Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Skriptá

LF UK BA materiály medicína/zub 2020+iné medicíny
Dobrý deň! ponúkam úplne najnovšie knihy, pre prípravu na Medicínu/zubarinu na Univerzitu Komenského v Bratislave, ktoré budú aktuálne na prijímačky 2020/2021 Viem poradiť aj ohľadom iných medicín, dával som si viacero prihlášok, mám aj iné materiály. Píšte ohľadom slovenských aj českých fakúlt, rád poradím :) Pošlem knihy poštou v originál podobe alebo v elektronickej podobe na mail. Pre bližšie info mi napíšte. S DARCEKOM (212 str. CHEMIA V CENE) !!! Kedže sú tam priamo tieto otázky z modeloviek, inú literatúru Vám netreba, ale samozrejme ak Vám je niečo nejasné tak si to pozriete v tej knihe, ktorú Vám dám k tomu zadarmo! a hneď pochopíte princíp a budete hravo zvládať podobné úlohy. modelové otázky z biologie a chémie na Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave pre uchádzačov na Všeobecné aj Zubné lékarstvo. Celkovo sa jedná o 1500 otázok z chémie a 1500 otázok z biologie + odpovede. pretože obsahujú zmeny oproti minulým rokom, hlavne v príkladoch! Ponúkam takisto vyratané priklady s postupmi, aby ste vedeli ako sa dopracovať k výsledku z bio a chemie . ----Ďalej materialy z doučovania: - chémia (anorganika, organika, príklady, vzorce, pokusy, najčastejšie chyby, tabuľky- pomôcky...) - biologia (človek, ekologia, rastliny, živočíchy, genetika....) Mne pomohli, preto posúvam ďalej. :) :) Mail mám stále pristupný, to znamená, že odpisujem na mail okamžite, nemusíte dlho čakať na odpoveď. Kľudne sa pýtajte, rád odpoviem. -----VIAC INFO V MAILY-------
Bratislava
dohodou
Organická chémia a biochémia
Predám knihu Organická chémia a biochémia (V. Lisá, B. Brestenská). Knižka je určená učiteľom a študentom gymnázií ako pomôcka nielen pri vyučovaní chémie, ale aj pri príprave absolventov gymnázií a stredných škôl na maturitné skúšky z chémie a príjmacie skúšky na vysoké školy. Niektoré úlohy sú vhodné aj pre študentov, ktorí riešia chemickú olimpiádu. Teoretická časť zbierky môže byť predpokladom na tvorbu štandardov pri vyučovaní chémie. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
LF UK BA podklady medicína aj zubarina 2020
Dobrý deň prajem, Mam na predaj podklady (bio,chem) na medicinu do LF UK Bratislavy na maj/jun 2020. Takisto mam na predaj aj materiálny z doučovaní, ktoré mne velmi pomohli pri priprave na LF. Mam na výber dve varianty a.) čisto podklady Chem+bio+kluč= 4 eur. b.) Podklady,materialy z doučovaní, všetky dopodrobna vypočitane priklady,ktoré obsahujú podklady a k tomu bonus knihy (Zmaturuj z chemie a Biologia v kocke 1 a 2.časť)= 10eur. Ale isto sa dohodneme aj na inej variante. Myslím že ceny sú adekvátne. Môžem poslať aj náhľad prikladov a materialov z doučovaní. Všetko je v PDF.forme Ak by ste mali nejake otázky kludne mi napiste cez mail. Prajem pekny zvyšok dňa :) PS: ostatní na bazoše predávajú za niekoľko desiatok eur materialy, takže sa nedajde nachytať, podla mna je to už zdieranie. Myslím že ja mám bezkonkurenčné ceny :*
Trnava
dohodou
Andragogika - skriptá, materiály, podklady, knihy
Predám skriptá/materiály v odbore Andragogika. K dispozícií tiež rôzne knihy k predmetom v jednotlivých semestroch. Skriptá a materiály rôzneho druhu sú zo všetkých predmetov vyskytujúcich sa počas celého štúdia andragogiky na filozofickej fakulte a tiež skriptá k štátniciam a štátnicové otázky.. Foto je len ilustračné, pretože všetky foto by sa mi sem nevošli. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Biológia - star. o zdravie; Biológia pre gymnáziá
Predám knihu Biológia - starostlivosť o zdravie človeka. Učebnica Biológia – starostlivosť o zdravie človeka rozširuje a prehlbuje vedomosti žiaka o stavbe a funkciách ľudského tela a zásadách zdravého životného štýlu. Zaoberá sa aj otázkami vzťahu a súhry Druhé aktualizované vydanie učebnice Biológia – starostlivosť o zdravie človeka pre stredné pedagogické školy, pedagogické a sociálne akadémie, pedagogické a kultúrne akadémie. jednotlivých sústav orgánov ľudského tela, prevencie ochorení, starostlivosti o zdravie. Taktiež na predaj učebnice Biológia pre gymnáziá 1 - 7. Základné učivo dopĺňa opticky odlíšené rozširujúce učivo pre študentov ktorí sa zaujímajú o danú problematiku a tých, ktorí sa pripravujú na maturitnú skúšku z biológie, či prijimacie skúšky na VŠ. Jednotlivé fakty podporujú výstižné ilustrácie a úlohy na rôznych kognitívnych úrovniach. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
