Poézia

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Poézia

Morgenstern, Christian: Beránek měsíc
popis: V každém člověku je skryto dítě, to znamená výtvarný pud, a jeho nejmilejší hračkou a předmětem vážneho zájmu není miniatura lodi, vypracovaná do nejmenších podrobností, ale ořechová skořápka s ptačím pírkem jako stěžněm a s křemínkem jako kapitánem. Toto dítě chce, aby mu bylo dovoleno spoluhrát, spolutvořit také v umění, a nechce byt pouhým obdivujícím divákem. Neboť toto "dítě v člověku" je nesmrtelným tvůrcem v lidské duši...autor/autori: Morgenstern, Christianvydal: Odeon, 1990číslo produktu: 10026793dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
6,99 €
Peteraj, Kamil: Motýľ z iného neba
autor/autori: Peteraj, Kamilvydal: Hevi, 1995číslo produktu: 10012142dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Daniš, Miroslav: Mám strach z tohto sveta
autor/autori: Daniš, Miroslavvydal: Hlbiny, 2016číslo produktu: 10203500dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
Rejžek, Jan: Jam session na Starém bělidle
autor/autori: Rejžek, Janvydal: Mladá fronta, 1988číslo produktu: 10203455dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
Wolker, Jiří: Dílo Jiřího Wolkra
autor/autori: Wolker, Jiřívydal: SNKLHU, 1958číslo produktu: 10203451dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Vincent ŠABIK: Zem pod nohami
Dobrý deň, Predám poéziu: Vincent ŠABIK: Zem pod nohami. Slovenský spisovateľ, Bratislava, 1973. (6 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene knihy je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
6 €
Janko KRÁĽ: Súborné dielo
Dobrý deň, Predám poéziu: Janko KRÁĽ: Súborné dielo. (Ilustrácie: Vincent Hložník). Matica Slovenská, Martin, 1952. (19 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene knihy je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
19 €
Dlhší o hlavu : Antológia súčasnej slovenskej ....
Dobrý deň, Predám poéziu: Jozef ČERTÍK, Tomáš JANOVIC: Dlhší o hlavu : Antológia súčasnej slovenskej satirickej poézie. Smena, Bratislava, 1988. (5 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene knihy je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
5 €
Miro MALIŠ: Budeme si musieť zvyknúť ...
Dobrý deň, Predám poéziu: Miro MALIŠ: Budeme si musieť zvyknúť ... . Juga, Bratislava, 2006. (4 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene knihy je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
4 €
Rilke, Rainer Maria: Piesne o láske a smrti; Zápisky Malteho Lauridsa Briggeho
autor/autori: Rilke, Rainer Mariavydal: Slovenský spisovateľ, 1989číslo produktu: 10186805dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
Pred zrkadlom
Autor: Krista Bendová Rok vyd.: 1976 Vydavateľstvo: Slovenský spisovateľ Väzba tvrdá s prebalom, počet strán 160, vydanie 1., náklad 5000ks Básnická tvorba Kristy Bendovej má bohatú vnútornú rozlohu. Jej silnou stránkou je antiiluzívnosť, zmysel pre reálne sily ľudského bytia, manifestované citovým životom, jeho +klasickou+ hodnotou, ktorou predstavuje láska vo svojej aktívnej existencii, takej významnej pre človeka. Poézia Kristy Bendovej je svedok ľudského šťastia i žiaľu, svedok, ktorý sa dopracoval vôľou poznávať k priamej a otvorenej reči. Stav knihy zachovalý, prebal trošku uchytaný. Cena: 4,50€ + poštovné alebo osobný odber. B.
Martin
4,50 €
Listy od tvojho kráľa Milovanej Princeznej
Listy od tvojho kráľa Milovanej Princeznej, Sheri Rose Shepherd, SBS, 2012, tvrdá väzba 195 strán, 330 g, 11 x 15 cm - 7 €
Michalovce
7 €
Ivan Krasko: Nad ránom...
Výber z poézie Ivana Krasku. Mladé letá 1961, ilustrácie Jozef Šturdík. Poškodený prebal, inak dobrý stav. Cena 4,--+poštovné
Bánovce nad Bebravou
4 €
Kollár, Ján: Dcéra Slávy
autor/autori: Kollár, Jánvydal: Slovenský spisovateľ, 1979číslo produktu: 10176272dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
Homéros: Ílias
XXIV spevovautor/autori: Homérosvydal: Slovenský spisovateľ, 1986číslo produktu: 10068551dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
29,99 €
Človek nie je sám, zostavil Milan Rajský
Ponúkam na predaj raz čítanú knihu:" Človek nie je sám, zostavil Milan Rajský ", Štefan Tamáš (fotograf) , 1966, slovensky, VPL, Bratislava, 194 strán , cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
Básnické dielo 2, Laco Novomeský
Ponúkam na predaj raz čítanú knihu:" Básnické dielo 2, Laco Novomeský", Slovenský spisovateľ 1971, 1. vydanie, počet strán 292, cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
Nad hniezdami smrti vánok, Rudolf Fábry
Nad hniezdami smrti vánok, Rudolf Fábry, Slovenský spisovateľ 1969, 2 eurá + poštovné
Levice
2 €
Pred zrkadlom, Bendová Krista
Ponúkam na predaj raz čítanú knihu :" Pred zrkadlom, Bendová Krista", Slovenský spisovateľ 1976, ilustrácie Běla Kolčáková, cena 2,5 eura + poštovné.
Levice
2,50 €
1 28 29