330 inzerátov
LF UK BA materiály medicína/zub 2019+iné medicíny
Dobrý deň! ponúkam ako PRVÝ úplne najnovšie knihy, pre prípravu na Medicínu/zubarinu na Univerzitu Komenského v Bratislave, ktoré budú aktuálne na prijímačky 2019/2020!!! Viem poradiť aj ohľadom iných medicín, dával som si viacero prihlášok, mám aj iné materiály. Píšte ohľadom slovenských aj českých fakúlt, rád poradím :) Pošlem knihy poštou v originál podobe alebo v elektronickej podobe na mail. Pre bližšie info mi napíšte. S DARCEKOM (212 str. CHEMIA V CENE) !!! Kedže sú tam priamo tieto otázky z modeloviek, inú literatúru Vám netreba, ale samozrejme ak Vám je niečo nejasné tak si to pozriete v tej knihe, ktorú Vám dám k tomu zadarmo! a hneď pochopíte princíp a budete hravo zvládať podobné úlohy. modelové otázky z biologie a chémie na Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave pre uchádzačov na Všeobecné aj Zubné lékarstvo. Celkovo sa jedná o 1500 otázok z chémie a 1500 otázok z biologie + odpovede. pretože obsahujú zmeny oproti minulým rokom, hlavne v príkladoch! Ponúkam takisto vyratané priklady s postupmi, aby ste vedeli ako sa dopracovať k výsledku z bio a chemie . ----Ďalej materialy z doučovania: - chémia (anorganika, organika, príklady, vzorce, pokusy, najčastejšie chyby, tabuľky- pomôcky...) - biologia (človek, ekologia, rastliny, živočíchy, genetika....) Mne pomohli, preto posúvam ďalej. :) :) Mail mám stále pristupný, to znamená, že odpisujem na mail okamžite, nemusíte dlho čakať na odpoveď. Kľudne sa pýtajte, rád odpoviem. -----VIAC INFO V MAILY-------
Bratislava
dohodou
Štátoveda
predám túto knihu používaná jeden semester, pc 15,11eur predám za 10eur s poštovným
Pezinok
10 €
Praktikum z teorie práva
predám túto knihu úplne nová, pc 6,60eur predám za 5eur s postovným
Pezinok
5 €
Dejiny štátu, správy a súdnictva na Slovensku
predám túto knihu úplne nová, pc 13,48eur predám za 12eur s postovným
Pezinok
12 €
Texty z dejín právnej filozofie
predám túto knihu úplne nová, pc 12,65eur predám za 10eur s poštovným
Pezinok
10 €
Teória práva
predám túto knihu používaná jeden semester, pc 16,10eur predam za 13eur s postovným
Pezinok
13 €
Filozofia pre právnikov
predam túto knihu úplne nová, pc 9,90eur predám za 8 eur s poštovným
Pezinok
8 €
Antológia k dejin právneho a politického myslenia
predám túto knihu používaná jeden semester, pc 13,78 eur predám za 10 eur s postovnym
Pezinok
10 €
Evropské dejiny práva
predam tuto knihu úplne nová pc 37,99 eur predám za 32 eur s poštovným
Pezinok
32 €
Ekonómia autor Lisý
predam tuto knihu uplne nová, pc 30 eur predám za 28 eur s postovným
Pezinok
28 €
Farmácia/Farmaceutická fakulta - skriptá, podklady
Predám skriptá, materiály, podklady, knihy z celého štúdia farmácie/na Farmaceutickej fakulte. Skriptá obsahujú predmety ako Všeobecná a anorganická chémia, fyzika, matematika, všeobecná biologia, farmaceutická propedeutika, základy latinského jazyka pre farmaceutov, farmaceutická botanika, organická chémia, fyzikálna chémia, anatómia a fyziológia a základy latinského jazyka pre farmaceutov a mnoho ďalších - kompletné predmety z celého šúdia farmácie vrámci veci na skúšky a tiež štátnicové otázky. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Nemecký jazyk a literatúra - skriptá, materiály...
