Počítačová literatúra

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Počítačová literatúra

Courtenayová-Smithová, Natasha: Blog za milión
popis: Ako vyniknúť vo svete, kde chce blogovať azda každý a blogové príspevky sa dajú nájsť na každom rohu? Ako sa blogovaním môžete stať niekým? Čo vedia najúspešnejší blogeri na svete a ktoré vedomosti (zatiaľ) chýbajú vám? Nech už ste ktokoľvek – mamička v domácnosti, nádejný bloger píšuci o móde, životnom štýle či stravovaní, majiteľ veľkej spoločnosti alebo malej firmy –, v knihe Blog za milión sa dozviete, ako sa z vás stane úspešný bloger. Kniha predstavuje dokonalú príručku o tom, ako máte • spustiť úspešný blog • správne písať príspevky • speňažovať blog • budovať si osobnú značku, ktorá umožní ďalší rozvoj blogu • blogovať na podnikateľské účely • pozdvihnúť blog na vyššiu úroveň Naučte sa písať a speňažovať blog, zistite, ako môžete podporiť firmu úspešným blogovaním, a prečítajte si svedectvá osobností, ktoré už v blogosfére pôsobia a zabezpečujú si tým vysoký príjem. Podnikateľka a odborníčka na digitálnu stratégiu Natasha Courtenayová-Smithová vám vysvetlí, ako si máte vybudovať blog, vďaka ktorému sa zviditeľníte, zabezpečíte si nové príležitosti, dobre zarobíte a zmeníte si život. Predstaví vám kombináciu praktických rád a rozhovorov s najslávnejšími a najúspešnejšími blogermi, vlogermi a expertmi na obsahovú stratégiu na svete. Patria medzi nich Seth Godin, Lily Pebblesová, Grant Cardone, Madeleine Shawová a mnohí ďalší.autor/autori: Courtenayová-Smithová, Natashavydal: Ikar, 2017číslo produktu: 10196895dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
kolektív autorov: Microsoft Windows 2000 Professional
MCSE Training Kitautor/autori: kolektív autorovvydal: ComputerPress, 2000číslo produktu: 10020205dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
predám
Predám odbornú literatúru.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
odborná literatúra
Predám odbornú počítačovú literatúru.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Tvorba web stránok
Predám knihu Tvorba web stránok pre úplných začiatočníkov. Autor Martin Domes. Cena 3eur+poštovné.
Bratislava
3 €
Excel 2016
Predávam pobrobnú uživatelsku príručku - EXCEL 2016 (Jiří Barila, Pavel Simr, Květuše Sýkorová). Kniha ponúka informácie od základného používania excelu, funkcie, vzorce, grafy, analýza údajov, tvorba makier, jazyk VBA. Pôvodná cena 19,99 eur. Predávam za 12 eur. Osobný odber v Bratislave alebo po dohode poštou. Poštovné nie je v cene.
Bratislava II - Ružinov
12 €
Pinnacle studio
Predám tieto knihy pre strih a úpravu videi a fotografii, pinnacle, nero. Cena je za všetky spolu.
Košice
10 €
Počítačová literatúra
Predám knihy vo veľmi dobre stave: Veľký počítačový lexikon -> vydanie z r. 2009 -> slovenčina Cena: 10€ + poštovné Vyhľadávanie informácií v internete -> vydanie z r. 2002 -> slovenčina Cena: 5€ + poštovné Zasielam poštou na dobierku, príp. zásielkovňa. V BA/DT a okolí Senca možný aj osobný odber.
