Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Poézia

Pre milovníkov poézie
Predám poézie ceny sú v texte - 3. Vasko Popa - Večne neviditeľná / 1966 / 3 € 4. Blas de Otero - Neplašte slávika / 1966 / 3 € 6. Vladimír Reisel - Temná venuša / 1967 / 4 € 7. Andrej Voznesenskij - Trojuholníková hruška / 1964 / 3 € 9. Mikuláš Kováč - O modrej labuti / 1966 / 3 € 12. Giuseppe Ungaretti - Sny a akordy / 1967 / 3 € 13. Boris Pasternak - Vlastnosti vášne / 1965 / 3 € 14. Boris Pasternak - Vlastnosti vášne / 1965 / 3 € 16. Vojtech Mihálik - Appassionata / 1964 / 3 € 17. Vojtech Mihálik - Appassionata / 1964 / 3 € 18. Ján Stacho - Zážehy / 1967 / 3 € 21. Publius Ovidius Naso - Lieky proti láske / 1964 / 7 € 22. Lawrence Ferlinghetti - Smutná nahá jazdkyňa / 1965 / 6 € 23. Vladimír Reisel - Láska na posledný pohľad / 1963 / 4 € 24. Stepan Ščipačov - Slohy lásky / 1964 / 4 € 25. Pavol Horov - Šla tade žena / 1964 / 4 € 26. Michelangelo Buonarroti - Útrapy v hľadaní / 1990 / 3 € 27. Attila József - Nie ja volám / 3 € Knihy sú kompletné a veľmi zachovalé Kontakt emailom, SMS-správou ďakujem Posielam aj na dobierku Pozrite aj ostatné moje inzeráty
Michalovce
3 €
Knihy hlohovských autorov
Zdravím... knihy hlohovských autorov Jakub Kmeť : Afázia - kniha obsahuje výber z poézie autora, preklad Havrana - najznámejšej básne Edgara Allan Poa, nakoniec veršovanú divadelnú hru Rómeo a Julo; ilustrácie L. Chudá, 1. vydanie, 2018, s podpisom autora ... cena 5 eur Tomáš Kmeť : 15 dní a 15 nocí (kniha + CD) - k románu tohto autora je pripojený CD nosič s výberom autorových piesni, na interpretácií ktorých sa podielali mimo iných kapely Horkýže slíže, Gladiator a Karpatské chrbáty, či jednotlivci ako Kuly a Braňo Jóbus; il. J. Hasala 1. vydanie, 2013 .... cena 6 eur
Bratislava IV - Karlova Ves
5 €
Kapeller, Karol: V rodisku láska zrodená
popis: Kapellerova zbierka poézie V rodisku láska zrodená patrí predovšetkým rodnej Chtelnici. Každému kameňu. Každému stromu. Každému domu i každému človeku. Láska sa s miestami, ako ich poznával pred polstoročím a ako sa mu obnovujú v spomienkach ale i pri opakovaných návštevách v súčasnosti. Tematicky by rád obsiahol všetko a nezabudol na nič. Okrem básní zaradených do zbierky napísal o Chtelnici rad ďalších. A nesporne ešte napíše. autor/autori: Kapeller, Karolvydal: Sprint vfra, 2000číslo produktu: 10026552dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Kostra, Ján: Chveješ sa vánkom z môjho plameňa
Verše o detstve, mladosti a láskeautor/autori: Kostra, Jánvydal: Mladé letá, 1986číslo produktu: 10179728dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Rúfus, Milan: Dielo IV.
Žalmy o nevinnej; Jednoduchá až po korienky vlasov; Čas plachých otázok; Čakankaautor/autori: Rúfus, Milanvydal: Mlanium, 2005číslo produktu: 10202730dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
Epos o Gilgamešovi,
Ponúkam na predaj zachovalú, nepoškodenú knihu : Epos o Gilgamešovi, prebásnil: Vojtech Zamarovský, vydalo vydavateľstvo : Tatran Bratislava v roku 1975. Vydanie druhé. Kniha je písaná v slovenskom jazyku, má 240 strán . Jej rozmery sú šírka 15,5 cm, výška 24,5 cm a hrúbka 2 cm.
