Počítačová literatúra

176 inzerátov
Počítačová literatúra
Počítačová literatúra
Predám počítačové knihy. Sú ako nové, nepopísané. Najlepšie všetky spolu, ale aj jednotlivo. Dohoda možná. S pozdravom Iveta
Svit
dohodou
Počítačová literatúra Počítačová literatúra Počítačová literatúra
 Hrbáček, Jiří: Mikrořadiče PIC16CXX
Hrbáček, Jiří: Mikrořadiče PIC16CXX
a vývojový kit PICSTARTautor/autori: Hrbáček, Jiřívydal: Ben, 2001číslo produktu: 10205553dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
 Vacek, Václav: Učebnice programování PIC
Vacek, Václav: Učebnice programování PIC
autor/autori: Vacek, Václavvydal: Ben, 2000číslo produktu: 10205550dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
 Hrbáček, Jiří: Programování mikrokontrolérů PIC16CXX
Hrbáček, Jiří: Programování mikrokontrolérů PIC16CXX
autor/autori: Hrbáček, Jiřívydal: Ben, 1998číslo produktu: 10205552dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
MAYA - Průvodce 3D grafikou + CD
MAYA - Průvodce 3D grafikou + CD
Průvodce 3D grafikou pro verze 6, 6.5 a 7 Chcete-li proniknout do trojrozměrného světa modelování a animací, pak je tato kniha vaším nezbytným pomocníkem. Uvede vás do koncepcí a postupů tvorby v tomto 3D animačním a mnoha cenami oceněném software. Naučíte se nejen vytvářet trojrozměrné modely, ale také například zjistíte, jak svou tvorbu můžete v tomto software provázat s Photoshopem. Vše si můžete vyzkoušet přímo ve speciální verzi Maya Personal Learning Edition, jejíž instalační soubory můžete nalézt na doprovodném CD. ---------------------------- VÄZBA: brožovaná ROZMER: 160×240 mm POČET STRÁN: 428 český jazyk
Vranov nad Topľou
6 €
 kolektív autorov: Nový výkladový slovník výpočetní techniky
kolektív autorov: Nový výkladový slovník výpočetní techniky
autor/autori: kolektív autorov; Hlavenka, Jiřívydal: Computer Press, 1995číslo produktu: 10199355dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
Kniha 3ds Max 8
Kniha 3ds Max 8
Predám knihy: - 3ds Max 8 - Boris Kulagin, spolu s CD (cena 10€) - 3ds max 6 - Jon A. Bell PREDANÉ! - Kurz animace v 3ds max 4 - John P. Chismar PREDANÉ! V dobrom stave. Cena je pevná + 3,50€ doprava (dobierka). Pri odbere viacerých kníh dohoda možná.
Topoľčany
10 €
Jak si udělat svou první webovou stránku
Jak si udělat svou první webovou stránku
Predám knihu Jak si udělat svou první webovou stránku-Alan Simpson, vyd. Svojtka 2000, 116 strán, brožovaná.
Bratislava
1,50 €
 Nováková, Matra: Informačná výchova
Nováková, Matra: Informačná výchova
Terminologický a výkladový slovník odbor knižničná a informačná vedaautor/autori: Nováková, Matra; Matthaeidesová, Marta; Katuščák, Dušanvydal: SPN, 1998číslo produktu: 10007716dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
500 rad, tipů a technik pro internet
500 rad, tipů a technik pro internet
Predám knihu 500 rad, tipů a technik pro internet-Dan Oliver, vyd. Slovart 2008, 128 strán. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
4,50 €
Lexikón informatiky
Lexikón informatiky
Predám knihu Lexikón informatiky-Prof. Dr. Volker Claus, Dipl. inform. Andreas Schwill, vyd. Slovenské pedagogické nakladateľstvo 1991, 544 strán.
Bratislava
5 €
ZAPOJENÍ S POLOVODIČOVÝMI SOUČÁSTKAMI
ZAPOJENÍ S POLOVODIČOVÝMI SOUČÁSTKAMI
V ponuke mam množstvo zaujímavých kníh, pozrite si aj moje ostatné inzeráty Predám knihu - ZAPOJENÍ S POLOVODIČOVÝMI SOUČÁSTKAMI - ING. Milan Syrovátko Druhé, upravené vydání Rok vydania - 1980 Jazyk - český Vydavateľstvo - SNTL - Státní nakladatelství technické literatury Tvrdá väzba, obal, 290 strán Stav - výborný ako nová Cena - 10 eur - nová cena - 5 eur Platba - cez dobierku alebo cez účet - nechám to na vás Kontakt cez email alebo sms Ďakujem Popis - Publikácia predstavuje súbor zapojení z rôznych odborou elektrotechniky a obvody použiteľné v odboroch mimo elektroniku. Forma popisu umožnuje skúsenejšiemu pracovníkovy postaviť vybrane zariadenie. Záverom sú uvedené základné údaje použitých a dôležitejších polovodičov. Kniha je určena vyspelejším amatérom, pracovníkom v laboratóriach a širokému okruhu čitateľov, ktorí sa zaujímajú o polovodičovú techniku.
