Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Počítačová literatúra

Manuál Microsoft Windows 95 + certifikát pravosti
Na predaj pre zberateľa - Manuál Microsoft Windows 95 + certifikát pravosti, je ako nový nepouživaný Cena 10 eur Kontakt emailom, SMS-správou ďakujem Posielam aj na dobierku Pozrite aj ostatné moje inzeráty
Michalovce
10 €
ZAPOJENÍ S POLOVODIČOVÝMI SOUČÁSTKAMI
V ponuke mam množstvo zaujímavých kníh, pozrite si aj moje ostatné inzeráty Predám knihu - ZAPOJENÍ S POLOVODIČOVÝMI SOUČÁSTKAMI - ING. Milan Syrovátko Druhé, upravené vydání Rok vydania - 1980 Jazyk - český Vydavateľstvo - SNTL - Státní nakladatelství technické literatury Tvrdá väzba, obal, 290 strán Stav - výborný ako nová Cena - 10 eur - nová cena - 8 eur Platba - cez dobierku alebo cez účet - nechám to na vás Kontakt cez email alebo sms Ďakujem Popis - Publikácia predstavuje súbor zapojení z rôznych odborou elektrotechniky a obvody použiteľné v odboroch mimo elektroniku. Forma popisu umožnuje skúsenejšiemu pracovníkovy postaviť vybrane zariadenie. Záverom sú uvedené základné údaje použitých a dôležitejších polovodičov. Kniha je určena vyspelejším amatérom, pracovníkom v laboratóriach a širokému okruhu čitateľov, ktorí sa zaujímajú o polovodičovú techniku.
Michalovce
8 €
Chip Special - Grafika a animace + CD
Darujem časopis Chip Special - Grafika a animace s pribaleným CD. Jazyk: čeština Cena: 0€ + poštovné (3,05€ dobierka / 1,10€ pri platbe vopred)
Bratislava III - Nové Mesto
zadarmo
tvorba web stránok
Predám knihu tvorba web stránok pre úplných začiatočníkov.Autor Martin Domes. Cena 5eur s poštovným.
Bratislava
5 €
Oracle - Návrh a tvorba aplikací - Thomas Kyte 200
Predám knihu: Oracle - Návrh a tvorba aplikací - Thomas Kyte Vydavateľstvo: Computer Press, 2005 Autorom tejto vo svete nadšene prijaté publikácie, zamerané na efektívnu návrh a tvorbu aplikácií v Oracle, je jeden z najväčších znalcov tohto databázového systému a viceprezident spoločnosti, ktorá ho vyrába, Thomas Kyte. Okrem základných princípov a zásad, ktoré sa oplatí pri vývoji aplikácie ctiť preberá všetky podstatné faktory ovplyvňujúce kvalitu výkonne a spoľahlivo fungujúce aplikácie - počnúc správnym návrhom, využitím vhodných nástrojov pre zabezpečenie požadovaných funkcií, písaním efektívnych príkazov v jazykoch SQL a PL / SQL a ovplyvnením ich spracovanie systémom končiac. Zaoberá sa aj efektívne administráciou aplikácie, možnosťami jej vylaďovanie či postupy v prípade havárie. Autor nad iné povolaný predstavuje nástroje z výbavy Oracle 10g so zameraním na to, ako s ich pomocou dosiahnuť najlepšie možné výsledky. Vyčnievajúce hodnotou knihy sú jeho konkrétne odporúčania, overené riešenia, erudované rady a triky, ktorým môžete veriť do posledného bodkočiarky a ktoré v takom množstve a ucelené podobe inde nenájdete. Vyvracia naopak niektoré zakorenené mýty. Na mnohých miestach vám ukáže, ako je dôležité byť """"""""""""""""pre-aktívny"""""""""""""""" - čiže ako sa mnohonásobne vyplatí predvídavosť už vo fáze návrhu a tvorby aplikácie. Prezradí vám však aj množstvo účinných metód, ako v Oracle vyladiť už vyvinuté aplikácie tak, aby plne využívali možnosti tohto softvéru. Spoznáte: Základné princípy návrhu databázových schém Ako urobiť správne rozhodnutia o architektúre aplikácie Využitie SQL * Plus, TKPROF, Statspack, JDeveloper a ďalších nástrojov Efektívnu správu pomocou súborov SPFILE, Oracle Managed Fines (OMF) a Automatic Segment Space Management (ASŠM) Maximalizáciu možnosťou obnovenia pomocou režimu Archivelog, nástroje RMAN a funkcie Data Gard Tvorbu efektívnych príkazov v SQL a maximálne výkonného kódu v PL / SQL Plné využitie optimalizátora Cost Based Optimizer (CBO) Rady pre riešenie problémov Publikácie od exkluzívneho vydavateľa Oracle Pressu je nenahraditeľným zdrojom cenných informácií, techník a riešenie pre všetky menej i viac skúsených programátorov aj správca aplikácií v Oracle. Počet strán: 696 strán Väzba: pevná väzba Rozmer: 167×225 mm Hmotnosť: 1230 g Jazyk: český jazyk ISBN: 8025105695 Rok vydania: 2005 Viem doviesť do TT, HC, BA (Polus, Ikea, Avion) Pošlem aj na dobierku. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Jaslovské Bohunice
15 €
Začíname programovať v jazyku Java
Predám knihu Začíname programovať v jazyku Java. Kniha je ako nová, bola použitá iba par krát počas studia na vysokej škole. Kniha vás provede od základních prvků jazyka (opakovací struktury, pole, řetězce), přes objektové programování (metody, třídy) až po tvorbu grafiky a uživatelského rozhraní. Osvojíte si nezbytné činnosti, jako je překlad programů, navázání knihoven atd. Pedagogicky důsledný autor ve vás pěstuje každým příkladem správné javové programovací návyky, s nimiž budete vytvářet čitelný a snadno udržovatelný kód, použitelný v dnes převládajících týmových projektech. Upozorňuje na obvyklé chyby, ukazuje, jak vytvářet opakovaně použitelné objekty a jak testovat vytvořené programy s různými sadami dat.