LF - Bio., Chémia - modelové otázky na prijimačky
Predám knihy Biológia, Chémia - modelové otázky na prijímacie skúšky. Modelové otázky na prijímacie skúšky pre bakalárske štúdium sú určené záujemcom o bakalárske študijné programy na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Lekárskej fakulte. Publikácia obsahuje 500 otázok z chémie a 500 otázok z biológie, ktoré tvoria podklady písomných testov na prijímacie skúšky. Otázky na prijímacích skúškach však nemusia presne kopírovať otázky v Modelových otázkach. Testy z chémie a biológie pokrývajú tie okruhy učiva z predmetov chémia a biológia na slovenských gymnáziách, vedomosti z ktorých sú vyžadované od poslucháčov bakalárskych študijných smerov (napr. ošetrovateľstvo,fyzioterapia, verejné zdravotníctvo). Otázky z chémie a z biológie sú predkladané v dvoch samostatných celkoch. Odpovede na otázky sú riešené formou ponúkaných variantných odpovedí, obsahujúcich správne aj nesprávne možnosti. Správne odpo-vede sú označené hviezdičkou na začiatku tvrdenia. Príklady z chémie tvoria zvláštnu časť, v ktorej nie sú ponúkané variantné odpovede. Pre lepšiu kontrolu správnosti výpočtu je v zátvorke uvedený jeden správny výsledok (z viacerých možných - líšiacich sa napr. v jednotkách - gramy, miligramy móly). Autori publikácie sa snažili minimalizovať možné chyby v texte a vyhnúť sa nejednoznačným formuláciám otázok a odpovedí. Za prípadné chyby, ktoré ostali po všetkých korektúrach, sa vopred ospravedlňujeme. Budeme preto vďační za každú pripomienku, ktorá nám pomôže ďalej Modelové otázky skvalitňovať, ktoré sú okrem prípravy na prijímacie skúšky na UPJŠ LF v Košiciach vhodné aj na zopakovanie gymnaziálneho učiva z chémie pred maturitnou skúškou. K dispozícii aj ďalšie materiály, podklady a veci potrebné k úspešnému zvládnutiu prijímacích skúšok na Lekársku fakutlu. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Podklady prijímacie skúšky Brno lekárska fakulta
Najaktuálnejšie podklady na prijímacie skúšky na lekársku fakultu Masarykovy univerzity v Brne. Kniha obsahuje otázky z chémie , biológie a fyziky.
Popudinské Močidľany
10 €
Organická a anorganická chémia
Predám knihy, materiály, spracované podklady, skriptá týkajúce sa Organickej a Anorganickej chémie - všetko kompletne spracované kvalitatívne na vysokej úrovni. K dispozícii podklady k maturite, ale aj k štúdiu na VŠ na oboch stupňoch. Všetko je prehľadne spracované. Dostupné v elektronickej, ale aj v tlačenej verzii. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Právnická fakulta - podklady na prijimačky, testy
Predám materiály/podklady + testy na prijímacie skúšky na právnické fakulty z celého Slovenska. Podklady sú z oblastí ako Svetové dejiny, slovenské dejiny, 1939-1993, Novovek, Organizácie patriace pod OSN, Práva, Staroveké Grécko, Staroveký Rím, Stredovek, všeobecno-politický prehľad a všeobecná časť... a samozrejme testy/modelové otázky vyskytujúce sa na prijimacích skúškach. Všetky podklady sú vhodné aj k neskoršiemu štúdiu na právnickej fakulte. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Právnická fakulta - štátnicové otázky
Predám kompletne spracované štátnicové otázky z Obchodného práva a ďalších odvetví práva. Otázky sú kvalitne a dôkladne prepracované a spracované aj ďalšie oblasti práva, takže úspech by mal byť zaručený. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Maturitné témy - Anglický a Nemecký jazyk
Predám kompletne spracované maturitné témy z Anglického a Nemeckého jazyka - zadania a ďalšie materiály/podklady k maturite. Obe časti sú kvalitne spracované spolu s pomocou profesorky, ktorou sú aj skontrolované, takže sa dá predpokladať úspešnosť. Je tam zahrnuté všetko, čo by sa malo vyskytovať v zadaní samotnej maturitnej témy. K dispozícií sú 2 verzie, čiže je možnosť výberu (informácie tie isté, len trošku inak spracované). Témy viem poslať v papierovej forme, ale aj elektronicky. Foto je len ilustračné. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Predam knihu Interna medicina pre studium osetrova
Predam knihu Interna medicina pre studium osetrovatelstvo vo velmi dobrom stave. V pripade zaujmu ma kontaktujte e-mailom. dakujem.
