316 inzerátov
LF UK BA materiály medicína/zub 2019+iné medicíny
LF UK BA materiály medicína/zub 2019+iné medicíny
Dobrý deň! ponúkam ako PRVÝ úplne najnovšie knihy, pre prípravu na Medicínu/zubarinu na Univerzitu Komenského v Bratislave, ktoré budú aktuálne na prijímačky 2019/2020!!! Viem poradiť aj ohľadom iných medicín, dával som si viacero prihlášok, mám aj iné materiály. Píšte ohľadom slovenských aj českých fakúlt, rád poradím :) Pošlem knihy poštou v originál podobe alebo v elektronickej podobe na mail. Pre bližšie info mi napíšte. S DARCEKOM (212 str. CHEMIA V CENE) !!! Kedže sú tam priamo tieto otázky z modeloviek, inú literatúru Vám netreba, ale samozrejme ak Vám je niečo nejasné tak si to pozriete v tej knihe, ktorú Vám dám k tomu zadarmo! a hneď pochopíte princíp a budete hravo zvládať podobné úlohy. modelové otázky z biologie a chémie na Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave pre uchádzačov na Všeobecné aj Zubné lékarstvo. Celkovo sa jedná o 1500 otázok z chémie a 1500 otázok z biologie + odpovede. pretože obsahujú zmeny oproti minulým rokom, hlavne v príkladoch! Ponúkam takisto vyratané priklady s postupmi, aby ste vedeli ako sa dopracovať k výsledku z bio a chemie . ----Ďalej materialy z doučovania: - chémia (anorganika, organika, príklady, vzorce, pokusy, najčastejšie chyby, tabuľky- pomôcky...) - biologia (človek, ekologia, rastliny, živočíchy, genetika....) Mne pomohli, preto posúvam ďalej. :) :) Mail mám stále pristupný, to znamená, že odpisujem na mail okamžite, nemusíte dlho čakať na odpoveď. Kľudne sa pýtajte, rád odpoviem. -----VIAC INFO V MAILY-------
Bratislava
dohodou
Otázky k prijímačkám na Lekársku fakultu Komenskéh
Otázky k prijímačkám na Lekársku fakultu Komenskéh
Dobrý deň! Ponúkam na predaj otázky na Univerzitu Komenského všeobecné lekárstvo/zubné lekárstvo. Tieto otázky budú následne použité pri prijímacích skúškach, čiže stačí vedieť iba toto, nič iné sa do úvahy neberie. Otázky sa skladajú z 1500 otázok z chémie a 1500 otázok z biológie. Čím skôr začnete, tým lepšie. Cena za biológiu a chémiu s odpoveďami je po 4€. Čiže pri záujme oboch predmetov cena iba 8€. Bude to odoslané online v elektronickej podobe, takže žiadne poštovné a ani zbytočné príplatky. + ZADARMO vypracované všetky príklady z chémie s postupmi, ktoré sa nachádzajú v otázkach (cca 120) a z biológie - populačná genetika (cca 50). Tento rok som bola na prijímačkách, takže viem vám prezradiť ich priebeh, čas, dovolené pomôcky, koľko príkladov sa tam bude vyskytovať, počet otázok, spôsob hodnotenia, otázok, približné počty bodov, ktoré by ste mali dosiahnuť k prijatiu na všeobecné lekárstvo/zubné lekárstvo. Držím palce! :)
Bratislava I - Staré Mesto
4 €
Prehľad chémie I., II.
Prehľad chémie I., II.
Predám knihy Prehľad chémie 1. a 2. časť. Obsahom publikácie, ktorá má dve časti, organickú chémiu a biochémiu, je stredoškolské učivo doplnené riešenými úlohami a otázkami. Publikácia je vhodným materiálom na prípravu na maturitu a prijímacie skúšky z chémie na vysoké školy, nadväzuje na prvú časť o vlastnostiach a štruktúre anorganických zlúčenín. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Masmediálna komunikácia - skriptá, materiály...
Masmediálna komunikácia - skriptá, materiály...
