Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Romány

Waris Dirie a Cathleen Miller - Púštny kvet
Príbeh ženy, ktorá sa zo somálskej púšte prepracovala do sveta hviezd medzinárodného modelingu. Ako trinásťročná opustila svoju početnú rodinu, aby unikla sobášu so starým mužom. Z púšte si odniesla poznačené telo i dušu tzv. ženskou obriezkou, ktorú ešte i dnes podstupujú africké dievčatá v útlom veku. Waris šťastnou náhodou mohla pracovať niekoľko rokov na somálskom veľvyslanectve v Londýne. Keď jej legálny pobyt vypršal, rozhodla sa v cudzom prostredí ostať a zarobiť peniaze pre seba i pre svoju matku. Zapojila sa i do boja proti ženskej obriezke ako mimoriadna veľvyslankyňa OSN a zástankyňa ľudských práv.
Michalovce
5 €
Marija Jurič Zagorka - Gričská čarodejnica 1-4
vo veľmi dobrom stave, predaj iba spolu, cena za všetky: 25,-eur
Michalovce
25 €
Marija Jurič Zagorka - Plamene inkvizície 1,2
vo veľmi doborom stave, predaj iba spolu, cena za obe knihy: 14,-eur
Michalovce
14 €
Virginia C. Andrewsová - pentalógia Trpké svitanie
vo veľmi dobrom stave, predaj iba spolu, cena komplet 25,-eur
Michalovce
25 €
Jude Deverauxová - ponuka kníh
všetky vo výbornom stave, cena za kus: 7,-eur
Michalovce
7 €
Dailey, Conran, Cannell
Janet Dailey - Dedičstvo 4,-eurá Janet Dailey - Ako divé hrozno 4,-eurá Shirley Conran - Divošky 4,-eurá Stephen J. Cannell - Plán 4,-eurá
Michalovce
4 €
Most přes navždy - Richard Bach.
Predám knihu Most přes navždy - Richard Bach. Rok 1998, 330 strán. Pekný stav. Autor o knihe: "Táto kniha je príbehom o rytierovi, ktorý umieral, a princeznej, ktorá mu zachránila život. Je to príbeh o kráse a netvoroch, o kúzlach a pevnostiach, o silách smrti, ktoré sú zdanlivé, a silách života, ktoré sú skutočné. Je to rozprávanie o jednom dobrodružstve, ktoré je podľa mňa v každej dobe tým nejdôležitejším".
Trnavá Hora
3 €
Mistr klamu - Frederick Forsyth.
Predám knihu Mistr klamu - Frederick Forsyth. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
3 €
Mírně střelená laň - Vladimír Nový.
Predám knihu Mírně střelená laň - Vladimír Nový. Veľmi pekný stav. Rok 1993, 148 strán. Je to príbeh starnúcej herečky, ktorá spomína na svôj život a svoje lásky.
Trnavá Hora
2 €
Michelangelov zápisník - Paul Christopher.
Predám knihu Michelangelov zápisník - Paul Christopher. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
3 €
Lisa Kleypas - Vábení za soumraku
1852 Londýn, Anglie. Poppy Hathawayová vždy snila o obyčejném životě po boku své životní lásky, Michaela Bayninga. Když ji ale Michael opustí, nejenomže jí tím zlomí srdce, ale navíc z ní učiní vděčné téma pro všechny londýnské klepny. Zoufalá Poppy vidí jen jedinou cestu, jak se ze skandální situace vymanit: provdat se za Harryho Rutledge, přitažlivého, avšak záhadami opředeného majitele hotelu. Záhy po sňatku vyjde najevo, že Harry je vskutku muž s ponurou minulostí, a tak Poppy čelí přetěžké otázce - Jak se má zachovat správná dáma, když zjistí, že se provdala za zločince?
Michalovce
6 €
K.E.Woodiwissová - ponuka kníh
Vlk a holubica 10,-eur Ruža v zime 10,-eur Plameň a kvet 8,- eur Osudom spojení 8,-eur
Michalovce
dohodou
Malovaný děti - Jiří Šotola.
