Sci-fi

1 260 inzerátov
Komando Venuša 3, Tuschel Karl Heinz
Komando Venuša 3, Tuschel Karl Heinz
Ponúkam na predaj knihu:" Komando Venuša 3, Tuschel Karl Heinz ", Smena,Bratislava 1985, ilustrácie Leščinský Dušan obl. a frontispice, počet strán 240, brožovaná, formát 120 x 190, cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
Predám knihy
Predám knihy
Predám tieto knihy: Hry o život - trilógia Hvězdy NHL 2011 Kľúčik od trinástej komnaty Bígl Marek Hamšík - Najmladší kapitán Michael Schumacher - cesta na vrchol Film pre psov Prvá a druhá sv. vojna (obrázkový atlas) První světová válka deň po dni Lance Armstrong Hvězdy NHL 2017 Hvězdy NHL 2015 Hvězdy NHL 2014 Futbaloví géniové Jazdci časom - Dni predátorov Jazdci časom - Absolútna vojna Jazdci časom - Prvá misia Jazdci časom - Kód apokalypsy FIFA - korupčný škandál Kto zachráni lesný zverinec 21.12. Chlapec nikto Divosi Cena dohodou. Volať v čase 14:00-20:00
Malacky
dohodou
Stephen King - Pan Mercedes - cz
Stephen King - Pan Mercedes - cz
Ponukam titul Pan Mercedes, stav výborný, čeština, 2014, knihy zasielam poštou, alebo knihy si možete prebrat aj cez víkendy. Za stav a kvalitu vždy ručím!! Kontakt - telefonický, bazar formular, na sms nereagujem. len seriozni záujemci.
Košice II - Západ
dohodou
 Hohlbein, Wolfgang : Temná je budoucnost
Hohlbein, Wolfgang : Temná je budoucnost
Charityautor/autori: Hohlbein, Wolfgang vydal: Moba, 1995číslo produktu: 10204089dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
 Wells, Herbert George: The First Men In The Moon
Wells, Herbert George: The First Men In The Moon
popis: Published over 100 years ago, this is one of Wells's greatest novels, and the only one of his scientific romances to embrace space travel. Thanks to the discovery of an anti-gravity metal, Cavorite, two Victorian Englishmen travel to the Moon, where they encounter the extraordinary underground world of the Selenites, insect-like aliens living in a rigidly organised hive society.autor/autori: Wells, Herbert Georgevydal: Gollancz, 2013číslo produktu: 10204078dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
 Stasheff, Christopher: Čarodějné kameny
Stasheff, Christopher: Čarodějné kameny
autor/autori: Stasheff, Christophervydal: Polaris, 1999číslo produktu: 10158737dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,49 €
Kupim Jiri Kulhanek - Nocni klub 1 a 2
Kupim Jiri Kulhanek - Nocni klub 1 a 2
Kupim knihy od Jiri Kulhanek - Nocni klub 1 a 2 (Idealne obidva diely). Prosim len seriozny predajcovia!!! Dohoda ista!!! Prosim kontaktujte ma cez SMS alebo mailom.
Lučenec
ponúknite
Veronica Roth - Divergencia/Experiment
Veronica Roth - Divergencia/Experiment
1. a 3.diel sfilmovanej série Divergencia, nečítané, nové
Teplička nad Váhom
4 €
Paolini - Brisinger
Paolini - Brisinger
Zdravím... Ch. Paolini : Brisinger (sj, pevná väzba) - 12e
Bratislava IV - Karlova Ves
12 €
Fantasy
Fantasy
Predám nové, nečítané knihy: Cast- Škola noci 4, 6-10- 3€/ks (pri kúpe troch kníh 2,5€/ks), Brandon Mull- Fablehaven- Kľúče od väzenia démonov- 5€ Ursula Le Guin- Dary, Hlasy- 4€/ks, Lavinia- 4,5€ Cassandra Clare & Holly Black- Medená rukavica 4€ Gregoryová- Deti búrky 4€ Možnosť osobného odberu v Detve a Zvolene.
