12 693 inzerátov
Na pláži - Tomesová - EVITA
Príbeh o lete,ktoré MUSÍ každá z nás zažiť aspoň raz v živote! Kniha nová, 100% stav, vhodná ako darček.
Poprad
3 €
Najlepšie svetové čítanie
Darca, Rukojemníci, Choď za svojimi hviezdami, Sezóna pochodov. Kniha vo výbornom stave. Tvrdá väzba, papierový prebal.
Poprad
3 €
Najlepšie svetové čítanie
Letný ostrov, Najdlhší deň, Kým sa s tebou rozlúčim, Strážnik. Kniha v 100% stave, tvrdá väzba, papierový obal mierne poškodený.
Poprad
3 €
Ramajána - Krishna Dharma
Staroindický epos. Nesmrteľný príbeh o dobrodružstve, láske a múdrosti. Kniha nová, 100% stav, tvrdá väzba, vhodná ako darček. Pôvodná cena 14,50.
Poprad
6 €
SINON - Dan T. Sehlberg
Ocitne sa svet na pokraji zhubnej pandémie. Kniha nová, 100% stav, vhodná ako darček. Pôvodná cena 15,20.
Poprad
6 €
Afgánec - Frederick Forsyth
Kniha nová, 100% stav, vhodná ako darček. Tvrdá väzba, papierový prebal .
Poprad
3,50 €
VHS Súkromné neresti
Predám VHS, nová, 100% stav, vhodná ako darček. Private parts. Od 18 rokov.
Poprad
3 €
DVD Tigre
Darujem toto DVD za akýkoľvek nákup z môjho bazár. DVD nové, obsahuje brožúru. 100% stav.
Poprad
zadarmo
Židovka z Toleda
Autor: Lion Feuchtwanger Rok vyd.:1965 Vydavateľstvo:Slovenský spisovateľ Príbeh románu vychádza z historických udalostí, avšak je zrejmé, že autor do neho vložil predovšetkým trpké životné skúsenosti generácie, ktorá prežila prenasledovanie pre svoj pôvod, útek do emigrácie a hrôzy druhej svetovej . Zachovalý stav knihy. Cena: 3€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
3 €
Krásna Minna
Autor:Martti Larni Rok vyd.:1965 Vydavateľstvo:Smena Román fínskeho spisovateľa, ktorý vám priblíži svet mužov... Stav knihy - prebal dosť poškodený, na doskách sú fľaky. Cena: 1€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
1 €
D. Steel - Kým nás smrť nerozdelí
Kniha v 100% stave, ako nová, vhodná ako darček. Tvrdá väzba, papierový prebal.
Poprad
3 €
História našich čias
Autor: Anatole France Rok vyd.:1959 Vydavateľstvo:Slovenský spisovateľ Dej sa odohráva vo Francii v rokoch 1897-1900. Všetkými hýbe Dreyfusova aféra. Každý má svoj názor. Aristokracia, ktorá sa tvári že súhlasí s republikou, spôsobuje jednu revolúciu za druhou. Medzi nimi obratne a zákerne manévruje cirkev. Zachovalý stav , v knihe vpísané venovanie k MDŽ. Cena: 2,70€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
2,70 €
Denník Medzi životom a smrťou - Rúžičková Helena
Kniha vo veľmi dobrom stave, tvrdá väzba.
Poprad
3 €
Ostrov Tučniakov
Autor: Anatole France Rok vyd.:1948 Vydavateľstvo: Pravda Autor ironicky opisuje pôvod tučniakov, dobu stredoveku s jej legendami, vytvorenými cirkevnou hierarchiou, a najmä dobu novú, zvlášť potom obdobie tretej francúzskej republiky. Autor nešetrí vo svojom diele nikoho, zosmiešňuje antisemitizmus, buržoáziu, štátnikmi, právnikmi aj ženy onoho obdobia ako inspirátorky tučňácký politiky. Hoci predmetom satiry je Francúzsko, zosmiešnenie sa týka všetkých pseudodemokratických štátov na prelome 19. a 20. storočia. Stav knihy dobrý, prebal opotrebovaný. Cena: 3€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
3 €
NeMožné - D. Steel
Kniha ako nová, 100% stav, vhodná ako darček. Tvrdá väzba, papierový prebal.
Poprad
3 €
Rozdělený dům
Autor: Pearl S. Bucková Rok vyd.:1946 Vydavateľstvo: Rudolf Schutz v Praze Jazyk: český Jedná sa o III. diel veľmi interesantný románovej trilógie "Hlinený dom". Môžem ponúknuť všetky tri diely. Tento diel "Rozdelený dom" je zasadený na Ďaleký východ, do Číny.Kresba a rytina na väzbe od ak. maliarky Toyen.. Stav knihy - miene uvolnená doska, nemá prebal, inak v dobrom stave. Cena: 3€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
3 €
Vzbura anjelov
Autor: Anatole France Rok vyd.:1951 Vydavateľstvo:Slovenský spisovateľ Veľkolepá alegorická satira, v ktorej sa skutočnosť prepletá s bájou. Hlavná postava Arcade, anjel strážca mladého šľachtica, študuje v knižnici svojho "chovanca", kde sa dočíta o vzbure anjelov "pred začiatkom vekov" proti Hospodinovi, a začne organizovať novú vzburu medzi padlými anjelmi, žijúcimi na svete ako normálni ľudia. Poučený bibliou i exaktnými vedami prichádza k poznaniu, že teoretická tyrania, víťazstvo Stvoriteľa nad pohanskými božstvami zbavilo ľudský život krásy a šťastia. Preto pre vzburu proti nebu získava i Lucifera. No ten sa tohto podujatia napokon vzdáva z obavy, že by sa jedna tyrania nahradila tyraniou novou... Zachovalý stav, prebal mierne opotrebovaný. Cena: 2,70€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
2,70 €
Náramky priateľstva
Kniha podrobných návodov a schém, ako si sám vytvoriť vlastné náramky, náhrdelníky, brošne... Nová, 100% stav, vhodná ako darček. Poštovné pri prevode peňazí vopred na účet iba 1,70 EUR - posielam doporučene.
Poprad
3 €
Talianske renesančné novely
Autor:kolektív autorov Rok vyd.:1958 Vydavateľstvo:Slovesnký spisovateľ Novely od rôznych autorov: Salernitano, Arienti,Manetti, Parabosco, Straparola, Fortini, Marsili... Zachovalý stav knihy, prebal mierne poškodený. Cena: 1,50€ + poštovné alebo osobný odber.
Martin
1,50 €
Veľký spor vekov
Kniha nová, 100% stav, vhodná ako darček.
Poprad
3 €
1 2 635