4 393 inzerátov
Joga anatomia
Jóga - anatómie za 8€ + pošta/osobný odber TO,NR. Nová kniha v top stave.
Topoľčany
8 €
Ivica Rybárová - Chlap na raňajky
Ivica Rybárová - Chlap na raňajky, úplne nová. Osobný odber v BA alebo možnosť poslať poštou (+ poštovné).
Bratislava
4 €
Monika Eva Urbaniková
Predám knihu od autora Eva Urbaniková z edície Medzi nami.
Humenné
dohodou
Přátelé, milenci a jiné nerozvážnosti
Přátelé, milenci a jiné nerozvážnosti - Fiona Neillová Kniha je úplne nová. Osobný odber v BA alebo možnosť poslať poštou (+ poštovné).
Bratislava
4 €
Kniha Kresba
Dobrý deň, ponúkam na predaj knihu Kresba v pdf formáte pekne preskenovanú a spracovanú. Pekný deň
Košice IV - Juh
4 €
Zakázaná rétorika - 30 manipulatívnych techník
Gloria Beck - Zakázaná rétorika - 30 manipulatívnych techník Osobný odber v BA alebo možnosť poslať poštou (+ poštovné)
Bratislava
8 €
Knihy na predaj (Platí do zmazania)
Knihy sú v peknom stave, pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať. - CORE Tréning (knihá je len prelistovaná ako nová) 12 eur - Dave Urlich - Mistrovské řízení lidských zdroju. 7 eur - Pán prsteňov I. Spoločenstvo prsteňa - ilustrovaná verzia 8 eur Knihy Sociálna práca 5 eur/kus - Karel Nešpor - Návykové chování a závislosti. - Andrej Mátel - Etika Sociálnej práce - v tejto knihe je text na niektorých stranách pociarkovaný ceruzkou. - Andrej Mátel, Milan Schavel - Aplikovaná Sociálna patológia v sociálnej práci. - Trocha horší stav, niektoré strany sú uvoľnené ale je to výrobná vada mám to od kúpy. Ale strany by nemali chýbať žiadne. - Zlata Ondrušová - Základy sociálnej práce Na SMS neodpovedám.
Bratislava V - Petržalka
5 €
Ilustrovaná biografia U2
Predám knihu Ilustrovaná biografia U2 výborný stav.
Humenné
dohodou
KNIHY
----------------------------------------SLOVENSKÁ LITERATÚRA PRE DETI A MLÁDEŽ------------------------------------------- CENA: 6€ aj s poštou, v prípade platby vopred na účet cena 4€. OBSAH: Slovenská literatúra pre deti a mládež v deväťdesiatych rokoch a na začiatku milénia. Autorská rozprávka -Nonsensovo-parodizujúca rozprávka -Animovaná a biologická rozprávka -Symbolická rozprávka ,,Čítanková, literatúra" Povesť Próza -Dievčenská próza -Príbehy zo súčasnej reality -Detektívna próza -Dobrodružný cestopis -Historickodobrodružná próza -Vedecká fantastika -Fantasy -Literatúra faktu Poézia pre deti a mládež -Imaginatívny typ poézie s tendenciou k nonsensu hravosti -Rustinálno-folklórna poézia ........................................... .......................................... .......................................... ..................................................................... ------------------------------------------Próza od Antona Laučeka - OPUŠŤÁK ------------------------------------------------------ Predám túto knihu (žáner próza) od Antona Laučeka - s názvom OPUŠŤÁK. OBSAH: 1. OPUŠŤÁK 2. POCIT NEJASNÉHO VIDENIA 3. VENCO 4. ŽOFA CENA: 6€ aj s poštovným a balným, v prípade platby vopred na účet cena 4€.
