Počítačová literatúra

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Počítačová literatúra

Manuál Microsoft Windows 95 + certifikát pravosti
Na predaj pre zberateľa - Manuál Microsoft Windows 95 + certifikát pravosti, je ako nový nepouživaný Cena 10 eur Kontakt emailom, SMS-správou ďakujem Posielam aj na dobierku Pozrite aj ostatné moje inzeráty
Michalovce
10 €
ZAPOJENÍ S POLOVODIČOVÝMI SOUČÁSTKAMI
V ponuke mam množstvo zaujímavých kníh, pozrite si aj moje ostatné inzeráty Predám knihu - ZAPOJENÍ S POLOVODIČOVÝMI SOUČÁSTKAMI - ING. Milan Syrovátko Druhé, upravené vydání Rok vydania - 1980 Jazyk - český Vydavateľstvo - SNTL - Státní nakladatelství technické literatury Tvrdá väzba, obal, 290 strán Stav - výborný ako nová Cena - 10 eur Platba - cez dobierku alebo cez účet - nechám to na vás Kontakt cez email alebo sms Ďakujem Popis - Publikácia predstavuje súbor zapojení z rôznych odborou elektrotechniky a obvody použiteľné v odboroch mimo elektroniku. Forma popisu umožnuje skúsenejšiemu pracovníkovy postaviť vybrane zariadenie. Záverom sú uvedené základné údaje použitých a dôležitejších polovodičov. Kniha je určena vyspelejším amatérom, pracovníkom v laboratóriach a širokému okruhu čitateľov, ktorí sa zaujímajú o polovodičovú techniku.
Michalovce
10 €
Základy PC, Windows 7, Office 2010
Ponúkam na predaj učebnicu informatiky za 5 €. Je nepoužívaná a vo vynikajúcom stave. Ak máte záujem o ďalšie informácie, prosím kontaktujte ma emailom.
Trnava
5 €
Programovanie web stránok
RSS Automatické doručování obsahu vašich WWW stránek - Steven Holzner a Jan Šindelář, Computer Press 2007, český, 280 strán, brožovaná – 2 € Web a databáze - Ľuboslav Lacko, Computer Press 2001, 270 str., + CD – 1 € Programujeme internetový obchod - Milan Bednár 2010, slovenský, 208 strán + CD – 1 € Kúpa všetkého spolu so zľavou. Dohoda. Osobný odber BA Dlhé diely. Poštou: cena + poštovné, platba vopred.
Bratislava IV - Karlova Ves
1 €
CHIP 6/2019
Predám časopis CHIP ročník 2019 č. 6 kompletne aj s príslušným DVD s programami a informáciami. Osobný odber BA Dlhé Diely. Poštou: cena + poštovné a balné 2 €, platba vopred.
Bratislava IV - Karlova Ves
2 €
Jak na počítač
Predám brožúrky Jak na počítač "Připojujeme se k internetu" a "Poprvé u počítače III.". Brožúrky predám samostatne po 2€ alebo spolu za 3€. Možný osobný odber v ZM prípadne v NR alebo pošlem na dobierku, potrebné si je však pripočítať k cene poštovné (cca 2-3€), ktoré nie je zahrnuté v cene. V prípade záujmu ma kontaktujte prosím na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo mailom, rád Vám zodpoviem na akékoľvek otázky.
Lovce
2 €
Používateľská príručka PCR LINUX
Predám Používateľskú príručku PCR LINUX. Po dohode je možný osobný odber v ZM alebo NR. Posielam aj na dobierku, potrebné si je však pripočítať k cene poštovné (cca 2-3€). V prípade záujmu ma kontaktujte prosím na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo mailom, rád Vám zodpoviem na akékoľvek otázky.
Lovce
5 €
Velká kniha webdesignu
Predám knihu "Velká kniha webdesignu" v zachovalom stave. Možný je osobný odber v ZM, prípadne v NR. Pošlem aj poštou na dobierku, v takom prípade si je potrebné pripočítať k cene poštovné (cca 3€), ktoré nie je zahrnuté v cene. V prípade záujmu ma kontaktujte prosím na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo mailom, rád Vám zodpoviem na akékoľvek Vaše otázky.
