Skriptá

285 inzerátov
Maturitné zadania z nemčiny B1/B2
Maturitné zadania z nemčiny B1/B2
Ponúkam vypracované materiály, z ktorých sa dá veľmi dobre pripraviť maturitnú skúšku z nemčiny na úrovni B1 a B2. Vypracované podľa cieľových požiadaviek na vedomosti a zručnosti maturantov podľa SPU. Každá vypracovaná otázka teda pozostáva z 3, resp. 5 celkov/oblastí a,b,c,d,e (viď. obrázok) V cene je 23 tém + rozširujúce materiály (listy, úvahy, diskusie,..) viď. obrázky Prosím, v prípade záujmu/otázok píšte na mail.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
Neurologické vyšetření snadno a rychle
Neurologické vyšetření snadno a rychle
Kúpim knihu Neurologické vyšetření snadno a rychle.
Žiar nad Hronom
dohodou
SCIO TESTY – NAJNOVŠIE VYDANIE 2020/2021
SCIO TESTY – NAJNOVŠIE VYDANIE 2020/2021
Dobrý deň, Predám SCIO publikácie pre všetky školy, ktoré prijímacie skúšky vykonávajú prostredníctvom SCIO testov (Národnými porovnávacimi testami). Súčasťou podkladov je najnovšia Cvičebnica OSP, Cvičebnica ZSV a Cvičebniva VŠP, ktoré Vám zabezpečia perfektnú prípravu na dané testy. Staršie vydania, ktoré sú poskytované na bazoši ponúkam zdarma ! Zoznam univerzít na ktoré sú platné dané podklady: UMB v Banskej Bystrici, Ekonomická fakulta, UMB v Banskej Bystrici, F. politických vied a medzinárodných vzťahov, UMB v Banskej Bystrici, Filozofická fakulta, EU v Bratislave, F. hospodárskej informatiky, EU v Bratislave, F. medzinárodných vzťahov, EU v Bratislave, F. podnikového manažmentu, EU v Bratislave, Fakulta aplikovaných jazykov, EU v Bratislave, Národohospodárska fakulta, EU v Bratislave, Obchodná fakulta, STU v Bratislave, F. informatiky a informačných technológií, STU v Bratislave, Fakulta architektúry, UK v Bratislave, F. mat., fyziky a informatiky, UK v Bratislave, F. sociálnych a ekonomických vied, UK v Bratislave, Fakulta managementu, UK v Bratislave, Farmaceutická fakulta, UK v Bratislave, Filozofická fakulta, UK v Bratislave, Prírodovedecká fakulta, EU v Bratislave, Podnikovohospodárska f., TU v Košiciach, Ekonomická fakulta, TU v Košiciach, F. baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií, TU v Košiciach, F. elektrotechniky a inform. UPJŠ v Košiciach, Prírodovedecká fakulta, SPU v Nitre, F. ekonomiky a manažmentu, UKF v Nitre, F. sociálnych vied a zdravotníctva, UKF v Nitre, F. stredoeurópskych štúdií, PU v Prešove, F. humanitných a prírodných vied, PU v Prešove, F. zdravotníckych odborov, PU v Prešove, Fakulta manažmentu, KU v Ružomberku, Fakulta zdravotníctva, ŽU v Žiline, F. bezpečnostného inžinierstva, ŽU v Žiline, F. riadenia a informatiky
Košice
4 €
BA UK Medicína/ zubárina 2020/2021 + iné medicíny
BA UK Medicína/ zubárina 2020/2021 + iné medicíny
Dobrý deň, Ponúkam najnovšie materiály, ktoré obsahujú zmeny oproti predošlým ročníkom na dané fakulty: UPJŠ, SZU, OLOMOUC a BRNO Treba pripravovať z tých najnovších, aj ja som mala zlú skúsenosť a kúpila som staré materiály na bazoši a následne som si musela znova kúpiť najnovšie. všetko potrebné k úspešnému zvládnutiu prijímacich skúšok, nič viac Vám netreba :) Mám PODKLADY (1500 otázok z bio,1500 otázok z chem)+ kľúč správnych odpovedí na medicínu na LF, Univerzita Komenskeho v Bratislave 2020. VÝSLEDKY + DARČEK 212 strán chémie V CENE ! Ďalej mám vypočítané krok po kroku príklady z kníh, aby to úplne každý ľahko pochopil :) Zároveň mám aj materiály z prípravných kurzov, ktoré organizuje priamo fakulta, cena takého kurzu sa pohybuje v stovkách eur. Taktiež mám 30 cvičných testov, ktoré sú veľmi nápomocné pri samotnej príprave. Mám v ponuke aj iné Slovenské a České fakulty!! V prípade akýchkoľvek otázok ma kľudne kontaktujte prostredníctvom emailu. Veľmi rada pomôžem budúcim doktorom :)
Bratislava
4 €
Hematológia a transfuziológia - P. Kubisz
Hematológia a transfuziológia - P. Kubisz