Predám skriptá/materiály v odbore Nemecký jazyk a literatúra. Skriptá obsahujú materiály z dialektológie, syntaxe, výslovnosti, frazeológie, lexikológie, tlmočenie a pod. K dispozícii tiež rôzne knihy k predmetom v jednotlivých semestroch a všetky skriptá k štátniciam + štátnicové otázky. Skriptá a materiály rôzneho druhu sú využiteľné/potrebné v odbore tlmočníctvo ako aj učiteľstvo. Všetky podklady/materiály sú priamo moje, od lektorov, kolegov, takže zdroje sú spoľahlivé. Foto je len ilustračné, nakoľko je toho veľa a všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Modelové otázky a učebnice k príjmačkám na lekársk
PLATÍ CENA V TEXTE :-) Ponúkam na predaj modelové otázky na príjmacie skúšky LF UK BA (zelené) biológia a chémia 20 EUR (10 EUR/kus), 1. LF UK Praha všeobecné a zubní lékařství 10 EUR, LF MU Brno 10 EUR + ukážky z testov z LF Plzeň, Hradec Králové 4 EUR. V ponuke sú aj učebnice, z ktorých sa vyberajú otázky z biológie, chémie a fyziky na väčšine českých LF: 1.) Biologie: 2000 testových otázek a odpovědí 3. vydanieo 8 EUR 2.) Chcete se dostat na lék. fakultu? 4. díl Biologie, chemie a fyzika 750 test. otázek a odpovědí 6 EUR. V cene nie je zahrnuté poštovné. Tel. číslo je vymyslené. Ďakujem :)
Bardejov
dohodou
Podklady-prijímačky na medicínu Česko a Slovensko
Ahojte, ponúkam podklady na niekoľko lekárskych fakúlt 1. A 2. Lekárska fakulta Praha, modelové otázky z ktorých sa tvoria prijímačky. Brno staré prijímačove testy originál, uvidíte približne načo sa treba zamerať a modelové otázky z ktorých sa približne tvoria prijímačky (najviac sa prijimackam podoba fyzika, zmenené čiastočne zadania, princíp ten istý). Olomouc otázky z ktorých sa tvoria prijímačkove testy, Plzeň opäť testy. Do Martina mám prípravné materiály rovnako vynesene staré testy. Čo sa týka materiálov, do podrobna vysvetlené všetky okruhy stredoškolského učiva chémia a biológia. Takisto ponúkam do Bratislavy vyriešené príklady z chémie a biológia genetika. Ti čo máte otázky do blavy tak viete, že je tam cez 150 príkladov, ponúkam komplet riešenia. Všetky podklady zasielam vo forme pdf.  Cena : 1. A 2. Lekárska fakulta podklady 12e  Vynesene testy do brna 6 eur ( 5 ročníkov)  Modelové otázky Brno 10 eur Otázky do Olomouca 9 eur Otázky plzeň zadarmo, ako bonus k hociktorym podkladom ktoré si kúpite.  Martin podklady na prijímačky 11 eur. Testy 6 eur. Ak máte záujem o oboje, cena 15 eur.  Vypracované príklady chemia+ bio Bratislava 8 eur.  V prípade záujmu o viac materiálov, dohoda na cene možná. V prípade, že chcete vidieť ako približne vyzerajú testy alebo podklady, píšte email, pošlem Vám
Trnava
8 €
Podklady-prijímačky na medicínu Brno
Dobrý deň, mám na predaj vynesene testy (4 ročníky) a modelové otázky na medinu do brna. Z týchto modeloviek sa vyberajú otázky ale treba tomu naozaj rozumieť, nie sa len nabiflit, lebo zvyknú meniť čísla, v podstate drobnosti a potom to budete mat zle. Co sa týka starých vynesenych testov, aj z tadiaľ sa otázky opakujú. VŠETKO JE V PDF FORME
Trnava
20 €
EUBA UČEBNICE
Predám knihy z Ekonomickej univerzity,každá po 5 Euro,žiadne známky poškodenia
Bratislava IV - Dúbravka
5 €
Požiadavky na prijímacie skúšky FEM SPU Nemecký
Predám Požiadavky na prijímacie skúšky FEM SPU Nemecký jazyk. Cena 3 eur/1 ks
Galanta
2 €
Mikroekonomie - Základný kurs
Predám skriptá "Mikroekonomie - Základný kurs " v češtine, autori: Václav Jurečka, Olga Bězinová a kol, rok 2005 VŠB Ostrava, počet strán 280. Je určená pre poslucháčov 1.roč, EkF. Skriptá sú v dobrom stave, na pár stranách podčiarknuté. Na požiadanie podám podrobnejšie informácie. Cena 3€ + poštovné. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail.
Príbovce
3 €
Právo - nová
Predám nové skriptá v češtine " Právo ", autori : Halfar, Czudek, Godický, Gryga, Koziel, Týč., vydala VŠB Ostrava v roku 2013. Skriptá zhrňujú základne poznatky pravných odvetví. Sú určené pre študentov bakalárskeho štúdia na Ekonomickej fakulte VŠB ako základné učebné pomôcky pre štúdium predmetu Právo, ale využijú ju aj ostatní študenti neprávnických fakúlt. Cena je 4,5€ + poštovné. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail.
Príbovce
4,50 €
Andragogika - skriptá, materiály, podklady, knihy
Predám skriptá/materiály v odbore Andragogika. K dispozícií tiež rôzne knihy k predmetom v jednotlivých semestroch. Skriptá a materiály rôzneho druhu sú zo všetkých predmetov vyskytujúcich sa počas celého štúdia andragogiky na filozofickej fakulte a tiež skriptá k štátniciam a štátnicové otázky.. Foto je len ilustračné, pretože všetky foto by sa mi sem nevošli. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
1 2 17