Predám skriptá, materiály, spracované podklady, testy, podklady ku skúškam a tiež knihy v odbore Masmediálna komunikácia. V ponuke tiež podklady k celkovému štúdiu (zo všetkých predmetov) počas celého Bc. a Mgr. štúdia + štátnicové otázky a odporúčaná literatúra. Všetky skriptá, materiály a spracované podklady sú priamo moje, od lektorov, kolegov, takže zdroje sú spoľahlivé. Foto je len ilustračné, nakoľko je toho veľa a všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Biológia v kocke I., II.
Biológia v kocke I., II.
Predám knihy Biológia v kocke I., II. . Táto edícia je určená predovšetkým študentom stredných škôl pre prípravu k maturitným skúškam a k prijímacím skúškam na vysoké školy, ale i pre tých, ktorí si potrebujú zopakovať základné poznatky zo stredoškolského učiva. Základné pojmy, definície, grafy, vzorce sú farebne odlíšené a zvýraznené, čo napomáha k jednoduchšej orientácii v texte. Tiež vhodné na prípravu na prijimačky na VŠ. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Lekárska fakulta - modelové otázky, testy...
Lekárska fakulta - modelové otázky, testy...
Predám modelové otázky, testy, skriptá, spracované materiály a podklady na lekárske fakulty. K dispozícii mám celú kompletenú prípravu vrátane biológie, organickej a anorganickej chémie, modelových otázok atď. na viaceré univerzity slovenské ako aj zahraničné. Foto je len ilustračné, keďže všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Medicína- UK BA Podklady na prijímacie skúšky
Medicína- UK BA Podklady na prijímacie skúšky
Predám Podklady na prijímacie skúšky z biológie a chémie 2015 - Medicína Stav - nové Cena 10+poštovné (do 15 €)
Komárno
dohodou
Kynológia - 1.ročník
Kynológia - 1.ročník
Predám skriptá: Základy latinskej terminológie pre kynológov - 2 € + poštovné English for cynologists - 2 € + poštovné Anatómia pre kynológov - 4 € + poštovné Návody na praktické cvičenia z biológie a základov ekológie pre ŠP kynológia - 2 € + poštovné
Lipany
2 €
Psychológia - skriptá, materiály, podklady, knihy
Psychológia - skriptá, materiály, podklady, knihy
Predám skriptá, materiály, podklady, testy a tiež knihy potrebné v študijnom odbore Psychológia. K dispozícii skriptá z celého Bc. a Mgr. štúdia študijného odboru Psychológia, tiež veci ku skúškam z jednotlivých predmetov (vypracované otázky, testy) a tiež štátnicové otázky. Foto je len ilustračné, pretože je toho veľa a všetko by sa sem nevošlo. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Manažment - skriptá, materiály, podklady...
Manažment - skriptá, materiály, podklady...
Predám skriptá, materiály, spracované podklady, testy, podklady ku skúškam a tiež knihy v odbore Manažment. V ponuke tiež podklady k celkovému štúdiu (zo všetkých predmetov) počas celého Bc. a Mgr. štúdia + štátnicové otázky a odporúčaná literatúra. Všetky skriptá, materiály a spracované podklady sú priamo moje, od lektorov, kolegov, takže zdroje sú spoľahlivé. Foto je len ilustračné, nakoľko je toho veľa a všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Chémia v kocke I., II.
Chémia v kocke I., II.
Predám knihy Chémia v kocke I., II. Táto edícia je určená predovšetkým študentom stredných škôl pre prípravu k maturitným skúškam a k prijímacím skúškam na vysoké školy, ale i pre tých, ktorí si potrebujú zopakovať základné poznatky zo stredoškolského učiva. Základné pojmy, definície, grafy, vzorce sú farebne odlíšené a zvýraznené, čo napomáha k jednoduchšej orientácii v texte. Titul je zameraný na obecnú a anorganickú chémiu, obsahuje výpočty v oboru chémie. Chémia II. - tento titul je zameraný na organickú chémiu a biochémiu. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
skripta 1.rocnik Bc.studium pravo TT
skripta 1.rocnik Bc.studium pravo TT
Predám knihy do 1.ročníka Bc.štúdium 1. Dejiny práva na území Slovenska (knihy+PC materiály) 2.Rimské právo (knihy, prednášky, materiály+aj PC forma) 3.Teória práva (kniha, prednášky, materiály+aj PC forma) 4. Ústavné právo (kniha voľná po zimnom semestri, materiály+aj PC forme) 5. Psychológia pre právnikov (kniha +PC materiály) 6. Svetové dejiny práva (knihy, prednášky, materiálny PC forma)
Trnava
dohodou
podklady na prijímacie skúšky LFUK
podklady na prijímacie skúšky LFUK
Predávam podklady na prijímacie skúšky z biológie a chémie, roč. 2017, LFUK. Vhodné aj pre terajších štvrtákov, ktorí sa chystajú vydať cestou lekára. Cena: 25e+pošta. Kontaktujte ma e-mailom.
