12 310 inzerátov
predam pribeh carodejnice v ceskom jazyku
Je to v ceskom jazyku
Topoľčany
dohodou
Creating stylized characters
Creating stylized characters je anglická kniha od spoločnosti 3D publishing o digitálnom a aj normálnom kreslení a hovorí o tom ako kresliť štylizované postavy, ktoré budú mať svoj príbeh a zaujmú ľudí svojím postavením a výzorom a mimikou tváre. Je tam 6 procesov a 6 tvorcov a každý jeden z nich opisuje ako vytvoril danú postavu, akým procesom si musel prejsť a podobne. Veľmi zaujímavá poučná kniha. Nová kniha, prelistovaná, 27 eur plus pošta (pôvodná cena 40 eur)
Prešov
1 €
Knihy za 1€
PREDÁM knihy za 1€ mix burzových aj nových
Trenčín
1 €
M.S.Forceová: Cnosť 10 eur
cena knihy vrátane poštovneho a balneho. platba na učet, na dobierku neposielam. prosim kontaktujte ma na e-mail. kniha len 1x prečítana, ako nová. On je dominantný alfa-samec, ona odmieta sex pred manželstvom. On je bohatý, sexi a neodolateľný, ona sa bráni. To na fungujúci vzťah vôbec nevyzerá... Vstúpte do sveta slávnej filmovej hviezdy Flynna Godfreya a newyorskej učiteľky na základnej škole Natalie Bryantovej. Presúvajte sa s nimi z New Yorku do Los Angeles, z Hollywoodu do Las Vegas a sledujte vývoj ich ľúbostného vzťahu, v ktorom zažijú všetko – romantiku, túžbu, vášnivý sex, prenasledovanie novinárov bažiacich po informáciách, ba i zločin, ktorý ich môže zničiť. Ak však neobľubujete mužov s drsnejším slovníkom, ktorí pre milovanú ženu riskujú, splnia jej akékoľvek želanie a urobia pre ňu všetko... ak vám vášnivý sex nič nehovorí, ak sa vyhýbate napätiu a šteklivému rozprávaniu... táto kniha nie je pre vás! Varovali sme vás...
Tvrdošovce
10 €
Do sedla za každú cenu
Kniha ako nová nepoškodená. Cena knihy je bez poštovného. Knihu zasielam ihneď po pripísaní peňazí na účet.
Ružomberok
3 €
Žila som v tme
Kniha ako nová nepoškodená. Cena knihy je bez poštovného. Knihu zasielam ihneď po pripísaní peňazí na účet.
Ružomberok
3 €
50 odtieňov slovody - EL James
Kniha ako nová nepoškodená. Cena knihy je bez poštovného. Peniaze posielam hneď po pripísaní peňazí na účet.
Ružomberok
14 €
Steel Danielle: Panské sídlo
Slovenský spisovateľ, Bratislava, rok: 2002., vydanie: 1., väzba: tvrdá, jazyk: slovenský, strán: 263., stav: ako nová, s prebalom ISBN 80-220-1215-7
Levice
1,99 €
Rôzne romantické knihy
KONTAKT cez mail alebo sms, na volanie nereagujem Bertrice Smallová - Zakázané rozkoše (7,-€) (Rosamunda PREDANE) (Vykúpená láska PREDANE) Susan Johnsonová - Hriešne krásny (4,-€) Julie Garwoodová - Kráska (3,50€) (Zažeň tiene noci PREDANA) Julia Barrettová - Úprimnosť a klam (4,-€) (Škola lásky PREDANA) Elizabeth Adler - Nerozvážnosti (4,-€) Lucinda Edmonds - Nie práve anjel (4,-€) Jacqueline Briskin - Paloverde (3,-€) Roman Brat - Útek do raja (3,-€) Kniha najlepšie svetové čítanie obsahuje 4 knihy (4,-€): Joy Fieldingová - Teraz ju vidíš Bella Pollenová - Leto s medveďom Joseph Finder - Pochované tajomstvá Kristina McMorrisová - Listy z domova Kniha najlepšie svetové čítanie obsahuje 4 knihy (4,-€): Wilbur Smith - Čarodejník James Patterson - Denník Nicholas Sparks - Útek do samoty Brian Haig - S tichým súhlasom (Vražda v Slopnej PREDANA) Sue Monk Kiddová - Trón morskej panny (2,50€) Jason Goodwin - Strom janičiarov (2,50€) Celia Haddonová - Sto lámp pre dušu (1,50€) John Jakes - Láska a vojna 1 (2,-€) John Jakes - Nebo a peklo 1 (2,-€) Magdaléna Pirozeková - Nádej v utajení (2,-€) Blanka Gondová - Carpona v plameňoch (4,-€) Eva Ava Šranková - Izabela 1 (Láskou spútaní) a 2 (V tieni Notre-Dame) - (SPOLU za 8,-€) - všetky knihy sú ako nové, niektoré raz čítané, niektoré nečítané + poštovné podľa váhy Pozrite si aj ostatné moje inzeráty. Všetky veci ihneď k odberu.
