187 inzerátov
INTEGROVANÉ OBVODY A CO S NIMI
V ponuke mam množstvo zaujímavých kníh, pozrite si aj moje ostatné inzeráty Predám knihu - INTEGROVANÉ OBVODY A CO S NIMI - Populární elektronika Rok vydania - 1981 Jazyk - český Vydavateľstvo - SNTL - Nakladatelství technické literatury Stav - veľmi zachovalá Cena - 15 eur - nova cena - 13 eur Platba - cez dobierku alebo cez účet - nechám to na vás Kontakt cez email alebo sms Ďakujem Popis - Kniha uvádí v podobě stavebních návodů několik přitažlivých aplikací integrovaných obvodů. Kniha je určena všem zájemcům o oblast amatérského užití integrovaných obvodů.
Michalovce
13 €
Martin C Robert - Cistý kod
Mám záujem o knihu Cistý kod, dakujem za ponuky,
Košice II - Západ
dohodou
COMMODORE C64
Predám knihu Commodore C64 v nemeckom jazyku.
Trstice
10 €
Sak, Petr: Člověk a vzdělání v informační společnosti
Vzdělávání a život v komputerizovaném světěpopis: Vzdělávání a život v komputerizovaném světě Autoři knihy vycházejí z opakovaných výzkumů implementace informačních a komunikačních technologií do společnosti a z aktuálních výzkumů využívání elektronických médií, počítače a internetu ve vzdělávání. Mapují nejen vývoj informační společnosti, ale také naznačují, kam by se měla zaměřit pozornost pedagogů a výchovných pracovníků, kteří se zabývají využitím nových informačních technologií při výuce a ve vzdělávání. Kniha je příspěvkem k oboru mediální pedagogika, který patří v informační a "učící se" společnosti k nejdůležitějším odvětvím moderní pedagogiky. Ocení ji učitelé všech stupňů škol, pracovníci v oblasti celoživotního vzdělávání, studenti informatiky, společensko-vědních disciplín a pedagogických fakult, pracovníci v oblasti knihovnictví a každý, kdo se zajímá o proměny společnosti pod vlivem nových informačních a komunikačních technologií.autor/autori: Sak, Petr; Mareš, Jiří; Nová, Hanavydal: Portál, 2007číslo produktu: 10089645dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
13,99 €
Robert Sedgewic - Algoritmy v C
Ponúkam na predaj knižku pre informatikov, nie je popísaná ani inak poškodená zvnútra.
Žilina
12 €
Predam
Spolu za 20€ + posta.
Trenčín
20 €
Informatika - Algoritmy
Knižka je nepoškodená, staršie vydanie v slovenčine
Žilina
3 €
Programovací jazyk C - Kernigham a Ritchie
Knižka od tvorcov programovacieho jazyka. Knižka je nepoškodená, len prvých 5 strán je popísaných farebným perom (na zvýraznenie).
Žilina
dohodou
Algoritmy - Piotr Wróblewski
Ponúkam na predaj novú nepoškodenú knižku pre študentov informatiky.
Žilina
dohodou
Jak na počítač aneb příručka pro nás běžné uživate
Autor: Jiří Hlavenka Computer Press, Praha 1999, 116 strán, väzba mäkká, kniha málo používaná, vo veľmi dobrom stave Texty všetkého druhu, multimédiá, CD-ROM, hľadanie a nápoveda, ergonómia, práca s notebookom, slovníček pre každého a mnoho ďalšieho. Krúžková väzba umožní používanie knihy vedľa klávesnice i obrazovky. Bohaté ilustrácie a farebná tlač spestrí vašu prácu - ľahšie sa vyznáte v problematike a ľahšie pochopíte, čo kniha vysvetľuje. Špičkový autor i výborný výtvarník vám ukážu najkratšiu cestu k vášmu počítaču. Vľúdne, zrozumiteľne a názorne. K cene knihy sa pripočítava poštovné príp. je možný aj osobný odber v Bratislave.
Bratislava V - Petržalka
1 €
Lexikón informatiky
Predám knihu Lexikón informatiky-Prof.dr. Volker Claus, Dipl.-inform. Andreas Schwill, vyd. Slovenské pedagogické nakladateľstvo 1991, 544 strán.
Bratislava
5 €
Moderná učebnica programovania PIC 1.diel + CD.
Predám knihu Moderná učebnica programovania PIC 1.diel + CD. Kniha je ako nová
Košice
10 €
Jak zvýšit výkon PC Upgrade a optimalizace
Predám knihu Jak zvýšit výkon PC Upgrade a optimalizace, kniha je skoro ako nova.