Humenné
25 €
EUBA Účtovníctvo a ekonómia
EUBA Účtovníctvo a ekonómia
Knihy boli raz použité, predám po 3 eura
Bratislava IV - Dúbravka
3 €
Slovník cestovného ruchu
Slovník cestovného ruchu
Cestovny ruch,hotelierstvo, pohostinstvo,uplne nová kniha
Bratislava IV - Dúbravka
3 €
Žurnalistika - skriptá, materiály, podklady, knihy
Žurnalistika - skriptá, materiály, podklady, knihy
Predám skriptá, materiály, spracované podklady, testy, podklady ku skúškam a tiež knihy v odbore Žurnalistika. V ponuke tiež podklady k celkovému štúdiu (zo všetkých predmetov) počas celého Bc. a Mgr. štúdia + štátnicové otázky a odporúčaná literatúra. Všetky skriptá, materiály a spracované podklady sú priamo moje, od lektorov, kolegov, takže zdroje sú spoľahlivé. Foto je len ilustračné, nakoľko je toho veľa a všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Biológia - príprava na maturitu a prijimačky na VŠ
Biológia - príprava na maturitu a prijimačky na VŠ
Predám knihu Biológia - príprava na maturitu a prijímacie skúšky na vysokú školu. Veľmi úspešná pomôcka pre maturantov vychádza. V publikácii je prehľadne spracovaná stredoškolská biológia. Niektoré kapitoly v prijateľnej a prospešnej miere presahujú rozsah gymnaziálneho štandardu z tohto predmetu, pretože kniha je určená študentom s hlbším záujmom o bilologické vedné disciplíny. Môže slúžiť aj ako pomôcka pri príprave na maturitnú skúšku z biológie i na prijímacie skúšky na vysokú školu. Učiteľom biológie môže pomôcť pri príprave na vyučovanie. Súčasťou knihy sú testy na zopakovanie prebratého učiva a overenie získaných vedomostí. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Petlák - Všeobecná didaktika
Petlák - Všeobecná didaktika
Cena: 4 eurá + poštovné
Topoľčany
4 €
Nemecký jazyk - skriptá, materiály, podklady...
Nemecký jazyk - skriptá, materiály, podklady...
Predám skriptá/materiály v odbore Nemecký jazyk a literatúra. Skriptá obsahujú materiály z dialektológie, syntaxe, výslovnosti, frazeológie, lexikológie, tlmočenie a pod. K dispozícii tiež rôzne knihy k predmetom v jednotlivých semestroch a všetky skriptá k štátniciam + štátnicové otázky. Skriptá a materiály rôzneho druhu sú využiteľné/potrebné v odbore tlmočníctvo ako aj učiteľstvo. Všetky podklady/materiály sú priamo moje, od lektorov, kolegov, takže zdroje sú spoľahlivé. Foto je len ilustračné, nakoľko je toho veľa a všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Anglický jazyk/British and American studies
Anglický jazyk/British and American studies
Predám skriptá, materiály, podklady, knihy - odporúčanú aj doplnkovú literatúru v odbore Anglický jazyk a literatúra a Britské a americké štúdia. K dispozícií tiež rôzne spracované materiály, podklady z povinných, výberových, ale aj voliteľných predmetov, vypracované štátnicové otázky a skriptá k štátniciam a tiež knihy k samotnému štúdiu anglického jazyka. Foto je len ilustračné, nakoľko je toho veľmi veľa a všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
1 2 16