Ostatné knihy

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Ostatné knihy

Stephen King Pán Mercedes a Žiarenie
Predám čisto nové knihy, žiadna chyba. Vhodné aj ako darček. Cena v obchode cca 15 eur jedna kniha. Predám jednu za 10. V prípade záujmu o obe predám za 15 spolu.
Strekov
dohodou
Predám
Predám knihy pre študentov pôrodnej asistencie. Na cene sa vieme dohodnúť. V prípade záujmu kontaktovať cez email alebo sms.
Spišský Hrušov
1 €
David Copperfield - Za hranicemi fantazie.
Predám knihu David Copperfield - Za hranicemi fantazie. Rok 1998, kniha má 452 strán, Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
2 €
Da Vinciho kód - Čo stojí za Strateným symbolom?
Predám novú knihu Čo stojí za Strateným symbolom - Neautorizovaný sprievodca bestsellerom Dana Browna - Tim Collins. Veľmi pekný stav. Je to doplnok ku knihe Da Vinciho kód, Šifra Majstra Leonarda.
Trnavá Hora
3 €
Cesta na Berlín - Vladimír Semjonovič Antonov.
Predám knihu Cesta na Berlín - Vladimír Semjonovič Antonov. Pekný stav.
Trnavá Hora
3 €
Byli jsme v bitvě o Anglii - Alexander Hess.
Predám knihu Byli jsme v bitvě o Anglii - Alexander Hess. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
3 €
Byl jsem hlasatelem špatných zpráv - M.Kučera.
Predám knihu Byl jsem hlasatelem špatných zpráv - M.Kučera. Veľmi pekný stav, 1993, 159 strán, kde autor píše o 14 kriminálnych prípadoch, ktoré v ňom zanechali stopu.
Trnavá Hora
1 €
rôzne knihy
rôzne knihy od 0,50 centov do 2eur ks na dobierku neposielam len osobne
Košice
1 €
Dejiny umenia, Thiry Karol
Ponúkam na predaj knihu:" Dejiny umenia, Thiry Karol ", SPN 1981 - 1. vydanie, počet strán 240, formát 145x245, ilustrácie Rosmány Karol, cena 2,5 eura + poštovné. - pre SOU a SŠ pre pracujúcich - - Kniha je stručným prehľadom dejín architektúry, výtvarného umenia a úžitkovej tvorby od najstarších čias až po súčasnosť, rozoberá charakteristické znaky jednotlivých etáp umenia...
Levice
2,50 €
Sobrané Diela Svetozára Hurbana Vajanského Sväzok
Ponúkam na predaj knihu:" Sobrané Diela Svetozára Hurbana Vajanského Sväzok XII. ", Sobrané Diela Svetozára Hurbana Vajanského, 1932, počet strán 332. Cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
Dievča s mačacím menom
Knižka len raz čítaná Viac o knihe Sašu pri skúške šiat v kamarátkinom módnom butiku vyvedie z miery muž, ktorý sa na ňu pozerá cez výklad. Keď ju Alex osloví, Saša, uchvátená jeho šarmom, sa tvári, že je majiteľkou obchodu, a vymyslí si aj falošné meno, aby mu nemusela povedať, že žije iba v malom domčeku so sestrou a s malým Miškom. Alex ju pozve na rande, no Saša dlho netuší, že ani on nie je bez tajomstiev. Román je o tom, kedy sa vo vzťahu stáva z rozblázneného dievčaťa skutočná žena. O tom, či máme dávať druhé šance chlapovi, ktorý nás už raz sklamal... O tom, že peniaze nie sú zárukou šťastia, i o tom, že každou partnerskou turbulenciou dospievame a objavujeme nové línie lásky. + poštovné
Bratislava
3 €
PREDAM LACNO ROZNE KNIHY
PREDAM LACNO ROZNE KNIHY OD 1 EURA
Košice IV - Nad jazerom
1 €
Kniha : Die Olympische Spiele 1972 Munchen-Sapporo
Predám velmi zachovalú knihu v nemčine : Die Olympische Spiele 1972 Munchen - Kiel - Sapporo. Kniha podrobne popisuje priebeh XX. Olimpijských hier, uskutočnené v Mníchove, Augsburgu a Kieli. Aj s priebehom tragédie s Izraelskými rukojemníkmi z 5. a 6.9.72. V knihe sú aj výsledky XI. Olympijských zimných hier v Sappore. Kniha bola spracovaná Werner Schneidera a spolupracovníkov. Cena 10e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, alebo pri dobierke úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
10 €
Boží pěst - Frederick Forsyth.
Predám knihu Boží pěst - Frederick Forsyth. Veľmi zachovalá.
Trnavá Hora
2 €
Atentáty, které měly změnit svět - V.P.Borovička.
Darujem k nákupu knihu Atentáty, které měly změnit svět - V.P.Borovička.
Trnavá Hora
zadarmo
KOLESÁ - Artur Hailey, 1974
Predám knihu KOLESÁ od autora Artur Hailey. Knihu vydalo vydavateľstvo Slovenský spisovateľ Bratislava v roku 1974. Cena: 2 € + poštovné. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty, možno sa vám bude niečo hodiť.
Bratislava V - Petržalka
2 €
Titanus
Titanus Autor: Eberhardt del Antonio Vydavateľstvo: Sväzu Slovenských spisovateľov v Bratislave Počet strán: 300 Rok vydania: 1962 Väzba: pevná väzba Váha: 328g Jazyk: slovenský Kniha je bez papierového prebalu, tak ako vidíte na foto. Cena: 1,- € + pošta Mám v ponuke knihy rôznych žánrov.
Trenčín
1 €
3 knihy o športe.
Predám sadu troch kníh so športovou tématikou: 1.Velcí bílí muži - František Kreuz, Stanislav Chvátal, 2.Sport královen - Dick Francis, 3.Zbytečná smrt Toma Simpsona - Klaus Ullrich. Knihy sú v peknom stave. Cena spolu.
Trnavá Hora
6 €
3 x Nirvana - Bleach, Nevermind, In Utero
Predám kompletnú sadu 3 kníh o skupine Nirvana: Bleach, Nevermind, In Utero. Všetky sú nové. Cena spolu.
Trnavá Hora
9 €