Detva
dohodou
Futurama komiks
Futurama komiks
v super stave, nepouzivana
Nitra
8 €
Kniha: Bílý plášť (Robert Carter)
Kniha: Bílý plášť (Robert Carter)
Kniha: Bílý plášť (Robert Carter) Pošlem dobierkou 4 €
Liptovský Mikuláš
12 €
Bouřková fronta
Bouřková fronta
Autor: Jim Butcher Rok vyd.:2012 Vydavateľstvo:Stanislav Juhaňák-Triton Jazyk: český Väzba mäkká,menší formát,počet strán 360, vydanie 2. Harry Dresden, jediný praktizujúci profesionálne čarodejník v Chicagu, by mohol byť rád, že živnosť konečne šliape bez väčších problémov. Lenže zrazu sa začínajú kopiť udalosti, s ktorými rozhodne nepočítal: Lord Červeného dvora upírov vyzýva Harryho na súboj, chce ho zabiť, aby ukončil vojnu medzi upírmi a čarodejníkovi ... Profesionálny zabijak si skúša na Harrym svoju mušku ...Je ukradnutých Turínske plátno ... Chicagská polícia nedokáže identifikovať isté telo ... Naviac sa vracia Harryho bývalá priateľka Susan, ktorá stále ťažko zápasí so svojím polovičným upírstvom. A v jej živote sa zrejme objavuje iný muž ... Niekedy je jednoducho najlepší vôbec nevyliezať z postele. Zachovalý stav knihy. Cena: 3,50€ + poštovné alebo osobný odber. A.
Martin
3,50 €
Kniha: Ztracený Thomas (Dean Koontz)
Kniha: Ztracený Thomas (Dean Koontz)
Kniha: Ztracený Thomas (Dean Koontz) pošlem dobierkou 4 €
Liptovský Mikuláš
9 €
Kniha: Púpavový oheň (N.D. Wilson)
Kniha: Púpavový oheň (N.D. Wilson)
Kniha: Púpavový oheň (N.D. Wilson) Pošlem dobierkou 4 €
Liptovský Mikuláš
9 €
Kniha: Nikdy nezemřít (Kim Harrison)
Kniha: Nikdy nezemřít (Kim Harrison)
Kniha: Nikdy nezemřít (Kim Harrison) Pošlem dobierkou 4 €
Liptovský Mikuláš
9,90 €
 Meyerová, Stephenie: Zatmenie
Meyerová, Stephenie: Zatmenie
popis: Knižka Zatmenie je (rovnako ako predchádzajuce diely) výborne napísaná a hĺbka, do ktorej autorka dokáže podať aktuálne citové rozpoloženie je až neuveriteľná. Práve pomocou popisu myšlienok a pocitov sa dostávame až do hlavy hlavnej hrdinky a príbeh je o to zaujímevejší – cítime s Bellou jej problémy, trápenia aj radosti. A práve to robí z celej Twilight ságy neodolateľné čítanie – zžívame sa s Bellou a možno si dokoca položíme aj otázku “Ako by som to spravil(a) ja na jej mieste?”.autor/autori: Meyerová, Stephenievydal: Tatran, 2009číslo produktu: 10158797dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
8,49 €
Romeo & Julie 2300
Romeo & Julie 2300
Autor: Vladimír Páral Rok vyd,.:1982 Vydavateľstvo:Práce Jazyk:český Väzba tvrdá s prebalom, počet strán 208, vydanie 1., náklad 176000ks Hlavnými postavami sú mladí milenci Manka Lebdušková a Milan Kariet, ktorí žijú v Súmestie Praha-Ústí. Toto Súmestie vzniklo niekedy pred rokom 2300 z miest Praha a Ústí nad Labem. Má rozlohu 180 kilometrov štvorcových, 9,6 miliónov obyvateľov v 42 obvodoch. Medzi oboma mestami vedie magistrála, ktorá má 36 jazdných pruhov v každom smere. V knihe "Romeo a Júlia 2300" sa objavila ešte dve bližšie nešpecifikovaná Súmestie, a to Melsyd (vznikol spojením austrálskych miest Melbourne a Sydney), a Dresden-Leipzig. Zachovalý stav knihy. Cena: 4€ + poštovné alebo osobný odber. A.
Martin
4 €
Socha z Venuše- Ján Lenčo
Socha z Venuše- Ján Lenčo
Akcia do konca marca! - Socha z Venuše, - cena 0,50€,kontakt mailom;
Rožňava
0,50 €
Som číslo štyri+Sila šestky - Pittacus Lore
Som číslo štyri+Sila šestky - Pittacus Lore
1. a 2. časť Majú trochu ošúchané okraje Bežne v kníhkupectvách stoja okolo 24€
Nitrianska Streda
15 €
1 2 63