Žilina
4 €
Denník princeznej
Predám 1x čítanú knihu Denník princeznej. Cena: 3,- eur+pošt.cena obyč.listu
Ruskov
3 €
Nová zmluva, Medzinárodný zväz Gideonovcov
Ponúkam na predaj:" Nová zmluva ", Medzinárodný zväz Gideonovcov, Bratilava, cena 3 eurá + poštovné. - v slovenskom, nemeckom a anglickom jazyku - Evanjelium Matúša, Marka, Lukáša a Jána. Prvé štyri knihy Nového zákona sa nazývajú evanjeliá, ktoré sú radostnou zvesťou o Ježišovi Kristovi. V evanjeliách je opísaný jeho život, učenie, smrť i vzkriesenie. Ďalej kniha obsahuje vyučujúce knihy a Prorockú knihu......aj v nemčine a angličtine
Levice
3 €
Odvrhnutá - dve cesty - jeden život, Šulková Jana
Ponúkam na predaj novú knihu:" Odvrhnutá - dve cesty - jeden život, Šulková Jana", vydavateľstvo Motýľ 2015, počet strán 272, cena 3 eurá + poštovné. Kedysi dávno som si želala stratiť sa z povrchu Zeme. Odísť niekam, kde ma nik nepozná, a začať odznovu." Emily netušila, že sa jej želanie splní. Jedného dňa sa však preberie v nemocnici a nemá nič. Rodinu, priateľov a celú jej minulosť pohltila amnézia. Ujme sa jej evanjelický kňaz s manželkou a ponúknu jej nový život. Hoci Emily chce začať od nuly a zabudnúť, že kdesi existuje jej skutočná rodina, osud jej to nechce dovoliť. "V duši mám obrovský zmätok. Cítim bolesť a hnev, ktoré mi ako žalúdočná kyselina vyvierajú v hrdle, nútia ma správať sa iniciatívnejšie a sebavedomejšie. Ten hnev a zlosť ma burcujú. Na druhej strane ma však máta smútok a pocit odvrhnutia." Najnovší román Jany Šulkovej vás vtiahne do hudobného prostredia. Rodinné napätie a tajomstvá, ktoré sa postupne vynárajú z hlbín minulosti, vás nenechajú chladnými. Odvrhnutá je životný príbeh dievčaťa, ktoré po strate pamäti odhaľuje svoju minulosť a jazvy na duši spôsobené blízkym človekom. Tie ju doviedli do ťažkej situácie, keď musí voliť medzi dvomi životmi. Náročnú voľbu navyše sťažuje láska, ktorá sa jej pripletie do cesty. Emily sa musí rozhodnúť, či odpustiť, alebo nie. Pretože odpustiť je často ťažšie, ako zabudnúť...
Levice
3 €
Milenec, Marika Studeničová
Ponúkam na predaj skvelý román:" Milenec, Marika Studeničová", Ikar, 2012, edícia Príbehy z kabelky, rozmer 105×170 mm, počet stránok 192, brožovaná väzba, cena 2,5 eura + poštovné. Najnovšia próza Mariky Studeničovej pôsobí natoľko autenticky, že ako sama so smiechom hovorí, už teraz sa červená pri stretnutí so svojimi čitateľkami. Novinárka Saša sa počas interview zoznámi s Róbertom Horským, manželom známej moderátorky erotickej relácie. Úspešný podnikateľ nezostáva nič dlžný svojej povesti donchuana a urputne sa snaží čerstvo rozvedenú štyridsiatničku očariť. Saša sa odrazu nevyzná sama v sebe – napriek zásadám a istému konzervativizmu zisťuje, že Róbert jej nie je ľahostajný. Podľahne šarmantnému zvodcovi? Takýto románik nevyhnutne zaváňa škandálom. Lenže – aj zrelá žena má právo na lásku. A aj na omyly. - kniha bola raz prečítaná -
Levice
2,50 €
Dejiny literatúry slovenskej I.-II., Krčméry
Ponúkam na predaj dve knihy :" Dejiny literatúry slovenskej I.-II., Krčméry Štefan", Tatran,Bratislava (1976) - 1. vydanie- edícia - Okno 15. , váha spolu 0,95 kg, počet strán 1. diel - 329, 2. diel - 419, cena spolu 3,5 eura + poštovné.
Levice
1,50 €
Kvapka krvi - zdravotno - výchovná hra
Ponúkam na predaj:" Kvapka krvi - zdravotno - výchovná hra k problematike darovania, Oľga Szalmová", cena 1.5 eura + poštovné.
Levice
1,50 €
Patočka, Luboš: Zdraví a dlouhý život
Strom životaautor/autori: Patočka, Lubošvydal: Luboš Patočka, 2005číslo produktu: 10201362dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
kolektív autorov: Portugalčina
so slovníkom a gramatikoupopis: Táto príručka vám umožní pohotovo sa dorozumieť v bežných aj v núdzových situáciách na cestách a pri komunikácii s cudzincami, a to aj vtedy, ak ste v jazyku úplný začiatočník. autor/autori: kolektív autorovvydal: Lingea, 2010číslo produktu: 10201361dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,49 €
Babnič, Vladimír: Hovory so sebou nielen o sebe
autor/autori: Babnič, Vladimírvydal: Prima art, 2009číslo produktu: 10201359dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,49 €
McKenna, Terence: Návrat archaismu
autor/autori: McKenna, Terencevydal: DharmaGaia, 1998číslo produktu: 10201352dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
Mináč, Vladimír: Rozhovory na diaľku s Vladimírom Mináčom
autor/autori: Mináč, Vladimírvydal: Print-Servis, 1997číslo produktu: 10201349dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
1 2 220