Partizánske
4 €
Rôzne knihy
Henri Pourrat - Gašpar z vrchov 1,2 Jorge Amado - Návrat márnotratnej dcéry Jakob Wasserman - Husiarik Pa Ťin - Chladná noc Mircea Eliade - Maitreyi Slečna Kristína James Dickey - Vyslobodenie Jean Giono - Husár na streche Juan Carlos Martini - Nahý život Enzo Russo - Prípad Monte Christo, Diablove utorky Gustav Meyrink - Golem Cena: 1,60€/ks KONTAKT cez mail alebo sms, na volanie nereagujem - knihy v dobrom stave. Jedna alebo dve majú natrhnutí prebal. + poštovné podľa váhy Pozrite si aj ostatné moje inzeráty. Všetky veci ihneď k odberu.
Partizánske
1,60 €
3 zaujímavé knihy
Pai Kit Fai - Dcéra konkubíny (5,50€) Jara H. Bertolasi - Nahí strážcovia raja (5,50€) Kathy Reichs - Osudná cesta (5,50€) kniha o Temperance Brennan zo seriálu Bones - Kosti Sídlo Mansfield PREDANÁ - všetky knihy sú ako nové, niektoré raz čítané, niektoré nečítané Pri väčšom odbere možná ZĽAVA!!! + poštovné podľa váhy KONTAKT cez mail alebo sms, na volanie nereagujem Pozrite si aj ostatné moje inzeráty. Všetky veci ihneď k odberu.
Partizánske
5,50 €
Virginia Andrewsová
Virginia Andrewsová KNIHY: - Kvety v podkroví (Ovocie minulosti PREDANÁ) (Záhrada tieňov PREDANÁ) - Trpké svitanie (Tajomné ráno PREDANÁ) - Nemilovaná - Moja zlatá Audrina Cena: 5,50€/kus + poštovné podľa váhy KONTAKT cez mail alebo sms, na volanie nereagujem - knihy sú ako nové, niektoré nečítané, niektoré párkrát čítané Pozrite si aj ostatné moje inzeráty. Všetky veci ihneď k odberu.
Partizánske
5,50 €
Kat Martinová - Bez srdca
Kat Martinová - Bez srdca Cena: 2,50€ KONTAKT cez mail alebo sms, na volanie nereagujem - prvá strana v knihe je odtrhnutá, ale v čítaní to neprekáža. Viď foto. Inak je zachovalá + poštovné podľa váhy Pozrite si aj ostatné moje inzeráty. Všetky veci ihneď k odberu.
Partizánske
2,50 €
Epidémia-Robin Cook
Predám knihu Epidémia-Robin Cook, vyd. Ikar 2005, 376 strán. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
4 €
Darček k nákupu Love story, Harlequin
Kúpte si u mňa akékoľvek 3 knihy z ostatných inzerátov a na vyžiadanie dostanete jednu z týchto dvoch knižiek. Diane Pershing - Dychtivým šepotom Elizabeth Sitesová - Duhová nevěsta (CZ)
Partizánske
zadarmo
Krv hviezd
Predám knihu Krv hviezd-Anne-Marie Polová, vyd. Mladé letá-edícia Čajka 1995, 166 strán.
Bratislava
2,50 €
Trochu slnka v studenej vode-Francoise Saganová
Predám knihu Trochu slnka v studenej vode, Zázračné oblaky-Francoise Saganová, vyd. Ikar 2006, 232 strán. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
4 €
Hostinec Jamajka-Daphne Du Maurierová
Predám knihu Hostinec Jamajka-Daphne Du Maurierová, vyd. Ikar 2006, 256 strán. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
3,50 €
Ildikó Von Kurthyová - Čakajte, ste v poradí ...
Ponúkam na predaj knihu Čakajte, ste v poradí.... Autorom je Ildikó Von Kurthyová. Stav -viď foto. Cena je 3,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
3,90 €
NICOLE JORDAN, GAYLE CALLEN,CAROLYNE SWANN, GOOLRI
Ponúkam na predaj: NICOLE JORDAN: Hříšne sny-9€ Láska na dosah-8€ Touha-8€ Vášeň-8€ Smysln ost-9€ Milovat zhýralého vévodu-9€ Napravit hříšníka-8€ Zdráhavá Julie-8€ Střevíček pro Popelku -8€ Svést nevěstu-9€ Milenec-8€ Svůdce-8€ GAYLE CALLEN: Rytířský slib-9€ Lekce svádění-9€ Kráska a špion-9€ Nevinná-9€ Jeho vyvolená-9€ CAROLYNE SWANN: Smaragdová touha-8€ Smaragdový hřích-predaná Smaragdová naděje-8€ Rubínová růže-8€ Rubínové intriky-8€ Azurové naděje-8€ ROBERT GOOLRICK: Spoľahlivá manželka-7,50€ EMMA WILDESOVA: Nehanebný návrh-8,50€ SUE RICH: Rozmarná Velvet-predaná knihy sú vo veľmi dobrom stave +poštovné,
Vranov nad Topľou
dohodou
1 2 616