Námestovo
20 €
Sládkovič - Marína
A. Sládkovič : Marína STAV: veľmi dobrý
Považská Bystrica
4 €
Vincent ŠABIK: Zem pod nohami
Dobrý deň, Predám poéziu: Vincent ŠABIK: Zem pod nohami. Slovenský spisovateľ, Bratislava, 1973. (6 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene knihy je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
6 €
Janko KRÁĽ: Súborné dielo
Dobrý deň, Predám poéziu: Janko KRÁĽ: Súborné dielo. (Ilustrácie: Vincent Hložník). Matica Slovenská, Martin, 1952. (19 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene knihy je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
19 €
Dlhší o hlavu : Antológia súčasnej slovenskej ....
Dobrý deň, Predám poéziu: Jozef ČERTÍK, Tomáš JANOVIC: Dlhší o hlavu : Antológia súčasnej slovenskej satirickej poézie. Smena, Bratislava, 1988. (5 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene knihy je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
5 €
Miro MALIŠ: Budeme si musieť zvyknúť ...
Dobrý deň, Predám poéziu: Miro MALIŠ: Budeme si musieť zvyknúť ... . Juga, Bratislava, 2006. (4 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene knihy je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
4 €
REZONANCE DUŠÍ a UTRPENÍM K RADOSTI
Predám zbierky básní REZONANCE DUŠÍ a UTRPENÍM K RADOSTI od autorky Danica Jakubcová. Zbierku REZONANCE DUŠÍ vydal FORUM SAPIENTIAE v Bratislave v roku 2010. Kniha má 159 strán, formát 13,5 x 20,5 cm. Kniha je nová. Cena: 5 € + poštovné. Zbierku UTRPENÍM K RADOSTI vydal FORUM SAPIENTIAE v Bratislave v roku 2011. Kniha má 157 strán, formát 13,5 x 20,5 cm. Kniha je nová. Cena: 5 € + poštovné. Pozrite si aj moje ostatné inzeráty, možno sa vám bude niečo hodiť.
Bratislava V - Petržalka
5 €
Busch, Wilhelm: Gesamtwerke 4
autor/autori: Busch, Wilhelmvydal: Weltbild, 1982číslo produktu: 10167161dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
kolektív autorov: Vyznania
popis: Reprezentačná publikácia k Roku slovenskej literatúry obsahuje texty - vyznania 35 osobností slovenskej literatúry, ktoré sprevádzajú ilustrácie popredných slovenských výtvarníkov. autor/autori: kolektív autorovvydal: Národné literárne ce, 1998číslo produktu: 10202665dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
Šprinc, Mikuláš: Za lásku sa neplatí
popis: Výber celoživotnej tvorby významného exilového spisovateľa, básnika, prekladateľa, redaktora, publicistu a pedagóga. Kniha zachytáva všetky základy, podoby a ťahy Šprincovho literárneho vývoja. Výber zachytáva všetky významnejšie práce autora a jemne zdôrazňuje jeho literárnu aktivitu za Slovenskej republiky. Názov knihy je odvodený od Šprincovho výroku, v ktorom zhodnotil slovenskú exilovú literatúru a jej protagonistov: „Všetko, čo sme robili, robili sme z lásky. A za lásku sa neplatí.“autor/autori: Šprinc, Mikulášvydal: Matica slovenská, 2002číslo produktu: 10066160dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
Kniha: Ve vlastních názorech se shodnu s každým (I
Kniha: Ve vlastních názorech se shodnu s každým (Ivan Kraus ... Pošlem dobierkou+2,90 €
Liptovský Mikuláš
5,90 €
Posledné nahé lásky, Jacques Prévert
Svetová klasika. Stav výborný. Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ.
Trebišov
5 €
1950 Slovenské ľudové piesne, zväzok I.
Ponúkam na predaj knihu Slovenské ľudové piesne, zväzok I. Autorom je Konštantín Hudec.Vydavateľom je Štátny ústav pre slovenskú ľudovú pieseň. Rok 1950. Edícia: Piesňové sbierky. Počet strán má 176. Stav knihy - viď priložené fotografie. Cena je 98,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
98,90 €
1963 Havran Edgar Allan Poe František Tichý
Ponúkam na predaj bibliofilskú tlač známeho Havrana od Edgara Allana Poe. Obsahuje volné listy v dvoch papierových obálkach s priehľadnými fóliami, ktorú sú zároveň chránené v kartónovom boxe. Je to písané anglicky a česky. Vydanie pripravil A. Hartmann, grafickú úpravu navrhol F. Šejna. Vydané v roku 1963 nakladateľstvom československých výtvarných umelcov. Je to ich 162. publikácia. Náklad bol 1800 výtlačkov z toho 60 číslovaných na talianskom papieri Fabriano a 1740 výtlačkov bolo na maršovskom papieri, formát A4. Cena je 48,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
48,90 €