Bernolákovo
dohodou
3DS MAX6 Animace a vizualni efekty
Predam knihu 3DS MAX6 Animace a vizualni efekty
Terchová
5 €
knihy EXCEL
ceny sú na obrázku, pri každej knihe. Len osobne BA
Bratislava
2 €
Manuál Microsoft Windows 95 + certifikát pravosti
Na predaj pre zberateľa - Manuál Microsoft Windows 95 + certifikát pravosti, je ako nový nepouživaný Cena 10 eur Kontakt emailom, SMS-správou ďakujem Posielam aj na dobierku Pozrite aj ostatné moje inzeráty
Michalovce
10 €
ZAPOJENÍ S POLOVODIČOVÝMI SOUČÁSTKAMI
V ponuke mam množstvo zaujímavých kníh, pozrite si aj moje ostatné inzeráty Predám knihu - ZAPOJENÍ S POLOVODIČOVÝMI SOUČÁSTKAMI - ING. Milan Syrovátko Druhé, upravené vydání Rok vydania - 1980 Jazyk - český Vydavateľstvo - SNTL - Státní nakladatelství technické literatury Tvrdá väzba, obal, 290 strán Stav - výborný ako nová Cena - 10 eur - nová cena - 8 eur Platba - cez dobierku alebo cez účet - nechám to na vás Kontakt cez email alebo sms Ďakujem Popis - Publikácia predstavuje súbor zapojení z rôznych odborou elektrotechniky a obvody použiteľné v odboroch mimo elektroniku. Forma popisu umožnuje skúsenejšiemu pracovníkovy postaviť vybrane zariadenie. Záverom sú uvedené základné údaje použitých a dôležitejších polovodičov. Kniha je určena vyspelejším amatérom, pracovníkom v laboratóriach a širokému okruhu čitateľov, ktorí sa zaujímajú o polovodičovú techniku.
Michalovce
8 €
Začíname programovať v jazyku Java
Predám knihu Začíname programovať v jazyku Java. Kniha je ako nová, bola použitá iba par krát počas studia na vysokej škole. Kniha vás provede od základních prvků jazyka (opakovací struktury, pole, řetězce), přes objektové programování (metody, třídy) až po tvorbu grafiky a uživatelského rozhraní. Osvojíte si nezbytné činnosti, jako je překlad programů, navázání knihoven atd. Pedagogicky důsledný autor ve vás pěstuje každým příkladem správné javové programovací návyky, s nimiž budete vytvářet čitelný a snadno udržovatelný kód, použitelný v dnes převládajících týmových projektech. Upozorňuje na obvyklé chyby, ukazuje, jak vytvářet opakovaně použitelné objekty a jak testovat vytvořené programy s různými sadami dat.
Stropkov
10 €
Kniha VYPALUJEME DVD
Predám úplne novú, raz prelistovanú knižku Vypalujeme DVD aj s dvd-čkom, ktoré je jej súčasťou autor: Petr Broža počet strán: 176 rok vydania: 2004
Košice
dohodou
Jiří Rubeš: Nebojte se programovat
Nebojte se programovat. Autor: Jiří Rubeš. Computer Media. Počet strán: 287. Rozmery knihy: 22 x 19 cm. Jazyk: Český. Kniha je v dorbom stave. Miesto predaja: Bratislava. Knihu je však možné zaslať aj poštou.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Co programátory ve škole neučí aneb Softwarové ...
Co programátory ve škole neučí aneb Softwarové inženýrství v reálné praxi. Autor: Petr Paleta. Počet strán: 337. Rozmery knihy: 22,5 x 17 cm. Kniha je v dobrom stave. Miesto predaja: Bratislava. Obsah: Specifika a úskalí softwarových projektu. Pravidla projektového řízení. Nejčastejší chyby programátoru.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Informačný vek
Informačný vek. Autori: Mojmír Kokles - Anita Romanová. Vydavateľstvo Spirit vfra - Bratislava. Rok vydania: 2002. Počet strán: 305. Rozmery knihy: 22 x 15 cm. Pevná väzba. Kniha je v dobrom stave. Miesto predaja: Bratislava. Kniha sa zaoberá oblasťou informatiky, informačných a komunikačných systémov. Monografia je určená širokej verejnosti a predovšetkým študentom podnikového manažmentu. Jej cieľom je poskytnúť ucelený a komplexný pohľad o rozvoji a súvislostiach informačných technológii, informačných aj komunikačných systémov.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Multimédia-101 praktických rad
Predám knihu Multimédia-101 praktických rad-Chris Lewis, vyd. Ikar 1998, 72 strán, v češtine.
Bratislava
2 €
Tapscott, Don: Wikinomie
popis: K úspěchu v podnikání dnes už nestačí pouze intenzivně využívat manažerské strategie. Seznamte se se čtyřmi základními principy, kterými se nová spolupráce řídí: 1. Otevřenost 2. Rovnocennost 3. Sdílení 4. Jednání v rámci celého světa Získáte odpovědi, jak konkurovat a vydělávat. Naučíte se, jak zásady komunikace a spolupráce úspěšně využít ve svém obchodování! autor/autori: Tapscott, Don; Williams, Anthony D.vydal: Fragment, 2010číslo produktu: 10196827dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
11,99 €
1 8 9