Predám knihu Hematológia a transfuziológia - P. Kubisz. Učebnica „Hematológia a transfuziológia“ je určená najmä študentom lekárskych fakúlt, môže však slúžiť aj ako doplnok pre postgraduálne štúdium v odbore hematológia a transfuziológia, vnútorné choroby a všeobecné lekárstvo. Jej text je rozdelený do 12 hlavných kapitol, ktoré podávajú stručný prehľad problematiky hematológie — od klinického vyšetrenia, laboratórnych vyšetrovacích metód až po jednotlivé skupiny ochorení krvi a krvotvorby (anémie, nenádorové a nádorové poruchy bielych krviniek, poruchy hemostázy, atď.) - a transfuziológie. Samostatná kapitola je venovaná novým diagnostickým a liečebným možnostiam, ktoré sa dostávajú do popredia v posledných rokoch. Na záver každej kapitoly sú uvedené skúšobné otázky, umožnujúce autoevaluáciu čitateľa. Záverečné doplnky textu uvádzajú referenčné hodnoty vybraných laboratórnych parametrov a zoznam edukačných internetových stránok, kde čitateľ so záujmom o problematiku hematológie nájde ďalšie, podrobnejšie informácie. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Kvantitatívne metódy v logistike - Ivan Brezina
Kvantitatívne metódy v logistike - Ivan Brezina
Vydavateľstvo EKONÓM, Bratislava 2003. Osobný odber v Trenčíne alebo dobierka. Cena je bez poštovného.
Trenčín
8 €
Masmediálna komunikácia - skriptá, materiály...
Masmediálna komunikácia - skriptá, materiály...
Predám skriptá, materiály, spracované podklady, testy, podklady ku skúškam a tiež knihy v odbore Masmediálna komunikácia. V ponuke tiež podklady k celkovému štúdiu (zo všetkých predmetov) počas celého Bc. a Mgr. štúdia + štátnicové otázky a odporúčaná literatúra. Všetky skriptá, materiály a spracované podklady sú priamo moje, od lektorov, kolegov, takže zdroje sú spoľahlivé. Foto je len ilustračné, nakoľko je toho veľa a všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Andragogika - skriptá, štátnicové otázky
Andragogika - skriptá, štátnicové otázky
Predám skriptá + štátnicové otázky zo študijného odboru Andragogika. Skriptá sú z celého Bc. a Mgr. štúdia. Ponuka obsahuje komplet skriptá, materiály, spracované podklady, testy, spracované tézy ku skúškam, súbory MS Word + PDF, Power point prezentácie ku všetkým predmetom zo štúdia na Bc. a Mgr. stupni. Štátnicové otázky sú kompletne vypracované, spracované na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Foto je len ilustračné. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Psychológia - skriptá, materiály, podklady, knihy
Psychológia - skriptá, materiály, podklady, knihy
Predám skriptá, materiály, podklady, testy a tiež knihy potrebné v študijnom odbore Psychológia. K dispozícii tiež podklady ku skúškam a tiež knihy v odbore. V ponuke tiež podklady k celkovému štúdiu (zo všetkých predmetov) počas celého Bc. a Mgr. štúdia + štátnicové otázky a odporúčaná literatúra. Všetky skriptá, materiály a spracované podklady sú priamo moje, od lektorov, kolegov, takže zdroje sú spoľahlivé. Foto je len ilustračné, nakoľko je toho veľa a všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Psychológia - skriptá, štátnicové otázky
Psychológia - skriptá, štátnicové otázky
Predám skriptá + štátnicové otázky zo študijného odboru Psychológia. Skriptá sú z celého Bc. a Mgr. štúdia. Ponuka obsahuje komplet skriptá, materiály, spracované podklady, testy, spracované tézy ku skúškam, súbory MS Word + PDF, Power point prezentácie ku všetkým predmetom zo štúdia na Bc. a Mgr. stupni. Štátnicové otázky sú kompletne vypracované, spracované na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Foto je len ilustračné. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Modelové otázky-LF-Univerzita Karlova
Modelové otázky-LF-Univerzita Karlova
Ahojte, mám na predaj modelové otázky na prijimacke skúšky na Lekarskú fakultu na Univerzita Karlova z roku 2014 Modelové otázky su z chémie, biológie a fyziky Cena osobitne na knihu je 4,50€ a pri odbere všetkých troch bude cena spolu 13€
Spišská Nová Ves
dohodou
Skripta, Fakula Architektury STU
Skripta, Fakula Architektury STU
Predam rozne skripta aj poznamky z Fakulty Architektury STU (Je mozna fyzicka/ naskenovana elektronicka kopia), viz foto: Architektonicka Kompozicia (Finka, FA STU) Uvod do Architektury a Urbanizmu (Dulla, FA STU) Matematika, 1 rocnik, Systemy linearnich rovnic...atd. Deskriptivna geometria 1 TZB (Budiakova, FA STU) Typologia Obcianskych budov (Kopecky, Zidekova, Ferianc, FA STU) Norma pre hromadne garaze (CSN 73 6058) Univerzalny dizajn (FA STU) typologia - obytne, obcianske budovy, stavitelstvo-zavesene mosty Stavebna fyzika 1-otazky, zadanie Nosne konstrukcie 1 -zadanie
Veselí nad Moravou
dohodou
Sociálna práca - skriptá, štátnicové otázky