Darujem k nákupu knihu Malovaný děti - Jiří Šotola. Veĺmi pekný stav. Platí pri kúpe inej, platenej knižky alebo sady. Jedna zadarmo k jednej platene knižke alebo sade.
Trnavá Hora
zadarmo
Lindseyová Johanna - ponuka kníh
všetky vo výbornom stave, cena za kus: 7,-eur
Michalovce
7 €
Johanna Lindseyová - ponuka kníh
Vysnívaný muž 8,-eur Spoznaj svoju lásku 8,-eur Markízov dedič 8,-eur Roztúžené srdce 8,-eur Strieborný anjel 8,-eur Tajomný oheň 8,-eur Miluj ma navždy 8,-eur Láska príde sama 8,-eur Niekto dokonalý 8,-eur Nežné nepriateľstvo 8,-eur Sila lásky 8,-eur Ostatné PREDANÉ
Michalovce
8 €
Rôzne knihy
Cena 0,5€-1€: Jonathan Swift- Gulliverove cesty Umberto Eco- Meno ruže 2€ Hana Zelinová- Alžbetin dvor, Volanie vetra- 2€/ks Hana Zelinová- Smäd Amado- Tereza H.H. Kirst- Kliatba úspechu+ Ortieľ pravdy (je to jedna kniha) Miguel Angel Asturias- Víkend v Guatemale a iné prózy H.F. Brismeadová- Pastviny modrého žeriava James Hadley Chase- Kto chytá tigra za chvost Mór Jókai- Malí Králi Harold Robbins- Dedičia Ed McBain- Jack a fazuľa Scerbanenco- 3x Duca Lamberti Preč s bruchom Giovanni Papini- Život Krista Zeman, Dzurinda- Rozhovory bez hraníc Justová- Cisár je nahý Svet deväťdesiatich minút (Dejiny československého futbalu) Kosidowski- Čo rozprávali evanjelisti Krupa- Polynézania Holzbachová- Amerika Zem Indiánov Fabry- Tak chutí svet Hanzelka- Cez Kordillery Mysterious Mamberamo 2€ Petersonová- Neberte stopárov Mazár- Naša Dukla pod Urpínom MacDonald- Muž spod zeme Možnosť osobného odberu Detva a Zvolen.
Detva
1 €
Nové a raz čítané knihy
Nové knihy: Lisa Renee Jonesová- Žiadne tajomstvá 3€ Alyson Noel- Vezmi ma na mesiac 1,5€ Dominika Ponechalová- Punková princezná, Punková princezná sa vracia- 4€/ks Raz čítané knihy- výborný stav: Mojžiš- Štefan Hríb: Môj bláznivý život 2€ Dobrovoda- Ja malkáč, Ja velkáč- 3,5€/ks (spolu 6€) Radičová, Lesná- Krajina hrubých čiar 4€ Sierra- Tajomné posolstvo 2€, Tajná večera- 3€ Umberto Eco- Meno ruže 2€ Hana Zelinová- Alžbetin dvor, Volanie vetra- 2€/ks Hana Zelinová- Smäd 1€ Julianne Donaldsonová- Sídlo Blackmoore PREDANÁ Gohlkeová- Zachránte Amelie PREDANÁ Pozrite aj iné moje inzeráty. Možnosť osobného odberu Detva a Zvolen.
Detva
dohodou
L.M.Montgomeryová - ponuka kníh
Anna zo zeleného domu 6,-eur Anna v Redmonde PREDANÁ Anna v Summerside 6,-eur Annin vysnívaný domov 6,-eur Annine lásky 6,-eur Osudný omyl PREDANÁ Oprášené lásky PREDANÁ Listy láskam PREDANÁ Čarovná rozpravkárka 7,-eur
Michalovce
dohodou
Julie Garwoodová - ponuka kníh
obe vo výbornom stave, cena za kus 6,-eur
Michalovce
6 €