Stropkov
10 €
Kniha VYPALUJEME DVD
Predám úplne novú, raz prelistovanú knižku Vypalujeme DVD aj s dvd-čkom, ktoré je jej súčasťou autor: Petr Broža počet strán: 176 rok vydania: 2004
Košice
dohodou
Jiří Rubeš: Nebojte se programovat
Nebojte se programovat. Autor: Jiří Rubeš. Computer Media. Počet strán: 287. Rozmery knihy: 22 x 19 cm. Jazyk: Český. Kniha je v dorbom stave. Miesto predaja: Bratislava. Knihu je však možné zaslať aj poštou.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Co programátory ve škole neučí aneb Softwarové ...
Co programátory ve škole neučí aneb Softwarové inženýrství v reálné praxi. Autor: Petr Paleta. Počet strán: 337. Rozmery knihy: 22,5 x 17 cm. Kniha je v dobrom stave. Miesto predaja: Bratislava. Obsah: Specifika a úskalí softwarových projektu. Pravidla projektového řízení. Nejčastejší chyby programátoru.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Informačný vek
Informačný vek. Autori: Mojmír Kokles - Anita Romanová. Vydavateľstvo Spirit vfra - Bratislava. Rok vydania: 2002. Počet strán: 305. Rozmery knihy: 22 x 15 cm. Pevná väzba. Kniha je v dobrom stave. Miesto predaja: Bratislava. Kniha sa zaoberá oblasťou informatiky, informačných a komunikačných systémov. Monografia je určená širokej verejnosti a predovšetkým študentom podnikového manažmentu. Jej cieľom je poskytnúť ucelený a komplexný pohľad o rozvoji a súvislostiach informačných technológii, informačných aj komunikačných systémov.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Multimédia-101 praktických rad
Predám knihu Multimédia-101 praktických rad-Chris Lewis, vyd. Ikar 1998, 72 strán, v češtine.
Bratislava
2 €
Základy PC, Windows 7, Office 2010
Ponúkam na predaj učebnicu informatiky za 5 €. Je nepoužívaná a vo vynikajúcom stave. Ak máte záujem o ďalšie informácie, prosím kontaktujte ma emailom.
Trnava
5 €
Programovanie web stránok
RSS Automatické doručování obsahu vašich WWW stránek - Steven Holzner a Jan Šindelář, Computer Press 2007, český, 280 strán, brožovaná – 2 € Web a databáze - Ľuboslav Lacko, Computer Press 2001, 270 str., + CD – 1 € Programujeme internetový obchod - Milan Bednár 2010, slovenský, 208 strán + CD – 1 € Kúpa všetkého spolu so zľavou. Dohoda. Osobný odber BA Dlhé diely. Poštou: cena + poštovné, platba vopred.
Bratislava IV - Karlova Ves
1 €
CHIP 6/2019
Predám časopis CHIP ročník 2019 č. 6 kompletne aj s príslušným DVD s programami a informáciami. Osobný odber BA Dlhé Diely. Poštou: cena + poštovné a balné 2 €, platba vopred.
Bratislava IV - Karlova Ves
1 €
Jak na počítač
Predám brožúrky Jak na počítač "Připojujeme se k internetu" a "Poprvé u počítače III.". Brožúrky predám samostatne po 2€ alebo spolu za 3€. Možný osobný odber v ZM prípadne v NR alebo pošlem na dobierku, potrebné si je však pripočítať k cene poštovné (cca 2-3€), ktoré nie je zahrnuté v cene. V prípade záujmu ma kontaktujte prosím na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo mailom, rád Vám zodpoviem na akékoľvek otázky.
Lovce
2 €
Používateľská príručka PCR LINUX
Predám Používateľskú príručku PCR LINUX. Po dohode je možný osobný odber v ZM alebo NR. Posielam aj na dobierku, potrebné si je však pripočítať k cene poštovné (cca 2-3€). V prípade záujmu ma kontaktujte prosím na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo mailom, rád Vám zodpoviem na akékoľvek otázky.
Lovce
5 €
Velká kniha webdesignu
Predám knihu "Velká kniha webdesignu" v zachovalom stave. Možný je osobný odber v ZM, prípadne v NR. Pošlem aj poštou na dobierku, v takom prípade si je potrebné pripočítať k cene poštovné (cca 3€), ktoré nie je zahrnuté v cene. V prípade záujmu ma kontaktujte prosím na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo mailom, rád Vám zodpoviem na akékoľvek Vaše otázky.
Lovce
18 €
Odborná literatúra - výpočtová technika
Ponuka: - I.Schels: Excel 2007 vzorce a funkcie - B.Livingston,P.Thurott: Windows Vista. Základní průvodce
Košice II - Západ
dohodou
Knihy C++
Predám 2 knihy programovanie C++ ponúknite.
Šenkvice
ponúknite