Lovce
18 €
Odborná literatúra - výpočtová technika
Ponuka: - I.Schels: Excel 2007 vzorce a funkcie - B.Livingston,P.Thurott: Windows Vista. Základní průvodce
Košice II - Západ
dohodou
Knihy C++
Predám 2 knihy programovanie C++ ponúknite.
Šenkvice
ponúknite
Základy PC, Windows 7, Office 2007
Predám novú knihu Základy PC,.... Cena 7€.
Čadca
7 €
POČÍTAČ - ľahko a rýchlo
Ideálny sprievodca pre každého začiatočníka v prostredí Microsoft Windows 98 a Microsoft Windows 95 na počítači. Zábavným spôsobom naučí kresliť pôsobivé obrázky, ako tvoriť text, či ako spájať text s obrázkami. Určené deťom alebo staršej generácii, ktorí sa chcú zoznámiť s prácou na počítači. Vydavateľstvo PRÍRODA, 2004
Prešov
4 €
Programováni na webu
Predám knihu Programovaní na webu. Druhé prepracované a rozšírené vydání. Miroslav Kučera , Jirí Peterka a další, rok 2003. Cena 6,-EUR + poštovné
Bratislava V - Petržalka
6 €
Poznávame internet, Rýchlo hotovo !
Ponúkam na predaj knihu - Poznávame internet, Rýchlo hotovo ! , autor :Jiři Lapáček , vydalo vydavateľstvo: Computer Press, a.s. v roku 2007. Kniha je písaná v českom jazyku, obsahuje 208 strán, má rozmery šírka 22,5 cm - výška 19 cm - hrúbka 1,3 cm.
Námestovo
5 €
PC grafika
Photoshop – kanály - Scott Kelby, Zoner Press 2007, český, 288 strán, brožovaná – 2 € Adobe Photoshop Fotomontáže - Doc. Baumann, Computer Press 2007, český, 112 strán, brožovaná – 2 € Zoner Photo Studio 18 – Praktická příručka, Zoner Press 2015, český, 288 strán, brožovaná – 2 € Video - 101 Praktických rad - Roland Lewis, Ikar 2000, český, 72 strán, viazaná – zadarmo Počítačová typografie srozumitelně ... s Wordem - Zdeněk Martínek, KOPP České Budějovice 1996, Český, 208 strán, brožovaná - zadarmo Viac informácií o jednotlivých knihách - invent-team.sk - blog - knihy. Kúpa všetkého spolu so zľavou. Dohoda. Osobný odber BA Dlhé Diely. Poštou: cena + poštovné a balné 2 €, platba vopred. Pozrite aj moje ostatné inzeráty.
Bratislava IV - Karlova Ves
2 €
Vytváříme www stránky
Predám knihu Vytváříme www stránky a spravujeme moderní web (6. aktualizované vydanie z roku 2002) od autora Jiřího Hlavenku. * Základy web designu a tvorby webových stránek v kódu HTML a modernějším XML * Detailnější pohled na vytváření tabulek, rámů a kaskádních stylů (CSS) * Oživení webových stránek pomocí dynamického HTML (DHTML) a JavaScriptu * Vytváření profesionálních grafických prvků, kreslení, tvorba animací a zvuku ve famózním nástroji Macromedia Flash MX * Návod na vytvoření WAPové stránky pro mobilní telefony * Programování webových stránek v nejoblíbenějším skriptovacím jazyce PHP * Propojení stránek s databázemi MySQL * Publikování, správa a údržba stránek na webovém serveru Apache 372 strán, brožovaná väzba, rozmery 190×224 mm, v češtine, stav: ako nová. Pri posielaní poštou sa k cene pripočítavajú 2 eurá (platba vopred na účet).
Bratislava III - Nové Mesto
8 €
Jak zvýšit výkon PC Upgrade a optimalizace
Predám knihu Jak zvýšit výkon PC Upgrade a optimalizace, kniha je skoro ako nova.
Košice
5 €
Učebnica jazyka C - Pavel Herout
Predám novú knihu v češtine. Možnosť aj odoslania poštou na dobierku.
Košice
8 €
Programovací jazyk C
Predám knihu Programovací jazyk C v dobrom stave. Kniha ma asi cca dve strany označené zvýrazňovačom - viď foto. Kniha je v hodná ako učebná pomôcka pri štúdium informatiky na VŠ.. Zasielam aj na dobierku. Viac info a fotiek zašlem do emailu.
Košice
10 €