858 inzerátov
 Pastirčák, Daniel: Kristus v Bruseli
Pastirčák, Daniel: Kristus v Bruseli
autor/autori: Pastirčák, Danielvydal: Ex tempore, 2005číslo produktu: 10201775dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
Antigona
Antigona
Ponúkam na predaj knižku s názvom Antigona od Sofoklesa. V dobrom stave. Troška poškodení prebal. Počet strán 119. Stav možno vidieť na fotografiách. dĺžka 28,0 cm, šírka 18,0 cm a hrúbka 1,5 cm. kniha je vhodní pre milovníkov literatúry. A taktiež je dielom povinného čítania pre prvý ročník stredných škôl. V prípade záujmu ma kontaktujte na mojej e-mailovej adrese, alebo telefonicky. Cena knihy 10 Euro + poštovné.
Žilina
10 €
 Sarvaš, Juraj: Moje najmilšie verše
Sarvaš, Juraj: Moje najmilšie verše
popis: Výber z básní Jána Smreka.autor/autori: Sarvaš, Jurajvydal: Mladé letá, 1996číslo produktu: 10026049dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
Pindaros: Olympijské zpěvy - Kolibřík; V češtině
Pindaros: Olympijské zpěvy - Kolibřík; V češtině
S ilustracemi Hermíny Melicharové Název: Olympijské zpěvy Edice: Autor: Pindaros Překlad: Jan Šprincl Ilustrace: Hermína Melicharová Popis: Verše starověkého řeckého básníka (* asi 518; + 438 př. n. l.), psané většinou na objednávku a oslavující vítěze ve hrách olympijských, pythijských, nemejských a isthmických. Verše zvané epiniky na pozadí jednotlivých vítězství a vítězů ve směle řazených obrazech a odvážně komponovaných větách oslavují staré řecké ideály, tehdy již ideály řecké aristokracie, a mísí realitu s mythem, spojujíce olympioniky, tedy skutečné vítěze závodů, v původu s mythickými héroy. Počet stran: 136 Formát: 86 x 70 mm Vazba: Pevná, plátěná, v pouzdře Příloha: Doslov Olympijské hry a jejich básník od Bořivoje Boreckého Vyšlo: 1968 Nakladatelství: Odeon Sleva: Ukázka: Stav: Perfektní Poznámka: 1. vydání Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 110 Kč. Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem
Česká republika
5 €
 Sucháň, Ján: Môj pamätník
Sucháň, Ján: Môj pamätník
k prvému svätému príjmaniupopis: Prvé sväté prijímanie patrí k najslávnostnejším chvíľam v živote dieťaťa. Táto kniha sa stane trvalou spomienkou na slávnostný deň, keď deti prijmú Pána Ježiša v Oltárnej sviatosti do svojich čistých sŕdc. Priateľstvo s Pánom Ježišom je jedno z najcennejších. Želáme všetkým deťom, aby sa nikdy tohto krásneho priateľstva nevzdali a nech im vydrží po celý život.autor/autori: Sucháň, Ján; Rúfus, Milanvydal: Junior, 2004číslo produktu: 10098653dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,49 €
Temná Venuša, Reisel, Vladimír
Temná Venuša, Reisel, Vladimír
Ponúkam na predaj raz čítanú knihu:" Temná Venuša, Reisel, Vladimír", Slovenský spisovateľ 1967, ilustrácie Jozef Kostka, cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
 Čarek, Jan: Hvězdy na nebi
Čarek, Jan: Hvězdy na nebi
autor/autori: Čarek, Janvydal: Fr. Borový, 1934číslo produktu: 10201750dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
 Jesenský, Janko: Výber z poézie Sergeja Jesenina
Jesenský, Janko: Výber z poézie Sergeja Jesenina
autor/autori: Jesenský, Janko; Jesenin, Sergejvydal: Tranoscius, 1948číslo produktu: 10201747dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
 Markovič, Milan: Dvojhra
Markovič, Milan: Dvojhra
autor/autori: Markovič, Milan; Štrasser, Jánvydal: L. C. A., 2000číslo produktu: 10201706dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
 D&#039: Ó, svieža ruža voňavá
D&#039: Ó, svieža ruža voňavá
Poézia sicílskej školyautor/autori: D' Alcamo, Cielo; D&#039vydal: Tatran, 1972číslo produktu: 10201610dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,49 €
 Bosmans, Phil: Vergiss die Freude nicht
Bosmans, Phil: Vergiss die Freude nicht
autor/autori: Bosmans, Philvydal: Herder, 1976číslo produktu: 10201600dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,49 €
 Mašlejová, Diana: Aj o vetre
Mašlejová, Diana: Aj o vetre
popis: Zbierka poviedok Aj o vetre je o obrazoch a situáciách, ktoré autorka vidí a pomenováva. Ide o bežné denné momenty. Na druhú stranu, čo je vlastne v živote bežné? Spisovateľ je takými okuliarmi ľudí. Každý si vyberie, aké mu sedia a cez ktoré dobre vidí. autor/autori: Mašlejová, Dianavydal: Sofa, 2009číslo produktu: 10201586dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