Košice II - Západ
4 €
Predam knihu Zaklady patologickej fyziologie I.die
Predam knihu Zaklady patologickej fyziologie I.diel od Olivera Racza a kol. , je vo velmi dobrom stave, nepouzivana. V pripade zaujmu ma kontaktujte e-mailom, cislo je vymyslene. Dakujem.
Košice II - Západ
4 €
Andragogika - podklady na prijimačky, testy...
Predám podklady k prijimačkám, materiály, testy a rôzne knihy v odbore Andragogika. K dispozícií tiež rôzne knihy k predmetom v jednotlivých semestroch. K dispozícii skriptá z celého Bc. a Mgr. štúdia študijného odboru Andragogika, tiež veci ku skúškam z jednotlivých predmetov (vypracované otázky, testy) a tiež štátnicové otázky. Všetky podklady sú spoľahlivé, takže reálny predpoklad na úspešné zvládnutie prijímacích skúšok je zaručený. Foto je len ilustračné, pretože všetky foto by sa mi sem nevošli. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Maturitné otázky/témy/zadania
Predám vypracované maturitné témy zo všetkých maturitných predmetov - Slovenský jazyk, jazykové - anglický, nemecký..., náuka o spoločnosti, dejepis, biológia, chémia, matematika, ekonómia, geografia, fyzika, informatika a ďalšie. Všetky témy sú kvalitne prepracované a spracované a navyše skontrolované učiteľmi, preto je úspešnosť na maturitnej skúške zaručená. V prípade záujmu viem poskytnúť aj knihy príslušné daným predmetom. Foto je len ilustračné, pretože všetko by sa mi sem nevošlo. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Peter Gavora – Výskumné metódy v pedagogike
Univerzita Komenského Bratislava, 1996, 198 strán Na začiatku sú niektoré veci podčiarknuté zvýrazňovačom, napriek tomu je učebnica veľmi zachovalá - prakticky ako nová
Bratislava
3 €
Prehľad psychológie - E. Gajdošová
Predám knihu Prehľad psychológie - výber psychologických disciplín. Cieľom tejto publikácie je ponúknuť študentskej i širšej verejnosti poznatky z vybraných základných, špeciálnych aj aplikovaných psychologických disciplín a ukázať im, aké problémy psychologia a psychologické disciplíny riešia, čo je ich základným cieľom a poslaním, čím sa zaoberajú, aké metódy používajú, kde v konkrétnom živote sa výrazne efektívne uplatňujú. Keďže obsahuje viac informácií ako stredoškolské učebnice, je vhodná pre študentov, ktorí sa o tento odbor zaujímajú bližšie, prípadne si chcú rozšíriť vedomosti na prijímacie skúšky na vysokú školu. Kniha je nepopísaná, nijak nepoškodená. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Maturitné témy - Slovenský jazyk a literatúra
Predám kompletne spracované maturitné témy zo Slovenského jazyka a literatúry - zadania a ďalšie materiály/podklady k maturite. Zadania sú kvalitne spracované spolu s pomocou profesorky, ktorou sú aj skontrolované, takže sa dá predpokladať úspešnosť. Je tam zahrnuté všetko, čo by sa malo vyskytovať v zadaní samotnej maturitnej témy. K dispozícií sú 2 verzie, čiže je možnosť výberu (informácie tie isté, len trošku inak spracované). Témy viem poslať v papierovej forme, ale aj elektronicky. Foto je len ilustračné. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Predám komplet skriptá, poznámky FEVT
Predám skriptá, poznámky potrebné k štúdiu na TU Zvolen, FEVT_Výrobná technika. Fotto len ukážka
Zvolen
dohodou