Sociálna práca - skriptá, štátnicové otázky
Predám skriptá + štátnicové otázky zo študijného odboru Sociálna práca. Skriptá sú z celého Bc. a Mgr. štúdia. Ponuka obsahuje komplet skriptá, materiály, spracované podklady, testy, spracované tézy ku skúškam, súbory MS Word + PDF, Power point prezentácie ku všetkým predmetom zo štúdia na Bc. a Mgr. stupni. Štátnicové otázky sú kompletne vypracované, spracované na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Foto je len ilustračné. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu
Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu
Predám knihu Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu. Učebnica pre začiatočníkov na sopránovú zobcovú flautu; autor: Ladislav Daniel. Bilingvuální - Čeština / nemčina. Vhodné pre staršie deti a dospelých. Ideálna knižka pre začiatočníkov na sopránovú zobcovú flautu. Kniha obsahuje elementárne základy hry a je doplnená skladbami pre ich precvičovanie. Učebnica je vhodná pre staršie deti, dospelých a alebo je často využívaná pri výučbe s učiteľom. Je vyvedená v dvojjazyčnom prevedení. Vedľa českého textu tu tak nájdete aj text nemecký. Na tento prvý diel nadväzujú ďalšie učebnice, teda po zvládnutí prvého dielu môžete smelo prejsť na diely ďalšiu v rovnakom prevedení, a dosiahnuť tak perfektnú hry na sopránovú flautu. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Dejiny, história -  skriptá, štátnicové otázky
Dejiny, história - skriptá, štátnicové otázky
Predám skriptá + štátnicové otázky zo študijného odboru História, dejiny. Skriptá sú z celého Bc. a Mgr. štúdia. Ponuka obsahuje komplet skriptá, materiály, spracované podklady, testy, spracované tézy ku skúškam, súbory MS Word + PDF, Power point prezentácie ku všetkým predmetom zo štúdia na Bc. a Mgr. stupni. Štátnicové otázky sú kompletne vypracované, spracované na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Foto je len ilustračné. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Skriptá SPU
Skriptá SPU
Predám nepoužívané skriptá pre študentov na SPU 1. Základy účtovníctva(5€) 2. Podnikové financie(5€) 3. Návody na cvičenia manažmentu výroby(5€) 4. Účtovníctvo podnikateľov (5€) 5. Informatika 1 - (bez obalu - 2,50€)
Sereď
5 €
Biológia - príprava na maturitu a prijimačky na VŠ
Biológia - príprava na maturitu a prijimačky na VŠ
Predám knihu Biológia - príprava na maturitu a prijímacie skúšky na vysokú školu. Veľmi úspešná pomôcka pre maturantov vychádza. V publikácii je prehľadne spracovaná stredoškolská biológia. Niektoré kapitoly v prijateľnej a prospešnej miere presahujú rozsah gymnaziálneho štandardu z tohto predmetu, pretože kniha je určená študentom s hlbším záujmom o bilologické vedné disciplíny. Môže slúžiť aj ako pomôcka pri príprave na maturitnú skúšku z biológie i na prijímacie skúšky na vysokú školu. Učiteľom biológie môže pomôcť pri príprave na vyučovanie. Súčasťou knihy sú testy na zopakovanie prebratého učiva a overenie získaných vedomostí. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Škola hry na klavír a keyboard
Škola hry na klavír a keyboard
Predám knihu Škola hry na klavír a keyboard - J. Stojan. Učebnice pro žáky ZUŠ i samouky. Zařazena výuka improvizace a tvoření akordů. Doporučeno MŠMT ČR. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Pedagogika - skriptá, štátnicové otázky
Pedagogika - skriptá, štátnicové otázky
Predám skriptá + štátnicové otázky zo študijného odboru Pedagogika. Skriptá sú z celého Bc. a Mgr. štúdia. Ponuka obsahuje komplet skriptá, materiály, spracované podklady, testy, spracované tézy ku skúškam, súbory MS Word + PDF, Power point prezentácie ku všetkým predmetom zo štúdia na Bc. a Mgr. stupni. Štátnicové otázky sú kompletne vypracované, spracované na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Foto je len ilustračné. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Praktická škola pre akordeón
Praktická škola pre akordeón
Predám knihu Praktická škola pre akordeón - J. Vašica. Z obsahu: Ako držíme nástroj pri hre. Ošetrovanie nástroja, opis nástroja, Noty - kľúče, Dynamické znamienka - abreviatúry, atd... brožovaná, veľký formát, kniha v plastovom obale, 160 strán. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
1 2 15