, obrazy a hodiny), ako aj celým areálom s parkom a kaplnkou. V úvode nechýba stručná história hradu, gro publikácie sú však kvalitné fotografické zábery zachytávajúce interiér a exteriér hradu, ako aj detailné zábery na vystavené exponáty.
Levice
3 €
Gaudeamus igitur alebo Sladký život študentský
Ponúkam na predaj knihu:" Gaudeamus igitur alebo Sladký život študentský - Zúbek Ľudo." Mladé letá 1986, počet strán 108, cena 3 eurá + poštovné. Venované 500. Výročiu založenia Academie Istropolitany - kniha je ako nová - Kniha Gaudeamus igitur alebo Sladký život študentský je snímkou jednej kultúrnohistorickej inštitúcie, po mnohých stránkach takmer úplne zabudnutej. Podľa dokladov, ktoré sa zachovali o Academii Istropolitane, žiaľbohu len v skúpej miere, nám porozpráva o jej zakladateľoch, kancelároch a profesoroch. A život veselý i trpký, život študentský pred stovkami rokov vykreslí denník, čerpajúci z prameňov o živote na stredovekých univerzitách a z histórie mesta Bratislavy.
Levice
3 €
Vojna sahibov, Kipling Rudyard
Ponúkam na predaj knihu:" Vojna sahibov, Kipling Rudyard ", vydavateľ: SPKK 1989, počet strán 147, cena 2 eurá + poštovné. / kniha je ako nová / Ako dobrý znalec indických pomerov autor pôsobivo evokuje atmosféru ďalekých krajov a stvárňuje plnokrvné postavy anglických vojakov, námorníkov, obchodníkov, úradníkov, a ich rodín v kontakte s mentalitou a charakterom domorodého obyvateľstva...
Levice
2 €
Pozdrav z Prahy ( Výber poviedok )
Ponúkam na predaj :" Pozdrav z Prahy ( Výber poviedok )", Mladé letá 1982, počet strán 132, cena 1,5 eura + poštovné. / kniha je ako nová. Preložila Lima Rampáková. Ukážky z ilustračnej tvorby českých výtvarníkov vybral Oto Lupták. Výber zostavil, doslov a medailóniky autorov napísal Dr.Zdeněk Karel Slabý.
Levice
1,50 €
rôzne knihy zachovalé od 0,50centov po 3eur rôzne
rôzne knihy zachovalé od 0,50centov po 3eur rôzne knihy zachovalé
Košice
1 €
Zoner Photo studio 11 Pavel Kristián
Predám knihu Zoner Photo studio 11 od Pavla Kristiána s kolektívom. CENA JE DOHODOU. resp. Ponúknite.
Humenné
dohodou
predám knihy
1. Dana Gundersová Kuchyňa bez odpadu 2. Andrea Richardson Minimalistický domov
Nitrianske Pravno
dohodou
Nemčina v obchodnom styku
Predám knihu Nemčina v obchodnom styku v novom stave cena dohodou
Humenné
dohodou
1 2 214