Košice
5 €
Programovací jazyk C
Predám knihu Programovací jazyk C v dobrom stave. Kniha ma asi cca dve strany označené zvýrazňovačom - viď foto. Kniha je v hodná ako učebná pomôcka pri štúdium informatiky na VŠ.. Zasielam aj na dobierku. Viac info a fotiek zašlem do emailu.
Košice
10 €
Predám knihu
Predám knihu, vo veľmi dobrom stave, cena 4€+ dobierka
Čadca
4 €
Začíname programovať v jazyku Java
Predám knihu Začíname programovať v jazyku Java. Kniha je ako nová, bola použitá iba par krát počas studia na vysokej škole. Kniha vás provede od základních prvků jazyka (opakovací struktury, pole, řetězce), přes objektové programování (metody, třídy) až po tvorbu grafiky a uživatelského rozhraní. Osvojíte si nezbytné činnosti, jako je překlad programů, navázání knihoven atd. Pedagogicky důsledný autor ve vás pěstuje každým příkladem správné javové programovací návyky, s nimiž budete vytvářet čitelný a snadno udržovatelný kód, použitelný v dnes převládajících týmových projektech. Upozorňuje na obvyklé chyby, ukazuje, jak vytvářet opakovaně použitelné objekty a jak testovat vytvořené programy s různými sadami dat.
Stropkov
10 €
Kniha Základy PC
Predám knihu Základy PC. Cena 2€
Trnava
2 €
Lexikón I NFORMATIKY.
Predám vynikajúcu knihu - LEXIKÓN INFORMATIKY. Slovenské pedagogické nakladateľstvo Bratislava rok 1991, strán 519. Hardver a Softver, programy a programovacie jazyky, algoritmy, operačné systémy, počítače. Veľké množstvo dvojfarebných obrázkov, príklady programov a obšírny register. Pozrite si moje všetky inzeráty.
Sereď
5,90 €
POČÍTAČOVÁ LITERETÚRA (PREDAJ)
PREDÁVAM 4 KNIHY Z OBLASTI POČÍTAČOVEJ LITERATÚRY: - HTML začíname programovať - (4. aktualizované vydanie, Brožovaná väzba, 181 strán, český jazyk, stav čítaná, vydavateľstvo Grada, 2014) - Začíname programovat v jazyce PYTHON (2 . opravené vydanie,Brožovaná väzba, 456 strán, český jazyk, stav čítaná, vydavateľstvo Grada, 2008). - JAVA 7 (1. vydanie,Brožovaná väzba, 664 strán, český jazyk, stav čítaná, vydavateľstvo Computer Press, 2012). - Mistrovstí v AUTODESK 3DS MAX (1.vydanie,Pevná väzba, 1152 strán, český jazyk, stav čítaná, vydavateľstvo Computer Press, 2010). Cena: - HTML začíname programovať - 2€ - JAVA 7 - 11€ - Začíname programovat v jazyce PYTHON - 12€ - Mistrovstí v AUTODESK 3DS MAX - 37€ +poštovné Posielam na dobierku. Ak ťa táto ponuka zaujala, alebo sa chceš opýtať na nejake podrobnosti, kľudne mi napíš na mail. Želám pekný deň
Margecany
62 €
MISTROVSTÍ v 3DS MAX (PREDAJ)
MÁŠ RÁD 3D MODELOVANIE ALEBO ANIMOVANIE? POTOM SI NA SPRÁVNOM MIESTE. Je tu pre teba kniha: MISTROVSTVÍ V AUTODESK 3DS MAX od autora Jána Kríža. Pevná väzba, rok vydania 2010, v dobrom stave, český jazyk obsahuje 1152 strán a váži 1980 gramov. Ku knihe je priložené DVD s úlohami a bohatými materiálmi. Vďaka tejto knihe sa naučíš : - pokročilé techniky modelovania, renderovania,osvetlenia sceny - napodobennie všetkých typov denného aj umelého svetla - imitácia štruktúry, priehľadnosti, hrubosti a lesk materialov - ako vytvoriť 3d animáciu objektov, postáv a okolitého prostredia - Ručné kreslenie, úprava a zhotnenie 2d tvarov - Optimalizácia renderovania a vztvárania postprodukčnej kompozície - Importovanie rôznych formátov - Prispôsobenie uživatelského rozhrania a klavesových skratiek - Automatizácia pomocou programovania v MAXScripte Cena je 37€ + poštovné Posielam na dobierku. Ak ťa táto ponuka zaujala, alebo sa chceš opýtať na nejake podrobnosti, kľudne mi napíš na mail. Želám pekný deň
Margecany
37 €
1 2 10