 kolektív autorov: Černý mrak v bílém
kolektív autorov: Černý mrak v bílém
Tibetská lidová poeziepopis: Tibet, nazývaný někdy „zemí knih“, je příslovečný svým bohatým a neobyčejně různorodým literárním dědictvím. Pokud jde o poezii Tibeťané rozlišují jednak poezii umělou, jednak poezii lidovou, která je označována tibetským slovem lužä (glu-gžas). Náš výbor obsahuje 149 básní a zaměřuje se především na kategorii krátkých písní. Přináší jak ukázky písní lu (zejména všechna zde zařazená poezie 6. dalajlámy, ale i některé jiné básně), tak i ukázky písní žä, z nichž jsou ve výboru nejhojněji zastoupeny horské písně lažä.autor/autori: kolektív autorovvydal: Vyšehrad, 2005číslo produktu: 10069212dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
 Jiménez, Juan Ramón: Srdce v nepohode
Jiménez, Juan Ramón: Srdce v nepohode
autor/autori: Jiménez, Juan Ramónvydal: Slovenský spisovateľ, 1974číslo produktu: 10019587dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Hlas ticha 365 myšlienok o kráse ticha
Hlas ticha 365 myšlienok o kráse ticha
Predám knihu Hlas ticha-365 myšlienok o kráse ticha-viacero autorov, vyd. Nové Mesto 2004, menší formát. Autori: Paul Claudel, Matka Terézia, Dante Alighieri, William Shakespeare, Chalíl Džibrán, Herbert von Karajan, Maháthma Gándhí, Edita Stemová, Rabindranáth Thákur, Seneca, Franz Kafka, Charles de Gaulle, Mark Twain, Blaise Pascal, Chiara Lubichová, Ernest Hemingway, J.W. Goethe, Sokrates a ďalší.
Bratislava
3,50 €
kruh milovníkov poézie
kruh milovníkov poézie
1. Trpezlivosť kvetov, Milan Kraus ", 1997. cena 1,5 eura + poštovné. 2. Nad hniezdami smrti vánok, Rudolf Fábry, Slovenský spisovateľ 1969, 2,5 eura + poštovné 3. Odsúdený, Miklós Radnóti, Slovenský spisovateľ 1967, 1,5 eura + poštovné. 4. Plačúci amor , Beniak Valentín , Slovenský spisovateľ 1969, 2 eurá + poštovné 5. Básnické dielo 2, Laco Novomeský", Slovenský spisovateľ 1971, 1. vydanie, počet strán 292, cena 2 eurá + poštovné. 6. O modrej labuti, Mikuláš Kováč, Slovenský spisovateľ 1966, 2 eurá + poštovné. 7. Spoveď, Mariana Alcoforadová, Slovenský spisovateľ 1966, 1,5 eura + poštovné. 8. Pred zrkadlom, Bendová Krista, Slovenský spisovateľ 1976, 2 eurá + poštovné 9. Temná Venuša, Reisel, Vladimír , Slovenský spisovateľ 1967, 2,5 eura + poštovné. 10. Zážehy, Stacho Ján, Slovenský spisovateľ 1967, 1,5 eura + poštovné. 11. Kriedou na múr, Bertolt Brecht, Slovenský spisovateľ 1975, 2,5 eura + poštovné. 12. Prirodzená hudba, Jeffers Robinson", Slovenský spisovateľ 1967, 2,5 eura + poštovné.
Levice
dohodou
Temná Venuša, Reisel, Vladimír
Temná Venuša, Reisel, Vladimír
Poukam na predaj raz čítanú knihu:" Temná Venuša, Reisel, Vladimír", Slovenský spisovateľ 1967, ilustrácie Jozef Kostka, cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
 Aleš, Mikoláš: Malý Alšův Špalíček národních písní a říkadel
Aleš, Mikoláš: Malý Alšův Špalíček národních písní a říkadel
autor/autori: Aleš, Mikoláš; Svobodová-Alešová, Marínavydal: Albatros, 1969číslo produktu: 10014709dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Kriedou na múr, Bertolt Brecht
Kriedou na múr, Bertolt Brecht
Ponúkam Vám na predaj raz čítanú knihu :" Kriedou na múr, Bertolt Brecht", Slovenský spisovateľ 1975, preložil M. M. Dedinský, cena 2,5 eura + poštovné.
Levice
2,50 €
Zuzana Špůrová: Kroužím slova - V češtině
Zuzana Špůrová: Kroužím slova - V češtině
S vlastními ilustracemi autorky Název: Kroužím slova Edice: Autorka: Zuzana Špůrová Překlad: Ilustrace: Zuzana Špůrová Popis: Sbírka něžných. tichých, vtipných, občas nonsencových, jindy imprersionisticky laděných, vždy však skvěle vypointovaných básní... Počet stran: 96 Formát: 125 x 145 mm Vazba: Pevná, lepená Příloha: Vyšlo: 2003 Nakladatelství: Vlastním nákladem autorky Sleva: Ukázka: Stav: Perfektní Poznámka: 1. vydání Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 110 Kč. Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem
Česká republika
3,88 €
1 2 43