Michalovce
5 €
Manuál Microsoft Windows 95 + certifikát pravosti
Manuál Microsoft Windows 95 + certifikát pravosti
V ponuke mam množstvo zaujímavých kníh, pozrite si aj moje ostatné inzeráty Predám manuál Microsoft Windows 95 + certifikát pravosti Cena - 5 eur Platba - cez dobierku alebo cez účet - nechám to na vás Kontakt cez email alebo sms Ďakujem
Michalovce
5 €
Piotr Wroblewski - Algoritmy
Piotr Wroblewski - Algoritmy
Odporúčaná kniha o algoritmoch, s praktickými príkladmi. Nepoškodená, nová, písaná v češtine. Možné aj osobné prevzatie v Žiline
Teplička nad Váhom
8 €
INTEGROVANÉ OBVODY A CO S NIMI
INTEGROVANÉ OBVODY A CO S NIMI
V ponuke mam množstvo zaujímavých kníh, pozrite si aj moje ostatné inzeráty Predám knihu - INTEGROVANÉ OBVODY A CO S NIMI - Populární elektronika Rok vydania - 1981 Jazyk - český Vydavateľstvo - SNTL - Nakladatelství technické literatury Stav - veľmi zachovalá Cena - 15 eur - nova cena - 5 eur Platba - cez dobierku alebo cez účet - nechám to na vás Kontakt cez email alebo sms Ďakujem Popis - Kniha uvádí v podobě stavebních návodů několik přitažlivých aplikací integrovaných obvodů. Kniha je určena všem zájemcům o oblast amatérského užití integrovaných obvodů.
Michalovce
5 €
Excel 5
Excel 5
Predám knihu Excel 5-Volker Reher, vyd. Grada Publishing 1996, 432 strán, v češtine. Příručka je určena všem, kteří s Excelem pracují a potřebují jednou za čas vyhledat podrobnější informace o některé funkci nebo možnosti, kterou používají méně často. Autoři se soustřeďují především na popis funkcí programu a způsobu jejich využití. Kapitoly: Instalace a obsluha, Tabulky, Formátovaní a zobrazení, Funkce, Tvorba grafů, Databáze, Výpočty a analýza, Tisk, Soubory a výměna dat, Makra Visual Basic.
Bratislava
2,50 €
Internet - první kroky českého užívatele
Internet - první kroky českého užívatele
Predám túto knihu, český jazyk, 116 strán, vo veľmi dobrom stave, rok vydania 1998 (pre niekoho možno zberateľský kúsok) :) Cena 5€ Záujemcov poprosím aby ma kontaktovali na mail. Prosím pozrite si aj ďalšie moje inzeráty.
Vranov nad Topľou
5 €
 Pospelov, D. A.: Fantázia, alebo veda?
Pospelov, D. A.: Fantázia, alebo veda?
Na ceste k umelej inteligenciiautor/autori: Pospelov, D. A.vydal: Obzor, 1989číslo produktu: 10177544dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
 Manna, Zohar: Matematická teorie programů
Manna, Zohar: Matematická teorie programů
popis: Teorie vyčíslenosti; Predikátový počet; Verifikace programů; Programová schémata; Pevné body programů; Dodatkyautor/autori: Manna, Zoharvydal: SNTL, 1981číslo produktu: 10175797dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
24,99 €
 Mareš, Jiří: Člověk a vzdělání v informační společnosti
Mareš, Jiří: Člověk a vzdělání v informační společnosti
Vzdělávání a život v komputerizovaném světěpopis: Vzdělávání a život v komputerizovaném světě Autoři knihy vycházejí z opakovaných výzkumů implementace informačních a komunikačních technologií do společnosti a z aktuálních výzkumů využívání elektronických médií, počítače a internetu ve vzdělávání. Mapují nejen vývoj informační společnosti, ale také naznačují, kam by se měla zaměřit pozornost pedagogů a výchovných pracovníků, kteří se zabývají využitím nových informačních technologií při výuce a ve vzdělávání. Kniha je příspěvkem k oboru mediální pedagogika, který patří v informační a "učící se" společnosti k nejdůležitějším odvětvím moderní pedagogiky. Ocení ji učitelé všech stupňů škol, pracovníci v oblasti celoživotního vzdělávání, studenti informatiky, společensko-vědních disciplín a pedagogických fakult, pracovníci v oblasti knihovnictví a každý, kdo se zajímá o proměny společnosti pod vlivem nových informačních a komunikačních technologií.autor/autori: Mareš, Jiří; Skalková, Jarmila; Saková, Karolína; Richter, Vít; Nová, Hana; Sak, Petrvydal: Portál, 2007číslo produktu: 10089645dodanie: v SR: od 2 €, pri objednávkach cez obooks.sk osobný odber 2x Bratislava (0 €), na 500+ PickUp pointoch (od 2 €) ; v ČR: dodanie od 75 Kč a osobný odber v 2000+ miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhypoznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
13,99 €
1 2 9